Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anielik
21. sep 2008

Jej Kati ahoj,

zrovna som na teba myslela, peciem tvoj mnamky kolacik 🙂))) Manzelik sa ho nevie dozrat (inak sa to neda napisat 😀 😀 😀 )

To je smutne, co sa vam stalo. napis mi c.u do ip pls 😉 Pripadne co by ine potrebovali, oblecko....

zuzpidka
21. sep 2008

Mounty, je nám to hrozne ľúto. Kľudne môžeš poslať č. ú.. Ak môžme, radi pomôžeme. ☹

mounty
21. sep 2008

anielik, zuzpidka, vdaka vopred, poslem vam obom IP ked pride muzik domov, on ma to cislo od sestry......viete, ked som si predstavila ze sa to moze aj nam hocikedy stat ze ostaneme sami...........beha mi mraz po chrbte. Snazim sa neplakat moz kvoli babatku v brusku, ale je to tazke, mali take super manzelstvo.........a on bol sportovec a vegetarian, tak ja uz nechapem naco asi tak ja zomriem, ked zdravi ludia odidu len tak...... ☹ dik za podporu este raz..........

luminkasp
21. sep 2008

Mounty to mi je strasne luto, rada by som im aj ja nejako pomohla

zuzpidka
21. sep 2008

Mounty, to je Božia vôľa, ako a kedy kto odíde. Aspoň ja to tak beriem. Aj nám tak odišla šéfkova kamarátka. Pozerala doma telku, sedela v kresle a zrazu jej odkvecla hlava a bola mŕtva. 😢 ☹

zuzkafuny
21. sep 2008

Stáva sa... ☹

veronika13
21. sep 2008

ahojte, mounty to ma veľmi mrzí,je to veľmi smutné 😢 😢 tiež čakám IP

zuzpidka
21. sep 2008

Veronika13, krásne fotočky. 😉 Riško je už veľký frajer. 😀
Mne už deti spia, ja večeriam a idem za nimi. Majte sa pekne. Prajem príjemný zvyšok večera. 😉 😀

veronika13
21. sep 2008

zuzpi, si mi narobila chute, že som si musela ísť naložiť papu 😀 frajer a výmyselník, v tomto počasí stále doma ma už ide urvať, ako zabávate deti? dajte inšpiráciu

anielik
21. sep 2008

ahojte,

veron, dobre obleciem a ideme peso do obchodu. Ked pride domov tak je unavenz jak fras. Cesta mi beyne trva max 15 min...a to musim ist ako slimak. S matkom hodinu do obchodu a druhu spat... 😲 😲 😲 Ale to robime len mini nakup, aby ma nezlomilo 😉
inak matko dostal stol a stolicky a teray si tam rad kresli, alebo aj si tam donesie rozne vkladackz a hra sa tam s nimi 😉

veronika13
21. sep 2008

doma sme kvôli tomu, že malý je trochu chorý, kašle, soplík, no už sa to lepší, tak sme dnes išli, ale v zimnom, taká tu je kosa

melory
22. sep 2008

mounty az teraz citam o nestasti v rodine. toho sa moj muz najviac desi, ze odide a neha ma tu s dvoma detmi a hypotekou....je aj poisteny, ale poistovne klamu!
ake velke maju deti? ja by som skor s oblecenim mohla pomoct.

zuzkafuny
22. sep 2008

Mel... jaaa som sa tááák nasmiala 😀 😀 😀 tá blondínka nemá chybu 😀 😀 😀
je super...!!! A ten ksicht nevinný 😀 😀 😀 a chudák inštruktor... myslím že sa lieči teraz 😀 😀 😀

lilu18
22. sep 2008

ahojte,az teraz som sa dostala k PC
mounty to je strasne ☹ az ma zmrazilo,daj vediet ako pomozme okrem penazi

lilu18
22. sep 2008

zuzkafuny-ten instruktor uz asi zavesil instruktorovanie na kliniec 😀 z toho sa nikdy nespamata 😀

mounty
22. sep 2008

Ahojte vsetky, prepacte ze som zatial neposlala to cislo uctu ale drahy nevedel koncovku banky a jeho sestra mu to nedviha, tak ked sa ozve tak urcite dam vediet, zatial obrovska vdaka za ochotu za celu rodinu........pohreb budu mat vo stvrtok ale ja som sa rozhodla ze nepojdem, kvoli babatku, mne je z toho aj tak dost nanic a ked tam budu vsetci plakatm tak by som to nechcela pred Nikinkom..........

zuzulik22
22. sep 2008

ahojte, mounty dobre si sa rozhodla, radsej tam ani nechod. Cely den sme na vas mysleli, cakame to cislo uctu, radi vam pomozeme

melory
22. sep 2008

mounty je to pochopitelne. kludne poposielaj cislo uctu do ip aprilovkam /nevidim problem/, ked budem na bankingu...snad si spomeniem, ved par korun ma z biedy nevytiahne 😉
k veciam - praveze som dostala veci po 17 chalanovi a su velikanske pre huga, a kym by ho pockali....uz by sa ani nedali {kvoli dobe} obliect...preto by som rada pomohla.

zuzpidka
22. sep 2008

ahojte. Rastík začal sopliť, tak odsávam, kvapkám, hráme sa a tak dokolečka. 😒 ☹ ako ste na tom vy ostatní?

zuzkafuny
22. sep 2008

my sme na tom zatial zdravo 😀
otužujeme... 😀 teda len synko s ocinkom...

veronika13
22. sep 2008

ahojte, my tiež ešte soplíme, kašel už ustupuje. Dnes mi dr. povedala, že Riško ma intoleranciu kravského mlieka 😢 nerozumiem tomu, nemal žiadne príznaky, mlieko má rad...

melory
22. sep 2008

intolerancia mlieka....hugo dotykova alergia na kravske mlieko

veronika13
22. sep 2008

to už len z počutia znie horšie

melory
22. sep 2008

veronika a ake ma priznaky?

veronika13
22. sep 2008

ja viem len o tom ekzémiku na líčkach, ktorý mu ale aj zmizne a zas sa objaví

veronika13
22. sep 2008

mel neodchádzaj mi, mňa to inak riadne vzalo, čakala som všeličo z tej krvi, ale toto nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre