Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

lilu18
30. jan 2009

to mozes prist aj nam 😀

pri partizanskom,dost daleko na mna,ale mala sa vysanti tam maju snehuuuu 😀

radsej tu pusu pozri,ci sa nekyvaju

veronika13
30. jan 2009

tan sneh vám závidím, ale užite si ho, my máme ešte starý, nového nič

zuzpidka
30. jan 2009

ahojte. ja varím zemiakový prívarok a fašírky a francúzsku polievku sáčkovú.
Inka, diky. o Janke som nevedela. ☹
u nás vôbec nie je sneh. teraz nám svieti slniečko, tak sme boli na prechádzke a v obchode. 😉

lilu18
30. jan 2009

v KE nie je sneh? to co sa svet otocil na ruby? 😕

veronika13
30. jan 2009

asik, a prítom hlásili, že na severe aj dlhodobejšie sneženie, na juhu prevažne dážd...

kubanka
30. jan 2009

ahojte a my mame koooopec snehu, len Lalke sem tam tecie z nosteka, tak sa nemozeme dlho vonku zdrziavat.
Aj my sme vcera prezliekali periny heh 🙂

veronikap
autor
30. jan 2009

ahojte, ja sa chystám na periny zajtra, tak uvidím či sa premôžem.. posledné dni mi býva tak "fasa" zle... 😖 ale aspoň že Zinka je taká zlatá a poslušná.. zahrá sa aj sama, resp. má so mnou trpezlivosť 😔 😵

zuzkafuny
30. jan 2009

Ja som robila periny dnes 😀
Perinový týždeň...

veronika13
30. jan 2009

ja asi pred vyše týždňom 🙂

lilu18
30. jan 2009

to co uz mate jarne upratovanie 😨

veronika13
30. jan 2009

nestraš, také nerobím 😀

lilu18
30. jan 2009

😀

ste sa dohodli s tymi perinami 🤐

ja sa tesim ze cez vikend varit nemusim,ked uz ideme k tym svokrom nech aspon daky klad 😀 a upratovanie doma pocka

veronika13
30. jan 2009

neviete mi poradiť ako v powerpointe vložim kalendár? chcem spraviť kalendárik s našimi fotkami a nechce sa mi vypísovať každý deň, no nemôžem to nájsť ☹

monkap
30. jan 2009

veron: skus pozriet toto: http://www.vlastni-kalendar.cz/sk/

veronika13
30. jan 2009

monkap, ďakujem tiež sa dá, no chcela by som to v tom powerpointe, trochu sa s tým pohrať, ale aj toto je super 🙂

anielik
30. jan 2009

veroinka ja ti poslem co som robila sebe, aky chces? s menami bez...cisla vedla...

veronika13
30. jan 2009

s menami bude lepší a ako mi to pošleš?

mounty
31. jan 2009

Ahojte, dlho som tu nebola, tak vas aspon rychlo pozdravim.......mame sa fajn, vonku stoji obrovsky snehuliak a hniezdo zo snehu s dinosaurymi vajcami, jedno je dokonca na strome, cakam, na koho zleti 😀 😀
snazilky, snazte sa, tehulky drzte sa a deti posluchajte..........papa

zuzpidka
31. jan 2009

ahojte. u nás je zatiaľ sobotňajšia pohoda. Rastík ešte spinká a ja si tu vegetím pri PC. prajem vám pekný deň. 😉 😀

luminkasp
1. feb 2009

veronika13, nie si uz tehu? snivalo sa mi o tebe 😉

mounty ako sa mate? kedy ma johanka datum porodu? budem na teba silno mysliet

ja uz zas musim bezat

veronika13
1. feb 2009

lumi, to je neuveriteľné, nechcela som to tu písať, že si budete myslieť, že som strelená, keď sa mi o vás sníva, minule s maajou, ale mne sa tiež snívalo s tebou, viac cez IP 😉

veronikap
autor
1. feb 2009

ahojte baby, tak ako po víkende? oddýchnuté? 😉 my sme vegetili doma a dnes sme mali návštevu, tak to aj nejako rýchlo ubehlo... ocinovi som požičala telku, hrá sa play station, tak mám konečne čas na net, ale nejako mi je zase tak nijako, tak neviem či nepôjdem skôr spať... sa mi ten prvý trimester nejako vlečie... sa teším, keď mi už nebude bývať zle.. 😝 😅 tak ešte pekný večer želám 🙂

maaja
1. feb 2009

veronika13 + luminka, mate tajnosti ?! 😵

maaja
1. feb 2009

my sme mali tak "iny" vikend ...
uz v piatok poobede som isla s Marekom k nasim a zostali sme tam spat ... ja som potom v sobotu poobede prisla domov, lebo sme s robom isli do divadla ... a Marek prazdninoval u babky + deda dalsiu noc ... prvy krat spal bez nas a my bez neho 😵 dopadlo to super ... no bolo to take divne 😅 dneska sme boli preneho

maaja
1. feb 2009

boli sme na ten Pribeh ulice - hiphopovy muzikal ... pacilo sa mi to, take ine to bolo, boli sme spokojni ...

zuzulik22
1. feb 2009

ahoj maaja 🙂

veronikap
autor
1. feb 2009

maji, ja som tiež práve pozerala programy divadiel, dlllllllho sme už neboli, tak som našla v SND Tak sa na mňa prilepila.. vyzerá to byť dobrá komédia.. tak uvidíme.. 🙂
naša babka ide prerábať spálňu, aby si mohla brávať obidve vnúčatá aj na noc.. už sa nevie dočkať 😀

veronikap
autor
1. feb 2009

zase mi je zle, tak si idem radšej ľahnúť.. dobrú

maaja
1. feb 2009

jaaaj to my zasa az taki divadelnici nejsme ... teraz je "problem" kam dat Mareka a ani predtym sme moc nechodili .... a neviem co by nas teraz tak zaujalo ... v novembri sme este boli na Fontanu, ale to sa nam nepacilo 😖

zuzulik, co nespis ? 😵

zuzulik22
1. feb 2009

ja chodim neskoro spavat
a uz sa mi za vami cnelo, tak som sem trosku zbehla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre