Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzkafuny
25. jún 2008

aj ja by som si ich pestovala... a sľubujem že sa aj česať začnem až obrčkaviem... ☹
😉 🙂

salajcatko
25. jún 2008

ahojky je tu niekto?
aj Simonka by bola ideálna na reklamu, tie jej buclaté líčka by tam sedeli ako zadok na šerbel 😀

Malalady, tak ako test????

som si akurat našla meil z redeakcie, vyhrala som školsku tašku z tej firmi čo sme objednávali pre Karinku tak sa vytešujem , moooc ma to potešilo chi 😝

mounty
25. jún 2008

mne by sa hodili melorine decka do reklamy, nie su take tuctove, maju iskru 😉 tak mel, hop, sup, budes mat doma hviezdy, a astrologovia budu ku vam chodit 😉

maaja
25. jún 2008

malalady, no ako ???? 😎

miminka
26. jún 2008

ahojte babule,tak my sa este gulame a uz mu aj dohovaram ale nejako ma k srdiecku neberie. 😅

melory
26. jún 2008

malalady nenapinaj nas uz tolko a sup sem vysledok testu... 🙂
zuzkafanny ...ja by som sa tiez zacala, zatial len strapatim a cesat nieje co...zavidim babam co si "rozcesavaju" vlasy
salajcatko tesim sa s tebou , ja som vyhrala len raz a to hned prve miesto v sutazi> "australska kultura mojimi ocami"
nakreslila som kenguru...pekna bola...poslali mi kopu veciiii.
mounty moje by sa hodili tak stela na opalovacie kremy a hugo za rytiera...ale na stravu nevyzerame...leda ze stelinka by bola ukazkou vykrmeneho dietata.
miminka ved si spomen na abutaimu...pekne vo vani sa hraj s bruskom, stimuluj bradavky a vecer sup k muzovi pod perinku 🤐

salajcatko
26. jún 2008

AHOJKY BAMBULE
veru MEL, Stelka by bolá ukážková bábika na reklamu opalovacích krémov je taká snedučká pekne.
Ked mala Karin pol roka, tak nám mudr. v nemocke na pediatry chcela vybaviť, aby bola na sušenom mlieku (karinka bola strááášne buclatá, líčka akobytam slivky mala, snedá, taká fakt na výživu) 😀
Simka ma v tomto veku o 3,5 kg menej ako mala Karin 😵

MIMINKA takže nič? 😲 ja že sa nám už prihlásiš aj s Pipom 🙂

MALALADY noooooooooooooooooooooooooooo???????? 😵

malalady
26. jún 2008

čafte.. no test včera dopadol negativne.. heh 😝 no ale tie pocity čo mam tak s priatelom sme už presvedčený aj bez testu :-P

maaja
26. jún 2008

negativny test este nic neznamena 😀

malalady
26. jún 2008

maaja 🙂 ja viem.. prave teraz som sa pytala na snazilkach 25 jednej co je teraz v 6tt a mala tie iste priznaky jak ja😉 takže možem ist ku gynčovy po tehotensku knižku 😉 😀

malalady
26. jún 2008

už sme si aj pripili detským šampanským heh 😝 😕 😀 😵

salajcatko
26. jún 2008

malalady, tak ja ti teda ešte nejdem gratulovať, kedže test eee, však uvidíš..ale ak hej ,teším sa s vami
a len tak osobne, máš chlapíka teda hej? držím palčeky, si pamätám že to prvé tehu s Tobkom si mala z mužíka nervy..či sa mýlim?

malalady
26. jún 2008

salajcatko nemýliš sa ano to bol dili na entú, ale tento je vynikajúci🙂 bere Tobíka ako vlastneho syna a to sa mi lúbi 😵 a my sme si už na istom, že som.. bo tieto pocity už neokaslem ničím... 😎 😀 😝 🤐 😵

salajcatko
26. jún 2008

a aké pocity sú to????
inak ja som pri Simonke tiež vedela hned ,že A JE TO TU 🙂 , to žena akosi cíti 🙂
a priatel by teda chcel? o to viac vám držím palčeky nech to vyjde 🙂

malalady
26. jún 2008

salajčatko no my sme chceli neskor, ale ked je to asik už teraz tak nevadí zvladneme to.. no pocity?? pred dvomy tyždnami som sa citila tak čudne a trvalo to 10dni.. v brušku taký divný pocit vždy v noci a tentokrat ma tak bolia fajne prsia jak pri malom Tobiasovi že ani podskočit nemožem bo už skapínam a dneska ešte take pichanie v podbršku ako ihlov.. ale len take chvilkové

melory
26. jún 2008

malalady ozvi sa...papa
salajcatko a co si karinku nedala na to mliecko? mne sa tiez hodi... 🙂
mounty drz sa... 😉
maaja a ty kde si???ta nevidno ani v noci 😅

maaja
26. jún 2008

jaaaaj melory, sak tu som - az teraz je noc 😀

aaale, mam starosti ... zajtra idem pojdenavat taku kravinu, ze mam z toho uz tyzden depky 😝 podla mna nebudem ani spat 🙄 nech uz je zajtra na obed - bude po sude 😀

maaja
26. jún 2008

malalady, aj ja som chcela byt taka zvedava ako salajcatko 😀
lebo tiez si pametam ze na Tobiasovho otca si mala trosku tazke srdiecko ☹ tak ze ci ste sa dali znova dokopy alebo e e ... ale teda e e ...
ale nakoniec mam pocit, ze keby si teraz bola tehu, tak asi aj neva 😀

inak ja som pri Marekovi vobec tehu pocity nemala 😲 a to celych devet mesiacov 😀

maaja
26. jún 2008

inak prave som spraskala celu bielu milku ... ze by tehu priznak ??? 😀

maaja
26. jún 2008

zajtra nam mali prist dokoncevat zahradu ...no ale ked takto leje, tak z toho asi nic nebude 😝
idem spat, rano vstavam 😀

malalady
27. jún 2008

ahojte..no tak ja som sa v noci zobudila na to, že som spala na bruchu tak mi bolo zleeeee na zvracanie.. som poaslievala a zrazu buuum.. šla som 🤐 však viete čo ☹

malalady
27. jún 2008

ale test je negatívny ako tak kukam na to heh 😒 tak neviem čo to može byt teda 😔

malalady
27. jún 2008

ale pri Tobiasovi mi tiež test nejak nefungoval, az v 6tt ked som bola tak som to zistila.. tak nevím... 😕

malalady
27. jún 2008

ale ako tak počítam tak mi to test asik este ani neukáže že som tehu.. bo asik vieme kedy sa to stalo a od 10teho je to len 2tyždne a par dni,ak dobre počítam 😖

malalady
27. jún 2008

stale baby mam len vytok 😠

lilu18
27. jún 2008

ahojte,mozme sa k vam pridat? 🙂
malalady test ti ukaze po 3 t.

melory
27. jún 2008

samozrejme lilu 🙂 vitaj medzi nami 😉 zdravim aj vivienku 😵

malalady
27. jún 2008

aha takže testovat to bolo skoro.. uhm..

zuzulik22
27. jún 2008

ahojte, mounty tesime sa s tebou a drzime palceky, aby bolo vsetko naj naj naj. my sa mame fajn, kubko je posledne tri dni nejaky poslusny (klop klop klop), aj papa pekne, normalne ho nespoznavam. Aj ked beha, vsade sa slpha, ale inak je zlaty. 🙂

zuzpidka
27. jún 2008

ahojte. Rastík teraz zaspal, pretože sa zobudil ráno 6.00h. a zaspal v aute cestou zo školy, keď sme boli po Danielku, okolo 10.00h. Spinkal do 13.00h a teraz ho to zmohlo. Zajtra sa ideme kúpať do Maďarska, do Tiszaujvárošu. Uvidíme ako to Rastík zvládne. Ešte sme tak nikde neboli, že na celý deň mimo domu. 😒 Hlavne sa bojím toho spania, ako tam cez deň bude spinkať. Kočík neberieme, lebo sa nezmestíme do autobusu. Ide sa zo šéfkovej práce na zájazd. 😒 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre