Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
7. jún 2009

ahojte.
Inka, my sme ten teplomer kúpili a sme s ním nadmieru spokojní. šéfko to objednal na internetovej lekárni a sme spokojní. zmeriam teplotu hocikedy a ani necíti človek že meriame teplotu. 🙂
u nás je dnes zatiaľ teplo a slniečko, ale sem-tam zájde za mráčik. uvidíme aké nakoniec bude.
prajem pekný deň. 😉 🙂

ingrid78
7. jún 2009

Diky Zuzi, uz mi zostava len muza zlomit, tvrdi ze vymyslam 😉

zuzpidka
7. jún 2009

Inka, my sme to odsúhlasili obaja. je to ozaj dobrá vec. môžeš zmerať teplotu hocikedy, ani to necíti. držím palce, aby si ho zlomila. 😉

veronika13
7. jún 2009

koľko taká sranda stojí? my sme mali kedysi, keď boli ešte moji súrodenci malí taký čelový, bol to taký pásik, ale meralo to dosť nepresne. No teraz už sú určite presnejšie

zuzpidka
7. jún 2009

čaute tu šéfko, tak ti poviem že dosť presne meria a ceny sú rôzne, náš stál okolo 45 éčka

ingrid78
7. jún 2009

No ja nechapem, rano som dala Kajke paralen,lebo mala 38,3 a teraz ma uz 4 hodiny 36,1. Zeby koniec choroby? Sa mi verit nechce.
Sefko, kde si to objednaval, alebo aky mate, je ich vela...

zuzpidka
7. jún 2009

http://www.medi-shop.sk/produkty/teplomery/ pozerajte teplomer ušní/čelový, taký ako my máme už v ponuke nie je, my už ho máme asi 1,5 roka, ale ja tam celkom dobrá ponuka. tie digitálne čo idú pod pazuchu za veľa nestoja.

ingrid78
7. jún 2009

Diky, ste zlati. Sefko, Adrian ta pozdravuje a dakuje Ti za podporu 😀

zuzpidka
7. jún 2009

😀 😀 😀

zuzpidka
7. jún 2009

http://www.babytrend.sk/miniland-digitalny-tepl... našiel som ho a teraz je aj lacnejši 😉

luminkasp
7. jún 2009

netusim 😎

veronikap
autor
7. jún 2009

našej Zine sa normálne páčilo, keď som jej merala teplotu klasicky pod pazuškou.. aj keď už bola ok, sama si ho pýtala, že zmeriame teplotu 😀

ingrid78
7. jún 2009

Veronika 13, som si prave pozerala vase fotky, a m azaujalo to prasiatko. V prvom momente som rozmyslala ci je zive al. plysove, ale len v prvej sekunde 😀 Vies my mestske dievcata... 😀 😀 Co sa mu stalo, preco ste ho zachranovali?

zuzpidka
7. jún 2009

my sme dnes poobede boli sami dvaja so šéfkom v Košiciach. aj sme nakupovali, aj oddychovali trošku bez detí. prišli sme domov okolo 19,30 h. a Rastík sa na mňa hneď nalepil a odlepil až keď zaspal. kúpili sme si satelit a záhradný nábytok plastový. zatiaľ nám to stačí, kým sa nedokončí stavba a potom si už kúpime niečo lepšie. aj deti dovtedy trošku podrastú a nezničia to až tak. ja tu momentálne večeriam plnenú kapustu. výborná večera na chudnutie. 😀 😀 😀 prajem dobrú noc. 😉 🙂

ingrid78
7. jún 2009

Zuzipi nic si z toho nerob, ja som vecerala granadir, nemam rada to jedlo, ked to mama varila, ale teraz som na ziadost muza robila a taky vyborny bol, ze som si este aj na veceru dala.
Nas certik je uz asi zdravy, kedze zaspal o 21.45. Vcera ked mala teplotu, odpadla o 19.30 vo vlastnej postielke bola a len zabiatko som jej precitala. Taketo uspavanie by som brala. Normalne jej to trva aj hodku a pol...

ingrid78
7. jún 2009

Aj ja by som brala taky vikend, dat malu nasim a uzit si trochu. No co uz ked su tak daleko. Buduci tyz, ideme do KE, tak si uzijem aspon s kamoskami.
Normalne som Veronikep zavidela, ked opisovala ten jej vikend.
Ja tu dnes nejaky monolog vediem

veronikap
autor
8. jún 2009

ahojte, tak ja sedim u lekara a este min. hodinu budem - glukozovy test.. bleeee 😖

ingrid, super, ze malej uz bolo dobre, nech jej to aj vydrzi

Maji, tak tu cestu k vam si nemohla popisat podrobnejsie 😀 super, uz sa tesime

zuzpidka
8. jún 2009

ahojte. tak si užite všetci u Maji. možno niekedy nabudúce sa pripojíme aj my.
prajem príjemný deň. 😉 🙂

salajcatko
8. jún 2009

ahoj
no baby, chválte sa,ako bolo u Maaji????? hm??? a foto???

anielik
8. jún 2009

Ahojte,
Matu uz haji 😀

U Maaji bolo uzasne, nam s Matkom sa velmi pacilo a celou cestou spat hovortl "nie kamosi pec( nie kamoši preč)"
Deturence sa vyhrali a mega unavili..teda mi isto a aj dobre mnamko spravila Maja s Robom...Maja to, ze nevies varit vobec nie je pravda...prosim si tipy na grilovanie, zachvilu ich budem potrebovat 😉

Dakujeme za krasne poobedie a radi si to zopakneme...dufam ze na buduce uz u nas... (tak najskor o rok 😉 )

idem popridavat fotos

ingrid78
8. jún 2009

No Kajka az teraz zaspala. U Maaji bolo fakt super, citili sme sa vyborne. Tiez by som nepovedala, ze Maja nevie varit, masko bolo super. 😉

anielik
8. jún 2009

tak tu su fotos...este pridavam komentare

http://klimekfamily.sk/km_parse_xml.php?xml=fot...

maaja
8. jún 2009

ahooojte,

noo tak party u maaji - ja som velmi rada ze baby prisli ;)
v prvom rade sa musim ospravedlnit za zle navigacne suradnice - Ingrid to schytala ... totiz ja som namiesto doprava navigovala dolava 😅 ale nakoniec nas nasla aj Ingrid 🙂

deticky boli super, krasne sa pohrali ... mimochodom ani som netusila ze mame doma tooolko "bordelu" na hranie sa vonku 😉

maminy boli tiez super, aspon sme sa konecne po dlhom case zasa videli ... musim bonznut, ze melory vyzera veeelmi dobre, maminky Katka a Veronika taktiez - velmi im pasuje to brusko 😉 a samozrejme aj ingrid je kočka, vyzera o dost mladsie ako je 😉

dokonca aj moj muzik Robo bol rad ze boli u nas

tak snad to este niekedy zopakujeme 😵

maaja
8. jún 2009

a dakujem za pochvalu vecere - grilovačky 😎

maaja
8. jún 2009

mimochodom, o stvrt na devet som este isla so psikom Lindou na pohotovst zvieraciu - teda len u nas v dedine ... nejak sa jej totiz zapalilo oko a nechcela som to nechat tak az do zajtra 🙄

maaja
8. jún 2009

fotky budu ked Robo nahodi do PC

ingrid78
8. jún 2009

Som aj myslela na to ze dobry bordel sme vam tam nechali... 🙂

ingrid78
8. jún 2009

Ja som prave dozehlila a dovarila polievku a som uplne K.O.

maaja
8. jún 2009

ja som ale neupratovala do stvrt na devet 😎
som este niesla melory domov ... upratovaie zacalo niekedy okolo deviatej az ... skoncilo asi pred desiatou, ani neviem ... nebolo to take hrozne zasa 😎

ingrid78
8. jún 2009

Linda je v pohode? V prvej sekunde som sa zlakla, ze sa prejedla, ze koli tomu si iasla na pohotovost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre