Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
20. jún 2008

veronika mrzi ma co citam 😔 😔
dnes som kupila hugovi okuliare do vody a stelke rukavky....musim pomaly zacat na dovolenku chystat

maaja
20. jún 2008

melory, a kedy odchadzate na dovolenku ???? ... lebo uz aj zahrada bude hotova 😵

melory
20. jún 2008

to sa neboj, to stihnem este prist...ak stihne anielik 😵

veronika13
20. jún 2008

ahojte, ja len krátko večer frčime 🙂
Riško je už dneska v pohode, krvička sa zatiaľ neobjavila, už kaká redším, dnes už 3x, tak to bude už hádam dobré, mastim mu konečník kalciovou masťou, to som sa dočítala, že pomáha zahojiť trhlinky, len nech je v poriadku a už nech sme naspäť, síce by som sa mala tešiť, že odtiaľto na pár dní vypadnem, ale mám aj obavy. Kopu apatieky mám zo sebou, len nech tu cestu zvládne, tam si už hádam poradíme.
Tak zatiaľ sa lúčim, potom popíšem ako bolo.
pa

janamed
20. jún 2008

ahojte maminy, čo mate nove?? nestiham Vás čítať späť, iba 2 strany 🤐 ...,tak len k tomu, veronika držim palčeky mech je riško rýchlo fit, a nech si užijete dovolenku..., a znameniam: ja som byk, maťka škorpion, janka baran 🙂 , a moj "muž" škorpion.
k očkovaiam, neviem čo ste rozoberali, nemam čas prečitať, tak len k tomu čo sa nas týka, včera som bola dať janku zaočkovať posledný krat proti tým klieštom, bud.týžden sme mali ist na povinne s jankou, no to sa odloži min.o mesiac. Martinku som včera dala zaočkovať proti tým pneumokokom, konečne lebo predtým zas mala anginu, no ale dnes ju po očkovani strááášne boli noha, vobec nechodi, nemože na tu nohu došlapnut, no opuchnutu ju vobec nema. do rana sme boli hore 8x, čo plakala od bolesti, volala som aj k dr, no ten že jej mam dať nurofen a obklad, ale ved ona nema ani opuch ani nic, nurofen jej davam, od noci aj na bolest, a dnes ma zas aj teplotu, a dnes sme ju niesli ešte aj na alergologio, lebo sme boli objednane, už davno aj ja aj maťka, a tam jej dala lieky na cmulanie, na alergologiu, a vravela že to može byť pri maťke reakcia na ockovanie. A v utorok som objednala martinku na krv, nech jej vezme lebo sa mi nezdá, stale ju boli čosi..., a dr,aj vravel, aby nemala nahodou reumaticku horučku, po tých posledných chorobach.
tak stale čosi u nas sa premiela...stale je dakto chorý, martinka kašle ako tuberak, a lieky na preliečenie horných dýchacich ciest, možeme martinke dať najskor o 3t, po tomto očkovani. ja mam ist na testy v septembri, alergologické, zatial beriem prasky proti astme stale, dalsie mi predpisala, tak stale sa po troske ,ordujeme.
Janka zatial nema ziadnu stoličku, ale dasienka ma zdurene riadne, chodi ako výchor, všede a rada.
No tak ja o sebe len tak stručne 😀 , aspon som sa Vám vyrozpravala...
tak pekné slnecne dni Vám prajeme.

salajcatko
20. jún 2008

dobrý večer
som si vás konečne prečítala
tak hádam je Riško úplne fit a dovolenka im dopadne úúúúplne super
JANKA, tak sa vám to ťahá, vlečie, ale neboj, raz bude celkom isto lepšie 😉

Ja mám dnes hrooozne žravý deň, len by som jedla a jedla, neviem sa zastaviť 😠
Zajtra hlásia pekne,teplo,ideme na bicykle a na záhradu k svokrovcom grilovať,aj sa celkom teším, rozhýbem zadok 😉

tak pekný víkend vám prajem, užite si ho 🙂

miriamka12
20. jún 2008

Veronika stastnu cestu a dufam ze si prinesiete z dovolenky len tie najkrajsie zazitky a spomienky 😵

A uz ziadne chorucke deti, sak ide leto, treba po vonku behat 😉

Salaj, aj my ideme zajtra troska na zahradu a hadam aj nieco ugrilujeme 😎 ked nie masko asspom seba na slnku 😀 Prababka nakazala vyviazat a preriedit hrozno, tak aj makat sa bude 😝 No a navecer pokracovanie v "krabicovani" stahovani 😒
Tak vsetkym krasny letny vikend prajem 😉

miminka
20. jún 2008

ahojte baby,tak uz sa to zacina.dnes som bola u doktorky bo som vcera mala kontrakcie aj dnes ale omnoho slapsie ako vcera,ale aj tak som sa radsej isla ukazat doktorke.povedala,ze je to v poriadku,stale som na 1cm otvorena a mam dojst v utorok do poradne a ak sa mi nieco nebude pozdavat mam zajst na pohotovost.
bojim bojim bojim.

zuzpidka
20. jún 2008

Miminka, neboj sa. Už si to raz prežila a prežiješ to znova. 😉 Budem na teba a na bábo myslieť a modliť sa, aby bolo všetko ok.
Nám sa pred chvíľou Rastík super povrackal, prezliekla som komplet posteľ a už kľudne spinká. Dúfam, že bude dobrá noc. Babka Olinka mu dala ochutnať maliny, bez mojej prítomnosti. 😒 Nevadí, aspoň je mu ľahšie na žalúdok. 😉

miriamka12
20. jún 2008

Miminka drzte sa. Tes sa ako maleho prvy krat uvidis 😵 Mooc sa tesime na prve spravy 😵

Zuzpidka, dufam ze uz budete mat kludnu noc, aj nasa babka je aktivna niekedy, minule to boli ceresne velmi rychlo sme ich nasli v plienkach v hnackovej forme 😒 A o veciach ktore som vyhodila ani nehovorim, viem ze babke nehovori znacka H&M moc a neuvedomila si ze tricko za 300,- sa nebere na ceresne 😖 Ako pises ty, nevadi 😉

zuzpidka
21. jún 2008

Ahojte.
Miriamka, Rastík čerešne môže, ale už jahody a maliny papať toho roku nebude. To nám žalúdok nestrávi. 😒 😉 Noc bola kľudná a teraz spinká. Dnes išiel šéfko s Danielkou a so svokrovcami na Spišský hrad. Majú tam akciu z práce. Mám trošku kľud. 😉 😀

miminka
21. jún 2008

ahojte tak sa hlasim,ze sa stale gulam.cez den som sa citila super,ale teraz vecer sa uz zacina ozyvat drobec a dako protestuje.dufam,ze tam este vydrzi uz sme dnes dohovarali tak som zvedava.
ahojte a dakujem ze na nas tak myslite a ze nam drzite pasticky keby nieco napisem mel ze som uz dvojnasobna maminka

zuzulik22
22. jún 2008

ahojte, tak aj ja sa hlasim po dlhsom case. Sme ok, dnes ideme napustit kubkovi bazenik. Teraz spinka, tak ked vstane pojdeme sa na dvor kupat 🙂

ingrid78
22. jún 2008

Ahojte,vidim ze v tychto horucavach je tu pusto 🙂. My sme sa vcera v noci vratili z Vychodu a konecne sme domka. Sa mi dnes podarilo "vyrovnat" Adov naraznik, tak bolo veselo ☹
No idem zehlit, tak sa majte pekne 🙂

mirka4
23. jún 2008

Ahojte babenky, tak ja sa ozyvam po strrrrrrrrasne dlhom case. Nieze by som nemala na vas cas, ale akosi som zacala hrat jednu hru, tak sa od nej neviem odtrhnut, stava sa zo mna zavislak 😀
Teraz sme u svokrovcov, lebo isli na dovolenku, tak strazime psa a aspon sme sami v dome. Aspon naucim malu od plienok, dufam 😒 Dnes ideme skusit prvykrat bazen napustit a uvidime. No som zvedava 🙂
Ako sa tu mate? Co je tu noveho? Este niekto tehotny?
Miminka tebe sa to riadne krati. Neboj sa bude dobre, inak ty mas termin 14. a ja som narodena 13. 🙂 tak mozno sa ti postasti a ja budem mat este aj darcek navyse 😀

salajcatko
23. jún 2008

MIRKA no ahoj, ty aj žiješ??? wow, dobrá správa 😀
Emmka sa ako drží?
a to akú hru hráš že ti je prednejšia ako my??? hmmm? to opica jedna 😝 😵
tehodná je ešte naša rodáčka gulička, čaká chlapčeka na jesen a ako si čitala miminke sa to kráti.ak už v tejto chvili aj nemá Filipka 🙂
a vy? na druhé sa nechystáte?

salajcatko
23. jún 2008

dnes idem so Simonkou do poradne, som zvedavá kolko váži, bo fakt akosi málo papá 😖
a popýtam sa aj na tie očkovania,aký je jej názor, i ked podlľa mna ona je za očkovanie, keďže obe kočky už mám zaočkované proti pneumokokm, zápalu mozgových blán a idú ešte na žltačku

zuzpidka
23. jún 2008

ahojte. tak ja som dnes strašná lenivka. práčka síce už doprala druhýkrát, tak to idem povešať, ale ostatné sa mi vôbec nič nechce robiť. o 11.00 h. nám odstavili vodu do 14.00h. tak nemôžem ani riad poumývať. práčka ešte stihla doprať. od soboty máme napustené bazény, tak sa tam poobede pôjdeme čľapkať, keď vydrží počasie. akosi zašlo slniečko. ja tu sedím v plavkách a aj tak mi je horúco. idem teda povešať prádlo. 😉 😀

zuzkafuny
23. jún 2008

Zuzi... nie si sama. Ja sedím doma a ani von sa mi nechce ☹ Ja veľmi horúčavy nemusím. Malého som dala kus ĺahnúť po kúpaní v bazéniku a potom by bolo ísť k moru 😅 ... no prečo ho nemáme tu...?!?!?! 🙄
no nič... majte sa 🙂

veronikap
autor
23. jún 2008

ahojte, tak my sa hlásime po dovolenke na Liptove 🙂 bolo super, sme si to poriadne užili 😵 teraz tiež periem.. dve práčky som stihla ešte včera, mám tam ešte ďalšie štyri a toho žehlenia.. ani nehovorím.. čo už 😀 a o dva týždne nás to čaká zase.. som zvedavá ako bude zinka vnímať more a lietadlo a pod...

ako sa inak máte? všetci ste zdraví? nejako sa mi nedarí čítať vás dozadu 😝

mirka4
23. jún 2008

Ahojte, salaj zijeme zijeme. Emmka sa drzi dobre od jedenastich mesiacov ked nam vysiel prvy zub, sme sa este nezastavili. Uz mame desat zubov, ale rastu jej nejak divoko, ma styri predne dole styri hore, dole dve stolicky a hore tiez sotlicku. Ocaky jej akosi nechcu vyjst 😀
Chodime uz pekne sami, v sobotu mi spadla zo schodu, tak mala roztatu peru. Nedala sa mi povedat ze sa ma kukat pod nohy 😀 Vyzera ale iba akoby mala horucku, takze fajn. Len ten rev.
My ideme tiez zaockovat proti tym pneumokokom, v septembri si mame prist pre recept.
No o gulicke tiez viem, ze cakaju, takze chlapceka hej? Tak Paulinka bude mat braceka, tak to super a ako to zvlada?
My sa urcite este tak skoro nechystame, neviem si predstavit pri tomto nasom malom vichore este byt aj tehotna a mat druhe, ved by som skoncila v blazinci 😀 Mala neobsedi ani chvilu, furt cosi vystraja, tak male sidlo je to.
joj veronika ako vam zavidim, ze idete na dovolenku, aj ja by som sla, ale drahy nechce ist daleko s malou, zevraj na buduci rok pojdeme, tak to som strrrrrrasne zvedava. Pojdeme tak maximalne do sturova. A mozno aj do tatralandie, chcela by som tam ist kuknut. No ved uvidime.
ja som malej tiez dnes naputila bazenik, tak len nohy si mocila a rukami clapkala. Mozno by tam aj sedela, ale nechcela som, lbo som nevedela ci neprestane sviteit slnko, ked to pocasie vyzera ako v aprili, kazdu chvilu inak. Mozno zajtra ak bude pekne. Uvididme.
Baby, vam sa uz pytaju drobci na nocnik? Ci ako to riesite, ucite ich?

maaja
23. jún 2008

cafte baby,

moc ste toho nepopisali ;)
ja ani nemam co pisat - vsetko po starom ...
v bazeniku na teraske sa uz aj my veselo kupkame 🙂 minule som si k Marekovi sadla aj ja a aj Robo ... no sranda ... ale co ked nemame vecsi, ne ?

janamed
23. jún 2008

caute babule,
akosi sa slnite cez den, ked Vás je tu tak biedne..., no nic to aj my, akurat baby su bez bazenika, lebo akosi stale soplu či kašlu, tak povolene mam len ja sa kupať 😀
janka malinka mi dnes vyzera akoby mala prievan v očkách, červené ich má, aj pripuchlé, idu jej očne zuby, tak je nekludna ubolena, a ešte aj soplava, ale to predpokladam že z tých zubov, a aj kašle z nich už. Do rana v noci vkuse kopala do postielky, do tyčiek, tak som sa vkuse budila.
A s martinkou zajtra na tu krv ráno, brrr, už sa teraz bojim..
tak zatiaľ papa

maaja
23. jún 2008

jani, mas to tazke 😔

miriamka12
24. jún 2008

Ahojte 😎 Tak dnes nas caka dalsi "horuci" den 😝 😎

Janka, nech mas kocky co najskor zdravucke.

Miminka este nic, neviete niekto? Maaja my robime melej to iste pekne sa jej natlacime do bazena a je to 😉 V tychto teplach je to inac des, z malej leje, nestiham ju sprchovat 😝

zuzpidka
24. jún 2008

ahojte. 😎
Miriamka, ty si rosnička? 😀 Rastík zaspal a ja idem "lietať" okolo domácnosti. Práčka doprala, dám prať ďalšie, idem variť a žehliť. Poobede by ma mala suseda ostrihať, ale asi to bude až keď príde domov šéfko a zabaví na tú chvíľočku Rastíka. Ináč to nevidím. 😒 😀 Pes sa mi začal trepať dnu do domu, tak neviem či sa neblíži búrka. 😒

zuzpidka
24. jún 2008

Tak k nám sa blíži riadna búrka. Pes je dobrá "rosnička" alebo alarm na blížiacu sa búrku. 😒 😉 😀

melory
24. jún 2008

ahojte...prazdniny su super vec. rodinka pokope..paci sa mi to.

melory
24. jún 2008

...len co mi je luto...ze uz nemam tolku moznost sem prist...a flakat sa... 🙂 hugo je za dve deti, aj ked su dni, ze "neviem, ze ho mam"
...stelka zlata, uz povie vodu daj 🙂 a ukaze na flasu...
...vie sa aj rozculovat..a niekedy na mna vypusti 5 slovnu vetu...no akosi nehovori" recou mojho knena" 😕
...dnes som si ukladala satnik na dovolenku + bizuteria, {nausky, naramky, koralky} 😉

mounty
24. jún 2008

Ahojte, my sme uz z Bulharska spat a pozajtra ideme zase do Vlkaca, dovolenka je fakt super, Niki si uziva otecka............a este male tajomstvo: cakame babatko 😉 tak zatial nikomu ani muk 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre