Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
7. jún 2008

ahojte. tak Rastík až teraz zaspal, ale cez deň spinkal málo, tak si zdriemol od 17,30 do 19,30 a nechcelo sa mu ísť teraz spinkať.
Luminka, fakt káááááááásne fotočky. 😉 Žeby naša budúca nevesta? 😉 😀 😀 😀

miriamka12
8. jún 2008

Ahojte 🙂 Teda Lumi, ten slovensko spanielsky mix ma svoje plus. Mala je zlatucka 😵 V Ba je fakt nechutne pocasie ☹ Este ze sme na navsteve u babky a ta fantasticky vari, tak sa budeme aspom napchavat 😀 😝

zuzpidka
8. jún 2008

ahojte. U nás je zatiaľ pekne, trošku pod mračkom ale teplúčko. Idem žehliť, lebo RAstík zaspal. Prajem peknú nedeľu. 😉 😀

janamed
8. jún 2008

ahojte,
musím sa Vám pochváliť, moja janinka dnes začala suverénne chodiť sama, (konečne 😝 ) taka som rada, sa na nej vytešujem, ako vrti zlatučko riťulkou 🙂 🙂 🙂

pekný večer Vám prajem

maaja
8. jún 2008

ahojte, troska vas zanedbavam 😅
ale v podstate sa u nas nic moc nedeje 🙄 Marek nerobi nejake vyrazne pokroky 😖
auz davno sam a krasne chodi, takze pohodka .... zubky nerastu - len asi pred mesiacom mu vysla jedna stolicka ... nechce ani nic nove papat - skusala som kakao, jahody, ceresne - vsetko vypluva 😝 ale pribinačka uz spapa ... vlastne celkovo mi nejak malo papa 😔 rezim dna ma taky fajn - vstava medzi 7-8, ide spinkat okolo 11.30 a spinka tak dve hodky a vecer chodi spat okolo osmej ...
no a v poslednej dobe sa dost rozrozpraval 😀 no a to vam je ina sranda 😎
ale vie jednoznacne povedat ze KAVA ... ked rano pijem kavu, pride a ukaze na salku ze "kava" a este doda ze "pa" akoze pali 😉

no sranda 😉

maaja
8. jún 2008

jani, tak gratulujeme ... a urcite si si vydychla 😉

mojej sestry syn - narodeny 3.2.2007 - este stale nechodi !!!!!!!! je z toho nestastna, lebo je to strasna otrava kedze este nie je samostatny ... ja uz so´m aj zabudla ake to bolo ked nechodil 😅

ingrid78
9. jún 2008

Ahojte, ja sa hlasim z vychodu. Prisla som si trochu "oddychnut" k nasim. Aj ked dom sa to neda, nasi maju psa, a tym ze mala este 4-nozkuje musim byt stale pri nej, nemozem ju nechat samu ako doma, predsa aj ine nastrahy v byte, ludia co nemaju deti, nenapadne ich vco vsetko maju odstranit. Takze je to blbe len ked som s nou sama doma, ale inak super, kozmetika, pedikura,... 🙂 Kavicky s kamoskami, no parada, 3 kamosky maju teraz male baba, takze v podstate sa mam perfektne, len tiez cakam kedy uz bude chodit, koli tej samostatnost 🙂

janamed
9. jún 2008

ahojte, pekný dnik nám dnes vykuká 😵 , akurad že mala je ešte na antibiotikach, s anginou, tak sme ešte stale len doma..aj ked už ju nič neboli, ale predsa.

Nasa janka sa taaak rozpapala, až až, spapa všetko čo vidi, ešte aj martinke (hrozne slabej a zlej jedačke) všetko berie z taniera. Inak janka mi denne papa stráásne moc jahod, až sa jej bojim davat, aj kilo spapa 😨 , ale musim si klop klop klop, nema zatial žiadne nežiaduce reakcie. Aj melon jej chuti, proste všetko.

maji, veru, konečne sme samostatný, aj ked ešte stale by sa len za ruku a nosila, už predsa si prejde aj sama, a má z toho strášnu radost. aj ked vkuse musim martinku napominať,lebo tá ma tendenciu ju stále naháňať a škukať, kedy najskor zletí, a potom sa boji ap..

zuzkafuny
9. jún 2008

Ahojte...
Môjmu sa podarí aj občas niečo povedať... ako: de je? (kde je?), ta (tam, alebo prechádzka) 😕
fuuu... ale toho je 😀 😀 😀
ale keĎ je holý a pri ňom je nočník, sám si sadne a cikne si... ale dociká mimo nočníka 😖
no... chlapko mi búva, idem prádlo vykvačkať...
Ingrid... až je havo odčervený a očkovaný, tak sa nemáš čo báť...
Mišiak keď vidí psa, tak by ho hneď vyobjímal 🙂 ... mojich môže 🙂

zuzpidka
9. jún 2008

Ahojte.
Zuzkafuny, s tým psíkom to každý berie ináč. Ja to beriem podobne ako ty, šak mu zlepší imunitu. 😉 Ale svokra a susedia čo majú psa vždy v ohrade, tak nezabudnú dodať, aby som psa zavrela keď som s malým na dvore. Nerobím to, lebo by v tej ohrade pes za celý deň zdivel. Tak sa s Rastíkom majú radi, že malý jej môže robiť čokoľvek a ona sa nechá trápiť. 😉
Rastík zaspal, tak idem požehliť ten zvyšok zo včerajška, lebo sme včera poobede boli v Košiciach v ZOO a bolo super. Neskôr pridám fotočky. 😉

luminkasp
9. jún 2008

no nasa mala je tiez so vsetkymi psami

ingrid78
9. jún 2008

No ja som velky milovnik zvierat, len nasa Aysinka ma 14 rokov je hlucha a ma sedy zakal, a malu vobec nema rada, takze na nu vrci, bojim sa ju k nej pustit, lebo jej neverim. Inac ked je pri psovi nevadi mi to, jedine co mi prekaza su chlpy na zemi, tym aj na Kajkinych rukach a v ustach 🙂

maaja
9. jún 2008

jaaaj, aj nas Marek je stale s Lindou ( psik ) dneska dokonca aj tyčinku spolu jedli 😅 no to zasa ale nemusim, no ale stalo sa 🙂 dokonca nas Marek je aj s kocurom 😉
aspon nejaku imunitu naberie, ne ?

maaja
9. jún 2008

... inak neska ste toho moc nenapisali 😀
asi ste boli vsetci vonku .... bolo kráááásne ... vlastne aj my sme boli od tretej az do siedmej 😉

zuzpidka
9. jún 2008

Maji, no jasné že naberie imunitu. Šak aj Rastík ju poctivo naberá. 😉

maaja
9. jún 2008

aj nasa Linda sa nechá od Mareka cápať 😀

veronikap
autor
9. jún 2008

ja mám zvieratá rada, ale psa som napríklad nikdy mať nechcela.. 😎 a keď sme s malou vonku, tak prvé čo ma napadne keď ide oproti nám pes je, že na malú skočí a uhryzie ju 😖 nemôžem si pomôcť, ale psom veľmi neverím... aj keď zinke sa páčia, hneď kričí "havo" a rozbehne sa smerom k nim.. našťastie tí psi obyčajne pre ňou utečú 😀

zuzpidka
9. jún 2008

Rastík má rád všetky zvieratká. Svedčia o tom aj fotočky z nedele v ZOO. 😉 Od tučniakov sme ho nevedeli dostať, lebo chcel ísť k nim do vody. 😀 Idem ja spinkať. Všetci u nás už spia. Dobrú noc. 😉

janamed
9. jún 2008

dobrý večer dámy 🙂

no u nás su moje dievky veľkými milovníkmi zvieratiek, máme doma vlčiaka Arona, a Martinka by si bez neho nevedela predstaviť bytie.., ešte ked bola malinka, tak bola doma aj aronova maminka, a bolo nám všetkým spolu super. Martinka je strašne na všetky zvieratka, aj hmyz...červikou chytá a kŕmi nimi rybyčky a vkuse niečo niekde skúma. Janka sa učí všetko od nej,tak predpokladam že bude taká istá, už teraz nahaňa Arona, a ten je veľmi spoločenský, nechávam ho s nimi aj na zahrade či piesku, stale ich stráži.. Ked idem s babami len do obchodu, táááák strašne kňučí čo mu je smutno, a aby nas videl, spravil si aj dieru, v rákose, nech na vidi ked ideme z obchodu a z obchodu 🙂
martinka je naviše aj vraj alergická na psou a mačky, ale doteraz je d narodenia so psom, a ziadne príznaky okrem jesenných pupakov nemá, čo si aj tak myslim že tie pupaky určite niesu zo psa. No a v poslednej dobe túži po mačičke, ja by som aj kocurika prijala, no neviem či by ho aron nemal ako hračku pred jedlom, a potom na večeru 😒

veronika13
9. jún 2008

Ahojte, luminka, fotky sú krááásne, malá je rozkošná v tom klobúčiku a tiež ako polieva kvietky 🙂 Dnes sme išli cez tvoje Námestovo, tak som pozdravovala 😉 Tereske nech sa dobré chodí, ja tiež už ani nepamätám na dobu, keď nechodil, že len štvorkoval a to bolo len pred 4 mesiacmi😀

k tým zvieratám, my máme doma tiež psa, Riška má rad, len je ešte mladý a veľký ako tela, stále vyskakuje, tak musíme dávať pozor, aby sa s labami na neho nezavalil, veľakrát ho aj olíže... no malý už vie čo si môže k nemu dovoliť a ako blízko môže k nemu ísť 😀 teraz máme aj 6 mačiek, dve dospelé, 4 mačiatka, z toho 3 narodené minulý týždeň 🙂
Riško ich hladká, no tiež nemám rada, keď dáva ešte ruky do úst, ale niekedy sa stane aj to 😝

janamed, Janke gratulujeme k prvým krôčikom 😉

melory
10. jún 2008

dobre ranko, ano boli sme vonku cely den...varili, prali a hrali sa na zienky domace.

baby mne sa stala sranda, ktora ma potesila. snival sa mi sen s adelou banasovou. na www. funku som si nasla mail a napisala jej ho. a ona mi normalne odpisala.... 😵 😵 😵
bolo to dost osobne, preto som sa cudovala, ze bola komunikacia aj z jej strany a to dost otvorena 😵 😵 😵
pubertalny zazitok, ale pacil sa mi ten stav stastia 😵

stelka je uz riadna potvora....

salajcatko
10. jún 2008

ahojky kočky moje
som tu dlllho neboja, ja závislačka 😝
čítam vás rýchlo a zbežne, je niečo prevratné???
MEL tak super, mne je Adela veľmi sympatická 😉
Janke prajeme veľa šťastných krôčikov
Maaja, Simonka okrem nutrilonu nepapa takmer nič a taký fajn jedáčik bola 😒 teraz nič nechce, na všetko krúti hlavou, neje,nepije, neviem z čoho to dieťa žije, ale dúfam, že ten nutrilon má všetko čo má mať a stačí jej to
INGI, tak si to uži na východe, oddychujte 🙂

idem kuk hrnce, akosi to moc vonia 🙂

veronika13
10. jún 2008

mel, super sen, ja mám Adelu tiež rada 🙂
mne sa už druhú noc sníva, že rodím, včera to bolo fakt živé, a bol to chlapec 😀 ale to bude asi tým, že sme boli u kamošky a tá má do dvoch týždňov termín. O mesiac po nej ďalšie, a potom o ďalší mesiac ďalšia 😵 V oktobri a decembri ďalšia 😀 😀

dnes varím kuracie pečienky s ryžou, tak sa teším, tu je krásne počasie, tak pôjdeme vonku 🙂

luminkasp
10. jún 2008

baby, no nasa mala je so psami, mackami, kozami, ovcami. kurami, prepelicami a potom este vsetkymi zvermi co stretneme a vidime ako somare, kone, atd, takze ja neviem, mna nikdy nenapadlo mat strach, sak uz sa viezla aj na koni a pacilo sa jej to. Si osobne myslim, ze pre rozvoj maleho dietata je to velmi dolezite.

teda verca, sa vam tam rozrodieva

melory
10. jún 2008

ahojte, dakujem ze sa vam adelka paci, mne tiez je sympaticka a sledujem, ze som na nu aj napojena 😀

stelka ma tiez rada zvieratka a nevadi mi ked ich chyta, len potom si potrpim na umyvani ruk.

luminkasp
10. jún 2008

som vam aj zabudla napisat, ze dakujem za pochavalu terky na fotkach

ja adelu nemusim 😖

veronika13
10. jún 2008

salajcatko, dobre kým vonia... keby nevonalo,bolo by horšie

ingrid78
10. jún 2008

Ahojte, no ja som totalne unavena, Kajka stale mrnci, ma castejsie a redsie kako, asi to bude tymi stolickami, take guce tam ma chuderka. Tiez zacala menej jest a pit, raz ma z tych zubov porazi 😠 ...Je to taky nekonecny pribeh

maaja
10. jún 2008

ingrid, neboj ten pribeh skonci, sak mame len 32 zubov 😀 podaktori aj menej 😅

jeeeej, melory, vazne ti odpisala ? to je super ... mne sa Adela tiez paci ... aj ked v poslednej dobe jej uz je asi moc, nemyslite ? 😉

veronika13
10. jún 2008

asi hej, maaja, neboj zachvíľu bude okukaná a stiahne sa 😉
s tými zubami je to veru na dlho, no našťastie Riško to zvláda relatívne v pohode
ozaj, a ta dovolenka v Chorvátsku nám nakoniec výjde, dnes nám potvrdili ubytko, tak ideme na Brelu 🙂 sa tešíííííím, to bude naša svadobná cesta 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre