Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

miriamka12
17. sep 2008

Ahoj Zuzpidka, posielam pozdrav pre Dadku 😵 od Sarinky. Ja dufam ze to tretie stretko sa zrealizuje a stretneme sa. Ale kludne dame s vami aj ten Euroland 😀 😉

zuzpidka
17. sep 2008

dobre Miriamka, tak sa snáď stretneme v tom Eurolande. 😀 😀 😀

zuzkafuny
17. sep 2008

Miriamka tretie sa realizuje teraz 😀 ideš???

maaja
17. sep 2008

fiiiha, nikoho ?
ja som uz tu 😀 mam poupratane, som okupkana a uz si len vegetim ...
totiz ako napisala miriamka, dneska sme mali 1x jaslicky 😅 ej veru, este ze som ten cas cakania ( dve hodky ) mohla stravit s miriam, lebo inak neviem neviem 😖 fakt chudiatka deticky, placu jedno cez druhe, a len sa hrabu ku dveram, lebo tam naposledy videli maminu ... no ale raz zacat treba, nie ? niekto skor, niekto neskor ... podla okolnosti ... myslim ze vsetky maminy to dost zle znasaju ... mne Mareka vratili s taaakyyym placom 😅 chudiatko male ... ale ja som dilino, lebo som mu zabudla dat "dudu" ( dudlik ) ... navyse on uz aj bol dost unaveny, bo vstaval o pol siedmej a normalne ked rano vstane tak po 4 hodinach ide spat ...
takze som zvedava na zajtra 😀

maaja
17. sep 2008

... a nieco na mna leze ... nejaka chripka ci nadcha či čo 😝 😝 😝

maaja
17. sep 2008

inak ako citam, tak uz traja z nas su jaslickari a stvrteho to caka co neviediet ... dost, nie ?

luminkasp
17. sep 2008

ahoj maja

maaja
17. sep 2008

lumi, teba som necitala nazivo ani nepametam 😀
ako sa ti vodi v tom dalekom svete ?

melory
17. sep 2008

ja sa chystam dat stelku od septembra do skolky....2,5rocnu. ale to len v pripade, ze budem mat pracu/
idem omrknut co nove v panelaku 😅

maaja
17. sep 2008

lumi, teda narazam na to co si pisala ze tebe Tere nikto nepostrazi ... musi to byt narocne byt s nou stale, predsa len take odpocinutie padne dobre kazdemu - myslim psychicky odpocinok ...

maaja
17. sep 2008

melory, sak to je az o rok 😀

maaja
17. sep 2008

idem spat 😒

zuzulik22
17. sep 2008

maaja nechod

melory
18. sep 2008

dobre ranko, dnes isiel hugo do skolky po dlllhom case a plakaaaal ako jaslickar 😨
zobudil stelku o pol siedmej placom a to spava do 8-9hod 😨
ale ten klud doma..... 😉

vsetkym vam prajem zdravicko a chorobu odhanam od vas........ 🙂 🙂 🙂

melory
18. sep 2008

videla som fotky kala12 ale sa tu nezastavila...skodaaaa

zuzkafuny
18. sep 2008

aaahojte 🙂

zuzpidka
18. sep 2008

ahojte. tak my dnes máme so šéfkom 9. výročie svadby. ako to ubehlo. 😒 😉 😀

lilu18
18. sep 2008

ahojteee 🙂

lilu18
18. sep 2008

kym mala spi idem si sem oddychnut 😀 asi tu nik nieje,...nic to,trosku pocitam a idem

melory
18. sep 2008

zuzpidka gratulujem vam, ze ste to zdravi prezili 😀 🙂

stelka bola zas s kociarikom vonku...no zabava pre nu...aka dolezita je pri tom.

konecne bol hugo v skolke....fu, som nevedela co skor.

zuzpidka
18. sep 2008

Mel, ďakujeme pekne. 😉 😀

luminkasp
18. sep 2008

maaja, ani ja som ta necitala na zivo uz asi 100 rokov a som si vcera myslela, ked si neodpisovala, ze si vzdala cakanie na vercu, tak som sa pobrala 😎

no je to na nerva, ked mi nema kto malu prizriet ani min, vsade ide s maminou, so vsetkym mi pomaha, no hruza niekedy ta jej pomoc😀

ja ked som bola dva tyzdne vo februari na slovensku, to bol taky oddych...

luminkasp
18. sep 2008

kde nikoho, tu nikoho, ja zas asi pojdem 😎

zuzkafuny
18. sep 2008

Lumi 😀 ja som tiež furt s malým... ale to len preto, že ho nechcem nikomu dať, no doobedu zvykne byť dve hodinky s ocíííkom, kým ja robotujem. Tak dva tri razy do týždňa... 😅 a potom letím domov a zas Mišiačik 😀 😀 😀
ale keď idem ku mame na kávu, tak ho varuje a ja si ju v kľude vypijem... to je tiež pomoc 😀 no teraz maróduje... zlomila si ručný hnááát 😀 😀 😀

luminkasp
18. sep 2008

No, ja k mame na kavu tak skoro nepojdem, 4 000km dost daleko to je 😢 , mozno na rok v lete 😢

zuzpidka
18. sep 2008

mne má Rastíka kto postrážiť, ale väčšinou je so mnou. moja mamka je len necelých 35 km odo mňa, ale na kávu k nej zájdeme len málokedy. kvôli otcovi a rodinným problémom. 😒 ☹

luminkasp
18. sep 2008

to mi je luto zuzupidka

zuzpidka
18. sep 2008

už som si na to zvykla, ale ďakujem za pochopenie, Luminka. 😉

zuzkafuny
18. sep 2008

Tak šup šup nech mama príde na kávu 🙂

melory
18. sep 2008

ahojte, ja sa neviem dockat nemenovaneho datumu {kvoli zlodejom 😀 }, ked pojdeme LEN s hugom do wiedne. chlapi idu pozriet podmorske akvarko spojene s pralesom. ja po obchodoch...ako inak. stela bude na varovke u svokry cely den...este nebola.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre