Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronikap
autor
10. jún 2009

ste zlaté, ďakujem za podporu... hneď som s dala čerešne 😀 ja si tiež myslím, že keby to bolo niečo vážne, tak to aj inak riešia a nie že o 2 týždne kontrola a inak len dávať pozor na jedlo..
už od rána mám chuť na čerešňový koláč, taký obyčajný z kysnutého cesta, tak sa idem do toho pustiť 😝

mounty
10. jún 2009

mnam, ja sa zase prave s muzikom napchavam super lahkym kolacom, rebarborovo jahodovym, salkovy, nieco pre Teba anielik, Ty mas rada lahke veci 😉 alebo aj pre Maaju 🙂

dobru chut k ceresniam veronikap, ja ich mam uz cez hlavu, bleeeeee, mam brucho ako balon....

mel a naco mas stretko s fyzioterapeutom, mas dake problemy ci len tak? 😕

maaja
10. jún 2009

u nas krasne prsi, tak lahucko ...
sme troska posedeli s muzikom na dvore 😵
no praca vola 😖 tak som tu

anielik
10. jún 2009

mouty...mne nevadia aj tazsie 🙂)) ale rebarbora pride zajtra tak si spravime aj my 🙂))

tak, zakladova doska hotova...mame "mesiac fajront" tato uz bude chodit len polievat..dnes polieva dazdik 😉

anielik
10. jún 2009

ahoj Maji...prepac ten dnesok...ten nas tato, nieje dobry odkazovac :((( Ale som rada ze vam chutilo tiramisu...nabuduce spravim tiez 😉 😉 alebo ti poslem recept aby si si splhla u Roba 😉

anielik
10. jún 2009

Veronikap ... inak preco si bola na tych testoch? Ja som nebola ani cvicit nebudem chodit, ze pokial mam tak skoro deti po sebe tak netreba. Ak boli prve testi na cukor ok tak ani to sa nechodi... Co si jedla/pila vecer pred tym?...podla mna si Oki 😉

zuzpidka
10. jún 2009

také dobré tiramisu by som si dala. 😒 tak idem ja hajať. prajem dobrú noc. 😔

monkap
10. jún 2009

anielik: objednala som tu plachtu ... zajtra by mala prist. .. inac, ja som tiez bola na glukoz. testoch pri oboch detickach ...

melory
10. jún 2009

zuzpidka, to by sa ti ten od anielika "zamlouval"
s fyzioterapeom som sa stretla, lebo mam skoliozu a chcem si dat chrbticu do poriadku, ak by to slo. nevadi mi to, viem chodit vystreta, len to trosku boli, ale na to sa da zvyknut. horsie je, ze pri cviceni sa mi zasekavaju z toho svaly a to je co predychavat, bolest velika.

veronikap
autor
11. jún 2009

dobré ránko 🙂 u nás tiež v noci pekne popršalo, teraz je jasno a slniečko, tak neviem.. včera v predpovedi hovorili myslím niečo iné.. ale možno oblaky ešte dorazia..

anielik, ja som to brala automaticky, keď som bola pri Zine, tak ma poslali aj teraz... a potom som sa aj dočítala, že môžem patriť k rizikovej skupine: vek nad 30, prvé dieťa malo pôrodnú hmotnosť nad 4 kg, v rodine sa cukrovka vyskytuje, ...
ale je to paradox, lebo pri Marekovi nemám vôbec pocit, že by som jedla viac sladkého, skôr naopak.. to skôr pri zine mi chutili aj zákusky a pod.... no uvidíme o tie dva týždne

anielik, blahoželám k základovej doske... želám, nech to už teraz ide všetko ako po masle 😵 my už riešime banku, ak by sme náhodou našli nejaký domček.. sme si dali záväzok, že chalupa bude takto do roka 😅 😎

idem si ja urobiť kávu a dať z toho čerešňového koláča 🙂

melory
11. jún 2009

ahojte ja som vcera vobec nemohla spat, naposledy bolo pol tretej na hodinach. rano sme samozrejme zaspali do skolky, tak hugo je dnes doma.
moj muz stale veri na to, ze je kriza a zrusili sme vsetky vydaje. u nas este nehrozi ani auto, ani chalupa. takze ekonomika vzchop sa, lebo auto su v dnesnej dobe nohy a chalupa terapia. 😵

luminkasp
11. jún 2009

mel, vitaj v klube, skolioza priatel moj 😎

mounty, rebarbora, mñam, uz nech je luminka na slovensku

zuzpidka
11. jún 2009

ahojte. my sme teraz dorazili konečne domov z obchodu. idem si urobiť kávičku a budeme sa hrať. dnes nám netreba variť, tak máme oddychový deň. len to žehlenie ma čaká. to až keď Rastík zaspí. tak prajem pekný deň. 😉 🙂

veronikap
autor
11. jún 2009

ja dnes periem už tretiu práčku.. ma tak napadlo, že by sme sa už pomaly aj mohli začať baliť na dovolenku... 😝 nejako mi to stále tak nedochádza, že ideme už teraz v nedeľu...
a keď sa zobudíme, ideme sa dať strihať, teda Zina, nech jej nie je pri tom mori teplo a ja si idem dať zakryť tie moje šediny..

zuzkafuny
11. jún 2009

čaute 😉
Ja som mala pokazený Noteboočik 😖 😢 skoro 4 dni...!!!
Strašné... keď budem mať kus času, tak vás možno aj prečítam...
papa...
inak u nás nič nové... ani slová 😀 😀 😀 a trucuje tak, že to som ešte ani nevidela 🙄 😅

anielik
11. jún 2009

Ahojte

u nas prave zacalo opat prskat 🙂 konecne cisty vzduch 😉 a pride Babka tak si snad aspon trolinku oddychnem 🙂
Ja som vcera vela prala...prala som koberce zo spalne..uz sa nedala identifikovat farba..povodne biele 😲

Veronika dakujeme 🙂 dufam ze to pojde rychlo a takto o rok, pripadne aj skor uz budeme tam...potom bude party u nas 😉

Mel, neboj, vsetko sa utrasie a bude Oki. U nas mam financie ja pod palcom a keby sme sa do toho nepustili teraz tak neviem kedy...nikdy nebudetak zle aby nemohlo byt horsie...no co zrusime plavanie, tato bude pracovat z domu aby sme usetrili na benzine a konecne zacneme vyjedat babkine kompoty z pivnice 😀 Ale snad az takto zle nedopadneme 😉 Musim sa ti este nejako revansovat za tie teplaciky a spol...porozmyslaj co by sa Stelke alebo Hugovi hodilo 😉

Dnes idem robit grecky salat, sm zvedava ako dopadne 😲

melory
11. jún 2009

anielik ja som rada, ze som to mala kam dat, mne je to luto zahodit a je mi aj trapne davat na doma.....ale ked na stavbu, tak je to v poriadku.

melory
11. jún 2009

aj tu zacalo prsat, spala by som zeny ☹ 🙂

zuzpidka
11. jún 2009

u nás zatiaľ neprší, hoci vyzerá že bude.
Mel, aj ja, ale nemôžem. žehlím tú moju kopu. 😒

melory
11. jún 2009

tu bolo cely den dusno, len doobeda slniecko. aj to dobre padlo....tiez nemozem spat, sice stelka spi, hugo pozera, ale ja sa bojim, ze co ak nahodou.....mama je mama.

luminkasp
11. jún 2009

u nas stale slnecno 😎

salajcatko
11. jún 2009

ahojky
tak ja som dnes s deťmi tak zmokla, že sme sa nevládali ani vyzliecť, čo tie veci boli také mokré a ťažké, Simonku klepalo od chladu ☹ Dokonca aj krupy nás zastili, asi také ako fazula a hrach 😠 bolelo to desne, tak sme sa pod taku ministirešku schovali 😅

Karinka dnes absolvovala v Banskej Bystrici magneticku rezonanciu hlavy..viete aká nesvoja bola? som myslela že sa tam rozplače 😵

zuzpidka
12. jún 2009

ahojte.
Sali, prečo to Karinka absolvovala?
Rastík ešte spí, ja som si urobila kávičku a zapla PC. u nás je dnes trošku pod mračkom sem-tam vykukne slniečko, tak uvidíme nakoniec aké bude počasie.
kočky, čo dnes varíte? ja už nemám šajnu čo dnes uvariť. prosím, dajte mi nejaké tipy. 😉

melory
12. jún 2009

ahojte, prisli sme z ihriska a veru fuka, ked slnko zajde aj zima.
ja varim obycajnu polievku zeleninovu zahustenu. druhe budu cestoviny, spenat a vajce.

veronikap
autor
12. jún 2009

my máme tiež zeleninovú polievku s písmenkami a kuracie soté s kukuricou a konzervovanou fazuľou v paradajkovej omáčke, pečené zemiaky... práve som dojedla, opica už spí, tak sa idem aj ja natiahnuť, dnes som zase hore od 5 😒
poobede ide Zinka k babke až do zajtra a mňa čaká žehlenie a balenie na dovču..

luminkasp
12. jún 2009

gazpacho a makarony 😉

salajcatko
12. jún 2009

Lumi čo je gazpacho???? názov mi je známy isto som to už počula ale neviem čo to je 😵

mounty
12. jún 2009

My sme mali suchy obed v Zoo, bolo super a len co sme sadli do auta tak prisiel mracik oblacik a umyl nam faro 😉

veronika13
12. jún 2009

Ahojte, no ja som sa dnes zbadala, že už som tu skoro týždeň nepismenkovala... akosi pc teraz zanedbávam...
pôjdem kuknúť fotky od Maji...
anielik, gratulujem z zak. doske, teraz to už pôjde jedna radosť, ani sa nenazdáte a budete mať strechu nad hlavou 🙂

veronika13
12. jún 2009

fotky sú super, Maji, máte to tak fakt krásne, jazierko už je hotové?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre