Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
29. aug 2008

asi nebude moc nadšená, moja sestra v puberte by len špagety jedla

zuzkafuny
29. aug 2008

jeeej... to je asi puberťácky hit 😀 😀 😀 to moje dlhé chudé tiež... 😀

veronika13
29. aug 2008

😀 😀 asi preto že sú ako tie špagety, aj ta moja, chuda ako lata, hrozne, stále aby som ju nútila jesť, neviem či to už aj Riško od nech nechytá 😀 😖

salajcatko
29. aug 2008

tak tarhoňa bola úžasná...som to ako zuzka píše robila ale bez tej cibule, chcela som to hlavne deťom..karinka pochválila že lepšia ako v škôlke 😀 ale bola fakticky fakt dobrá - som ju na oleji pražila, miešala ako divá, kráásne do hnedá, potom pridala vodu, pol bujonu zeleninového a vegetu a pomaličky varila, na spôsob ryže..a spapala pár lyžíc aj Simonka, tak som happy 🙂

salajcatko
29. aug 2008

idem off
miešam tu síce pri vás pomazánky na jednohubky, poobede máme oslavu,ale salaj vykrikuje už na mňa, že mám ísť von ku deťom, riešiť ich hádky 😝 😅 lebo on im robí ihrisko, akurát dáva na strechu domčeka krytinu a že mu tam zavadzajú...tak idem miešať pomazánky vonka 😖 len nech pekne on robí, nech to majú čím skôr fertig 😉

lilu18
29. aug 2008

ahojky 🙂

lilu18
29. aug 2008

hmmm,niktooo ☹

luminkasp
30. aug 2008

dnes je tu nejako mrtvo😀 Ja sa chystam poobede pofotit malu a prihodit zopar fotiek, uz mam kopu a dlho som nedohadzovala 😎

lilu18
30. aug 2008

teda fakt,akurat pozeram,ze od vcera si sa az ty ozvala 😀 fiiiha,asi su vsetci na lepsom 😀

veronika13
30. aug 2008

kde nikoho, tu nikoho....

u nás sa riadne ochladilo, darmo jeseň je tu 😖 len nech nepršííííí

lilu18
31. aug 2008

ahojte i ked tu zase nikoho niet 😅

veronika-vratim sa k tej rade ako na zapalene bradavky prikladat kapustny list...tak zevraj aj surovy pomaha,lepsie nie? nemusi varit a kamoske ozaj zabral 🙂

majte sa

zuzkafuny
31. aug 2008

Ahojte... tak my sme dnes boli na leteckých dňoch v Očovej 😵 bolo super... počasie vyšlo, lietadlá aj migy lietali, kolotoče sa krútili a prvý krát som letela v malom lietadielku na vyhliadkovej jazde... no... nič sa mi nestalo...!!! Žijem...!!! 😀 😀 😀 Malý trošku poplakal... no a potom zaspal 😀

veronika13
31. aug 2008

zuzi, to muselo byť fantastické, ja tak túžim letieť 😀 lietadlom

maaja
31. aug 2008

čaute kočky 😉
sme doma z vyletu - bolo fakt super ... a myslim ze som pribrala tak desat kil 😝
takze zrovna citam o tej 90dnovej diete ... ale jak sa ja poznam tak by som to nedodrziavala ... rozhodla som sa len pre obycajnu detoxikacnu kuru kde mam denne vypit 1,5litra taakej zarobenej vody... cize nic special ani tazke ... no a myslite ze pijem ??? ne 😔 😔 😠 som ja ale nedosledna ☹ ale nejaku dietku by som si mala asi nasadit ... asi vynecham sladke - ak sa to vobec da 😀 a aj chleba, lebo som zistila ze od toho naberam 🙄 a nebudem jest uz po siestej ... to by mohlo zabrat, ne ?
no a dam sa na cvicenie, ale to sa idem dohodnut s melory, lebo potrebujem nejakeho "ťaháka" 😀

veronika13
1. sep 2008

maaji, 10 určite nie 🙂

zuzulik22
1. sep 2008

ahojte, tak my uz sme doma z dovolenky. Bolo super, neskor dohodim zopar fotiek 🙂

veronika13
1. sep 2008

zuzu, však napíš viac 🙂

zuzpidka
1. sep 2008

ahojte. tak ja zase len tak trošku kuk čo nové a idem zase niečo robiť. upratovať. Rastík práve plače. tak pa.

anielik
1. sep 2008

ahojte, tak my sme este stale u babky v PD. ale zajtra uz ideme domkov. A v sobotu do chorvatska huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dajte dake tipy co si nemam zabudnut zobrat na dofcu, ja sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂 🙂 🙂 🙂

maji 10? a kde by si ich dala? 🙂)))) Pyzamka nemali :(((( ani jesenne veci vobec sa na to mozem ☹ ☹ ☹ ☹ skusim este dake tesca po ceste.

Baby nevideli ste niektora v Tescu body po 3 biele s dlhymi rukavmi? Dik

lilu18
1. sep 2008

ahojte
anielik,prajem krasnu dovcu 🙂 🙂 nech vam slniecko svieti

so satstvom ti neporadim,my sme kupovali po ceste podla pocasia,tiez som nezobrala vela veci a potom nam chybalo 😀

luminkasp
1. sep 2008

Anielik, tak v chorvatsku moze byt jak u nas, nie? Vezmi letne veci, nejaky tenky svetrik na noc, ak chcete venovat aj nocnemu zivotu 😀 Krem pred a aj po opalovani, klobucik, plienky, ale len obycajne, aj tak ich vela neminies, nafukovacku pre maleho, loptu a mozete ist, v teplych krajinach je zivot hracka😀

luminkasp
1. sep 2008

Halooooooooooo, haloooooooooooooooooooooo

zuzkafuny
1. sep 2008

čauteee 😀 😀 😀 kde ste...???

melory
1. sep 2008

ja som uz vychystala huga do skolky, celkom sa tesi. zobral si najkrajsie tricko {spiderman} take cierne, frajerske, a tesi sa, ze ma nove papucky a nema pyzamko, lebo pridem pre neho. hned ma aj ruksacik, s ktorym, bude chodit na plavecky kurz. stelinka ide akoze do jasliciek a ja do roboty, no o 12hod koncim akoze, a idem pre stelku a pre neho.

zuzkafuny
1. sep 2008

jáááj... ja že naozaj tie jasličky 😀 😀 😀
alebo...???

veronika13
1. sep 2008

mel, akosi nemchápem... ideš do roboty?

veronika13
1. sep 2008

už mi to došlo, to je "akože" 😀

zuzulik22
1. sep 2008

caute, my sme boli 10 dni v chorvatsku v meduline. Boli sme dve rodiny, my traja a este kamoska s manzelom a malym, co je o pol roka starsi od kubka. Bol to raj pre deti. Dve ihriska, dva bazeny a v mori na zaciatku voda po clenky. Maly sa vyhral s kamienkami. Pol dna bol vo vode a pol dna na ihrisku a vecer kolotoce 🙂

zuzulik22
1. sep 2008

anielik - ja vzdy vsade beriem rychlovarnu konvicu - zaklad a potom ostatne

veronika13
1. sep 2008

že konvicu 🙂 praktická to žena 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre