Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
20. jún 2009

ahojte 🙂
Maji, no tak jedna diagnoza "lepšia" ako druhá, nech je už zdravučký a môže sa hrať v tej krásnej záhrade

u nás leje ako z krhli, tak sedíme doma. Ocino išiel makať, tak nám je veru dlhá chvíľa, hlavne teda mne..neviem čo budeme zajtra robiť, keď ma byť takto isto, doma sa mi veru sedieť nechce, možno sa pôjdeme okúpať do aquaparku tu neďaleko

maaja
20. jún 2009

jaaaaj veronika, o dlhej chvili mi ani nevrav :-ä ja uz tiez neviem co so sebou, nehovoriac o Marekovi ... a tiez u nas prsi ... no neva, aj tak by sme nesli von ...
mam totiz pocit ze zasa sa marekovi pohorsuje ... ja uz nechapem :(

veronika13
20. jún 2009

Maji, len vydržať, ak má dobré lieky, tak čoskoro zaberú 😉

zuzpidka
20. jún 2009

ahojte.
Rastík práve zaspal, ja sa idem naobedovať a idem sa pustiť do žehlenia. u nás je zamračené a vyzerá že aj pršať bude. zatiaľ však neprší. tak vám prajem príjemne strávený deň. 😉 🙂

maaja
20. jún 2009

no neviem ci ma dobre lieky...
dostal atb Klacid sa to vola, taky kvazi sirup, ale zrejme chutny, lebo neprotestuje

lilu18
20. jún 2009

ahojte--mame uprsany den 😢 snad sa dnes vyprsi a zajtra bude pekne,lebo teda si neviem predstavit ako budeme s dazdnikmi na stadione-vsetci sa nepomestia na tribunu--no uvidime

maaji--neboj vyzdravie a za niekolko dni ani nebudes vediet ze bol chory 🙂 vydrzte 😵

veronika13
20. jún 2009

Maji, ten sirup začal len včera užívať, nie? ATB majú do 3 dní zabrať, tak vydrž 😉

maaja
20. jún 2009

hej hej, uz dneska bol fajn ked sa vyspinkal ;)

anielik
20. jún 2009

Maji to je fajn, este par dni a budete fit 😉

maaja
20. jún 2009

anielik, v BA ste boli nakoniec ?

lilu18
20. jún 2009

vidis a uz bude len lepsie a lepsie 🙂

u nas maju polovnici oslavu,sv.hubert 😀 hudba mi tu huci pod oknami

lilu18
20. jún 2009

tiez sme boli doobeda v Ba-kazdu so.ideme na zlate do tesca-mala tam skace na trampoline--1ecko na 10min. No dnes sme prisli a treampoliny nikde--taka smutna ostala ☹ ☹ ☹ ani sme inu v BA nenasli ☹

anielik
20. jún 2009

boli sme na tom pochode...trosicka..lebo sme prisli neskoro.. a ma nas... takak akcia a oni nemaju tricka ako vstupne :(((( nechapem ako chceli "podporit" ligu proti rakovine ked sa nevybavili poriadne 😠

maaja
20. jún 2009

jaaaj, lilu, ze by aj u nas mali polovnici oslavy ??? bo tiez hudba hraje ;)

maaja
21. jún 2009

jeeej, to este asi nebolo, ze maaja konci a aj zacina ;)

hrozny den, teda hrozne posledne dni ... zavreta doma a este aj vonku je biedne ... a ze prvy letny den ;) no parada, snad sa to polepsi ;)

anielik
21. jún 2009

Ahojte,

kde ste dnes vsetky???

U nas taky obycko den, akurat ze tatik oskrabal farbu s mojej trojkolky a zajtra ju nafarbime na Matkom vybratu farbu 🙂 a ja som poumyvala ostatne casti...vyzera ako novy...uz sa tesim, len skoda ze som ho neodfotila pred :(

Mam strasnu depku, mali ste to aj vy co ste cakali druhe baby? Ja som smutna ze stale nemam ani mini drobnost pre chrusta :( dako sa na vsetko pozeram cez peniaze a potom zhontim ze bud su to vyhodene peniaze alebo nam to netreba :( najhorsie ze si ani neviem rozmysliezt co potrebujem... okrem par blbosti:(

A dneska sme mali "operacny" vecer, matkovi som vyberala triesku z paty..nechapem kde ju tam nabral..plakal ako keby mal nohu zlomenu, strasne....potom sa tak ku mne tulil ako keby si chcel nieco zehlit, ze preco som mu robia tak zle...zlatinko moje krasne 😉

anielik
22. jún 2009

Halo baby kde ste??? Ved prsi 😲

My ideme poobede netradicne plavko...tak dufam ze sa tu uz dakto objavi 🙂

zuzpidka
22. jún 2009

ahoj Katka.
ja som sa práve veľmi najedla kôprovej omáčky, tak tu odfukujem. dnes mám taký behací deň. deti mi vybili baterku na mojom aute, tak som prvýkrát išla šéfkovým golfom. to bolo čudo. najprv som nevedela dať jednotku, potom kým som prišla na to ako sa spúšťajú svetlá a keď som sa konečne rozbehla, tak už som frčala. prišla som s Dadkou domov a ešte hodnú chvíľu som to predýchavala. som na seba hrdá. 😉 🙂
prajem pekný deň. 😉 🙂

maaja
22. jún 2009

aj u vas tak nechutne prsi ???

a my mame ist ecer na koncert Depeche Mode !!!
k Marekovi pridu moji rodicia, akurat ze mamina je nejaka chora, na antibiotikach ☹ tak snad sa Marekovi nevrati choroba potom ... inak aj Robo je chory este furt ... to je des, snad kazdy je choryyyy !!!!

veronika13
22. jún 2009

u nás dnes tiež prš a hlásia ešte na celý týždeň 😖 Sa zbláznim doma, muž chodí preč autom každý deň, tak som odrezaná od sveta 😝
Maji, uži si Depešákov. Ja som sa asi pol roka tešila na koncert Allana MIkušeka, mal byť tu na Orave, dnes som došla na to, že ho zrušili. Tak budem aj nadalej len drať CD-čka

včera sme boli s bratom na rybačke, normálne ma to chytilo, ešte niekedy pôjdem, ukľudňovať dobrý, muž sa tam nudil

zuzpidka
22. jún 2009

my sme práve došli dnu. deti sa vybláznili s kriedami. popísaná brána, zábradlie, skoro všetko. 😀 hoci fúka, ale doma by som prišla s nimi o nervy. 😉 🙂

zuzpidka
22. jún 2009

mne sa veľmi páčia Nedvědovci. tiež deriem CD-čka, lebo koncert tu nablízku nechystajú. ☹

maaja
22. jún 2009

na koncert sme nakoniec nesli 🙄
Robo je uz aj tak chory a myslim ze by naoniec mal za nasledok zapal pluc ... sak leje jak na jesen 😠

hi hi, tak si Robo pustil koncert aspon z devedecka 😀

anielik
22. jún 2009

no teda a ja som ti chcela volat ze v ba len mrholi...
zelam skore uzdravenie, ja akurat zhanam matkove oblubene do auta lebo moj oblubeny Eros mi zacina liezt na nervy..stale dookola a na plne gule :(

lilu18
23. jún 2009

ahojte--maaji zase choroba u vas doma??a ja ze budes referovat ako bolo na depeche 😀

u nas to v nedelu bola slabota,min.rok bolo lepsie ☹

anielik--eros nemoze liezt na nervy 😀 aspon mne nikdy 😀

veronika13
23. jún 2009

Aj vy ste do Erosa, aj ja... celkovo talianskú hudbu zbožňujem 🙂

lilu18
23. jún 2009

aj taliani nie su na zahodenie 😀

boze strasne tu leje ☹ zase von nepojdeme

mounty
23. jún 2009

ja mozem Cechomor 😉

My sme sa s Johankou vratili vcera vecer z nemocky, boli sme pat dni na JISke a aj tak jej nic nezistili.......tak ma cakaju behania po Kramaroch a odberoch.......urobili sa jej modrinky na nohach a po odbere aj na rukach a nevedia preco ☹ ☹ drzte nam paste nech je zdrava a Niki nerobi zlotu, lebo dnes ju pohryzol, ale taaaaak strasne, chuda hrozne plakala.......asi ziarlil ze sme boli tak prec........som ho za trest na hodinu zavrela do izby nech rozmysla co urobil, potom ked vysiel, tak cmukal malu o 106, stale sa ospravedlnoval.........ja som ale mala riadne nervy z neho, co ho to napadlo????

Ako citam tak nie sme jedini co dovolenkuju v nemocke, Maaja nas v noci budili aj 5x, ze ci som uz kojila a ze mam ju odvazit a zmerat teplotu, sme total nevyspate obe.........

veronika13
23. jún 2009

mounty, no to nič moc... modriny sa robili pred časom aj luminke, tak jej napíš IP, možno ti niečo poradí.. možno má slabé žilky... ale to ma len teraz napadlo. Nech vám to čo najskôr zistia a nech to neni nič vážne. A s tými cystami, čo jej zistili ešte, keď bola v brušku to nemôže nejako súvisieť? s tým nemáte problémy?

veronika13
23. jún 2009

no a Čechomor tiež môžem a aj Jej družinu-Zuzana Mojžišová 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre