Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anielik
26. feb 2009

hmm ze alkohol...to ako vyzera..som nepila 5 rokov ani kvapku...vlastne od kedy sme sa sazili o babo 😉 ja som dostala pred chvilu kusk z bonboniery a kolu🙂 mam dovovlene ved som tehu 😲

ingrid78
26. feb 2009

No co neboli ste niektora na ten Pokoj v dusi. tusim sa spytam Veroniky, oni chodia tusim do kina

anielik
26. feb 2009

baby vy nemate dvdcko vacika tomasa?

ja by som si dala chleba s mastou a cibulou...musim mamine povedat aby mi doniesla 😉

anielik
26. feb 2009

Ingrid, ja neviem ako vyzera kino 🙂 nebola ale hudba je pekna 😉

ingrid78
26. feb 2009

No jedna cokolada a tribit intenssimo padlo za obet sa neboj, a to nie som tehu. A uz aj to kojenie je poredsie, tak asi fajne priberiem, nevadi
Ja si obcas poharik dam, aj ked som kojila naplno som si dala, ale je pravda, az ked bola mala starsia

ingrid78
26. feb 2009

Ta pesnicka je krasna. Ani mi sme neboli 100 rokov, ale pred 3 tyzdnami tu bola mama, tak sme isli a teraz ked pojdem do KE k nasim, tak chcem vybehnut. YSa tesim, jak sa tam poflakam s kamosklami.
Ale uvidim, lebo doteraz to bolo v poho, malu som nechavala s nasimi, ale teraz ma take obdobie, ze je na mna extremne naviazana, ledva ju vie Adrian uspat, a doterz to nebol problem, aj koji sa uz minimalne, snad je to len obdobie.

maaja
26. feb 2009

no ja tiez nejak alkohol ne ... ale obcas si dam ... s nasimi a tak ... moj robo absolutne nepije a sama si nedam ☹
zato cokoladu mnam si dam ... ale musim sa krotit 😝

my nechodime do kina ... moj muz si vzdy pocka na DVDcko a kuka doma ... ja filmy moc nemusim ... ale teraz by som rada videla to Snezenky a machri po 25 rokoch 😀

vlacika tomasa nemame zato kopu inych hej ;)

ingrid78
26. feb 2009

Maaja kde si?

maaja
26. feb 2009

ingrid ty si az hin z Kosic ??? 😕

my sme boli naposledy v kine na Daviniho kod ... knihu som ale citala najprv 😎

ingrid78
26. feb 2009

No, ked sme po tych 100 rokoch isli do kina, tak ma to tiez chytilo, Aj na snezenky by som isla aj na vela inych filmov, ale nie je to lacny spas aj s pukancami i kolou.
Kino m svoje caro, tolko filmov mame na DVD a nepozerame. Nez som sa s Adom zoznamila chodil kazdu nedelu do kina, doteraz mi to vycitam, ze koli mne uz nevie co je kino

anielik
26. feb 2009

no nam nema kto postrazit....ani doma ani tu.. a matko spi len s mnou a hra sa len s tatom ... ja uz ani neviem co je to vybehnut...
my ani nepozerame filmy, pozreme panelak a VKV a napr teraz sme kazdy za svojim PC tato programuje a zariaduje vsetko okolo domceku a ja sa hram tu 😉 a sem tam si pridee dat pusinky 🤐

ingrid78
26. feb 2009

Preboha, ze da Vinciho kod, to bolo fakt davno 🙂
No az z Kosioch som 🙂

maaja
26. feb 2009

ani nam nema kto postrazit ☹ Robo hovori ze o mesiac to bude na DVDcku a potom pozreme doma 😀
ja si obcas vybehnem, tak raz za tri mesiace s ´kamoskami, robo je vtedy s marekom ... nas marek zaspava sam ...

ze pusinky 😵

maaja
26. feb 2009

no vidis, tak az tak davno sme boli v kine 😀
ja len ze Kosice su fakt daleko 😀

maaja
26. feb 2009

asi na mna nieco leze, bo tak ma skrabe v hrdle ze az ... 😠

ingrid78
26. feb 2009

Ja saom sa vzdy snazila, ked som isla domov, malu nechavat s nasimi. Takze aj ked som kojila, vedela zaspat s muzom alebo nasimi. Svokrovcov ako keby som nemala. Teraz som tam pretrpela vikend, a len som sa utvrdila, ze malu svokre nemozem nechat ani na 10 min.

ingrid78
26. feb 2009

Veronike mozem jej svokru len ticho zavidiet,

ingrid78
26. feb 2009

To teda su, az teraz som prisla na to ako mi nasi chybaju. Maji a ty mas kde rodicov a svokrovcov

anielik
26. feb 2009

no u nas tiez zaspaval s obomi, ale od kedy som mu slohla dudel (na martina) tak musim ja uspavat ked pride michal tak place ako keby mu nohu lamal...nechapem co sa mu porobilo

veru aj ja veronike tisko zavidim. My sme z prievidze a michal z Medzilaboriec..ale matko este s nikym nebol nikdy sam ☹

maaja
26. feb 2009

my sme povodne zo Sale, asi 60km od Budmeric kde byvame teraz ....
takze nejsu moc daleko ale zasa ani blizko ...

ja som mareka nechala zatial len raz mojej mamine, myslim na noc sameho ... a myslim ze je to jedina osoba ktorej by som ho nechala ... teda okrem roba samozrejme ...
k mojim rodicom chodime casto, teda tak raz do mesiaca, no ale volame si takmer kazdy den ,,,

ale s robovou maminou sme malo ... naposledy sme ju videli na silvestra !!!!! dobre, ze ? ani si nevolame ... neviem preo to tak je ... mam s nou dobry vztah, taky kamaratsky ... no ale mareka jej nenecham NIKDY ... a to naozaj ... totiz u nej byva este robov brat a to je taky fetak a furt su u nich nejaky fetosi nasackovanmi, takze by som sa dost bala ... a ona ani nejak nema vztah k marekovi ... sak jak by aj mohla, ked ho vidi tak 5x za rok ...

maaja
26. feb 2009

jeeej a nejdeme este spat ??? 😅
sa mi od vas nekce 😉

anielik
26. feb 2009

idem sa osprsit ale este vas kuk

maaja
26. feb 2009

tak idem aj ja ... ale ja uz ne kuk 😀
vypinam ... cafte zajtra 😵

ingrid78
26. feb 2009

No my mame obrovsky problem s dudlom, kedysi ho mala len na spanie a teraz, len mama da dudu. Zatial sa mi nechce to riesit a vydrzat par dni palcu, teda dufam, ze to bude par dni. Som pohodlna, ked chce, tak jej dam dudel a hotovo, sa mi ale na ihrisku mamy uskrnaju, ze ma este dudel.
No ja uz mam dost z vina, uz neviem ci dobre pisem

ingrid78
26. feb 2009

Ok idem aj ja, sa mozno povenovat olovicke, dobre ze sze to takto ukoncili, lebo neviem dokedy by som tu vypisovala.
Bru nocku

ingrid78
26. feb 2009

Ze olovicke 😀

zuzkafuny
27. feb 2009

Maminky 😀
Šup sa ku nám do škôlky 😀 máme dve a majú málo detičiek... Sa dobre nebijú o ne...!!!
A ja mám aj svokrovcou aj rodičov blízko nás... Malé mesto, všade na skok 😉 🙂
No moju mamu by som nemenila za nič čo sa postráženia Besníka týka 😅
a svokra sa mi sama priznala, že malý by bol na ňu veľká záťaž...

lilu18
27. feb 2009

zuzi-ponuka prijata 😀 my sme sa boli min.tyz.zapisat do MS do poradovnika na bud.sept. 😒 tak mame plne MS ze asi tento rok ani 3r vsetky nezoberu. Esteze mam tu kamosku a v pripade nudze sa u nej mozem prihlasit 🙂

veronikap
autor
27. feb 2009

ste včera teda ponocovali 😵 že sa vám chce 😀 ja niekedy už o 10tej odpadám.. ale už mi teraz končí prvý trimester, tak dúfam a verím, že už budem len plná energie.. 😎 😀

mi teraz chodíme do kina častejšie ako predtým a presne ako ste písali.. vďaka mojej super svokre 😵 ale ingrid, na ten film sme neboli, tak ti neporadím..

u nás je normálne modrá obloha a aj slniečko vykuklo.. taký nezvyk po tak dlhom čase... ale pršalo doobeda, tak je mokro 😒

Michal išiel na víkend na lyžovčku s klientami a babka sa zatiaľ neohlásila, čo plánuje, či si vezme malú... 😝 tak musím preventívne ešte nejaký program vymyslieť, aby sme a nenudili.. 😵

a čo sa škôlky týka, tak sa možno dilema vyrieši sama, keď mi rovno povedia, že mi ju nevezmú.. 😀 ale fakt nezávidím, hlavne ak niektoré už musia ísť do práce a nemajú kde nechať dieťa..

veronikap
autor
27. feb 2009

práve som dostala od Mounty SMS-ku! 😵 tak už to majú za sebou, Niki je už veľký brat 😵 😵 Johanka sa narodila po necelých 2 hodinách pôrodu, má 50 cm a 3380 gramov 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre