Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
26. jan 2009

mounty, to je super - fialky, snezienky 😀 keby to tak uz aj ostalo 🙂

anielik, aj my sme dneska spali do 9.15 !!! 😀 Marek je riadny spachtos ... teraz spi od jednej ....
zajtra s nim idem na kontrolu, no ale nie je este zdravy ... aj ked to uz nie je take drasticke ako bolo ,,, chvalabohu teplotky nejsu, len kasle a soplikuje 😖

xi, ani ja by som s tajomstvom nevydrzala 🙂 so ziadnym ... tak mi prosim tajomstva nezverujte 😀
ja ked som otehotnela - cez umele - tak ja som uz na desiate den z krvi vedela ze som tehotna a so mnou asi pol sveta 😀 ... vtedy mi ani nenapadlo, ze co vsetko sa mohlo stat ... 😅 nastastie nestalo 😵

veronikap
autor
26. jan 2009

no moja mamina hneď z príchodu na mňa tak divne pozerala.. a keď michal začal, že máme novinku, tak ona mu hneď skočila do reči, že som tehotná... 😀 a moja teta tvrdí, že mi to vidno na očiach, že sa mi zmenili 😀

snemcurka
26. jan 2009

ahojte aprilovky.
Takze u nas to tak vyzera, ze to bude opät chlapcek. Dufam, ze do tretice(niekedy o tri roky) to bude dievka 😀 .A dufam este, ze opät nie aprilova. Dnes mi posunula doktorka termin na 7 aprila a Johannes je narodeny 6 aprila.

lilu18
26. jan 2009

ahoj
to je super,narodky im urobis naraz 😵

veronikap
autor
26. jan 2009

no tak to tak nenaplánuješ, ani keby chceš 😀 😀 držím palce nech všetko dobre dopadne 😉

anielik
26. jan 2009

veronikap ja som to vydrzim len preto ze su daleko:D ale inak by som to asi povedala skor 🙂))

snemcurka gartulujeme, tak to budete mat super 🙂 neboj do tretice to vyjde 😉 😉

lilu18
26. jan 2009

a vy co? uz viete co sa narodi? alebo nechavate si prekvapko? 🤐

anad
26. jan 2009

nuz, tak zajtra ideme do nemocnice kedze sa malej nejako nechce, len mi je luto ze tym sa predlzi moj pobyt v nemocnici hlavne kvoli Tomaskovi. Tak snad nebudeme dlho...
majte sa, nech ste vsetci zdravicki, potom sa ozveme. papa

veronikap
autor
26. jan 2009

anad držííííme palce!!!! budeme na teba myslieť!!! 😵

veronikap
autor
26. jan 2009

lilu, ja by som to najradšej vedela už teraz, čo to bude... 😀

anielik
26. jan 2009

Dani drz sa, a daj vediet ako sa mate 🙂 myslime na teba

lilu my nevieme a ani asi nebudeme, moj manzel to nechce vediet ☹ ☹ ☹ ale uz mame aspon 1dn meno 🙂

maaja
26. jan 2009

veronikap, budes mat dievcatko 😎

anielik, aj ty budes mat dievcatko 😎

anad, budeme na teba mysliet, nech to vsetko lahko prefrci a dobre dopadne ... takto o tyzden ta cakame na koniku .... 😵

anielik
26. jan 2009

maji keby si mala pravdu, uz ti to niekedy vyslo??? 🙂))

zuzpidka
27. jan 2009

ahojte. 😉
Veronikap, ja som pri Danielke tak nejako cítila že to bude dievča a zas naopak pri Rastíkovi to bolo úplne iné tehotenstvo ako pri Dadke. pri Dadke boli komplikácie a pri Rastíkovi všetko ok.
ale aj Veronikap, aj Anielikovi, aj proste všetkým želám, aby to bolo bez problémov a všetko v poriadku. 😉 🙂

luminkasp
27. jan 2009

anielik, ja si tiez myslim, ze budes mat dievcatko a mne to v celku vychadza 😎

inak ak chces, sprav si foto, posli na mail a moj muz ti povie, jemu vychadza na 100% 😀

tonicka
27. jan 2009

Ahojte kočky, poslušne hlasim, že Anetka si to rozmyslela a dnes rano o tristvrte na 9 prisla medzi nas 😵 😵 😵 Anad vas pozdravuje a su obidve v poriadku 😵 😵 😵

lilu18
27. jan 2009

to ma na deti daky vzorec? 😀

tonicka
27. jan 2009

jaj a ak som si to dobre zapamatala ma 3630g 🙂

lilu18
27. jan 2009

jejej-gratulujem,ked som pisala predosly prispevok ten tvoj tam este nebol 🙂 krasna vaha-bucko

tonicka
27. jan 2009

ano, velmi sa tesim, som mala pocit ze rodim ja, som sa tu prechadzala a chodila na wc a manzel sa zo mna len smial..., ze jej pomaham 😀

zuzpidka
27. jan 2009

Danke gratulujeme. želáme veľa zdravíčka obidvom. 😉 😀

anielik
27. jan 2009

Ahojte,

tonicka ma predbehla 🙂 tak Anetka ma 3670/51 😉

veronikap
autor
27. jan 2009

jeeej, no gratulujeme!! 😵 😵

maji, dúfam, že tvoja predpoveď vyjde.. môj muž by chcel mať strašne druhé tiež babu... no uvidíme 😵 😝

anielik
27. jan 2009

Lumi aku fotku? iba tvar alebo aku? 🙂))

Maji nam by sa tiez pacilo mat babu, teda ja som uz u matka chcela babu.... 😉 Ale podla cinskeho mi vysiel Matko dobre a teraz tiez vychadza chlop ☹

veronika13
27. jan 2009

anad, gratulujeeeem, to je super, že nemuseli vyvolávať a vidíš, ani tam nebudeš dlhšie 🙂
ja pohlavia radšej netipujem, nevyznám sa v tom 😀 Ale v Dk sa rodia teraz dievčatá, ta kamoška čo rodila, tak ich bolo 7 na oddelení a samé baby 😀

zuzkafuny
27. jan 2009

Aj ja pripájam ku gratuláciám 🙂
a nech sa vám darí...!!! 😵

maaja
27. jan 2009

baby, to som len tak strelila 😀 neviem ci mi niekedy vysiel tip ... nejak netipujem ... ale ak obe chcete baby, tak vam budem drzat palceky, nech su to krasne princeznicky ... aj ked asi teraz je uz na to neskoro, ze ? 😀

ja by som aj druhe chcela chlapca 😅

maaja
27. jan 2009

jeeej anad, tak gratulujeme k malinkej a zelame hlavne vela zdravicka a nech ste skoro doma 😉

inak neverili by ste, ale v noci sa mi ozaj snivalo ze anad rodiiiiii !!!!!!!!!!!

wow, co sm carodejka ?! 😵

maaja
27. jan 2009

no a teraz ta horsia sprava:

boli sme s Marekom na kontrole ...
ma zapal priedusiek na hranici so zapalom pluc ...
zobrala mu vyter z nosa aj hrdla a tiez dve ampluky krvi 😒 v utorok mame ist na kontrolu ...
tentokrat nam napisala aj antibiotika - nejaky sirup kazdych 12 hodin ...
plus sirup na kasel, probiotika ( stali 10 eur !!!! ) a nasivin do nosa ...
teraz Marek spinka ...
inak uz je lepsie ako pred tyzdnom, akurat ze furt kasle 😖

ja neviem co nas to postihlo a hlavne kde k tomu dosiel ☹ 😠

veronika13
27. jan 2009

probiotiká sú drahé...
tak to teda dosť zlé má... a že mu homeopatiká nezabrali, keď si písala, že toľko vám ich predpísala... na to si sa nepýtala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre