Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzulik22
19. sep 2008

a nas maly ma rozbitu pusu - vcera spadol z trojkolky, pery modre ako namalovane, ale hlavne, ze sa mu nic ine nestalo

zuzkafuny
19. sep 2008

Zuzi... mi mráz prešiel po chrbte... mne stačilo keď som prišla dnes domov a kukla sa na synka... pri očku krvavý fliačik 😖 ale len taká mini... ale keď som videla miesto kde sa rachol... ☹

lilu18
19. sep 2008

uff,prave sa trapime so spanim,blazni sa a ani sa nebudem divit ked sa rachne az ju krvava obleje 😠

pridem kuk ked sa mi podari uspat toho certika 🙂

luminkasp
19. sep 2008

baby, nasa mala zaspi do 10 min, ale musi mat pri sebe maminu a takmer vzdy aj mamino prso...

zuzkafuny
19. sep 2008

Mne malý búva už hodinku aj pol... takže očakávam prebudenie synka 😀 😀 😀
Kukám nejakú peknú bundu na zimu na MMB... hm... kadečo, len to čo by sa mi páčilo nikde 😀

luminkasp
19. sep 2008

baby, ja este nemam ani jesenne pokupene, snad uz na buduci tyzden 😖

zuzkafuny
19. sep 2008

Lumi... tu už zimné pozeráme... 😅

luminkasp
19. sep 2008

No, ja davam dlhe letne nohavice a tricka s kratkym rukavom 😎 😉

veronikap
autor
19. sep 2008

ahojte, tak nám sa podarilo našu opicu už konečne vycvičiť, tak, že ju nechám v izbičke, uložím do postieľky a nechám ju tak.. a keď ju idem neskôr skontrolovať, tak už spí... alebo sa ešte trochu pomotá, ľahne a spí... hlavne večer je to veľká úľava, lebo už pri zaspávaní nevedela čo so sebou 😝

čo sa týka dopravy v BA, tak hold treba si zvykať, inak to už nebude, keďže ak vôbec postavia nejaký ďalší obchvat, tak to už budeme asi v dôchodku 😀 ja mám vždy v aute aspoň piškóty a čaj a vždy nejako vydržíme, keď sa jej nechce spať.. pustím hlasno rádio a spievam jej.. a ona sa rehoce 😀

a práve som zistila, že jedna zimná bunda nám je dobrá ešte z min. roku!! je to 80-ka, jasné, že minulú zimu ju mala trochu väčšiu.. už som ju išla baliť sestrinej malej keď ma tak napadlo, že vyskúšam jej ju, lebo sa mi zdala byť nejaká veľká.. niektoré veci nosí ešte 80-ky.. má už síce asi 85 cm, ale pri jej štíhlej postave sú jej tričká 86-ky strašne široké.. ale nohavice sú už krátke... sa teším, ako jej budem kupovať otepľovačky 😒

čakám kým sa zobudí, vydvihneme segru a ideme k našim na víkend.. ocino ide na nejakú firemnú párty do tatier, tak my ideme k babke, nech si mamina trochu oddýchne 😀
tek pekný víkend všetkým 😵

zuzulik22
19. sep 2008

jojo nas maly kaskader spi uz hodinku a pol, snad este potiahne.
Hrozne zive stvorenie, je vsade. Rano som sa zobudila ako na mna skocil. Ani minutku neposedi, stale lieta, len na kolena sa mi vystvera, ked chcem ist za PC 🙂

kubanka
19. sep 2008

No my sme teraz isli hajat, mali sme navstevu......moj brat odchadza na dovolenku, tak sa este trochu s malou poblaznil.

lilu18
19. sep 2008

az teraz zaspala,certisko---a to som ju uspavala od 11.30-no strasne,ma akysi zly tyzden-ani jest ani spat 😒 co uz hadam je to len docasne

co sa tyka zimn.oblecka tak hura uz mame vsetko aj oteplovaky a nakoniec tu na zapade ani snehu nebude ako min. zimu 🤐 ale nachystane sme na riadnu fujavicu. Dokonca sme dnes aj prikurili a mala mala obute cizmicky 🙂

lilu18
19. sep 2008

a uz sme hore 😀 este som nestihla vsetko pozehlit 😀 takze pracujem a jednym ockom pozriem ci mate nieco nove-lepsie by mi bolo na skype ale da sa aj pismenkovat sem tam

co varite na veceru,my sme vsetko popapali a nemam fantaziu 😒 poradte

zuzpidka
19. sep 2008

ahojte. my zvykneme mať na večeru krupicu, chlebík s niečim alebo chlebík vo vajíčku. ale ten máme na takú skoršiu večeru. 😉

zuzkafuny
19. sep 2008

ja idem robiť krupicu...
alebo zvykneme mať to, čo bolo na obed...
a chlieb vo vajíčku a párky miluje 😵
letím chystať... papa

luminkasp
19. sep 2008

baby vy davate detom parky?

zuzpidka
19. sep 2008

Luminka, áno už Rastík ich papal a išiel sa za nimi zblázniť. 😉

kat22
19. sep 2008

ahojte
no ja dnes len na skok, som polomrtva od unavy, vstala som 5.45 aby som pozehlila tu kopisko pradla...

my veceriame "co dom a chladnicka daju" 😀 😀 dnes mali najmladsie dve palacinky, najstarsia chlebik a muz dorazil granadir z obeda. ja nic, akosi mi je soufl 😒

a parky miluje aj nasa a nechce k nim chlebik, tak ju musim vselijako salit 😎

lilu18
19. sep 2008

urobila som krupicku so skoricou,zjedla,ale zeby jej velmi chutilo...asi nie

🙂

parky nedavam a nastastie ani muz velmi neoblubuje tak nema od koho odkukat,horsie je to ked je v rod. starsie dieta to sa asi neda zabranit ked aj zle poodkukava 😀

kat22
19. sep 2008

u nas parky moc nekupujem, ale raz za cas urobim detom vianoce 😀 😀 😀

lilu18
19. sep 2008

tak ja radsej pockam na tie vianoce aj to si rozmyslim 😀

kat22
19. sep 2008

zelam pekny vecer zienky
ahojtee

lilu18
19. sep 2008

...aj dobru noc 🙂

veronika13
19. sep 2008

ahojte, môj ma parky rád, no nemávame ich často, a tiež nechce chlebík, po novom len samú šunku vyjedá, tak ho musím nútiť do chleba. Ovocko stále nepapá, tak aspoň presnidavky do neho tlačím 🙂

palček sa hojí super, len si občas do neho buchnem, zadrhnem, vtedy do bolííí, ale už je to fajn

luminkasp
19. sep 2008

uz ste isli vsetky spat?

luminkasp
19. sep 2008

Nasa este parky neskusala. Ale ona tak dietne papa, lebo mam svokra po mozgovej porazke, takze u nas parky nehrozia ani omylom

luminkasp
19. sep 2008

veronika, maja kde steeeeeeeeeeeeee?

luminkasp
19. sep 2008

halo halo, kde ste? 😎 ja som este tu 😀

luminkasp
19. sep 2008

teda baby

luminkasp
19. sep 2008

tak vy takto teda,..., pridem tu ja raz v noci nech s vami pokecam a tu nikoho... No na maju mozno budem musiet aj 8 rokov pockat, ked som citala o dome a jej rodicoch 😀 😎

bru noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre