Augustovčatká 2017

pinguinka
14. dec 2016

Ahojte žienky, tento mesiac som tu ešte nenašla a keďže som sa dnes dozvedela že môj termín je 8.8.2017, tak zakladám túto tému a dúfam že sa nás tu nazbiera čo najviac 🙂 Už pri prvom dieťatku mi veľmi pomáhal modrý koník. Vždy som tu našla odpovede na moje otázky a samozrejme podporu. Je dobré keď sa máme kde poradiť a porozprávať. Takže sa na vás na všetky už teším 🙂

alerka
14. dec 2016

Pripajam sa s terminom 7 august ❤

zuna8
14. dec 2016

Pridávam sa, ja by som mala mat 12.8. 🙂 u Dr som bola hned v den vynechanej ms 😀 ale iba kvoli tomu ze som sa išla objednať a povedal nech počkám.. Tak mam uz vsetky odbery za sebou, urobil sono.. Povedal, ze pravdepodobne táto bodka bude babo, potom dodal ze.. Alebo možno táto bodka :D v pondelok idem na sono, tak som zvedava ci teda bude iba jedna alebo dve 😀 malo by byt uz aj srdiečko tak sa neviem dočkať

pinguinka
autor
14. dec 2016

Super baby tak to gratulujem moc moc..🙂 a ukazalo mi skupinu augustovky 2017,a je uz celkom rozpisana,tak si ju skuste najst..tuto som dala zrusit..aby to nebolo rozdelene

arcttica
14. dec 2016

@pinguinka ahoj môžeš polať link na tu skupinu, mne ju nenašlo, Ďakujem

pinguinka
autor
14. dec 2016

@arcttica no vsak ani mne ju najprv nenaslo..az ked som si vyplnila termin porodu tak mi to prislo postou.Tu je link https://www.modrykonik.sk/group/8587/

adush123
16. dec 2016

Pripajam sa s dnesnym sokom...termin 12.8 😊

adush123
16. dec 2016

@pinguinka vies ma pridat do tej skupiny????

bluff
16. dec 2016

Takto pred 10 rokmi som zalozila skupinu Augustovcata 2007... Ani neviem ako tych 10 rokov ubehlo. Moj termin bol tiez najprv 12.8. , potom ho zmenili na 8.8. a nakoniec sa narodila 3.8. Krasne spomienky, uzite si to!

denisekkk
4. jan 2017

da sa do augustoviek prosim dostat bez toho aby som vyplnila verejne ze som tehotna???
@pinguinka dakujem

pinguinka
autor
4. jan 2017

@denisekkk to netusim..mne tu skupinu ukazalo az ked som vyplnila termin porodu

denisekkk
4. jan 2017

@pinguinka och ked ja nechcem este verejne :( no nic pockame dakujem

gabika1515
6. jan 2017

Moj termin 7.8.2017:heart_eyes:

denisekkk
6. jan 2017

@gabika1515 ja 6.8 podla sona😙gratulujem

endzika1
10. jan 2017

Ahojte mamičky 🙂 Pripájam sa k Vám, Včera sme dostali už tehotensku knižku a termín nám vychádza na 7.8 <3

johana86
10. jan 2017

Ahojte 🙂 aj ja sa k vam pripajam ja mam termin 2.8. ❤

stellaaa
10. jan 2017

@denisekkk da sa dostat do skupiny,das si ze kolkeho anugusta mas termin-das ulozit udaje-potom ti pride link otvoris si ho ze uz si v skupine a potom si udaj vo svojom blogu vymazes.ja som tak raz spravila bo som si uz myslela ze som tehu a tak mi prisiel link na julovky ale nakoniec sa mrcha dostavila tak som si zmenila naspat na snazenie a skupina mi ostala ale nakoniec som aj zo skupiny odisla,no a teraz som isto tenu a termin mam 30.8 som v augutovkach a skupina snazilky mi ostala.

ikonica
13. jan 2017

ahojte! dnes mi dr potvrdil tehu... kuknite do albumu.... len mi nejak este nestanovil termin... podla jednej apky to ma byt 30.8. podla inej az 1.9. tak zatial sa len tak nesmelo pridavam a drzim nam vsetkym silno palceky ;)

ikonica
13. jan 2017

teraz mam trochu chaos v tom ktora je oficialna tema augustovych porodov... tato ci ina?

ikonica
24. jan 2017

@pinguinka
@stellaaa
@endzika1
@gabika1515
baby augustovky... diskutujete niekde?

pinguinka
autor
24. jan 2017

@ikonica áno jasnééé...musíš si zadať termín porodu a automaticky ťa to pridelí do skupiny a máme aj súkromnú...augustovky family...ale najprv si vyplň tie údaje vo svojom profile

ikonica
24. jan 2017

@pinguinka ale ved ho mam vyplneny.. pise mi v akom som tyzdni.. ja vlastne nemam este knizku.. neviem presne termin len podla poslednej mrchy... podla popisku na obrazku zo sona vraj 22.8. podla poslednej mrchy az 30.8. a v inom vypocte az 1.9. tak som z toho vol :D

pinguinka
autor
24. jan 2017

@ikonica a do správy ti neprišlo že patríš do skupiny augustovky 2017??

ikonica
24. jan 2017

@pinguinka prislo ale ked pozriem do tej temy tak je tam posledny prispevok z 6.1. cize skoro mrtva tema :D

pinguinka
autor
24. jan 2017

ale jaj..veď sa tam píše stále...aj v jednej aj v druhej

pinguinka
autor
24. jan 2017

@ikonica napíš súkromnú správu @mojedeti111 a popros ju aby ťa prijala do súkromnej skupiny

ikonica
24. jan 2017

je to tato tema? https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/augustovky-2017/

mne tam ukazuje posledny prispevok 6.1.

ikonica
24. jan 2017

@pinguinka ked tuknem na link v tej pozvanke co mi prisla postou, tak ma hodi do tej skupinky, ale zjavne asi neviem v tom chodit lebo ten chat vypada inac nie tak klasicky ako v inych temach.... ani neviem jak to popisat

suesue1983
24. jan 2017

@ikonica Ahoj označila som ťa v našej skupinke augustovky 2017_ keďže vidím že sa ti nedarí dufam že ti to nevadí)

ikonica
24. jan 2017

@suesue1983 no nevadi mi to len co to teraz pre mna nzamena? 🙂 ocividne neviem v tomto fore chodit :D

suesue1983
25. jan 2017

@ikonica No že sa tam možeš pridať ak chceš))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre