Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
9. okt 2009

ahojte.
tiez sa mi zda, ze to tu nejako stagnuje. ale ved to je tym, ze uz toho casu sadnut k PC mame menej. pridu dlhe zimne vecery a snad sa to tu znovu obnovi. 😉
Rastik zle v noci spinkal, ma plny nostek, trosku zvysenu teplotu, tak sa liecime. pocasie je prave na taketo neduhy. ☹
prajem pekny den. 😉 🙂

mounty
9. okt 2009

haloooooooooooo 🙂

zuzpidka
9. okt 2009

boli sme na nakup, kym Rastik spi. teraz dospava noc, co nespal. 😒

veronikap
autor
9. okt 2009

ahojte.. no my dnes máme veselo celé poobedie... Marek spal dokopy asi 2 hodiny, aj to asi na 5 krát a vyplakáva raz kvôli brušku, inokedy z dlhej chvíle.. tak bude asi veselá noc, lebo je taký unavený, že nevie čo so sebou.. ☹ ešte že to nemáva každý deň (zatiaľ 😝 )
teraz ma vystriedal Michal ako prišiel domov, Zinka spí u babky, tak mám chvíľu voľno.. Zajtra ideme na víkend do TO, ešte ani pobalení nie sme, ale asi to nechám na ráno, vôbec sa mi nechce 😎
tak pekný víkend všetkým, aj keď ako som pozerala počasie pekné veľmi nebude a už bude zimaaaaa

zuzpidka
9. okt 2009

Veronikap, tak si aspon v TO oddychnes trosku. 😉 prajem vam prijemny vikend.
veru bude zima. ☹
prajem dobru noc a sladke snicky. 😉 🙂

luminkasp
9. okt 2009

baby, neviete ako sa ma anjelik? uz som ju dlho nevidela ☹

zuzpidka
10. okt 2009

dobre ranko.
tak dnes je typicke jesenne rano. kopa roboty ma caka a chcem nejaky kolacik upiect, kym Rastik bude poobede spinkat. potom dam referencie, ako som dopadla.
prajem pekny den. 😉 🙂

manka
10. okt 2009

ahojte aj vy travite uprsany vikend v nakupnych centrach? 🙂

nam postavili zase nove, tak sme boli trosku nakupovat. oteplovacky v lindexe, cizmy sme skusili tento rok v deichmane, uvidime ake budu...

manka
10. okt 2009

baby aj vam kazdy pripomina, ze sa nam ta materska uz krati? ja to pomaly citim na kazdom kroku. a kedy do roboty? a kedy druhe? atd

maaja
10. okt 2009

manka, a kedy druhe ??? 😎

manka
10. okt 2009

mam zase nejake otazky, co ma trapia. opytam sa najprv vas, kym to vyhladam.

1. ked budem v aprili v kontakte so zamestnavatelom a bude chciet so mnou ukoncit zmluvu, mam narok na odstupne?

2. ak by som bola tehotna, moze vobec ukoncit zmluvu?

3. baby co ste pokracovali v druhej materskej, dostavate zase pol roka tych 55 % zo mzdy?

No diky, uz budem moct hadam lepsie spat 😀

zuzpidka
10. okt 2009

ahojte.
Manka, tak v tomto ti ja vobec neporadim. 😒
my sme doma. trosku sme upratovali, chlapi makali vzadu a svokor si stihol este auto opravit. tak taka pracovna sobota. 😉
inac kocky chcela by som zmenit uces, tak rozmyslam aky by mi isiel, aby som sa v nom dobre citila. 😒poradte nieco, prosim vas. 😉
prajem pekny vecer. 😉 🙂

veronika13
11. okt 2009

zuzpi, ja myslím, že niečo dlhšie by ti išlo 😉

manka
11. okt 2009

zuzpid chod do zmenarne. ja uz som bola 😀

maaja vedela som, ze sa volakto opyta 🙂

zuzpidka
11. okt 2009

ahojte.
mne sa už dosť dlhé zdá aj to čo mám teraz. takže ideme na niečo kratšie. ináč ja som mala doteraz stále kratšie vlasy. cítim sa s nimi lepšie. tak uvidíme ako sa rozhodnem a čo mi poradí naša kaderníčka. potom prihodím foto. 😉
prajem pekný deň. 😉 🙂

mounty
11. okt 2009

vy o frizurach a ja som ocvakana, polovica isla dole, ale je to take sviezejsie, citim sa ako studacka, len hrabnem do vlasova idem............veronikap, ked bude krajsie tak podme do ZOO 😉

zuzpidka
11. okt 2009

Mounty, tak v tomto máš úplnú pravdu. s týmito dlhšími vlasmi sa cítim staršie a s kratšími ako keby som mala 20. 😀 ja jednoducho potrebujem zmenu. aj nad farbou rozmýšľam. niečo červené alebo ryšavé. uvidíme. 😉

zuzpidka
12. okt 2009

ahojte.
ja koncim aj zacinam? kde ste vsetky ved vonku prsi. 😒
ja som dnes urobila v skriniach poriadok, vytriedila letne veci a zniesla z povaly uz teplejsie oblecenie. ved hlasia zimu, tak nech sme prichystani. uz to vsetko len preprat a prezehlit. tak este kopec prace predo mnou.
prajem pekny den. 😉 🙂

salajcatko
12. okt 2009

čaute babenky
ja len tak narýchlo, hladala som oteplovačky na mmb pre Karin a našla som toto 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6375840
to len tak, vôbec neviem, v akom štádiu to stretko zostalo 😉

KARIN mám už doma po tej operácii, a poviem vám baby moje, som z nej už zúfala, len plače, je bez nálady, nerozpráva, neje a nepije, zajtra je to týždeň čo jej tie mandle brali, ale je fakt na tom biedne ☹ ☹

ja 1.12 nastupujem do práce, neviem, či sa tešiť, alebo nie, zatiaľ mám zmiešané pocity ☹

zuzpidka
12. okt 2009

Saly, tak stretko sa nekoná pre nezáujem.
Karinku pozdravujeme a želáme skoré uzdravenie. ináč tie nosné mandle, teda ich výber, hrozí aj Dadke. tak uvidíme ako to bude pokračovať a ako sa pani dr. rozhodne. 😒

salajcatko
12. okt 2009

Zuzi, tak nosné, to je úplna pohoda, pár hodín v nemocke a ide sa domov, karin nosne brali už druhý krát.
ale tá krčná 😅 😅 😨 keby ste ju videli,aká je bez života, za tých pár dni schudla už 4 kg..

melory
13. okt 2009

ahoj salaj....hugovi ked brali mandle, tak uz na obed o 12hod vyskocil na nohy a jedol a pil akoby sa nic nedialo. neviem preco to karinka znasa takto zle. je mi to luto a drzim jej palceky, nech dostane chut do vsetkeho. ja mam huga uz dva tyzdne doma, skolku som trosku zanedbala, ved aj kaslal, aj zima bola, tu az vcera zacali kurit. ooovlasy, ja tiez uvazujem teraz na zimu co s tym, ci ich necham rast pod capicou, alebo ich dam opat na kratko {len ofinu by som si nechala}
bola som v nedelu na kongrese cvicenia pomalych foriem. sla som cez hranice svojich sil
6hodin cvicenia 🙂 no paci sa mi takto sa prekonavat.
stelku som ostrihala na kratko 🤐 velmi tym vyrastla a tak zmudrela ci co. nevyzera uz ako mala dzidzi, ale ako velka stelka 😉
prajem pekny den a nech nas neodfukne.

veronikap
autor
13. okt 2009

mel, hoď fotku Stelky, som zvedavá 😵
my dnes máme ulietaný deň.. doobeda sme nakupovali, Zinke zimnú bundu, topánky, pančušky, rukavičky, Marekovi overal, pančušky, čiapočku, .. ja som si kúpila vestu a sveter.. 😝
teraz poobede som bola s Marekom na kĺbiky, všetko je super, nemusíme sa baliť na široko.. 😵
no a teraz čakám kedy sa Zina zobudí a idem k lekárke zase s ňou.. na zápästí sa jej stále robí nejaký exém.. a dnes si ho stále chytala, čo ju to svrbelo.. raz mi dala doktorka jednu mastičku, ale tá obsahuje kortikoidy a nemôže sa dávať dlhodobo.. a ani jej niečo také dlho dávať nechcem.. tak snáď nám dá na to niečo iné..
a zajtra mám ešte s Marekom poradňu..
tak mám pocit, že iné nerobím, len nakladám a vykladám deti z auta 🙄 😀

zuzpidka
13. okt 2009

ahojte.
Veronikap, tak to poznám a tiež si to denno denne myslím. nič doma nestíham, len ich nakladám a vykladám z auta. 😒 dnes u nás hrozne fúkalo, som sa bála ako pôjdem autom v takom vetre. ale zvládla som to a šťastne sme došli domov. uvidíme ako bude zajtra, lebo ešte hlásia vietor a už aj sneh. tak uvidíme. ešteže som vytiahla už zimné oblečenie.
tak sa držte a aj nám držte palce.
prajem pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

veronika13
13. okt 2009

u nás už od rána zveselá sneží 😀

sali, nech je Karinke už lepšie, akosi dlho ju to trápi 😖 s tou robotou, raz to prísť muselo, tak sa z toho skús tešiť, i keď začiatky budú asi ťažké... ja na to radšej ešte ani nemyslím 😝

ku kaderníčke sa chystám aj ja, obnoviť melír a trochu prestrihať a zvažujem ofinu, no nechám to na ňu čo mi poradí, lebo s ofinou nemám dobrú skúsenosť

melory
13. okt 2009

mna chytil zachvat na kratko a len dlhu ofinu si ponechat ....a este mi nejde z mysle cervena

zuzpidka
14. okt 2009

ahojte.
tak ja pijem rannú kávičku kým Rastík spí. postavila som variť zemiačky na kašu ku kelovému prívarku.
Mel, tá červená drží aj mňa. ku kaderníčke idem vo štvrtok, t.j. zajtra, tak uvidíme ako dopadnem. 😉
u nás ešte fúka, hoci už nie taký silný severáčik ako včera.
prajem pekný deň. 😉 🙂

anielik
14. okt 2009

ahojte,

tak sa hlasim po dlhej dobe...ked ma uz lumi zhanala 😀

Mame sa presne ako pocasie..pokial sme vonku ta je matko super. NAsli sme si kamosky..aj ja maminy 🙂 v nasom veku a je to fajn. Detska su rovnako "dobre" takze sa aspon na nas nikto krivo nekuka ked matko urobi zle, a ja tiez ked dostaneme 🙂
Teraz ked je take pocko sme stale doma a vcera bol vrchol, matko nespal cez obed a do vecera s nim hodila aj prva puberta, ta vrestal a jedoval sa az sa pocural..hruza to ani nebolmoj syn... no ale aby to nebolo vsetko tak kedze bol mega zly polovica hraciek sla do kosa (do garaze) a potom sa 1x vykakal do zachoda..tak som ho odmenila kinderkom...no proste den na maslu.
Inak som stastna ze som mu v nedelu kupila zimnu bundu, lebo mame iba taku vacsiu na rok...este ze sme ju dostali na vianoce :D
Misko je uzasny komunikativny smejo, co prespi celu noc..takze ani neviem ze v noci mam 2 deti. A tym sa obmedzil aj matkove chodenie k nam, lebo ho uz nebudi 😀 😀

Sali praca? juj drzkaj sa 🙂 ja si neviem predstavit ist do prace 🙂 tak nech ti ten cas do vianoc moc neuteka 🙂
Mel ostrihaj aj mna 🙂

Zuzi ty si sikulka ako dobre si sa rozjazdila ako auticko poslucha? Ci zle si pamatam...ty si tusim kupovala?
veronikap ako zvladate? matko pojde asi na 2x do tyzdna d skolky,...ale ked uz ide na to tak neviem ci je to spravne :(
veronika 13 takze uz mate uplnu zimu? no skoro dako nie?
ach jaj
drzkajte sa a zase sa ozvem ked obe deti budu mat slofika 😉

melory
14. okt 2009

ahojte, kludne by som niekoho ostrihala a anielik s tvojimi vlasami mam skusenost z domu - muz ma tvoju kvalitu. idem ho dnes - zajtra podstrihnut.
inak plienka nieje, ale na noc davam, lebo raz tak inokedy inak, tak ma to nebavi.

zuzpidka
14. okt 2009

Katka-anielik, auticko zatial poslucha. zvykame si na seba dost dobre. 😀 inac aj Rastik mal vcera svoj jedovaty den. vecer sa tak zlostil az sa mi povracal, tak som okolo 21,30 h. suchala koberec od grcanice. 😠 dnes je uz celkom dobre. teraz spi a ja robim domace ulohy s Dadkou. dnes by som chcela upiect babovku ak stihnem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre