Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
15. okt 2008

😕

veronika13
16. okt 2008

akési je to tu mrtve, ani skalné už moc nechodia... ☹

zuzkafuny
16. okt 2008

Všetky pracujú... aj my by sme teda mali začať...
Ja teda tiežpracujem... ale len doobedu a pitky v noci 😉 😀
a cez deň sa môžem venovať mihókovi keď chlapko búva 😀

lilu18
16. okt 2008

uz sa ani nejdem pytat ci tu niekto je,isto nie 😕 mjm

u nas je vonku strasne,hmla,mokro a mala skoci do kazdej bariny aj keby bola len jedna v celom okrese 😠 a potom 10x za den prezliekam a periem a neschne to-tak uplne super ☹

mounty
16. okt 2008

lilu, poradim, ja davam Nikodemovi cizmy a take nepremokave gate na trakoch co sa daju na teplaky, vyzera ako rybar.........takto mu dovolim skakat po mlakach, uz vie ze moze iba ked ma tie cizmy a gate 😉

veronika13
16. okt 2008

ja tiež pracujem, lenže zadarmo, pomáham mužovi vo firme, keď je v zahraničí 😎

luminkasp
16. okt 2008

ja nepracujem

luminkasp
16. okt 2008

preco mi napisaloo, ze nejde pridat odpoved?

zuzkafuny
16. okt 2008

Lumi... aj mne to nejak čudne skáče...
K môjmu príspevku o 11:48... tam nemá byť že pitky 😅 ale piatky...!!!

zuzpidka
16. okt 2008

ahojte. tak ja teraz robím obed-večeru, zapekané zemiaky s cibuľou a so slaninkou. Vonia celý dom. Včera som robila rezance s makom. Trošku ochutnal aj Rastík a robil mňam-mňam. 😀 Dnes v pohode kakal, tak ako zvykne. Ináč tie dnešné zemiačky bol šéfkov nápad. 😵

anielik
16. okt 2008

aahojte

ani ja nepracujem, mometntalne matkovi liecim ritku, lebo ju ma zaparenu a nic nam nezabera....takze behame s holu ritu a utieram po nom :(((

veronika13
16. okt 2008

anielik, ani rybacia masť?

anielik
16. okt 2008

veron, nie uz nic nezabera, sme na len na larkovych plienkach, davame imazol, framykoin mast aj zasip, pityol, bepanten a dnes nam dala lekarka este dalsiu mast...ale po dni s holou ritou sa to tusim najlepsie spravilo, len co na to povedia moje parkety ☹ ☹ ☹

anad
16. okt 2008

ahoj anielik. a to z coho sa vam spravilo?
kedy to vlastne chodite plavat? asi chodime kazda iny den 😒 my pomaly koncime, ja uz prestavam vladat 😝

veronika13
16. okt 2008

anad, ahoooj, a už mate vybraté meno? a ako tehulkuješ? dúfam, že všetko je v poriadku, sa mi zdá, že všetky tehulky aprílové budú mať párik 🙂

anad
16. okt 2008

predbezne mame Anetku 🙂 Na chlapcensom by sme sa uz asi ani nedohodli 😀
Zacalo mi uz tvrdnut brusko, ale krcok bol posledne ok, tak uvidime v pondelok ci sa neskracuje. Dufam ze nie, lebo lezat si tentokrat neviem predstavit.

veronika13
16. okt 2008

veď to, teraz je to už iné, dúfam, že budete ok a bez komplikácii 🙂

veronikap
autor
17. okt 2008

dobré ránko, mne sa dnes podarilo vstať skôr ako zbytku rodiny, tak využívam priležitosť a som tu 😵 ja síce nepracujem (ak nerátame domácnosť, samozrejme 😀), ale nejako sa sem aj tak nedostanem..
včera sme mali veľkú návštevu (ešte stále oslavujeme mužove meniny a narodeniny), cez víkend máme ďalšiu oslavu, sestra má 25, tak tej pečiem tortu, čiže dnes sa sem už asi zase nedostanem, medzitým sa snažím cvičiť, so Zinkou stále niekde lietame... ako by povedal môj drahý: toľko práce a tak málo času 😀
včera som kúpila Zinke zábrany na postieľku, ideme jej už dať dole mreže... si tam už nejako trieska hlavu, keď do nej ide, tak vyskúšame.. teraz som rada, že sme jej kúpili tú väčšiu postieľku (70 x 140), nemusíme teraz zháňať inú posteľ... mi pri takýchto maličkostiach príde, aké je to už veľké dieťa 😵
tak pekný deň a celý víkend 😵

anielik
17. okt 2008

Ahoj Dani, my chodime stale rovnako utorok a stvrtok 8:30, kedy chodite vy? Inak vies ze MAja si otvara vlastne jaslicky v BA 🙂 asi januar 🙂))

no neviem z coho to mame, zacali sme naspat brat zelezo a to nam to asi s kombinaciou zuby spravilo :( ale dnes rano to vyzeralo dobre,...uvidime do kedy ☹ ☹ ☹ ☹

Dani a uz ta ani na skype nie je velmi vidno :( Poskrabkaj Anetku od nas a mohli by sme sa niekedy stretnut?

ingrid78
17. okt 2008

Ahojte, ja len na skok, my bojujeme bez tata, uz pocitam hodiny kedy pride. ochorela som aj ja a je mi dost na prd, takze tazko zvladam Kajku. No nech uz je vecer ☹

melory
17. okt 2008

my sme tiez uz vcera zlôozili postielku, bola jej mala....tak teraz sa ide kupovat postel...zatial spi s hugom na jednej a s nami.

anielik
17. okt 2008

my spavame uz davno v cestovnej 🙂)) nie su tam tycky a je mu tam super, akurat ze nema sancu vyjst 😀

veronika13
17. okt 2008

náš je stále v postieľke a ešte asi aj dlho bude, tiež sa občas tresne, ale nech si zvyká, život je krutý 🤐 v cestovnej spal len v núdzových prípadoch, teda na cestách, dovolenke... akosi sa moc neskamarátili.

anielik
17. okt 2008

matko v nej ma normalny madrac 🙂)) a spi sa mu tam dobre...

az na to ze nas poobedny spanok trva az 45min...to sa mi neopati ani obed si zohriat 😠 😠 😠

veronika13
17. okt 2008

môj spí tak hodinu a pol, pred pol hodinou som ho dala a svokor zas začal píliť pod jeho oknom 😠 😠 nervy mám, čakám kedy zaplače v "super" nálade

zuzulik22
17. okt 2008

ahojte, nas maly poobede spi 3 hodiny a to ho chodim potom uz budit 🙂 . A aj v noci spi tak 11 hodin, taky maly spachtosko, ale za to cez den da riadne zabrat, ked nespi. Teraz isiel s babkou von, tak sa tesim, mozem v klude upratovat 🙂 . A zajtra sa cely den ucim, lebo v pondelok mam testy ☹

zuzulik22
17. okt 2008

a vsetkym dnes 1,5 rocnym s kubkom posielame pusinky 🙂

luminkasp
17. okt 2008

nasa mala tiez v postielke, ona ju ma taku vacsiu, papi robil 😎

zuzulik22
17. okt 2008

aj my spime v postielke, ale od decembra, ked sa prestahujeme bude kubko uz v postely velkej 🙂

luminkasp
17. okt 2008

zuzulik a ake mas testy?

aj my prajeme 18 mesacnym vsetko len to naj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre