Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

zlatulienka
30. dec 2008

Danu - je mi to všetko už jasné 😉

Dobrú noc Vám prajem a zajtra pekné silvestrovanie 🙂

A v novom roku všetkým želám len to NAJ, nech máme z našich bábetiek (i ostatných členov rodiny) len radosť 🙂 🙂 🙂

danulik
30. dec 2008

aj ja vam vsetkym prajem pekneho silvestra a stastny novy rok 2009 😵 stastny bude urcite, ved mame nase najkrajsie a najdrahsie pokladiky 😉

lalunna
31. dec 2008

danulik, nemyslis vazne ☹ s tymi fotkami...
nooooo super vybavicka latkova, ja tiez nieco doobjednam k nasim popolinam ale az neskor, potom pliiiiz podaj info ako si spokojna, budem sa riadit ked budem doobjednavat, dik 😉

my ideme dnes na baby oslavu 1. rocika patrikovej sesternicke a spojime to s prechadzkou cez mesto, pokukame nejake vystupenia ak budu, a pokracujeme zajtra u svokrusi, oni vsetci z tejto vetvy sa narodili takto okolo silvestra, este aj moj muz 😅
a preto prave robim tortu, pudingovo tvarohovo jogurtovu s lici a s aloe vera 😕

ale o pol noci len my dvaja s muzom a poharom sampusu (teda predpokladam ze patuch uz bude spat), juj sa tesim...

patrik sa dnes zacal otacat, uz to od rana zvladol niekolko krat 😵
zlatulienka aj patrik ma cca 9kg 😉 a pretocil sa, neboj oni su sice tazky ale maju aj silu za dvoch 😉

lalunna
31. dec 2008

babulky vsetkym PF2009 🤐 🤐 🤐
som docela zvedava co nam prinesie... 😕 😎

a "dovidenia" v novom roku, idem dorobit tu tortu 😉

danulik
31. dec 2008

lalu - jasne, ze podam info 🙂 uz sa na ne velmi tesim, ale na tej stranke (latkoveplienky.sk) pisali, ze do 7. januara maju dovolenku, takze posielat budu az potom.. trosku si pockame, ale nevadi..
ty si s popolinkami spokojna?

zlatulienka
31. dec 2008

lalu - dnes ráno sa Robinko prvýkrát pretočil, ležal na chrbátiku vedľa mňa na posteli a snažil sa ku mne priblížiť, tak sa prehol, nohu cez nohu a šups, bolo to, len s ručičkou sa trápil, tá mu ostala pod bruškom a nie a nie ju vybrať 😝 😀 tk sa tešil a ja s ním, úžasne výskal, som sa smiala až mi slzy od šťastia tiekli...
a tá torta vyzerá zaujímavo, si mi chute narobila, mňam

danu - ma s tými plienkami pekne lákate takto, som bola odhodlaná najprv že určite nie, lebo pri dcérke som si vyvárania a žehlenia klasických látkoviek užila až-až, ale tieto čo tu o nich píšete vyzerajú až moooóc dobre, radšej by som vaše príspevky o nich nemala čítať. Mangel by asi odpadol keby som ho oboznámila s ďalšími "investičnými" výdavkami 🙂 🙂 🙂

lalunna
31. dec 2008

tak, puding sa variiiiiiiiiii a patrik po x otockach na brucho zaspal asi za sekundu 😀

danu,
no som zvedava potom teda
ano, ja som spokojna, sice mam len frotaciky a flanelky, ale chcela by som este dokupit nejake bambusove (asi od BL) a nejake AIO, aspon jedny a vrchne by som chcela vlniacikove 😉 zda sa mi, ze tie vrchne od popoliny tzv. popowrap malemu trochu odieraju brusko, ako sa teraz uz viac hybe
v tych inych znackach sa vobec nevyznam... mam z toho dobry misung, ved ich uz existuje tolko ze clovek (ja)nato cumi jak puk 😀

lalunna
31. dec 2008

zlatulienka, ja som velmi zvedava na moj vytvor 😀 😝
vydavky su to sice, ale tak ci tak to das za plienky jednorazky, takze to mas za jedno, a s tymito latkovkami nemas starosti, pracka perie sama, nevyvaras, len na 60tke a nezehlis ich
moj muz bol nadseny ked som mu povedala, ze budeme pouzivat nejake latkove plienky, vie, ze jednorazky zle vplyvvaju na semenniky a to ho presvedcilo 😉 to vies, muzi su haklivy na svoje nastroje 😉 😀

a robcovi gratulujeme 😉 vidis, vaha nehra rolu 😉

slaviq81
31. dec 2008

No vidim baby, ze nebudem jedina ktora stravi posledny den roku v papuciach na gauci 😀 😀 😀
A mam problem, uz asi tyzden ma strasne bolia bradavky. Na jednej mam dokonca ranku a svinsky to boli ked sa mala prisaje. Len zuby zatinam ☹

oraia
31. dec 2008

ahojte mamicky a deticky....
zelame so Saškou stastny NOVY ROK ...je to vlastne aj prvy rok nasich pokladikov a zelam im aby nam rastli do krasy a sily aby ho prezili iba v pevnom zdravi a aby to boli tie najstastnejsie babatka pod slnkom 🙂 a nam maminam zelam vela trpezlivosti a usmev na tvari kazdy den aby nase babatka sa mohli raz pochvalit ze maju tie najlepsie maminy ake mohli "dostat" a samozrejme aj ocinov 😀

angelina22
31. dec 2008

caute baby,,chcem sa len spýtať kedy budete meniť vaničky za športové..moja je už vo vaničke riadne napratá....
danulik, super výbava,,pánečku to ta na kolko vyšlo ked ja som kupovaja asi pol z tvojho za 2500... 😖
inak všetkým pekný silvester,,,,ja budem dnes pracovne,,,po 11.30 do 12.30..takže tak,,ale nevadí,,manžel bude somnou a maličká s babkou,,,,

vejinka
31. dec 2008

kocky vsetko dobre do noveho roka nech nam nase deticky roia len radost 😉

vejinka
31. dec 2008

ange....ja dam portovu cast az zaciatkom jary teraz v yime uz nebudem menit a aj tak mi este sam nesedi takze tak a vela nervov v praci..esteze som na dovolenke 😉

tamita
31. dec 2008

ahojte-krásny-srandovný Silvester vám všetkým,nech nám drobci rýchlo zahajajú,nech delobuchy silno nebúchajú a nech sa nám ockovia veľmi nenabumbajú... 😉 a PF 2OO9 😅

slaviq81
31. dec 2008

PF 2009!

jamaica77
31. dec 2008

V prvom rade chcem zablahozelat Patrikovi (Laluna) a Robkovi (zlatulienka) k prvym pretacaniam 😵 , Alexa sa pred 4 dnami prvykrat pretocila, odvtedy pokracuje s tym ale mi sa pretacame z bruska na chrbatik 😉 no a ona odvtedy sa uz dava aj na styri 😕 podsunie nohy pod seba, predne rucicky vystrie poriadne a je to, uz je na styroch 😉 ale strasne sa pritom nervaci, robi to aj s placom, lebo sa jej to nedari .

No idem dalsie stranky do zadu precitat co tu je nove.....lebo som len tuto poslednu stranu precitala, a jasne ze nezabudnem popriat krasneho silvestra a vvsetko naj naj naj do noveho roku 😉

Alexu som vcera vazila a ma 8,1 kg

No a ktym kociarom, ja ju mam od narodenia v sportaku, a teraz uz chodime tak vonku ze prvych 10 minut sedi a cumi - strasne sa je jpaci ze vsetko moze vidiet a nie len oblohu a konare stromov, a potom zvysok prechadzky lezi a hned aj zaspi 😉

kape
31. dec 2008

Ahojte.
Do noveho roka Vam zelam vela sil energie a nasim augustovcatkam nech nam krasne rastu a prospievaju a robia nam radost.

Blahozelame valibukom k odvaznemu zivotnemu kroku 😀

Angi - my do sportiaku asi ked sa vratime z vyletu v polke januara, ale poloha skoro lezmo ziadne sedenie.

Dnes sme boli v Tatrach na Hrebienku, bolo nadherne a Samko to zas raz odignoroval krasnym stvorhodinovym spankom.

matidami
31. dec 2008

Aj my prajeme šťastný nový rok a veľa radosti s našimi slniečkami 🙂, a veľa, veľa zdravíčka....

bibianna
31. dec 2008

všetko dobré prajeme

ada11
31. dec 2008

ja vám prajem do Nového roku hlavne veľa zdravia, pohody, spokojnosti, lásky , šťastia a nech sa vám splnia tajné i netajné priania.

elly111
1. jan 2009

Ahojte vsetko krasne a dobre v Novom roku 2009 hlavne zdravicko 🙂
my sme zaspali okolo 10.30 😀
Nas obrik sa tiez pridava do klubu 9 kilovych 😀
danulik rozumiem, ja som preto dlho nechcela album tu, aj manzel je proti, takze ho tu mame len docasne

jancia
1. jan 2009

Caveste
vsetko dobre do noveho roka mamickam, tatinkom a krpcom nasim, nech nam robia len radost a su zdravuckiiii 😵

danulik
1. jan 2009

ahojte, tak ako ste sa vcera mali? 🙂 dufam, ze vam polnocny ohnostroj a "buchacky" nezobudili deticky 😉
lili spinkala dobre, okolo polnoci som si ku nej na polhodinku lahla, trosku sa trhala, ale nezobudila sa nastastie 😵

zlatulienka
1. jan 2009

ahojky
danu - silvester sme mali pokojný a pohodový v papučkách v obývačke 😝
o polnoci po symbolickom prípitku som si musela na hodinku ľahnúť k Robinkovi bo sa mrvil a bol nepokojný (nezobudil sa úplne) z toľkých výstrelov, ale pri mojom cicíku sa cítili bezpečne, tak potom už pekne ďalej spinkal až do pol ôsmej 🙂

slaviq81
1. jan 2009

Ahojte,
my sme tiez mali riadne delobuchy, tak ako sa na sidlisko patri 😀 Trosku som sa bala, aby sa Lara nezlakla, lebo ona sa zlakne aj ked niekto zakasle. Ale spala jak dudek, ani sa nepohla 😀 😀 Spat som sla okolo jednej, kym som zaspala boli hadam dve a o siedmej uz princezna bola hore. Takze dnes chodim ako matoha 😀

vejinka
1. jan 2009

ahojte kocky mne dnes maly cely den spi...az nechapem

pridala som par aktualnych fotos 😉

danulik
1. jan 2009

tak fajn, som rada, ze to nase deticky tak dobre zvladli 😵

angelina - tych par plienok ma vyslo na cca 4000,-

kocky, tie co latkujete - ako casto prebalujete? vydrzi ta plienka dlhsie ako jednorazovka? lebo ja teraz prebalujem lili po kazdom "cvkrnuti" 🙂 a to by mi tie plienky, co som objednala, nevydrzali ani jeden den 😅

mimabb
1. jan 2009

vsetkym prajeme len to naj do noveho roku 😉 😵 🙂

tessie
1. jan 2009

ahojte mamuľky, prajeme vám všetkým so Sophinkou všetko len to naj, naj, naj v novom roku, nech sú všetky deťúrence aj mamičky zdravé a šťastné... veľa šťastia

My sme Vianoce prežili super, boli sme u svokrovcov, malinká s nami sedela v sedačke celú večeru, bola totálne zlatíčko 🙂 Boli sme 3 dni u jedných rodičov a 3 dni u druhých. Rodičia si malinkú trochu užili 🙂 Včera sme boli na večeru len my traja, bolo to krásne romantické, potom prišiel manželov brat s priateľkou a pekne sme silvestrovali 🙂 Tak dúfam, že aj nasledujúci rok bude taký super 😉

Augustové bábätká sú nádherné, kukala som pár albumíkov... super.

Pekný večer ešte, idem prihodiť pár fotiek 🙂

angelina22
2. jan 2009

danulik, ešte sa chcem spýtt brala si zo všetkeho tu 2 akože velkosť?? lebo mne dnes dosli plienky, som s nimi max spokojna,,akože zatial,,len tie vrchne nohavičky tots bots su take akosi strašne velké,,ale možno aspon mi budu teda malej, dobre na dlhšie obdobie,,no a tá mummyś touch 2 v jednom, je úžastná!!! bola síce najdrahšia ,,ale skúšali sme ju, a ked budem dokupovat tak z tých asi,,,,,ozaj tak makučká aj ta fluffle,,,splnila moje očakávania,,som teda zatial spkojná,,do jednej si už aj cvrkla,,a vobec to nebolo cítit a to som ich ešte neprala,,takže dnes operieme a ideme na to!!! velmi sa teším..
dúfam že ste všetky silvestrovali v pohode,,,,,
nikde nikoho,,,my sa ideme s manželíkom napapat a pojdeme s bobkom niekam von,,,,,pakný den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre