Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

lilu18
10. dec 2008

tebe tiez 🙂

lilu18
10. dec 2008

😀 ved uz bude obed,to ste riadne buvali

zuzkafuny
10. dec 2008

Ahojte... 😀
Toto moje brčavé nie a nie spať 😠 už hodinku vybľakuje z postielky 😅
Lilu... ako? Už niečo aj hovoríte?!?!
Lebo toť ešte nie... ráno sa mu podarilo havo... alle myslím, že to sa skôr pomýlil 😀 😀 😀

lilu18
10. dec 2008

zuzi-sem tam,snazi sa,ale rozumiem jej asi len ja 😀

mounty
10. dec 2008

potesim vas nerozpravajucich, ze ani u nas nie ukecane stvorenie, zatial iba nasava 😉

veronikap
autor
10. dec 2008

no tak my sa zase pochválime, že mu už "fičíme" na vetách ako napr. keď ma vidí ísť do sprchy, tak vždy zahlási: "mamina umyje vásky šampónikom" .. a keď máme návštevu, tak každého stále otravuje otázkami ako: "posíš si vodu? posíš si čaj? posíš si koáčik? .. ale fakt netuším po kom je taká ukecaná... 😀 😀
a už pomaly začína rozlišovať medzi "tebe" a "mne".. to obyčajne iba opakovala, ale teraz keď sa jej spýtam či ide so mnou, tak odpovie "idem s tebou" (a nie ako do teraz "ano, idem so mnou") 😝 😔 😵

veronika13
10. dec 2008

ahojte, my rozprávame o 106, ale nerozumie mu nikto, dokonca ani ja, až na pár slov 😀

maaja
10. dec 2008

nooo, tak my sa musime tiez pochvalit ze kecame statočne . .. aj ked mozn o este ne tak jak Zina 😀 ale rozumieme mu dobre, dokonca mu rozumeju aj ini ludia ...

zuzkafuny
10. dec 2008

no... pekne ste sa pochvááálili 😀 😀 😀
My sme si pod stromček priali aspoň tri slovááá 😀 😀 😀 tak máme ešte nejaký ten čas 😉 🙂

maaja
11. dec 2008

hello, kde ste ???? ved uz sme az na druhej strane a dokonca tenkymi pismenami 😠

maaja
11. dec 2008

vcera som si dala umyt auto ... dneska prsi ... no neporazi ma ????
a to som chcela ist dneska na vianocne trhy do BA ... ale snad poobede uz nebude liat ... ale som zistila ze nejsom nejak vhodne oblecena a ze mi asi bude zima 😒

anielik
11. dec 2008

Ahojte
maji,my ked prsi tak vyberieme auto aby ho umylo 😉 😀 😀

my me boli na trhoch minuly piatok, zmokli sme jak misi, a hodinu a pol sme sli potom domov ☹ ☹ ale mam srdce na mieste, matkovi som kupila takeho tlaciaceho konika na palicke, tak uz tam nemusim 🙂

no co sa tyka kecania, par slov povie typu "traky, koko (krokodil), krk, oko".... sme sa vybrali tazsou cestou, ale vety nehrozia 😝

ideme ham tak zatial pa pa

lilu18
11. dec 2008

😔

lilu18
11. dec 2008

keby mi slo hodit dobre ranko,nie sme na 2 str. 😠 neviem co strajkuje MK

lilu18
11. dec 2008

tak teda uz pekne rozpravate...no ved my vas dobehneme 😵 Fakt neviem po kom moze byt tak malo ukecana,ja ked zacnem druhy nema sancu sa dostat k slovu 😀

zuzulik22
11. dec 2008

ahojte, ani my nekecame nejako extra, ale kubko povie - koko, lebo kamos rovesnik kubka vola koko. Inak vsetko po starom, kubko v skolke, ja pomaly balim a medzitym kuknem na MK, ked pijem kavicku 🙂

anielik
11. dec 2008

zuzulik, trosku ti zavidim, dufam ze takto o rok uz budem aj ja balit. 🙂)) A zaroven rozmyslat kam do roboty ☹ ☹

zuzulik22
11. dec 2008

anielik ja sa uz tesim, ale po tej kradezi, uz nie az tak ako prvykrat. Uz sme mali byvat, no co uz.
A ty uz nie si snazilka? 🙂

melory
11. dec 2008

ahojte...kde ste skalne?

anielik
11. dec 2008

zuzi, to je jasne, ale neboj uz bude dobre, budete tam a budete si to strazit 😉 Ako tvoja praca?
nie uz nie som snazilka....bralo m i to energiu a pripominalo to co novyslo ☹

ahoj mel kde si bola stratena? gruntujes bytik?

maaja
12. dec 2008

lilu, tak Vivien asi preto nerozprava lebo pri tebe nema sancu sa dostat k slovu 😀

ja sa na rozpravanie teda stazovat nemozem - tesim sa ako mu to ide 😵
este aby sa naucil na serblik a mame po babetku 😖 bude z neho velky chlap 🙂

maaja
12. dec 2008

my sme boli vcera na vianocne trhy - kupili sme 3 ciganske, 5 lokšov a dva caje 😀
vecne dary ne - moj muz nechcel ...

a tak strasne som premrzla, ze som ani nemala chut nakupovat ... navyse tam bolo asi milion ludi - ja som zistila ze mi take davy ludi nerobia dobre 😒
a tiez sme sa z mesta terigali viac jak pol hodku - autom ;)

veronika13
12. dec 2008

ahojte, my sme boli včera celý deň na cestách, boli sme pozrieť rodinu na hornej Orave, Lumi, šli sme aj cez Námestovo, tak som si na teba spomenula.
anielik, prečo ti to bralo energiu?to keď sa nedarilo?

lilu18
12. dec 2008

ahojcek... 🙂

maji,fakt coskoro budu skolkari 🙂 a skusim len hmmmkat,mozno sa rozrozprava 😀

lilu18
12. dec 2008

hej,hej nepiste tak vela ,nestiham odpisovat 😀

veronika ,mate uz sneh?

anielik
12. dec 2008

ahojte

a kde sa nam mel stratila?

veronika13
12. dec 2008

nie sneh neni, len kde tu fliačik, ani neviem ako hlásia, ale mohlo by čosi spadnúť, ale nie veľa, len pre atmosféru

melory
13. dec 2008

ahojte...odbehla som si ku kadernikovi...
tento rok vianociam moc nedam, stale budeme na cestach.... 😵
o to viac si dam zalezat na darcekoch....vyzdobu som uz robila vcera a stromcek az na vianoce.

veronika13
13. dec 2008

ja som včera začala medovníkmi, no to zdobenie mi už išlo krkom, dnes musím dokončiť 😝 ale teším sa z nich

mel, fajn scifi účes 😀

melory
13. dec 2008

veronika toto...to scifi....o to slo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre