Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

lilu18
23. júl 2008

dlho som tu nebola-od vcera 😀 a to ste uz asi o 3 str.dalej 😕
poprve-gratulujem k narod.-niekto vyssie pisal ze po 30-tke toje najlepsie-tak nech sa splni aj ja v to dufam 😅

podruhe -ste ma nepotesili s virozou-do BA aby sme ani nesli 😀 a dalej baby zavidim ze vase deturence spia v postielke-my ju mame asi len na ozdobu.Vydrzi asi hod-niekedy menej,otvori oci a spusti vresk.Akoby ju tam matalo 😒 tak snad casom...a uz je to tu..musim off

veronika13
23. júl 2008

to je asi o zvyku, môj v nej spal od narodenia, možno sa mu aj niekedy nepáčilo, no nepovolili sme

baby, ja sa tak teším, keď už budeme zariaďovať, vyberať, teraz je takýýýý výber a na doplnky sa teším najviac 🙂

mounty
23. júl 2008

u nas sa tancujeeeeeeeeee.Niki ma riadne zvrta az ma picha v bruchu, asi ho necham sameho......keby ste ho videli 😀 toci sa okolo vlastnej osi a toci nad hlavou rukami a tlieska, potom spadne a pili rukami ako pri Kole mlynskom........ 😀

melory
23. júl 2008

akurat mi volal brat za pride v piatok z viedne aj s dcerou a jej kamoskou, chcu prist p[ozriet byt...dcera ho este nevidela a to brat bol u nas aj 100krat 😒 stava sa aj v lepsich rodinach! potom, ze chcu ist pozriet mesto, lebo neboli este v tt a tak si robim v hlave plan co takym 12-13
rocnym kockam ukazat...kostoli asi nie, ale dobre odchody by ich mohli nadchnut....

melory
23. júl 2008

mounty to by sa pacil nasej stelinke, ta sa zvrta aj na vrtacku ked pocuje...je tanecny typ po mamicke, Aj ja dnes idem tani-tani

melory
23. júl 2008

ked mala zaspala aj na posteli, tiez sa totizto tvarila, ze postielka picha, tak som ju premiestnila do postielky, ked sa v nej zobudila, pomaly si zvykla, ale fakt len od doby prestahovania k hugo v nej aj zaspi, dovtedy sme ju uspavali v nasej a pri nej sme museli byt, hladkat a este neviem co vymyslat...lilu chce to cas a zmeny.

veronika13
23. júl 2008

môj tancuje najradšej na heligonku, a tiež tak ako Niki 😀
teraz pôjde spinkaj a ja budem drhnúť kuchynu a verandu

mel s tými kostolmi to bolo dobré, no také pubišky asi zaujmu najsamprv obchody 😅

veronika13
23. júl 2008

a keď zmeny, tak vydržať 😉

mounty
23. júl 2008

mel , nemate tam dake remeselne dielne?? To by sa im tiez mohlo pacit, u nas to robi Uluv, da sa kreslit na sklo, tocit na kruhu z hliny, vyrabat zo supolia a z drotu a podobne.........obchody maju aj vo Viedni....

lilu18
23. júl 2008

tak som ju preniesla do nasej postele a spi dalej,opica jedna 😀

mel-veronika ma pravdu,obchody a co najvacsie nakup.centra-su vypredaje 😀

mounty
23. júl 2008

mne zmokol do nitky kocik, tak Niki sa hodinu trapil v posteli, zaspal az o tristvrte na 12!! Chudak ☹

melory
23. júl 2008

mouny mame uluv, ale len obchod, u nas to bolo a volalo sa to VECI ale uz sa zrusili...robili tam ozaj krasne veci a mohli sa deti aj dospeli pridat,,,,ale uz nieje.
inak napad dobry....ved to - trnava je mrtve mesto.

lilu18
23. júl 2008

..a potom este zabava-disco alebo co dnes leti-aj tak doma si mozte urobit-pozvat chlapcov...

melory
23. júl 2008

lilu neviem kde by som tych chlapcov mala zacat hladat 😀
inak puberta je hrozna, mna vtedy vobec nebavili obchody, asi, ze v nich za komousov nic nebolo...ale chlapci ma bavili, ci ja ich? 🤐

moja taha dnes dobre, aj som si podlahy zmyla...po tej vcerajsej detskej spusti to bolo zaujimave u nas na zemy.

mounty
23. júl 2008

keby bolo auto, tak aj cerveny kamen je super alebo jaskyna driny, ta je tu za rohom......my uz planujeme ist s Nikim druhy krat, len sa musim trosku dat dokopy.....placenta este nie je vyvinuta ☹

melory
23. júl 2008

my sme sa do jakyne driny este nerozhodli ist, boli sme na chate na zaruboch, jaskyna 50m od nas, ale mala som len letne veci pre stelku a vo vnutry je predsa len zima. cerveny kamen je o.k., tam mozem aj kazdy den.

veronika13
23. júl 2008

veru, také remeselné dielne dobrý nápad, no keď nejsú 🤐 možno príroda by ich ohúrila

mounty
23. júl 2008

inak do jaskyne odporucam nosicku na chrbat, tam sa neda ist ani kocom k jaskyni, iba tak do 3|4 cesty.....ale stoji to za to, Hugovi by sa pacilo, najma ked zhasnu svetlo 😀

melory
23. júl 2008

oni u nas spat nebudu...takze disco vypadava...a ja to tu po tej stranke ani nepoznam....neviem kam by som ich mala zobrat ani kde hraju vecer...ach jaj, pri detoch je to uz raz tak. vidis mesto do 18hod 😀

veronika13
23. júl 2008

môj po tejto chorobe pije omnoho menej mlieka, no v noci sme pri fľaške zostali, spí kľudnejšie keď ju má 🙂

veronika13
23. júl 2008

mel a do Zázrivej sa nechystáte?

mounty
23. júl 2008

dievky , musim sa vam pochvalit, som kupila na tej rakuskej burze overal pre babo do autosedacky za 2eura!! a Nikimu krasne kratasky, take H&M s jemnymi pasikmi na trakoch, za 1 euro......Veronika13 uz sa tesim na jesennu burzu, dufam ze pridete......ak cakame dievku, tak si nakupim, po sestre su to take haraburdy do zahrady......

lilu18
23. júl 2008

hmmm,skoda a my zase nepozname TT,len BA a ked nie je odvoz,tak tazko radit.Iste nieco vymyslite a mozno same navrhnu 🙂

melory
23. júl 2008

mounty ja som bola v jaskyni, velky dojem na mna urobila, aj ked su na slovensku krajsie, tato vo mne zanechala hlboky dojem. citila som sa ako z lone "matky zem"

zazriva je nedohladne, moj vymysla este raz k moru....ale aj jesen je na to dobre, kopa hrybov, dazd 😀 , vsetko farebne.

veronika13
23. júl 2008

mounty, dúfam, že nám to výjde, tiež sa teším a včera hovorili v teleráne, že prací prášok 5kg tam výjde okolo 150,- je to pravda? aj ten by som si potom nakúpila

veronika13
23. júl 2008

to hej, ak bude pekná jeseň, tak tu je kráááásne a tiež kopec húb
tak vy ešte k moru? a kde?

mounty
23. júl 2008

o prasku neviem veronika ☹ ale ked hovorili, asi to tak je....

veronika13
23. júl 2008

som myslela, že keď ho tak uchvátila ako si písala, že sa tu bude hrabať všetkými desiatimi, asi mu treba ukázať nejaké fotky odtiaľto 😀

melory
23. júl 2008

bambulky idem ja, inak dnes super, ze? ako sme sa stretli po dlhom case online

mounty
23. júl 2008

ja by som sa dala nahovorit tiez k moru este v septembri.....ach jajaj, uvidime ako babo, riskovat nechcem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre