Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzkafuny
8. mar 2009

Lilu... namiesto D som prečítala Bééé 😀 😀 😀

zuzkafuny
8. mar 2009

idem... už čítať neviem a zdrhli ste mi 😠
😉 🙂 😵 😔 😀

ingrid78
8. mar 2009

Maaja ja zas myslim aegonomicky 😀

melory
8. mar 2009

baby ja zas nevidim reklamy, tak ma to preslo 🙂

maaja
8. mar 2009

Marek je v Aegon poisteny 😀
k nam totiz dosiel poistovak domov uz aj s pripravenymi navrhmi - nechali sme sa "ukecat" 😀

ingrid78
8. mar 2009

Ja som sa zverila cloveku, ktory mi vybral koli nasim poziadavkam Aegon, oni su spolocnost, ktora robi pre vsetky poistovne, a podla mojich poziadaviek mi doporuci taku, ktora mi najviac vyhovuje, aspon je nezaujaty.

veronika13
8. mar 2009

my máme myslím generali, tiež nám to vyberali na mieru. Ale teraz mám trochu strach, či poisťovna nemôže krachnúť a naše úspory sú v čudu

veronika13
9. mar 2009

Ahojte, končím aj začínam?
u nás ďalší upršaný deň
mel a nesúhlasím s tým, že keď sa tebe niečo stane, nič sa nestane

zuzkafuny
9. mar 2009

U nás je peknúčko... 😵 slniečko síce nesvieti, ale na dážď nevyzerááá 😉 🙂

veronika13
9. mar 2009

tak to fajne, mne slniečko už dosť chýba, taký optimizmus, ale však hádam čoskoro už zima pominie

zuzkafuny
9. mar 2009

Veronika... budééé 😵

veronika13
9. mar 2009

jasnéééé 😀

veronika13
9. mar 2009

čo máš dnes na pláne?

veronikap
autor
9. mar 2009

ahojte, u nás tiež už chýba to slnko.. je pod mrakom a popŕcha. . a práve som zistila, že som musela niekde stratiť techničák od nového auta ☹ čomu sama nerozumiem, lebo si na takéto veci dávam veľký pozor, extra odkedy mi ukradli pred rokom tú tašku... 😢 ☹ no proste dnes to bude asi deň depka 😒

melory
9. mar 2009

ked sa mne nieco stane, peniaze to nezachrania. tak som to myslela.
ja som dnes mala ist zrusit tu poistku a tak som ochorela, ze levda do skolky pojdem pre huga.
stelka uz dava dole plienku ked jej svrkne a docika na zachode. neviem preco si vybrala tento cas na oducanie sa, ale asi je to prirodzene.

zuzkafuny
9. mar 2009

Som to zakríkla s tým pekným počasím ☹ Zatial neprší, ale obloha je akási sivá... Dnes neviem čo idem robiť... 😅 asi nič... a ažnebude pršať a malý vstane a naje sa, tak pojdeme na prechádzku..
My sme mali minulý týždeň črevnú celá roďo a chlapa to drží doteraz... som holedva k lekárovi vydurila 😠 už mám ruky od sava celé zožrané čo furt savujem kľučky, podlahu wc... ☹

lilu18
9. mar 2009

caute-u nas doteraz prsalo ale uz take zubate slniecko vystrkuje rozky..zuzi vcera si to dobre precitala 😀 som sa nasmiala

lilu18
9. mar 2009

ty nahanas hafana a ja dnes hodinu papagaja co vyhrabal zem z kvetinaca.. 😠 fakt dobra rozcvicka

lilu18
9. mar 2009

rychle uzdravenie-pa

veronika13
9. mar 2009

tá črevná je asi rozšírená aj tu, Riško mal minulý týžden, mňa to chytá teraz 😝

zuzkafuny
9. mar 2009

Fu... tá črevná je teda! Nás prevetrala iba taký buchot...!!! A nevedeli sme kto sa ide o koho starať a záchod len odín 😀 😀 😀
Lilu... už som ti chcela písať že čo to 😕 vypisuješ 😀 😀 😀 a že lačnému sa asi o chlebe a tak... 😀

melory
9. mar 2009

crevne veru nemusim.
dnes som vytiehla stelke hojdacku, ma velky uspech. uz ju tam mala asi tak do roka a pol a potom sa tam dal mech na box....dnes som to zas obnovila a stelka je taka spokojna, ze si prvy krat v zivote spieva. kohutika som zachytila, hojd-hojda a kukulienku.

zuzpidka
9. mar 2009

ahojte. tak Dadku mám doma, lebo má virózu. tak som zvedavá, kedy to chytí aj Rastík. tak sa pripájame ku chorým. ☹

veronikap
autor
9. mar 2009

baby, rýchlo sa všetci uzdravte! mne je to až divné a fakt to nechcem zakríknuť, ale nám stále nič nie je... aj keď neviem či je to dobré alebo zlé, že zina ešte nebola chorá.. 😒 to si nesťažujem, len nahlas uvažujem! 😅 😀

luminkasp
9. mar 2009

Ahojte, no neviem o com bola cez vikend rec 😎

moje dieta spi pri otvorom okne, nadherne je, tak som vas prisla na chvilu kuk a mozno aj dohodim nejake foto 😎

luminkasp
9. mar 2009

fotky nahodene, na mailiska poodpisovane, dieta zobudene, vas nikde, idem von, majte sa krasne 😀

anielik
9. mar 2009

ahojte
tak aj my mame rotavirus...sme si doniesli z BA, matkocelu noc z piatka na sobotu vracala a od nedelu zas ho prehana aj tata to chytilo...a ja som vracala vcera a dnes prehana mna...a prespala som cely obed :(

a v lekarni ked som si pytala nejaky upokojujuci caj tak mi "mily" lekarnik povedal ze v tehotenstve je bezne zvracanie.... tak ma ....

mounty
9. mar 2009

ahojte, ja som dnes bola na Antolskej, tak zltacka malej ustupuje,,,,,,,,,potom sme sa este prechadzali pol hodku kym prisiel muzik pre nas, mala uz je suca na prechadzky, sa tesiiiiiiiiim. Niki je ako z divych vajec ked nejde aspon raz denne von, doma sa vyslovene otravuje ked je sam, uz sa tesim ked pojde do skolky na doobedie, sice az od buduceho roku ale aj tak sa tesim 😉

choroby vyliecte sa a asup do lesov na snezienky.........my mame bielu zahradu od nich, aj tavolin a krokusy kvitnu, uz ken nech sa mne zrastie sitie co mi prasklo a pojdeme na velke vylety.......anad, samozrejme s Tebou ak sa pridas......alebo aj veronikap 😉 zatial sa majte, papa

veronikap
autor
9. mar 2009

ahojte, nestrašne s tými vírusmi! to je fakt také rozšírené? 😕 katka (anielik), viem si predstaviť ako ti asi je.. dúfam, že to rýchlo prejde ☹
katka (mounty), my už toľko sedíme doma, že sa normálne teším na nejakú prechádzku.. len keby ešte to slniečko vykuklo.. 😉 keď už všetko bude tak ako má, tak daj vedieť, budeme sa tešiť 😵
bežím, lebo drahému som dnes sľúbila na večeru pečené stehná s pečenými zemiakmi.. tak práve ešte grilujem mäsko

melory
9. mar 2009

vcera som uz ja nemohla vydrzat a sla som von a doplatila som na to....stekli ma cely den v nose...som na mraky chora....lezat sa mi neda....muz isiel hned z prace na schodzu. zajtra a pozajtra zostava doma a ja sup do postele. mam rozcitanu knihu, tak sa normalne aj tesim....ze veget.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre