Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
2. júl 2009

ahojte.
ja som bazénik vytiahla, vyšúchala, napúšťala vodu a slniečko nech ju zohreje. poobede sa budeme čľupkať. u nás je dnes horúco a dusno.
prajem pekný deň. 😉 🙂

mounty
2. júl 2009

my sme sa vratili zo zoo, bolo supeeeeeeeeeeeer, mala som aj sestrine deti a ked nas videla teta pri pokladni prichadzat, tak nas pustila zadarmo, ze jeeeeeeej kolko mate deti 😀 ,,mile od nej.......a potom ujo co doplnal zasobnik v takom automate na skakacie male gulicky nam len tak kazdemu jednu podaroval, normalne som z toho vytesena aky uzasny pristup k viacdetnej rodinke, aj ked moje vsetky neboli 😉

u nas ficime na bazeniku uz o 106, vcera sa deti do pol siedmej clapkali, veronikap priiiiiiiidteeeeeeeeee

veronikap
autor
2. júl 2009

kati, my sa k vám chystáme, len nám to nejako nevychádza.. babka si teraz bráva Zinku každý pondelok, stredu a piatok, už cca od 4tej až do večera, takže máme "voľno" len v utorok alebo vo štvrtok a to do toho vždy niečo príde.. napr. dnes sme bez auta..

som sa práve vrátila z antolskej, bola som tam na kontrole kvôli tej mojej "cukrovke".. a išla som pešo.. mám to síce kúsok, ale myslela som, že nedojdem v tom teple... 😝

zuzpidka
2. júl 2009

Veronikap, tak to ti verím. ja som také horúčavy v tehotenstve neznášala. vtedy som žila večerným a nočným životom. cez deň som driemkala a vegetila, lebo som nevládala. 😉
ja som sa teraz pustila do žehlenia, kým nemám veľkú kopu. zajtra sa chystám do Košíc, tak chcem nechať dom v poriadku. 😉

maaja
2. júl 2009

caute baby, neuverite ze co ...
vyzera to ze marek ide byt zasa chory !!!!!!!!!!!!!!
dneska ked sme dosli zo skolky som mu namerala teplotku, sice len 37,2 ale bola 🙄
tak som mu dala homeopatika Paragrippe - mohla som, ne ?
a ma take podliate ocka ... inak ziadny soplik, ani kasel ani nic, ani ho nic neboli

v skolke sa blaznilio v bazeniku, tak ze by z toho ??? snad to nic nebudeeeee !!!!

luminkasp
3. júl 2009

naji vazne?ako sa dnes mate?

mounty
3. júl 2009

ahojte......maaja, ja som po prvej vete ocakavala ine pokracovanie....:Vyzera to ze Marek bude mat surodenca 😉 to je mi luto ze ten dovetok je iny ☹ uz nech ste zdravi konecne, ved je leto v plnom prude. My sme dnes boli opat aj so sestrinymi detmi v meste na zmrzke, na Hviezdoslavovom, tu maju radi, potom sme sli sa vyblaznit na tu zvonkohru pri Trojicke, poznate to? Niki sa tam tak vyskakal ako na trampoline 🙂

Teraz obe deti spia a ja dufam ze nas statocne obidu burky dnes lebo vcera sa uz poobede nedalo nikam ist do tych mlak 😠

veronikap, s chodenim to uz moc neprehanaj, potom sa s kocom este nachodis dost, neboj 😉

luminkasp
3. júl 2009

mounty si mala pekne prispevky jeden nad druhym februar a april 😉

mounty
3. júl 2009

lumi, Ty to dako moc sledujes, uz aj Ty budes mat coskoro prispevky v aprilovkach 2010, ci nie? 😉

luminkasp
3. júl 2009

xixi, uvidime mounty,uvidime, som nemohla najst aprilovych drobcov, tak som kukala nejaky znamy prispevok (myslim nick) a sa mi otvoril februar tak som bola mimo 😉

ikke
3. júl 2009

Temy nad 10 tis. prispevkov uz nie je nutne zamykat a vytvarat si dalsie pokracovania, takze uz nam nemusite pisat, ze chcete temu zamknut z dovodu, ze ma vela prispevkov. V temach s 10tis. a viac prispevkami mozte pokracovat dalej ... 😉

zuzpidka
3. júl 2009

ahojte. tak my sme boli vláčikom v Košiciach. bolo nám super, ale už mi ruch veľkomesta po 15 min. začal vadiť. prišli sme vláčikom domov. Rastík vo vláčiku zaspal a spal doteraz, tak uvidíme, kedy pôjde večer spať. ináč murári nám medzitým postavili múry, tak zajtra pofotím a pridáme link. tak idem ja oddychovať. prajem pekný večer. 😉 🙂
Maji, Marekovi želáme skoré uzdravenie. 🙂

anielik
4. júl 2009

ahojte babulienky,

no poveim vam mam toho dost, tepla, vykivy tlaku a nevladzem...nastastie matko sa da ukecat sem tam. Len strasne berie vsetky hracky detom, je mi z toho na ... som jedina mamina co furt upozornuje svoje dieta 😠 😠 😠

Maaja ako sa mate? Dufam ze je uz lepsie, inak my sme vcera kaslali, dala som matkovi sirup homeo a vyzera ze preslo ale tusim mame soplik, ale tensa neda ani vysavacom vytiahnut, tak neviem co to ma byt :(
Dnes ideme do Modry na ranc 🙂)) a v utorok tahame mury na domceku pomooooooooooooooooooooc ja to nezvladam...nemate niekto volno na pomoc??? 😉

zuzkafuny
4. júl 2009

Ahojteee... 😵
my tiež bazénikujeme... ale jeho viac baví nanosiť vodu a robiť blato a a skákať po tom... ale chystáme sa na kupko, tak ho asi von nedostanem... takže primrznem 😖 lebo môjmu decku nikdy nie je zima 😕
inak nič nové až na to, že sa mi malý pocikal v noci už 4krát za sebou ☹ môže byť z toho že je trošku prechladnutý??? hm... normálne ho musím v noci dávať... a to stále po kúpaní sa v bazéniku... hm...

zuzpidka
4. júl 2009

ahojte. poslušne hlásim, že Rastík sa už pekne pýta na záchod pišať a dvakrát sme už vonku kakali. nočník pre neho neexistuje, ale záchod je kamarát. tak už cez deň beháme kým sme doma bez plienky a pomaly vyskúšame ísť bez plienky aj tu u nás do obchodu. tak potom napíšem aké máme ďalšie úspechy. teraz Rastík spinká a ja sa chystám žehliť. ostatní makajú vzadu a vonku.
prajem pekný deň. 😉 🙂

luminkasp
4. júl 2009

ahojte, my sme prisli z kupka a teraz tancujeme 😎

mounty
4. júl 2009

ja sa pasiem na cuckach co mi dozreli, mnaaaaaaaaaaam 🙂

veronikap
autor
4. júl 2009

ahojte, ja som zase doobeda prevliekala periny, trochu poupratovala, oprala, upiekla višňový koláč (inak super jednoduchý a rýchly a hlavne dobrý 😀 ).. Zina bola s ocinom na ihrisku... o chvíľu už budú vstávať, tak ocino ešte povysáva a som spokojná.. budúci týždeň okrem varenia nerobím nič.. 😎

kati (anielik), aj mne nejako skáče tlak a včera večer som si prvý krát všimla, že mi trochu členky opuchli.. tak sa teším na tieto posledné dva mesiace 😝

ale volali nám z Galana, že nová posteľ pre Zinku je už hotová, tak sa teším.. budúci týždeň ju dovezú, ocino zmontuje.. túto bude mať už velkáčsku, takú vyvýšenú so schodíkmi, potom pofotím...
niekedy cez týždeň by mali prísť na návštevu aj moji rodičia, tak sa teším, že bude mať kto Zinu venčiť a nebudem sa musieť pariť ja 😅

anielik
4. júl 2009

ahojte,

tak sa Maaja k vam pridavame 😠 poobede sme sa zobudili so soplom ktory nejde vytiahnut len huhne a so zvysenou teplotou...takze sme doma 😒

mounty, co su cucky?

veronikap...mna uz chyta depka ze nic nestiham..v byte bordel, veci pre drobca ziadne :( a dotoho este aj tie tepla 😉

luminkasp
4. júl 2009

ze by cucoriedky? borievky a neviem este ako inak to ludia volaju, ale ja som to pochopila tak 😉

anielik
4. júl 2009

a vies ze ma vobec cucoriedky nenapadli? Sak v Ba nemaju kde byt 😀 hruza, uz nech porodim lebo tato demencia ma ubija

Lumi ako as mate?

luminkasp
4. júl 2009

anielik, dobre, ale strasne horucavy, vcera o 22 v gr 39 stupnov, no by som teraz asi nezvladla byt v tvojom a veronikinom finalnom stadiu tehu, sak uz teraz nemozem vobec spat

dnes sme boli s malou hodku na kupku a tak dobre bolo, viac s nou podla odporucania min zdravotnictva byt nemoze, take pekne ze nam vzdy poslu list co a ako robit v tychto letnych horucavach 😎

luminkasp
4. júl 2009

bru noc vam prajem 😵

zuzkafuny
5. júl 2009

Lumi? to je aké zdrav. odporúčanie... to tak u vás chodí???
dnes vyzerá pekne... tak vám pekný deň prajem... 😵

zuzpidka
5. júl 2009

ahojte. my práve popíjame poobedňajšiu kávičku, Rastík spí a Dadka išla ku kamarátke. tak máme veget. u nás trošku popršalo, ale aspoň sa lepšie dýcha. 😉
prajem pekný deň. 😉 🙂

majocka111
5. júl 2009

ahoj maminy som tu prvy krat tak sa vopred ospravedlnujem za chyby 😉 Ja mam tiez maleho aprilovaka 2007.Vola sa Jakubko. Vlastne som sa chcela spýtať na spravanie vasich drobcov, ci aj vase deti su tak plane, niekedy by som si uz vlasy trhala co s nim nejdeme pohnut neposluchne a neposluchne dakujem a pekny vecer

maaja
5. júl 2009

hello, kočky ...
no my sme mali fajn vikend - sice sobota u mna upratovaci den, no Robo zobral Mareka do ZOO, tak som si aspon postihala poupratat ...
potom sme este poupratali aj vonku, jaaaaj krasne to mame 😎 😉 😀
a v nedelu sme mali navstevu - segra s rodinkou a moje dve naj kamosky s frajerom .... mali sme grilovacu - decka sa zahrali, my sme pokecali ... kamosky isli domov az o pol jedenastej vecer ... no fajn viken, sa tesiiiim

maaja
5. júl 2009

inak k tej Marekovej chorobke - uz v piatok bol v pohodke - klop klop klop ...
mam pocit ze ci nemal upal, alebo aspon len nejaku unavu z vody, lebo vtedy sa bazenikovali v skolke ... tak snad mi neochorie ....

maaja
5. júl 2009

majocka111, vitaj ...
no ja musim povedat ze nas Marek je zlaty chlapcek ;) obcas mu "preskoci" ale to by nebolo ono potom, inak je straaasne fajn ...

pozeram, ze uz si "snz" ??? mame tu take babulky, co v dohladnej dobe planuju ;)

zuzkafuny
6. júl 2009

Majocka 😉 no ja musím povedať pravý opak ako Maja 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre