Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
7. júl 2008

je to drahe - 6tis noc ... ale v cene je ubytko, ranajky a vecere ako svedke stoly a vstup do aquaparku ...
ale myslim ze ta cena j len vyhovorka - proste sa mu nechce nikam, ked uz mame hotovu zahradu ...ale zasa nemozeme byt cele leto len na zahrade !!! zas az taka zaujimava neni 😝

veronika13
7. júl 2008

to je riadna cifra 😲 tak ho vytiahni tam,kde boli miriamka

maaja
7. júl 2008

tam mi to zas odargumentuje, ze nevieme nemecky 😝
ja neviem co uz mam s nim robit 😝

veronika13
7. júl 2008

ťažko povedať, ja som si tiež nemyslela, že pôjdeme s Borisom niekedy na dovolenku a že sa tam bude tešiť, a stalo sa, možno ťa prekvapí...

maaja
7. júl 2008

ja uz od neho prekvapko necakam 😝
on je strasny domased a samotar !!! uz ma to hneva ...

takze Boris bol s dovolenkou spokojny ? a maly ako to zvladal ?

veronika13
7. júl 2008

hej, páčilo sa mu a zdá sa, že s nejakou ráta aj do budúcna 😀 Riško to zvládal asi najlepšie, cestu aj zmenu prostredia, ešte ho aj zuby trápili... ale nedal na sebe znať 😵 teším sa,keď bude väčší, že to bude už viac vnímať

Boris je tiež skôr domased, ale zas keď niekde ideme, tak musíme stále niečo, preto som sa čudovala, že sme aj na pláži poležali... proste super svadobná cesta 🙂

maaja
7. júl 2008

tak to som rada 😉 hlavne ze Risko bl oki, lebo si pametam v akom strese si odchadzala ...

mne robo slubil ze na rok uz pojdeme k moru, ale ja mu neverim ☹
inak teraz by pre mna asi nemalo more nejak moc vyznam - kvoli tym liekom 😝

veronika13
7. júl 2008

vieš to bolo, fakt stres... nikdy sa mu nič také nestalo, nič som o tom nevedela, nevedela som či bežať do nemocnice, či baliť veci na dovolenku, našťastie som potom na nete niečo našla, som sa ukľudnila a už sa to neopakovalo. Teraz vždy keď vidím, že tlačí do plienky tak spozorniem...

no skús trochu pozitívne myslieť, tak sa ho opýtaj, či by mu vadilo, keby si išla k moru s nejakou kamarátkou, s vašimi...

maaja
7. júl 2008

ja som uz nad tym rozmyslala - moji rodicia v zivote neboli na dovolenke, ne to este pri mori 😀 a minuly rok boli prvy krat teraz su zasa, tak sa im pacilo .... no a ja uvazuem, ze by som s nimi buduci rok isla ... ale viem ze robo s ym nebude suhlasit 😠
ale sak buduci rok je este daleko 😀

veronika13
7. júl 2008

musím končiť, Riško sa budí, pa

maaja
7. júl 2008

aj ja, idem spat - som hore od piatej 😝
paaa

zuzkafuny
8. júl 2008

Ženičky 😀 ďakujeme za pochvaly 😉
A jeden mini ti/yp?...
Keď sa kukajú ako čúrajú, treba pribehnúť a robiť jeeej jeeej jeeej a za chvíľku (nie hneď) dať na šerblík a skúsiť šťastné jeeej... a po vonku nechať v gaťuškách a bude ich chladiť keď sa pocikajú 😀 😀 😀
A šerblík vždy na očiach...!!! V kuchyni, v spálni... atď. a potom si ho už nájde sám 🙂
a hlavne ženičky trpezlivosť 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂
a ozaj... dieťa zvážnie keď už ide cikať... tak vtedy zapneme turbo a šup s ním nanočník...
no idem... vonku je pekne, tak sa prejsť kus. Papa
Inak ten park v Rakúsku som aj ja kukala... a že možno pôjdeme 🙂

lilu18
8. júl 2008

ahojteee 😵

teda zenicky ,kt. dokazete po 21h este na PC...mate moj obdiv.ja padam do postele hned ako mala zaspi a to uz ledva klipkam ocami 😀 Ta nasa utaha aj 4-och,vsade vylezie,uz aj z postielky a na detskom mame male stromceky tak lezie aj na ne-nikde nie je pre nu bezpecne ani v ohradke. A na PC mozem len ked daka dobra dusa zoberie malu von a postavim varit,prat...ved ako kazda

zuzkafuny-misko je suprovy alebo mamina? u nas nic nefunguje.Nocnik je strasidlo 😒 obcas sa podari vycikat ale naloz je vzdy do plienky. A ked ju tam aj posadim v momente vyskoci a nasilu nechcem to by bolo s revom ☹ Tak si hovorim,ze vsetky deti sa naucili ,nauci sa aj nasa 🙂 Inak,presne viem kedy to ide,len ked mala uplne odmieta sediet na nocniku,radsej tam posadi babiky

a mam aj dobru novinku,nas tatino ani neprotestoval,ked som navrhovala ten park. Takze niekedy v auguste-to berie dovcu,si spravime vyletik.Snad to nepadne.
a este s tym pasom,ked povolili na OP sme si uz ani my nepredlzovali pas,tak nemam kde malu zapisat.Podla toho co ste radili,musim si vybavit pas a malu tam zapisat?! inak vdaka za radu

antea
8. júl 2008

Ahojte, tak uz nocniky preberate. Presne ako Zuzkafunny, treba jejkat a este my si aj tlieskame. Rano vzdy cika a kaka do nocnicka a cez den sa snazime co najviac. Ale nemame tolko nocnikov, zeby bol na ociach furt 🙂

antea
8. júl 2008

Zdravim Mirku, nasu buducu susedu (kym sa neprestahuje 🙂) stahovanie na spadnutie. Tak ta makacka na byte ma zamestnavala ze som Vas zanedbavala. No este to asi chvilu potrva kym tu budem moct serioznejsie a pravidelnejsie nakuknut. Pekny den vsetkym 😵

salajcatko
8. júl 2008

ahojky
ahoj ANTEA, nám je jasné, prečo tu nie si tak často 😉 neboj
a ako susedu si myslela guličku nie? lebo Mirka býva v priekope 😉
Mne Simonka šerblík už vôôôbec nechce, neviem prečo, nestalo sa nič, aby sa ho bála..ale ona je baran tak čo sa čudujem že?
snažím sa, ked ide karinka cikať, alebo ja, aby išla sa kuk na WC a vravíme jej že robíme CIK, lebo to pozná..aj ona vie že robí cik...ale ma ti na háku 😵

tak vám prajem pekný deň, ja mám dnes bruchabôľ, tak hádam ho prežijem lepšie ako na hajzlíku 😝

antea
8. júl 2008

Salaj, dakujeeem, si mila. Rozmyslam ked si justacka skalna. Ak mas cuco narosan a citron olej, tak si daj zo 3 velke polievkove lyzky narosanu a do caju cierneho kvapku citronoveho. Alebo este ak to nie je klasika bruchabol ale taky od prejedenia sa (co asi tazko je ) tak articokovy by bol...skus. A velmi sa tesim ked budes fit a budeme sa moct stretnut. Ja som si myslela ze v Zaturci je Mirka. Nakoniec zeby Gulicka? Alebo skor asi mi pamat nesluzi. Som dobra vazne ...truhlik som.

lilu18
8. júl 2008

...prave som si pozrela fotky z vasho stretka-tusim u antei,no az mi bolo luto ze som tuto temu tak neskoro nasla a o stretku sme samo nevedeli 🤐 muselo byt super,deticky v rovnakom veku,rovnake problemy a radosti..no snad niekedy nabuduce
a ono je to aj ine pisat si ked sa poznate na zivo-že?
😎

salajcatko
8. júl 2008

LILI kuk na album aprílovy drobci 2OO7 tak sú fotky z celkových stretiek našich 😉

ADI, jusťačka ? no dosť z toho doma mám, ale to čo si písala eee..ale vyzerá že smecta zaberá 😉 a žujem slané tyčky, tie mi vždy dobre spravia...mňa brucho bolieva a krúti z liekov čo beriem..občas to takto prepukne ☹ ale dík za radu
a veru, neslúži ti pamäť, v záturči je gulička, to viem na 1OO% 😉 , Mirka býva v priekope,viem kde presne

luminkasp
8. júl 2008

ahojte, tak my sme mali mesiac pokazeny pc, akurat som donahadzovala fotky teresa 5, 6 album, ak chcete kuknite, ja uz musim bezat ale snad sa ozvem skor ako za meesiac 😎 😖

zuzpidka
8. júl 2008

ahojte. pečiem ryžový nákyp s mandarínkami a konečne trošku vegetím pri PC. Dadka tu má kamarátky, len musia byť vonku, lebo Rastík spí. hrajú sa vzadu na dvore. Rastík veľmi nočník neregistruje, sem-tam doňho naložíme, ale len občas. Lepšia kamarátka je plienka. 😒 ☹

veronika13
8. júl 2008

luminka, malá je zlatučká a v tých okuliaroch, normálne dobrovoľné ich nosí... môj ee, a v tom afro účese je podarená 🙂 vy ste tušim už tiež bez plienok, že?

veronika13
8. júl 2008

zuzkafuny, dík za typy, budem teda jeeeejkať a lietať so šerblom 😀 uvidíme či zaberie aj u nás

ingrid78
8. júl 2008

Ahojte, u nas serblik funguje len preto, ze pri nom pozera bebeTV. Sedi na nom ako prikovana, je od toho zavisla, ale limitujem jej to tak na 15min. Normalne prinesie serblik a hovori kako, ale podla mna je to preto, lebo vie ze jej zapnem TV, taky maly podmieneny reflex, ale vycika aj vykaka sa, tak mi to zatial nevadi. 🙂

melory
8. júl 2008

ahojte, vratili sme sa zo super dovolenky z maleho losinju 🙂 mali sme krasne pocasie, skoro stale 40-tky, more najcistejsie, ake som zatial videla, najviac pestre na zivocichy a musle. huga poskriabal rak morsky, bolo to dost dorezane, rany hlboke, ale prezili sme. plakal hodinu a pol 😨 po brufene zaspal 😅 este teraz to ma dorezane a hoji sa mu to. stelka sa naucila na dovce chodit po schodoch, serblikujeme, a komunikuje ako sa len da. najvacsia novinka je, ze spi s hugom v izbice a veeelmi sa im to paci 😀 no nam este viac 😵 😵 😵
ostrov bol pekny, palmy, kaktusi, v centre mesta namiesto pesej zony bol pristav. hugovi sa pacili lode samozrejme.
stelka az na 4den sla v kolese do vody, dovtedy len tak clipky - clupky pri brehu s vedierkom a podobne.

zuzpidka
8. júl 2008

Mel, fotočky z dovolenky sú veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi pekné. V dobrom vám to závidíme. 😉 😀

zuzpidka
8. júl 2008

Žeby som odzajtra začala šerblikovať pri telke aj ja Rastíkovi? Vyskúšame a uvidíme. Potom napíšeme ako to dopadlo. 😒 Dnes k nám prišla moja mamina, tak sa jej idem venovať. Prajem krásny zvyšok dňa. 😉 😀

salajcatko
8. júl 2008

MEL krásne tie fotky, Stelka je v tom klobúčiku ako z reklamy 🙂 strašne sa mi ľúbi
tak vitajte doma a užívajte si dalej 😉

LUMI tereska je krááásna, ako to, že má také copíky??? ja som happy, ked si moja nechá zapnuť pukačku..a veru už aj copíky by sa dali ale môžem zabudnuť 😒

INGI, moja na TV nie je, dokonca ani staršia..ale asi preto, že ani ja ani salaj TV nemusíme, takže touto cestou my asi nepôjdeme..inak nechcem mudrovať ale nedá mi nespomenúť, že dlhé sedenie či na WC či na šerblíku nerobí dobre zadočku = neskoršie hemeroidy 😉 na to pozor

veronika13
8. júl 2008

ahoj mel, vitaj doma 🙂 fotky sú super, dík za názov toho stromu, aj my sme ho videli a nie a nie sa dopátrať ako sa volá 😀
akurát včera som ťa spomínala, že či ste už doma, že mi tu chýbaš 😵

veronika13
8. júl 2008

ozaj, a ako zvládli deti cestu a celkovo zmenu prostredia?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre