Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

janamed
25. máj 2008

😀 mel dufam že nie v zlom!!! 😨 😖 😒 😠 😎 😀 😀 😀

melory
25. máj 2008

to by nebola nasa dlhovlaska..... 🙂

melory
25. máj 2008

v zlom??? nech zle ma obchadza...amen!

melory
25. máj 2008

ale tie mallborky uz mi zas v hlave vrrrtaju...pockajte ma...hned som tu.

janamed
25. máj 2008

maji, ved ja zjednodušujem, ako sa da.. 😀 😀 😀

janamed
25. máj 2008

baby kde ste ušli...

maaja
25. máj 2008

no melory isla zrejme na jednu "zdravotnu" a ja kukam tie dlhe blond vlasy 😀

janamed
25. máj 2008

mel išla čmudiť....

sa tu vypravam sama so sebou...hhh

melory
25. máj 2008

takze som vas zavadzala, bola to ca-melka, no nedaj si ju, ked este sa aj vola ako ja.

maaja
25. máj 2008

xi xi ... mel, a kedy s tym prestanes ? 😀
baby, musim uz koncit ...
krasne snicky prajem 😉

melory
25. máj 2008

ked budu stat 100sk, to je stavka a slub.....s kamoskou z mlaaaadi

melory
25. máj 2008

maajka tak dobru noc, si to tu zahajila na spanik, idem sa pridat, papa kocky.

janamed
25. máj 2008

papa... zas posledna asi ja...hhh

salajcatko
26. máj 2008

ahojte - ste toho popísali 😝
a nemám čas čítať ☹
ako sa máte???? všetko OK?

melory
26. máj 2008

mame sa uz dobre, konecne zdravo, ale stelke aj tak soplik tecie...mne sa tie homeopatika nezdaju....aby mala dva tyzdne sopel 😒

varim rizoto z hlivy 😕

zuzkafuny
26. máj 2008

čaute...
ja som stihla prečítať 😅
inak ja zbožňujem pikao... ale v tej veľkej tube...Malá mi je málo... ☹
Idem ešte inde pokukať a potom variť... hm... ale čo...???

melory
26. máj 2008

vcera som bola riadne oneskorena a postavila som polievku o jednej 😲 aspon je dnes cerstvejsia 😵

ja uz mam navarene, upratane, oprate....no keby este stelinka zaspala, snad si nieco aj precitam.

veronika13
26. máj 2008

ahojte, mňam salko mám rada 🙂
dnes je pekne, tak sa teším vonku. Dneska mám kmitací deň, periem, upratujem, varím... no zajtra bude zas voľnejšie 😀

veronikap
autor
26. máj 2008

ahojte, my sme dnes tiež upratovali, prali, prevliekali periny a pod., tiež si pri tom vravím, že aspoň dva - tri dni budem mať zase voľno 😀

zina už od včera neteplotuje, zato mňa chytilo nejako hrdlo, kašlem, hlas preskakuje.. 😒 😠

zuzulik22
26. máj 2008

ahojte,aj ja dnes zehlim a upratujem a varim. Maly nastastie spinka uz druhu hodinku. Ale raz sa mi zobudil s takym placom, tak sme odsali sopliky, dali kvapky a isli zase spinkat. Noc bola strasna 9 krat sme odsavali, tak strasne mu sople tecu, ale ked odsajeme tak sa aj usmeje potom. Dnes uz aj papal obedik, za to vcera vypil len jedno mlieko za cely den a aj to po chvili aj s hlienmi vyvracal. No snad uz bude lepsie. Ked sa zobudi pojdeme trosku von, lekarka povedala, ze ma byt vela na cerstvom vzduchu.

salajcatko
26. máj 2008

tak som rada že choroby sa lepšia
nech je aj Kubko už rýchlo fit, tieto sople vedia veru potrápiť..
my ideme zajtra na kontrolu a beriem aj Karin, lebo ta tiež akosi pridlho už kašle 😒
tak som zvedavá, skolkými receptami sa zasa objavíme v lekárni 😖

ja dnes akože riadim, ale nie a nie sa k tomu dostať, moja háveď je rýchlejšia = rýchlejšie rozhadzuje ako sa ja vôbec odhodlám to odpratať..sú to majstri v rozhadzovaní...všetci traja 😝
ale akurát som dovešala práčku a pustila umývačku, simča spí a kajka sa hra vonka v bunkry /i/ 😵

melory
26. máj 2008

ja som dnes konecne citala knihu 😵 normalne som nasavala, ako by som prvy krat nieco citala 😵
zas som o nieco mudrejsia 😉 mne stelka tiez dlho spi a suseda mi sla pre huga do skolky

salajcatko
26. máj 2008

tak tebe je hej MEL, len si to pekne uži a vychutnaj
ja som knihu nečítala ani nepamätám kedy...ja to totiž nemusím 🤐 😵

melory
26. máj 2008

🙂 nie ze by som bola citar, ale je to forma sa nieco dozvediet...napriklad ako sa pise i..y 😨

veronika13
26. máj 2008

mel a čo si čítala pravidlá slovenského pravopisu? to ti vie byť niekedy napínavé 😀

melory
26. máj 2008

zrovna pravidla prasopisu nie, ale vies, v knihach sa pise bez chyb, co sa o tomto fore povedat neda a niekedy ma to pekne pomyli...citala som duchovnu literaturu o luciferovi 🙂 a o prakralovnej alzbete...to bolo veru napinave 😵

mounty
27. máj 2008

veronikap, miriamka, dnes budem s kamoskou na Drazdiaku cele poobedie, tak ak idete aj vy, dajte vediet.......stretneme sa mozno 😉

veronika13
27. máj 2008

ahojte, u nás je dnes krásne, vtáčiky vyspevujú, zubkove trampoty už ustúpili, tak sa tešííím 🙂

zuzkafuny
27. máj 2008

pekný dníček... 😉

zuzpidka
27. máj 2008

ahojte. tak ja som včera robila v našej izbe generálku. okná umyté, záclony vypraté, nábytok trošku premiestnený, prach poutieraný, podlaha umytá a periny prezlečené. dnes od rána práčka perie, Rastík teraz zaspal, tak ja idem žehliť. u nás začína byť horúco, aspoň prádlo rýchlo uschne. majte sa pekne a všetkým prajem príjemný deň. 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre