Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

salajcatko
31. aug 2009

ahojte babenky

Veronikap tak ako, nič ešte??? malému je dobre kde je, čo? však čo sa bude náhliť do tohoto chaosu 😀 😵

Ja malej dávam stále sušené mlieko, nestlé bifidus, lebo fakt máločo zje, tak nech aspoň potrebné vitamíny takto doplní. Dávam jej do neho vždy večer slivkovo-obilninovú kašu. a keby bolo podľa nej, tak ho pije denne hektolitre 😵

melory
31. aug 2009

my pijeme sojove mlieko susene, obaja si ho oblubili, stela zatial normalne odmieta.
tiez som prisla nakuknut co a ako a vela sa nezmenilo, vlastne nic, ci mi nieco uslo?

salajcatko
31. aug 2009

asi ani nie Mel, aspoň teda ani ja som si nič nevšimla 😉

sojové som ešte ani ja neskúšala, asi je to dobre, však? kde to kupuješ a čo to stojí? a ak sa ešte môžem spýtať, aké výhody má toto mliečko?
moja kámoška dáva zasa deťom ryžové mlieko

luminkasp
31. aug 2009

nasa zacala uplne odmietat um mlieko, stale chce skusat moje,povie maminka, iba trosicku skusim a vypila by ho cele, tak teraz neviem, lebo je mi luto to jej mlieko stale vylievat ☹

salajcatko
31. aug 2009

lumi, ja poznám xy maminiek a ich detičiek, čo pili klasické mliečko oveľa oveľa skôr, ako vo veku naších kočiek, tak si myslím, že sa nemusíš báť a kludne jej ho daj. Ja som aj Karinke dávala od roka a v pohode, akurát Simonke nedávam, ale to som už písala prečo 😉

veronikap
autor
31. aug 2009

lumi, ja som začala dávať Zine obyčajné mlieko presne z tohto dôvodu.. mne chutilo na raňajky namiesto kávy, Michal pije každé ráno kakao, tak aj ona chcela také.. vždy len ochutnať a potom už ho nechcela dať z ruky... 😀
a keďže Tere aj pekne papá, tak nevidím dôvod, prečo by si jej ešte mala dávať UM

maaja
31. aug 2009

Marek pije Nutrilon 4ku ...
normalne vypije len tak, cez den, ale len malo ... no vecer a v noci a rano mu davam ten Nutrilon

maaja
31. aug 2009

zajtra ideme do Marchenparku v Rakusku ;)

salajcatko
31. aug 2009

maaji, vezmite aj mňaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😵
som to raz kuk na nete,a vyzerá to tam kráááásne, jaj by deti hýkali..a ja s nimi 😝

tak vám prajem krásny víkend, užite si to a daj potom infošky, ako bolo 😉

maaja
31. aug 2009

vikend ??? hi hi, sak zajtra je utorok ...
no snad nam to vyjde ... idee este so znamymi, tak sa fakt tesiiiiiim ...

veronikap
autor
1. sep 2009

ahojte, my sme boli v Marchenparku na prieskum min. rok.. Zine to ešte veľa nehovorilo, ale my sme si to užili... 😎 túto sezónu nám to nevyšlo a určite tam ešte pôjdeme, nech si to aj deti užijú 😀
maji, daj vedieť ako bolo 😉
btw. sú tu ešte nejaké deti, čo papajú mlieko aj v noci? ja by som si to už nevedela predstaviť budiť sa kvôli tomu 😅 my v podstate odkedy nekojíme (t.j. od pol roka) v noci nepijeme nič.. dúfam, že aj malý Marek bude mať takýto zvyk 😀 zato sestrina malá sa niekedy zobudí v noci aj 3x, že chce buď čaj alebo mlieko..

luminkasp
1. sep 2009

veronikap, moja mala pije v noci 2-3krat

akurat som na teba myslela, ci si uz nesla, ked dnes ziaden prispevok od teba este nebol, a ty si tu momentalne nase ranne vtaca 😀

luminkasp
1. sep 2009

pytala si sa na mlieko, my pijeme vodu 😉

zuzpidka
1. sep 2009

ahojte.
ako trávite dnešný voľný deň? my zase pracovne. svieti slniečko tak to využívame.
prajem pekný deň. 😉 🙂

luminkasp
1. sep 2009

u nas nie je volny den ☹ 😢

anielik
1. sep 2009

Ahojte,

aky volny ?? 😀 samozrejme ze mame dnes toho este viac ako po ine dni ☹ ☹ Vytepovala som si konecne gaucovu supra vu 🙂)
a inak blazninec, matko spal pol hodky a a misko spal az potom a dnes len raz...ale asi 3 hodky 🙂)) dufam ze to nebude mat praviflo :////

my momentalne pijeme mlieko namiesto vody...furt pyta len mlieko ale davam plnotucne..my sme susene ani nepapali, matko ho nechcel a potom sa naucil pit koktejly ovocno-mliecne a cez to mlieko 🙂)))

Veronika uz sa ti to riadne krati...takze predsa len septembrovcatko???? No ten august sme dako obe vynechali 😀

lumi ako bolo na SR??? Prezil to papi??

salajcatko
1. sep 2009

jej maaji, že víkend...no mne už vážne šibe 😝 😵
jasnačka, že utorok je...mám to všetko dopletené v tej mojej hlavičke 😀
no, a ako ste sa mali? boli ste ?

melory
2. sep 2009

salajcatko my sme na sojovom, lebo hugo je alergik na kravske a stelke sa cez leto akosi aj zapacilo, ked nebolo ine. inak stela vobec mlieko nepije teraz. mliecne veci bez problemov zje.
hugo je uz velkac v skolke, tak som zvedava na jeho dojmy. stelka si to doma celkom fajn uziva, hrajka sa s babikami a vselicim, co nemala pokial sme boli prec dva tyzdne. kazdy den mame navstevu, kazdy chce vediet co a a ko v egypte. tak zatial je to u nas o navstevach.
musim sa popravde trosku aklimatizovat, po takom vylete.

melory
2. sep 2009

chodim nakukat ci sa marek uz nadychol bratislavskeho vzduchu

luminkasp
2. sep 2009

aj ty mel? ja cely den 😀

melory
2. sep 2009

ano, ano sledujem

zuzpidka
2. sep 2009

ahojte.
tak začal sa nám školský rok a s ním skoré ranné vstávanie. 😒 chcem sa ísť opýtať tu k nám do škôlky, či by vzali na doobedie Rastíka s tým, že by spal doma cez obed. to ma čaká zajtra. tak mi, prosím, držte palce. on potrebuje deti a hrať sa s nimi. 😉
tiež chodím na aprílových drobcov s tým, či je už Marek na svete. 😉
prajem pekný slnečný deň. 😉 🙂

melory
2. sep 2009

pridala som foto z egypta. papa

zuzpidka
2. sep 2009

Mel, v dobrom závidíme. fotočky sú nádherné. 😀

melory
2. sep 2009

zuzi dakujem, ja vam tu stechu nad hlavou 😉 inak som si fakt oddychla, rano vstala a nik nic odomna nechcel 😉 bolo to narocne,deti na treti den uz chybali, ziadna vyvalovacka na plazi, ale same pamiatky a cestovanie....no poviem vam, ze to stalo za to. bolo to ako v dokumentarmnom filme live.

zuzpidka
2. sep 2009

Mel, tak to ti verím. 😉 veď ak budete mať cestu na východ Slovenska, tak sa zastavte. 😉

maaja
2. sep 2009

jeeej, tak je to na mne ????

Marek je uz na svete !!!!!!!!!! huraaaa ...

len mam vybity mobil a nepametam si tie miery !!! myslim ze oklo 3800g ma ... vecer dopisem ;)

luminkasp
2. sep 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, maja, myslim, ze dnes sme tu vsetky chodili kvoli tejto sprave, tak rychlo dobijaj mobil, nech mame aj blizsie info 😀

veronikap, gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵

luminkasp
2. sep 2009

anielik, na slovensku bolo skvele, mala sa nechcela ani do spanielska vratit, papi tiez vcelku prezil, aj ked myslim, ze ku koncu uz dobre pocital dni 😎

joj, hned by som sa tam vratila, fakt nam bolo uzasne,mala mala kopu zazitkov, kazdy ju rozmaznaval a ja som si urobila vodicak za 3 tyzdne, hehe 😵

drnda1
2. sep 2009

Marek - 3800g a 50 cm!!! 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre