Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
27. apr 2008

ty ma máš takto pod palcom? 😀 budeme stavať tu, len asi 500m od svokrovcov, pozemok už máme, ešte vybavujeme papiere, no do dvoch týždňov by sme chceli začať kopať

ingrid78
27. apr 2008

Taaak som si vsimla, ze ho teraz castejsie spominas ako inokedy 🙂 To ste dobri, do septembra postavit dom

ingrid78
27. apr 2008

No nic idem zehlit, pa pa

veronika13
27. apr 2008

ingi, len hrubú stavbu samozrejme, ale dobre to znie, nie? že postavíme dom,ooo už aby stál 😵

veronikap
autor
28. apr 2008

dobré ránko 🙂 pozerám, že to tu cez víkend relatívne "žilo" 😉
my sme celý víkend chodili po oslavách.. najskôr sme oslavovali so Sárou a potom mal môj nastávajúci švagor 30.. a keďže bolo tak pekne, túlali sme sa stále niekde vonku.. a dnes tiež balíme kýblik, lopatku a hrabličky a ideme na ihrisko 😵

zuzkafuny
28. apr 2008

Pekný dník... aspoň tu u nás to vyzerá na pekný 😀
Veron mne sa malý včera prehral asi pol hodinu v skalkách a ani nemukol... a to pri väčšine činností vydrží pár minútiek... tak mu ideme tento týždeň na našom mini dvore urobiť mini pieskovisko 😀
ahojte 😉 🙂

zuzkafuny
28. apr 2008

Malý zabúvkal 🙂

melory
28. apr 2008

to ze idete strihat deti vam zavidim, stelka nema vobec vlasy...nieje co strihat ☹ som sa tesila na copiky a nic. no nevadi, vyzera to, ze 5 rokov noznice neucitia jej hlavu.

zuzkafuny
28. apr 2008

Mel 😀 moja sestra mala hlavu ako koleno do takmer troch rokov... a teraz má pekné vlasy 😀
Nie síce husté, alé hlavne že má.
A ja mám na hlave päť a včera mi malý jeden odrapil 😠 no...

salajcatko
28. apr 2008

ahojky
MEL, Karinka nemala vlásky do dvoch rokov, potom som jej strojčekom vyholila aj tých pár chlpkov, čo tam mala a potom sa zdiveli a začali krásne rásť..no a teraz ma 6 rokov, vlasy husté a po zadok, niekolko krát už aj ostrihané 😉 tak neboj, kupuj pukačky a gumičky, raz budeš isto potrebovať 😉

zuzkafuny
28. apr 2008

Mne malý ešte stále búva... 😅 žeby od makovej buchty...??? 😕

melory
28. apr 2008

tiez sa spolieham na genetiku...svagrina co ma najviac huste vlasy mala tiez to "koleno"

vcera sme boli pri rieke opekat...som sa opalila aj 🙂

luminkasp
28. apr 2008

Tak ja uz som malu strihala 5krat 😀

mounty
28. apr 2008

my 4x lumi, a uz len strojcekom 😉

miriamka12
28. apr 2008

Aj my chceme vlasky 😔 😔 😔 A kopec sponiek a gumiciek 😉

veronikap
autor
28. apr 2008

my môžeme robiť copíky len vzadu.. vpredu nemáme nič 😀 ale neplánujem ju zatiaľ strihať.. niekde som čítala, že to aj tak neovplyvní hustotu vlasov, lebo tá je daná už geneticky... ono je to len optický klam, keď dieťa ostriháte, tak jasné, že máte pocit,že má hustejšie vlasy, ale ono ich má stále rovnaký počet 😎

luminkasp
28. apr 2008

miriamka ved vam by sa uznejaka ta sponka dala dat, nie? ja malu striham, lebo ma tie vlasy vzdy strasne dlhe

miriamka12
28. apr 2008

Lumi ano neaka ta mini mini sponka ano 😀 😉

melory
28. apr 2008

ano - vlas ide do spicu a ked je dlhy je jemnejsi, ked sa odstrihne vyzeraju vlasy huste, ale su len hrubsie.
no, pocula som uz aj take ze po ostrihani sa vlasy zblbli a prestali sa kuceraviet a podobne.

melory
28. apr 2008

tiez by som nestrihala ale sponkovala a gumickovala, je to tak mile.

luminkasp
28. apr 2008

take zblbnutia sa fakt stavaju, moja sesternica skuceravala 😀

zuzkafuny
28. apr 2008

aj ja som vždy snívala žemi zblbnú vlasy a stanú sa kučeravými... nevydalo ☹

salajcatko
28. apr 2008

ahojky
ja SImonke už dávam sponku do predu, lebo jej to lezie do očiek 🙂
a karinke tie najhrubšie a najväčšie ta má vlasov habadej 🙂
zato mne padajú až strach 😅

veronika13
28. apr 2008

salaj, skús vápnik+horčík+zinok v 1, mne veľmi pomohli 😉

lucaska
28. apr 2008

ahojte, tema strihanie vlaskou??????? my sme sa strihali 4 krat, ale nie kvoli tomu aby zhustli vlasky ale kvoli tomu ze to mal dlhe a potom sa stresne potil pod capickou.......... 😉

janamed
28. apr 2008

tak aj ja sa pridam k teme strihanie..🙂
moja sestra moju janku strihala, bo mala riadne mikado strih z toho, a na temene sa jej chemlonili z ležkania a tak, ale teraz je to na prt,lebo stale musime zastrihavať ofinku...a je taka strihom na chlapca, teraz sa mi podla fotiek zda,že ako dlhe to mala krajšie a teraz je z nej taky chlapček...
pri martinke sme tu ofiniku vypinali, ale zastrihavali, a možem povedať že ona bola kučerava ako malinka, a teraz ako rastie sa jej to tým zastrihovanim akoby vyrovnava, sice aj tým večným česanim niekolko krat za den a kilom kondicioneru na hlave..🙂

maaja
28. apr 2008

caute baby, aj ja sa radim k "nestihačkam" 😅

mali sme plny vikend - prvy krat v zivote u nas spali moji rodicia 😀 a podla mojho muza aj naposledy, aspon on by bol ZA 😎 aj som z toho mala troska obavu ze ako to cele zvladneme, ale nakoniec pohodka .... v nedelu sme boli na Cervenom kameni - taky zamok tot kusok od nas.... pozerali sme sokoliarov a sokoly ... Marekovi sa straaaasne pacilo .... no sak aj mne 😉

dneska bol Marek sluzit u babky - mojej maminy - lebo ja som musela ist na sud 😖 a nemala som kam dat Mareka, tak babka strazila .... maly bol uzasnuty, ani na mna nekukol ked som dosla, hral sa s babkou 😀

maaja
28. apr 2008

ani my sme este nestrihali - ale uz by sme mali .... ma take jemnulinke vlasky ako paperie, tak snad mu zhustnu potom 😵

maaja
28. apr 2008

v nedelu bola u nas aj segra s deckami - vecer mi nestastne vola, ze nech sa nehnevam, ale ze asi maju kiahne, ale ze nevedela, len ked vecer isli kupat malelho, tak ze bol cely vyhadzany .... dneska boli u Dr a ze teda nejsu to kiahne, ale potnicky 😀
ufff, tak mi odlahlo, lebo keby to Marek nachytal, tak sa mozeme rozlucit s chatou 😔
navyse my ideme aj buduci tyzden na jednu, tak sa straaaaasne tesiiiim 😀

maaja
28. apr 2008

nikto tu neni ? 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre