Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anielik
13. aug 2009

ahojte
u nas sa prave rozprsalo... a i deti spia...idem sa aj ja osprsit...budem sucitit s pocasim 😀

a poobede ideme konecne oslavovat so susedmi matkove narodky...konecne sme tu vsetci a nikto nie je chori :D

tak zatial pekny dnicek

a zuzkam vsetko naj dodatocne 😉

maaja
13. aug 2009

katka, Maťkove narodky idete oslavovať ???? 😀 😀 😀

uz chodis s babetkom na prechadzky ???? ze ci vas nemame niekedy prepadnut na zmrzke ... vcera som s Marekom bola v SC ... mnam ...

veronikap
autor
13. aug 2009

salaj, zinka si chce teraz nechať narásť vlasy, tak som ju nechala len tak jemnučko podstrihnúť, ale tiež nechce sponky ani nič.. tak keď ma nahnevá pôjdeme sa zase strihať 😀

dnes som bola v poradni... čakáme ešte týždeň a potom sa uvidí podľa toho ako sa bude bábo správať a ako jazva po prvom cisárskom.. podľa dnešného ultrazvuku má marek 3,2 kg a sme tak o dva týždne popredu.. tak podľa budúceho týždňa sa rozhodne či sa to ukončí skôr alebo nie.. sa mi to až veriť nechce.. 😵
no a zinka sa už nevie dočkať, bábiky už vie pekne sama prebaliť 😀

zuzpidka
13. aug 2009

ahojte.
my makáme vonku, aj dnu, tak len takto v skratke. Dadka je v Košiciach u mojej mamki a vráti sa zajtra. zajtra by mal prísť brat so švagrinou na víkend, tak budeme aspoň trošku s nimi behať.
prajem pekný deň. 😉 🙂

maaja
13. aug 2009

jeeej, veronika, tak teoreticky uz aj buduci tyzden by si uz mohla mat Mareka ... to je sila, ten cas neuveritelne leti !!!!
no ja som taka zvedavaaaaaaaa

asi by som si uz mohla aj ja nahodit ze "snz" 😀

salajcatko
13. aug 2009

veru, ten čas stráááášne letí 😅

maaji a už si fakt snažilka? moc moc držím palce 😉

veronikap
autor
14. aug 2009

dobré ránko 🙂 no u nás to dnes vyzerá na taký smutný, upršaný piatok... 😒 ešteže tu má Zinka sesternicu, rýchlejšie to ubehne a bude doma veselo... 😵
zajtra máme ísť na grilovačku, tak snáď sa počasie zlepší.. 😝

maji, presne tak.. .možno už budúci týždeň, tak už periem a žehlím odušu, keby náhodou 😀 😀

ozaj baby, poraďte nejaké jedlá, čo si viem navariť dopredu do mrazničky.. len niečo iné ako mäso na šťave a guláš (lebo iné ma nenapadá) 😎

anielik
14. aug 2009

veronikap, no uz sa ti to blizi 🙂))

mna napadli halusky, perky, zemiakove cesta....a perkelt 😉 a uz neviem teraz 🙂 ja som si sihla spravit len 1dno jedo ale nestihlo zamrznut 🙂 chlapci ho hned zjedli kedze to uz som bola v porodnici 😉

maaja
14. aug 2009

anielik 😀

ne ne, nejsom snazilka ... alebo teda, neviem aka je definici snazilky - proste som v stadiu, ze pozor nedavame ale zasa ani nevyhladavame prilezitost ... nejak mam totiz to maminjovanie asi preslo ... no na druhej strane asi by som to nemala odkladat, ved Marek uz bude mat tri roky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anielik
14. aug 2009

maji a preco nie si? sak september sa blizi, potom to chces ako stihnut s lumi?

malalady
14. aug 2009

anielik🙂 ako sa maš? babatko poslucha?? 😀 😀 😀

zuzpidka
14. aug 2009

ahojte.
tak mne dnes domov dorazila dcérka, aj brat so švagrinou, tak sedíme a trošku keckáme. Rastík ešte nespí, lebo poobede išiel neskôr spať a aj dosť neskoro sa zobudil.
tak prajem dobrú noc. 😉 🙂

zuzpidka
16. aug 2009

ahojte.
my sme boli s bratom a so švagrinkou na výlet. tu neďaleko nás sú Hájske vodopády. sú krásne. neskôr pridáme foto. teraz v horúčave je tam veľmi dobre a príjemne chladno. 😉
prajem pekný horúci deň. 😉 🙂

luminkasp
16. aug 2009

ahojte, pozdravuje vas mounty, ze uz jej chybaju vase spravy. zatial sme sa nestretli, robim vodicak, tak len jazdim, vo stvrtok mam skusky a asi sa zblaznim 😎

maaja
16. aug 2009

fiiiha, ale sa tu toho moc nenapisalo veru...
kde su veroniky ????
ze by veronikap uz ???
a veronika13 ???? davno si tu nebolaaaaaaaa ...

veronikap
autor
17. aug 2009

dobré ránko 🙂 maaja, ja som tuuuuu .. mala som tu sestru s malou skoro celý týždeň, tak som sa sem nejako nedostala..
ale už je všetko v starých koľajách a my čakáme na štvrtok, kedy mám poradňu a tam by mi mal lekár povedať čo a ako... lebo som adeptom na sekciu.. a keďže už min. týždeň mal Marek podľa ultrazvuku 3,2 kg a bol tak o 2 týždne popredu, dúfam, že už to bude skoro 😵 nachystané mám už v podstate všetko (konečne), už to len zabaliť do tašky pre istotu..

zuzpidka
17. aug 2009

ahojte.
Veronikap, tak budeme vo štvrtok držať palce, aby všetko dobre dopadlo. 😉
Luminka, držíme palce, aby si vodičák urobila. 😉
prajem pekný horúci deň. 😉 🙂

zuzkafuny
17. aug 2009

Ďakujem zablahoželania... Ja tak trošku opozdene :o))) VšETKO Naj Zuzííí 😵

kat22
18. aug 2009

ahojte

hlasime sa zas po 100 rokoch 😵 pozeram, ze druha vlna tehuleik sa mina 🙂 drzim palce aby sa snaziacim sa zadarilo , aby tehulky v pohode porodili a vsetko dobre dopadlo 🙂

asi som vam este nepisala, ale od 5.maja sme bez plienok, bez dudla a bez cicika. vsetko som odstavila v jeden den ( kojenie zo zdr. dovodov ☹ ) ale prebehlo to uplne v pohode a natalka milo prekvapila 🙂 je z nej strasny sinter, ale s anjelskym kukucom a ani sa na nu neda hnevat ...tak s nami vsetkymi mava...
do skolky nejdeme, kedze nema 3 roky, ani mi ju od aprila nezoberu, lebo to by jej vlastne uz od septrembra museli drzat miesto a nemali by na nu peniaze. tak snad od dalsieho...nastastie sa nemusim ponahlat do prace ( nemam do akej, po druhej rd mi dali vypoved..) tak si ju aspon naplno vychutnam. teraz to uz snad bude dobre, prostredna dcerka ide do skoly, tak nebudem musiet nahanat skolku

tak sa opatrujte a snad sa mi zadari ozvat skor 😉

luminkasp
18. aug 2009

ahojte,

vo stvrtok robim vodicak, tak na mna myslite, nemam inu moznost ako ho urobit na 1.krat, kedze uz 26 odlietam spat do spanielska.

peknu dovcu tym co este dovolenkuju,

veronikap pekny koniec tehu

a vsetkym vsetko pekne 😎

maaja
18. aug 2009

no ahojte ,,, dneska prvy krat spinkame bez dudušky !!!
totiž u Mareka v školke dneska chodila VILA DUDLAČKA a všetkym detom poodstrihavala dudušky s taaaaakyyyyymi velkymi noznickami ... decka to vraj zobrali celkom v poho ... akurat to vecerne zaspavanie bolo troska take smutne - stale sa Marek pyta na dudušku ... ale uz spinka nastastie ... aj mi ho luto bolo, no ale asi uz bolo na case dat dudel prec ... takze vlastne za nas to urobili generalne v skolke ;)

este tie plienky... som zvedava kedy sa oho zbavime .... a to uz veru ozaj nebudeme mat babetko doma, ale mladeho muza 😀 cez den mi byva sice bez plienok, ani sa nepocika, no musim mu pripominat aby sa pytal ....

dneska som mu kupila take krasne boty na jesen - tak sa tesiiiiim

veronikap
autor
19. aug 2009

ahojte,
lumi budeme na teba myslieť, ale neverím, že by si ten vodičák na prvýkrát neurobila 😉

ja si záver tehu naozaj užívam, včera večer na pohotovosti, celý deň mi bolo zle, vracala som... dnes som bola u svojho lekára, tak vraj je nejaká viróza.. najhoršie je, že neviem do seba nič dostať... napijem sa trochu vody a zase mi je zle... ale oproti včerajšku sa to už pomaličky zlepšuje.. začalo mi brucho tvrdnúť, ale to je vraj z tej virózy... zajtra sa idem dokimu zase ukázať, tak uvidím, čo povie...

ešte že zinka je také dobré dieťa.. ani o nej poriadne neviem.. ja ležím na gauči, ona pozerá rozprávky alebo sa hrá... ešte že si to vie ocino zariadiť a aj babka funguje, tak nie je chúďa celý deň so mnou zatvorená doma..

inak, my už tiež asi tretí týždeň neplienkujeme (teda len keď ide spať, ale aj to sa 5x do týždňa zobudí suchá).. občas sa už aj vypýta, ale väčšinou jej musím tiež pripomínať, že treba ísť cikať... a aj keď sme niekde vonku, tak nie je problém.. 😵

idem si ja zase ľahnúť, tak sa majte zatiaľ 🙂

maaja
19. aug 2009

veronikap, no to je des ta viroza ...
a mozno to ma tak troska na svedomi aj maly Marek 😎 snad bude zajtra u dokiho vsetko oki ...

luminkasp
20. aug 2009

a mam ho, baby, spravila som vodicak za tri tyzdne 😎

maaja
20. aug 2009

lumi, o tom nikto nepochyboval, ze by si neuspela ;)
BLAHOZELAM !!!

veronikap
autor
20. aug 2009

ja som to hovorila! 😀 lumi, blahoželáme! 😵

mne je po dvoch dňoch už chvalabohou lepšie, dokonca som už aj niečo zjedla... bola som na pokec za svojim lekárom a povedal, že ešte počkáme, nech sa mu prídem v stredu ukázať.. má síce dovolenku, ale príde... tak som zvedavá, čo mi potom povie.. dokonca už aj Michal je strašne nedočkavý 😝

veronika13
20. aug 2009

lumi blahoželám 😎 a do toho Vlkáča kedy pôjdeme? veď čoskoro zas poletíš a ešte sme ani riadne nepokecali 😝

dodatočne gratuľujem aj všetkým Zuzkám 🙂

zuzpidka
21. aug 2009

ahojte.
tak my sme upratovali a uz je vsetko v poriadku. pokazil sa nam pocitac, tak mame zatial Dadkin notebook. sefkov bratranec nam ho vzal, ze s nim skusi nieco urobit. 😒 tak uvidime. 😉 🙂
prajem pekny horuci den. 😉 🙂

maaja
21. aug 2009

kde ste vsetky ???

hej, tento tyzden bol ekne horuci ... aj ked rano uz veru byva chladno ☹

my sa chystame zajtra do Bojnic do ZOO - sa tesiiiiim ...
potrebujem troska pause od roboty - nejak sa neviem dobehnut ... lebo kazdemu len slubujem neurobim ... bo neni casu ...

tiez by sa mi uz zislo take mega upratanie doma ☹

veronikap
autor
22. aug 2009

dobré ránko.. veru, veru, nejaké to tu je mŕtve.. nikomu sa asi nechce sedieť za počítačom..

no maji, neviem či dnes bude nejaká zoo.. všade by malo pršať.. a u nás už prší asi od 5 od rána... to zas bude deň.. 😒 ale zase mi je trochu lepšie, tak sa snáď prinútim aspoň do žehlenia, strašné ako to vidno, keď sa človek celý týždeň ničoho nechytí v tej domácnosti.. a nakoniec dobre že prší, aspoň ma netrápia neumyté okná 😀

tak príjemný upršaný deň želám 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre