Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
9. okt 2008

Ahoj mounty, drzim palusky,nadherne meno ste vybrali

mounty
9. okt 2008

lumi, dik 🙂

zuzkafuny
9. okt 2008

Veronikap...uau! to je barak! 😵 😵 😵

veronika13
9. okt 2008

veronikap, vysoko rúúúbeš s tým barákom 🙂

ingrid78
9. okt 2008

Veroni, foto hodim, ked umyjem hlavu, teraz je to stvorene len pod siltovku 🙂 Ale je to uplne normalny strih, uz to mam vyrastene, som sa pred mesiacom strihala. To Miriamka len trochu prehanala 😉

miriamka12
9. okt 2008

Ahojte 🙂 Ingrid, ani nahodou som neprehanala 😉 😎
Veronikap, aspom sa k Vam potom do toho baraku vsetci zmestime na navstevu 😀 😉

Mounty, drzim palce, nech je Nikiho sestricka v poriadku.

ingrid78
9. okt 2008

Miriamka,dobre si pamatam to cislo na skype 27, lebo som ti posielala vyzvu a nic

miriamka12
9. okt 2008

Ingrid, a to si kde zobrala ze 27 😀 Nie 21 😉

ingrid78
9. okt 2008

Do kelu a ja ti vypisujem...

zuzpidka
9. okt 2008

ahojte. tak ja by som na amnio už nikdy nešla. je to riziko, ale aj tak pred tým podpisuje žena papier, že je všetko riziko na nej. a jednej pani pri tom zabili dieťa. tak ja amnio neodporúčam. 😒 ☹

mounty
9. okt 2008

Ahojte dievky, mne uz sibe z toho vazenia, uz sme tyzden doma a ja sa citim akoby som mala kazdu chvilu vyletiet z koze..........ja chcem ist voooooooooon....chudak Niki, dnes sme boli na kontrole v nadeji ze sa Nikinkovi polepsilo, lebo mu uz aj zacalo chutit jest a doktorka,: no, cisty zapal pluc!!!

Som z toho na nervy ked uz ani antibiotika nezaberaju a vonku je konecne tak pekne a my sme zavreti......inak Niki nema vobec ziadnu teplotu, je to daka pliaga hnusna, nikomu neprajem.........

Co sa tyka babatka, tak dakujem vsetkym za podporu, zajtra idem na Kramare, snad ma hned zoberu na UZV, nech tam nemusim ist este raz.........a verim ze cysta sa vstrebe 😉 a budeme mat krasnu horalku Johanku 😉

veronika13
9. okt 2008

mounty, dúfam, že ťa zoberú, v neistote byť je o ničom, držím palce 😉

melory
9. okt 2008

mounty mas u nas velku podporu a drzime palceky.

veronika13
9. okt 2008

mel tak som sa rozhodla, že s tými vlasmi niečo urobím, tu ofinu a asik aj melír

melory
9. okt 2008

videla si vcera modre z neba? tu zenu co jej urobili kozmeticky den? tak ona mala tu ofinu tak ostrihanu...dokonca je to asi teraz naj...len ty by si to mala prisposobene dlzke tvojich vlasov

veronika13
9. okt 2008

hej, pozerala som to pred chvíľou z archívu, píšeme s ňou v téme Modre z neba

melory
9. okt 2008

vidis??? to je super...opytaj sa ci je spokojna s ofinou! 😀

veronika13
9. okt 2008

je 🙂

melory
9. okt 2008

videla som to vcera a hned som si povedala..."to je to, co som myslela pre veroniku...ja som sa dnes ostrihala sama...ale len vrch a spodok mam ako som mala.

veronika13
9. okt 2008

fajne, nemáš fotku?

melory
9. okt 2008

nemam, to som sa pred 5 hodinami... 🙂 aj stelke som dala dole novorodenecke vlasky, mala ich hrozne znicene a robilo sa jej vzadu z toho take klbko. teraz je ako chlapec 😉

veronika13
9. okt 2008

nechám si aj poradiť od kaderničky, pôjdeme k nej domov, lebo je na materskej a takto si privyrába, kamarátky sú s ňou spokojné, aj ma česala na svadbu, tak hádam to dopadne dobre. Toho melíru sa bojím viacej, aby som to nemala veľmi výrazne...

melory
9. okt 2008

mne ked robila melir som bola nespokojna, ze to nebolo vyrazne 😖

veronika13
9. okt 2008

dneska som akurát chcela Riška ostrihať, lebo tiež ma ešte len novorodenecké, nemá ich zničené, len chcem z neho spraviť chlapčeka, akurát raz som mu ostrihala okolo uší a vzadu, stále sa vrtel, tak neviem ako to dopadne strojčekom

veronika13
9. okt 2008

vidíš, tak ja mám opačný problém 😀

melory
9. okt 2008

stelke som tak polovicku vlasov ostrihala, je to zrazu huste a pevne....a neviem ...asi to bolo tym dazdom, ale bola dnes brckata.

veronika13
9. okt 2008

môjmu sa tiež vlnia

melory
9. okt 2008

dnes som mala velku chut vyrazit si...tak sme sli do max-u, ze deti dame na tie hupacie hlupe hracky za desinu. muz si kupi tricko a ja som sa tesila na cinu...teraz sa skrcam v krcoch...vyjeb..ny cinania...je mi z toho ani nie ze tazko ale...ale mam krce...nakoniec sme hodili desinu a vlacik sa ani nepohol a tak som urobila to co ozaj nerobievam...vytiahla som centrofixu a napisala na vlacik...."hajzel 10,-sk zozere a nejazdi" samu ma to prekvapilo...ale uz je to tam, cierne na vlaciku 😀
nastastie som si urobila radost a kupila krasny set na oblecko....odfotim sa ti veronika zajtra s novym lookom. 😨 ?

veronika13
9. okt 2008

jasné 🙂
tu čínu by som sa bála teraz jesť... nebol tam melanín???
s tým vláčikom 😀 😀 my sme malého dali naposledy na takého koníka za 10,- išiel, ale malý nechcel ísť dolu, to bolo plačuuuuu

veronika13
9. okt 2008

išla by som inak aj ja si niečo kúpiť a potom do reštiky, možno niečo zbúchame s kamarátkou, máme sa hodne rozprávať a však môžem aj ja niekedy vyraziť, no nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre