Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
28. aug 2008

a dnes si čo varila?

lilu18
28. aug 2008

😀 😀 😀 mam lecoooo 😀 a ja si dam asi suchare

inac na spanie len poobede si isto rychlo zvyknes-mne viac vyhovuje,dlhsie spi

veronika13
28. aug 2008

mne včera spal 2 hodiny, predtým keď spával dvakrát denne, spal 2x 2 hodiny, tak neviem či si rýchlo zvyknem 🙄 ale však budem musieť, nie?

lilu18
28. aug 2008

mozno potiahne na 3h-mala ked spala aj doob.aj poob. tak len po hod. a teraz aj 3h poobede a to o 12h je mrtva 😅

veronika13
28. aug 2008

veď uvidíme, možno teraz je ešte taký pomýlený, ale keď už sa bude skoro stmievať, tak by bol asi pomýlený ešte viac, keby sa z poobedného spánku zobudil o 17 a bola by tma a potom ešte fungovať do 20. Bude to pre neho lepšie 🙂

lilu18
28. aug 2008

skusam najst na nete nieco nove proti kolike,vcera tu bola kamoska s trojtyzd. chlapcekom a ze ma koliky.Ja ved to do 3m prejde nech sa nestresuje a dala som zopar rad,ale maly sa prebudil a to som este nepocula...neskutocny rev,tak jej verim ze je hotova ☹ nic nezabera

lilu18
28. aug 2008

veron.hlavne ze cez den spi,su aj deti co nespia vobec 🤐

veronika13
28. aug 2008

to ja som mojej nevedela poradiť s bradavkami, má zápaly už druhý mesiac, vyskúšala už asi všetko, pomôže na pár dní a potom zas. S tou kolikou, asi ona musí so svojou stravou niečo spraviť, keď iné pomôcky nepomáhajú, asi kojí, že?

lilu18
28. aug 2008

koji...a na bradavky je aj kapustny list dobry,ak nahodou nepoznas

veronika13
28. aug 2008

no to som veru nevedela, poviem jej to, dík, kapusty je teraz kopec 😀

lilu18
28. aug 2008

uvarit,vychladit,prilozit 🙂

veronika13
28. aug 2008

ja že suchový 😀
musím ísť, lebo prišli z vonku a plače mitu

lilu18
28. aug 2008

papa

ingrid78
28. aug 2008

Ahojte, tu natierku robim takto: zmiesam uvarene zltko, pridam maslo, a este niekedy aj trochu luciny, ale najradsej to ma s maslom, totalne jednoduche, a ked to robim pre seba tak tam dam trochu horcice a kecupu. Ale fakt naj je zltko len cisto s maslom, to milujem aj ja 🙂

zuzkafuny
28. aug 2008

Ingrid... to zvládnem aj ja 😀 😀 😀
Veronika... 😀 ja viem ako na halušky s kapustou... ja som nevedela ako premôcť tú moju nechuť ku vareniu... 🙂

salajcatko
28. aug 2008

čaute baby
no ste toho zasa popísali, tak ja idem čítať čo nového 😉

zuzkafuny
28. aug 2008

Sali... dočítané...??? 🙂
toto moje už leží... myslím že to už akoby spal 😀
Dievka išla s kamoškami na pizzu, drahý ešte fuškári, ja chatujem 😵 ... no ako mi dobre 😀

salajcatko
28. aug 2008

ach, dve strany a už dalej ani radšej nejdem, nie že by nebol čas, ten akurát zázrakom je, simonka už dávno spinká a Karin si kresli v izbe..ale preto, že keď vás čítam, mám výčitky svedomia -
z dojčeneckej vody som nikdy nevarila = príde mi to zbytočné, však sa to prevarí, takže je to asi zajedno, nie?
a také ako kašu, kompúty, nárierky, špenáty, syry...ani nie že by som jej to nedávala, ale ona nič nechce, prestáva takmer úplne jesť, kedysi aspon polievku a chlebík,ale teraz ked spapá 5 lyžičiek tak som happy ☹ nič nechce, ja neviem z čoho to dieťa žije ☹ napríklad dnes, ponpkla som jej asi 3 raňajky, nič si nevybrala...tak doobeda jedna flaša mlieka....obed? ha, zdrhla ako smrad, neskor sa premohla a asi tak 5 malých lyžičiek brokolicovej polievky, na druhe, ryža s meskom a červenou fazulkou,,kdeže, až sa rozrevala...vonka pojedla zopár černíc, paradajok, slivák....teraz ked šla spať mlieko (sunár)...no uznajte, podla mne je to fakt dosť málo...a takto to ide každy deň už asi tak cca dva mesiace 😒

v novom čísle mama a ja je aj tabulka s dlžkou chodidla a podla toho akú veľkú botičku...simonke vyšla bota č.21, ale na sandálach vidim žťe to je fakt len tak tak, takže isto 22 al. 23 zatvorenú topánku..a kajke vyšlo že 31, ale pri tych kričí že ju tlačia alebo do nich ani nevlezie...tak asi fakt len skúšať a tabulky len tak orientačne, približne 😉

zuzkafuny
28. aug 2008

to je tak čudne číslované... Dokonca nike tenisky 22 majú inú vnútornú dĺžku 😕
My nosíme 23 nono... sú nám tak akurát. teraz som kúpila tenisky cez MMB Axim... vnútorná dĺžka 155mm a máme 145mm ale zdajú sa mi akurát 😅 Hádam do zimi vydržia...

zuzkafuny
28. aug 2008

či zimy...???
Malý zdrhol z postielky 😀

salajcatko
28. aug 2008

ja som boty kukala zatial len v Deichmane, celkom fajne....
ale jesenné ešte nejdem asi kupovať, ešte sa i zdá priskoro, zatial má kožené botasky, tak hádam jej zimka nebude 😉

veronika13
28. aug 2008

jaaaj, tak na tu nechuť ti poradím len ju premôcť, mne iné nepomáha 😀
ingrid, tak ta natierka je fakt jednoduchá 🙂 uvidíme či mu zachutí

zuzpidka
28. aug 2008

čafte babi , neviem či ma nezotriete , ale čo tak začať plánovať ďalšie stretko ? je koniec augusta a september , október zbehne raz dva . vieme že stretko sa nezorganizovalo za jeden mesiac , tak sme sa so Žužu rozprávali že by bolo dobré začať niečo hľadať . čo vy na to ?Š.

salajcatko
28. aug 2008

tak ja som za zuzi 🙂

veronika13
28. aug 2008

asi najskôr sa treba ujednotiť na približnom mieste, časti Slovenska

salajcatko
28. aug 2008

tak ja som za stred...chi 🙂 som dobrý egoista,čo?

lilu18
28. aug 2008

ahojcek,len na skok
tu natierku skusim tusim aj ja,ale budem musiet papat s nou 😀 takto papame ranajky ja pol chlebika a mala pol,inak by sme boli na tom ako Sali-tusim ona pisala ze malo papaju ☹ inak hippky moze stale,len ja nie 😀

zuzpidka
28. aug 2008

asi ten stred bude sedieť každému ( aspoň väčšine ) Š.

lilu18
28. aug 2008

hmmm,len nie trebisov...to mame az na druhom konci 🙂

salajcatko
28. aug 2008

tak Trebišov nie je stred 😀
a berieme aj chlapov???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre