Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
27. máj 2009

mne žiadne kupony neprišli, to prečo?

lilu18
27. máj 2009

a k 1r ti prisli?? 😕

zuzpidka
27. máj 2009

ahojte. mne kupóniky k 1r došli, ale teraz k 2r nie. ale nejako mi ani nechýbajú. u nás je dnes počasie na figu. Rastík vstal pred 06,00h. a zaspal okolo 12,10h. ešte spí a ja varím obed. varím kurací perkelt na doma vypestovanej červenej bazalke so zeleninou a s ryžou. už sa na to teším. zbierajú sa mi slinky. 😉 prajem pekný deň. 😉 🙂

veronika13
27. máj 2009

veru, lilu nespomínam žeby prišli 😀

mounty
27. máj 2009

ahojte, nam prisli az teraz, vlani nie............lilu mam zaujem o tu vyzivu ci co, na cestovanie, dik. Ked sa stretneme dakedy, tak sa potesim, skoda ze uz aj Sunar nemas, nas pije stale mliecko umele, davam mu vsetky mozne, co je prave v akcii 😅

Niki dnes zaspalopat pred druhou,monkap, si ma potesila ze nie som sama, aj ked to problem neriesi 😝

melory
27. máj 2009

ahojte, tu je blbi tlak....

monkap
27. máj 2009

mounty: mne dnes zaspal o 14,40 ... teraz ho neviem zobudit, spi ako medved 😀 ja neviem preco takto zacal vymyslat so spanim, ved pekne zaspaval a teraz 😨 snad zajtra bude lepsie, dva dni vymyslania uplne staci 😉 musime verit 😉 esteze malinka je dnes zlatucka, pekne spinka, len co bude robit v noci?? 😨

luminkasp
27. máj 2009

monkap a ako sa volaju tvoje deticky? mne to nejako uslo 😎

monkap
27. máj 2009

luminka: Patrik a Lenka ... pisala som tu len par-krat ... ale citavam vas casto 😉 inac, terezka je kraaaaaaasne dievcatko ..... krasna paradnica

zuzpidka
27. máj 2009

u nás sa riadne rozfúkalo, taký studený severáčik. ☹

luminkasp
27. máj 2009

monkap, dakujem

ja si ta patam, len som si mena nepamatala 😉 , mate to teraz s mounty doma rovnake 😉

veronika13
27. máj 2009

monkap, jeeej ty máš doma čerstvé bábätko 😵 tak spusti, aký bol pôrod?
inak s tým spaním je to u nás tak isto, vymýšľa, a už nechce ani hračky požičiavať, s čím nemal doteraz problém, kričí že "mooooje" to teda netuším kde sa naučil, že ja ho učím, že sa má podeliť a požičať

luminkasp
28. máj 2009

tak, opat, dobre ranko 😵

veronika13
28. máj 2009

ahojte, môj otec sa vracal dnes z Francúzska domov, ráno mi muž volá, že mali haváriu, prevrátili sa na strechu, ale chválaBohu sa im vraj nič nestalo. 😔 Išiel pre nich šéf, stalo sa to niekde v Čechách Ja som muža asi týžden prehovárala, aby išiel s nimi, lebo musel zostať o týždeň dlhšie, ešteže ma neposlúchol 😔

luminkasp
28. máj 2009

uf, veronika, este dobre, ze su v poriadku

zuzkafuny
28. máj 2009

ahojte... aspoň vás pekne pozdravím...
AHOJTE... 😵 😵 😵

maaja
28. máj 2009

no tak veronika13, musis riadne stresy prezivat 😔

maaja
28. máj 2009

baby, ja som dneska taka nevyspata a unavena, že ledva žijem ... este ze mam dneska "pracu z domu" 😀 akurat ze musim fakt pracovat 😒

zuzpidka
28. máj 2009

ahojte. tak nám sa to práve dnes s tým spánko trošku pohoršilo. pred chvíľkou sa zobudil a ešte je taký neprebratý. ešteže som stihla už urobiť s Dadkou úlohy.
Veronika13, tak ti želám pevné nervy a trpezlivosti veľa.
Maja, ja som od včera nejaká taká ako ty píšeš. neviem sa k ničomu prinútiť. 😒
prajem pekný deň. 😉 🙂

luminkasp
28. máj 2009

maja a ty si tehu? ci preco si taka unavena? 😎

mounty
28. máj 2009

luminka podla Tvojej teorie by som ja musel abyt tehu nonstop, asi cely zivot 😀

lilu18
28. máj 2009

ahojte 🙂 .. 😵 😵 😵

luminkasp
28. máj 2009

hehe, mounty, lenze maja vysadila antiku a frajeri, ze na mna pocka do septembra, tak uvidime, uvidime 😎

monkap
28. máj 2009

veronika13: druhy porod bol podstatne rychlejsi ako prvy ale na druhej strane bolest bola silnejsia 😔

mounty
28. máj 2009

jaj, monkap, takto nam Ty motivujes snazilky??? 😉

monkap
28. máj 2009

mounty : ved pisem, ze bol podstatne rychlejsi - prvy 16hod, druhy 6hod ... 😅 a ta bolest stoji za to 😵

veronika13
28. máj 2009

tak otec je už šťastlivo doma, stresy to boli, ale nie až také, lebo som hneď vedela, že sa im nič vážne nestalo, len auto je šrot

tu unavu tiež pociťujem

luminkasp
29. máj 2009

do tretice vsetko dobre 😀 , bre ranko 😎 😵

salajcatko
29. máj 2009

kočky ja len tak narýchlo
kajka doniesla brušný vírus tak predvčerom grckala celú noc ona, dnešnú zasa Simonka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
teraz zaspinkala na gauči a Kajka je u svokrovcov, aby sa z toho poriadne dostala, a ja sa trápim s mojim malým maródom - tieto vírusy su fuuuj 😠

inak to počasie je otras...ste počuli že v Tatrách mrzlo a snežilo??*

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre