Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
21. máj 2009

ze o siedmej zehlila, mne keby dite spalo, spim s nim ;)

maaja
21. máj 2009

lumi, minule som tak nad tebou rozmyslala - ty ked si s Teresou sama, tak s nou hovoris po slovensky ????

maaja
21. máj 2009

a ozaj aby sme nezabudli:

ZINKE VSETKO NAJLEPSIE 😎

luminkasp
21. máj 2009

vidis, maja, dobre, ze si pripomenula, ja som vcera cely den myslela na zinku a dnes by som zabudla: Vsetko najlepsieeeee

maji, hej, ked som s malou sama tak na nu hovorim iba po slovensky a mala hovori aj po slovensky, po spanielsky hovori lepsie, ale aj po slovensky sa dohodneme 😵 Napr ked si kresli tak si spieva: kreslim kolo gulate a v nom oci okate rovna ciarna nos je to, usta idu tadeto😀 Alebo vcera, som ju podla nej neposluchla, tak na mna: mamina, pocujes ma?😀 A rozpravky si citame po slovensky, tak niektore uz vie takmer naspamat, vie spievat vela pesniciek, rozpravky tiez pozerame len po slovensky, tak nema problem to moje dieta 😎

luminkasp
21. máj 2009

uz je hore, tak papa, idem robit ranajky 😉

veronika13
21. máj 2009

Zinke všetko najlepšie 😵

melory
21. máj 2009

zinke vsetko najlepsie k narodeninam.....cmuk. 😵 😵
moja vobec nic nezopakuje....dole hlava a koniec, skamenie... 😠 alebo sa oduje...jednoducho nic nezopakuje, ak ked sa tiez vzdy dohodneme 😅

maaja
21. máj 2009

melory, Zina ma meniny !

zuzkafuny
21. máj 2009

mel 😀 ja by som tiež k narodkám blahoželala... 😀 😀 😀
pripájame sa...!!!

luminkasp
21. máj 2009

baby, to chce pochopenie, na co bude mel rozlisovat medz i meninami a narodeninami? sak ona vzdy k narodkam blahozela, to sa jej viac paci, viac darcekov a torty 😀

mel, moja zas vsetko zopakuje a zboznuje tazke slova, to potom cely den opakuje a vie snad vsetky reklamy naspamat, este aj tie anglicke, tak ja sa len tesim, len nech jej to vydrzi 🙂

melory
21. máj 2009

hahahha, cela ja!!! 😀
stela sa mi skor zda nadana na gestikulaciu, grimasy, rozne tragicke uskrny ale aj laskava cica mica paradnica a dama zaroven.
hugo to je zas nasa opicka, stale niekde zavesena, trasuca, behajuca, poskakujuca.....proste vsetko co k opicke patri....luminka podla mna vasa bude velmi nadana na jazyky a bude asi trapne aj zdoraznovat preco {rodinna tradicia}
mne sa uz baby aj sniva,ze nevladzem, ze stale len upratujem a zas ze nevladzem...hroza...chce to uz relax.

veronikap
autor
21. máj 2009

ahojte, tak som sa sem konečne dostala..
ďakujeme za blahoželania 😵 Zina hneď ráno nabehla na ocina, že dnes má meniny, že kde má darček 😀
tak som urobila tiramisu, vajíčkovú pomazánku, uvarila obed (mäsové guličky v paradajkovej omáčke) a teraz som si konečne sadla.. 😝
keď sa Zina zobudí, sľúbila som jej zoo (mounty, ak nič nemáte, tak sme tam 😉 ) a večer príde segra s frajerom, tak trochu pooslavujeme.. a pekný deň za nami 😀

zuzpidka
21. máj 2009

ahojte.
Zinke, všetko najlepšie k meninám. hlavne veľmi veľa zdravíčka jej želáme. 😉 🙂
my sme sa dnes boli s Rastíkom strihať. taký bol dobrý a zlatý. keď sa zobudí, tak ho odfotím a pridám potom foto. 🙂 prajem pekný horúci deň. 😉 🙂

melory
21. máj 2009

u huga v skolke maju vsi. som zvedava, hugo dlhe huste vlasy.....prezerala som ho a je cisty.

nam sa pred vcerom stal uraz. stelka spadla z poschodovej postele rovno na celo. boli sme na pohotovoti. presli sme traumatologiou, chirurgiou, {ct-cko, rengen, sono} , neurologiu a chceli nas dat do piatka na pozorovanie do nemocnice lezat na detske oddelenie. vsetky vysledky dopadli dobre, na kazdom oddeleni mi povedali, ze jej nic nieje, pretoze behala, smiala sa, skakala....a mooooc sa vzpierala. hugo ma doma trosku prisnejsie, pretoze ju on nohou postrcil. nastastie vsetko dobre dopadlo. podpisala som reverz a vcera sme boli u obvodnej, ktora nam dala instrukcie co a ako. a od soboty ak sa nic nevykluje, tak stelka zdrava. ma lahky otras mozgu, nesmie na slnko, ma mat dietu, vela pit, ale po menej. takze ja som rozdychavala taketo stresy.

zuzkafuny
21. máj 2009

Mel... hlavne že je všetko v poriadku...

veronika13
21. máj 2009

mel, ja som toto absolvovala ako 5 ročná, slabý otras mozgu

maaja
21. máj 2009

fuuha melory, ja by som sa asi zblaznila - asi fakt !!!!
a to spadla z hornej postele na zem ????

ja neviem ako zvladnem ked sa nam take nieco prihodi - ale isto viem ze budeme letiet do TT 😵 na pohotovost 😉

luminkasp
22. máj 2009

mne dnes nechce pridavat prispevky 😢

melory
22. máj 2009

spadla z vrchu, asi tak 2 metre. najhorsie bolo, ze hned zaspala....tak som bola za 20 minut v nemocnici. kamoska doletela na aute a sla po meste 70-90....

luminkasp
22. máj 2009

mel, ja by som sa asi zblaznila...

baby, nasa mala chce pozerat kravicku connie v anglictine. Ja som cez vikend doucovala synovca po anglicky, tak som na neho hovorila iba tak a ona cely tyzden chce hovorit po anglicky ako david 😀

zuzkafuny
22. máj 2009

Lumi... tomu sa hovorí nadanie na jazyky 😀

luminkasp
22. máj 2009

zuzkafuny, nemyslim, ze bude hovorit po anglicky, lebo ja na nu vobec nehovorim, pozera iba rozpravku a to nestaci 😎 Ja na nu rozpravam po slovensky, tak vie a okolie po spanielsky, tak tiez vie. Papi sem tam po francuzky, tak vie par sloviek, ale fakt, ak chceme, aby hovorili, treba na nich hovorit kazdy den. Takze nasa vie dva jazyky a ostatne kuka, lebo ju to zaujima 😎

zuzpidka
22. máj 2009

ahojte.
Mel, aj Rastík včera nabil pusinku na dvore. tlačil tatrovku pred sebou, o niečo sa zakvačila a on rovno na pusu. nad hornou perou má červenú chrastičku. plakal ako šišino. kolienka zodraté a dnes nám bager prekopal celý celučičký dvor. tak si viete predstaviť čo to bude poobede vonku. musím dávať obrovský pozor aby nespadol do výkopov.
u nás je dnes horúco, podobne ako včera. šéfko išiel do Košíc osláviť so spolužiakmi maturitu. tak uvidíme kedy a aký príde domov. prajem pekný deň. 😉 🙂

luminkasp
22. máj 2009

zuzkafuny, aku peknu fotku mas 😉

salajcatko
22. máj 2009

LUMI ja ti snád tu moju "talianku" pošlem na jazykový výcvik 😀 čo ty na to????
moja je na tom asi podobne ako Stelka - zopakovat niečo, nehozí, povie jednoducho ee a ide fuč. Nevravím, že nevie nič (mama, havo, ham, baba, pa pa a zopár podobných kraviniek/ ale zato posunkuje úžasne. Ona ma na každé slovo svoj znak, a pomaly sa už aj učíme čo to je, a chápeme sa, je to milé.

MEL, uf, tak teda Stelka akrobat, ale naštastie že je OK.

Dnes ma karinka velký den, vystúpenie pre fakt vela ludmi, tak držte palce. Ale mám taký pocit, že ja mám viac trému ako ona 😵

veronikap
autor
22. máj 2009

ahojte 🙂

mel, ešte že to nie je nič vážne.. ja som tak nad tým minule rozmýšľala, že keby sa zine niečo stane, tak máme Antolskú nemocnicu tak 2 min. autom... ale detská pohotovosť je na Kramároch.. myslíte, že by mi ju tam ak sa nedajbože niečo stane zobrali? alebo rovno poslali na Kramáre.. predsa len tu nemusia mať prístroje čo na detskom.. 😒

zajtra odchádzame so Zinou na celý týždeň k našim do TO, na prázdniny.. tak sa teším na zmenu a hlavne na to, že tam skôr sme vonku v prírode ako tu v BA... tak snáď aj počasie bude spolupracovať...

melory
22. máj 2009

nas poslali na dospelacke oddelenia, traumatologia, neurologia, chirurgia.....

luminkasp
22. máj 2009

veronika, pozru aj na dospelackom a podla potreby poslu 😉

veronikap
autor
22. máj 2009

som si myslela, že veď keby to bolo niečo vážne, nemôžu nás len tak otočiť.. ale dúfam, že to nebudem musieť nikdy riešť 😝

pozerali ste dnes správy? na Antolskej teraz zomreli dve rodičky.. pri pôrode... ☹

zuzpidka
22. máj 2009

Veronikap, teraz som si tu sadla. doteraz sme boli vonku. už som ja stihla spadnúť do výkopov. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre