Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

katuska.
10. jan 2009

baby, neviete, ci mozem baklazan?? idem robit na obed a neviem, ci odolam 🤐

danulik
10. jan 2009

katuska - baklazan mozes 😉

drzte sa na tej operacii!! budeme na vas mysliet!! aj na kiki!!

katuska.
10. jan 2009

.. dik 😉

kape
10. jan 2009

Ahojte.
Prave vcera som objavila na nete moznost stat sa clenom Weleda klubu a vyuzivat 10 %zlavu na ich vyrobky tu je link http://www.weleda.sk/prihlaska.html

stankaji
10. jan 2009

Katuska, Kiki - aj my vám držíme palce, aby všetko dobre dopadlo, cmuk, cmuk 🙂

elly111
10. jan 2009

Katuska, Kiki aj ja držím palce, všetko dobre dopadne 🙂 myslime na vas

jancia
10. jan 2009

Baby aj ja na Vas myslim, nebojte, dobre to dopadne 😉

My sme dnes boli na nakupoch v Rakusku, no kopa Slovakov, som sa ani necitila ako v inej krajine... Malemu sme nakupili nejake blbiny, no a hlavne paradnu zimnu bundicku, zajtra odskusame ked pojdeme v manduce do kostola ci je fajna teplucka ako vyzera... inak som zistila ze ma ovela viac bavi nakupovat pre neho ako pre seba... 😉 ale tak som si kupila pekny kabatik zn. Mexx a sa podrzte - bol zlacneny asi o 90% - no som ho tam nemohla predsa nechat! xixi
Tomino bol cely den ukazkovy, aj si pospal, no a v detskom obchode vykrikoval odusu, vsetci sa otacali, neviem presne co chcel aby sme mu kupili, este mu tak dobre nerozumiem 😀

jancia
10. jan 2009

kape pozeram ze mas nove fotecky - pekneeee 😉

ja mam tiez novy album - kuk sem: https://www.modrykonik.sk./album/album.php?vAlb...

aktak
autor
10. jan 2009

jancka kde v rakusku ste boli?

jancia
10. jan 2009

Kati ahoj, v SCS

elly111
11. jan 2009

jancia pekny albumik a gratulujem k uspesnym nakupom 😉
aj ja mam otazku rovnaku ako aktak, kam chodite vy v rakusku?

jancia
11. jan 2009

elly dik 😉
uz som to napisala - SCS - Shopping city Sud

elly111
11. jan 2009

aha 😀
my sme prave prisli z Ba boli sme u kamosky a v shoping palace, som vystavena 😀 , ale kupili sme drahemu gate na lyzovanie a malemu svetrik a spaci vak 🙂 pre seba ma nakupovanie momentalne tiez nebavi 😀
vraj su od vcera vypredaje aj v nexte ale ze sa tam ludia trhaju o veci 😀

madi
11. jan 2009

babyyy...nas simon je taky straasne umrncany....v noci toho vela nenaspal...neviem co sa to s nim deje... zeby dalsie zuby? ale ked mu smatram po puse tak ani naznak nicoho...a to uz hadam aj tyzden je taky nejaky cudny ci co... nemali vase deturence take cudne obdobia nejake? 😕

aj ja chcem ist na nakupy do rakuskaaaa 😒 😀
a inak asi idem byt chora ci co....snad iba nachladnutie a nepremeni sa to na chripku alebo na co....hrdlo boli stipe, nos upchaty, hlava boli ... 😖

no nic...tak si uzivajte zvysok vikendu 😵

madi
11. jan 2009

babyyy...nas simon je taky straasne umrncany....v noci toho vela nenaspal...neviem co sa to s nim deje... zeby dalsie zuby? ale ked mu smatram po puse tak ani naznak nicoho...a to uz hadam aj tyzden je taky nejaky cudny ci co... nemali vase deturence take cudne obdobia nejake? 😕

aj ja chcem ist na nakupy do rakuskaaaa 😒 😀
a inak asi idem byt chora ci co....snad iba nachladnutie a nepremeni sa to na chripku alebo na co....hrdlo boli stipe, nos upchaty, hlava boli ... 😖

no nic...tak si uzivajte zvysok vikendu 😵
a samozrejme kiki aj katuske a ich malym zbojnikom vela odvahy a nech sa neboja....secko dobre dopadne 😉

hankahc
11. jan 2009

madi aj ja som uz na prasky z mojho maleho. posledne dni strasne mrnci, ale uz je toho vela.. ale jemu asi uz idu zubky lebo by bol aj stol obhryzol.

ja som dala predvcerom malemu prvykrat bio mrkvu, pani to bolo radosti z jedenia, isiel sa zadusit, je pravda ze mrkvu mal aj v nose a ja som ju mala hadam aj v usiach, ale pochutil si 🙂

my musime cvicit vojtovku az do jedneho roka ☹ , kebyze nedam na moju intuiciu tak by sa mi maly ani nikdy na vlastne nohy nepostavil asi by aj na voziku zostal a to len skrz nezaujmu zo strany doktora...ale nastastie sa to lepsi... 😵
a ma prisny zakaz ochoriet, tak teraz sliedim ako sup na okolo, ked si niekto co i len kychne tak ho kolem ocami 😠
ale caka nas nejaka ta mega vlny chripky tak dufam ze nas vynecha... 😖

baby neviete ako sa robi vyziva pre deti? ja mam tonu bio jablk tak chcem spravit malemu vyzivu ale vsade ide ta kyselina citronova a cukor a to chcem vynechat...
tak zatial papa fesandy

inac som zacala dobre novy rok, prisla mi faktura za mobil ze 6500 korun 😨 ,no ide mi karta, len aby sa nepotvrdilo to prislovie ze ako na novy rok tak po cely rok, pani to si radsej kupim telefonnu budku domov na mince na centaky 😅 😀

bammbi
11. jan 2009

Ahojte,

Tami 😀
...ze tanecnica z lucnice krizena s delfinom... to si vystihla, u nas doma presne to iste... 🙂 a nasa mala je tiez uplne hotova, ked sme pri stole a jeme, tak som jej minule namiesto hryzatka dala mesiacik z jablka, to boli ine cuckacky, bolo z toho olizovania uplne hotova... dostala hystericky zachvat revu, ked som jej to z pusy zobrala...
...inac, ako pozeram, tak vyuzivas nocne odstriekavanie na navstevu konika... super 😉
a este k tym latkovkam - argument k "zlomeniu" : ritka v bavlnke namiesto v pachnucom igelite ( + predstav si sama seba nosit menstruacnu vlozku 2 roky v kuse ) A co sa tyka pracnosti - je to akoby si mala o trochu viac destskeho oblecenia, lebo peries na 40-60 + nezehlis.... 😉

Anula, vitaj! drzim palce, aby to Klarka bez teba v pohode zvladla... a ty bez nej tiez 😉

Katinka - nech vam ta operacia dobre dopadne...!

bammbi
11. jan 2009

...teda vlastne Katusku som mala na mysli (nie Katinku)... aj tak ta mam stale zafixovanu ako Zoffku 😉

nesca
11. jan 2009

Ahojte,

Madi, aj nas je hrozne nervozny, tak si myslime ze zuby, lebo my este stale ani jeden a taky podrazdeny a ruky v puse uz ma hadam aj mesiac 😒

Chcela som sa opytat, ze ktora mamina tu pisala, ze dietatko mostikuje, ze sa podoprie chodidlami a dviha zadocek. Nam sa Pato zatial stale nepretaca a zajtra ma uz 5 mesiacov, no a asi tyzden robi to s tym zadkom ☹

nesca
11. jan 2009

Hani,
no tu vyzivu proste urobis normalne podla receptu, ale kyselinu citronovu a cukor nedas 😉 , ved to je aj tak len na ochutenie a ked su jablka take akurat tak je to v pohode. A ja mam taky recept ze tam ide aj mrkva. Mam ti ho odpisat? Nie je to veľmi dlhe . . .

slaviq81
11. jan 2009

Ahojte,
tak a mame po vikende. Dnes som oddychovala, Lara skoro cely den prespala. To sa este nestalo. Vcera sme boli na navsteve, sesternica jej skusila dat piskotu. No to ste mali vidiet ako ju capala. Ked jej ju zobrala od pusy, spustila taky rev.... 😀
Poobede sme sa hrali a trocha mi zabehlo, tak som zakaslala. Lara sa zacala strasne rehotat. Tak som kaslala a kaslala a Lara sa nemohla dorehotat 😀 😀 😀 .
Blavacky mate vyhodu, mozte chodit na nakupy kade tade.
Nesca, hod ten receptik. 😉

nesca
11. jan 2009

Detská výživa - recept.

3kg očistených jablk, 1,5kg mrkvy, 750g kryštálového cukru, 2 vanilkové cukry, 1 lyžička kyseliny citrónovej, 1,5l vody.
Očistenú, pokrájanú mrkvu zalejeme vodou a uvaríme do mäkka. Pridáme kúsky jablk a necháme vrieť, kým sa nerozvaria. Primiešame kryštálový a vanilínový cukor, kyselinu citrónovú a za stálého miešania necháme vrieť, kým sa cukor nerozpustí. Vychladnutou zmesou naplníme malé poháre, dobre ich uzavrieme a sterilizujeme 20 minút.
Poznámka: Táto dávka je na približne 25 pohárikov od detskej výživy.

My sme nejaký cukor dali, ale určite nie toľko a ten vanilkový tam pekne vonia a kys. citronovú sme nedali, lebo sme to robili z tých prvých jablk ( jakubky, sú kyslé) a teraz ju už Paťovi sem tam dávame, nie este každý deň. Chutí mu, aj mne 🙂 .

A ešte . . . my sme tú mrkvu uvarili v kuchte, aby bola skôr a potom sme to celé prehnali mixérom, lebo potom je taká jemnučká a nemusíte je variť do nekonečna. Takže tak.

babulka123
11. jan 2009

ahojte babulky .. mam jednu prosbu nieje tu niektora ktora by mala kocar Peg Perego Uno... podla manzela "sme sa rozhodli" ze ho budeme mat aj my a chcela by som vediet viac, popripade nejake veci co vam vadia. dakujem veeeelmi pekne... poslite popripade IP.

jancia
11. jan 2009

Caute koceny

tak vikendik za nami a zase budeme doma s nasimi drobcami same (teda ako kto... ale asi vacsina)

nam porobila vyzivu starka mnam - z nasich bio jablk co nam rastu na chalupe - a mame s mrkvou aj s bananikom 😝 ale nebudem ho tym asi precpavat lebo je dost sladkaaa ale mne chuti, asi zjem viac ako Tomi 🙂

elly diky za info, ja cakam na vypredaj v Nexte bo mame este darcekovu poukazku tak chceme cosi Tomimu splasit, ale teda bit sa tam nebudem... dufam 😀 😝

ada11
11. jan 2009

hanka hc, aj ja som cvičila so starčou dcérkou Vojtovku rok 3 razy za deň a je to vynikajúca vec pokiaľ je to opdstatnené. 🙂 Len vydrž. 🙂

katuska.
12. jan 2009

dobre ranko! tak my sme hore uz od pol stvrtej 😒 .. chcela som marekovi urobit rezim a prd.. ked spi cez den viac ako 3h, tak to potom nadranom takto u nas vyzera.. nevadi.. skusime neskor

a dakujeme, ze nam drzite palce.. vcera som uz predbezne balila nejake veci, dnes doobeda dobalim a o 12.00 ideme este na kontrolu, potom k pediatricke na zaver predoperacnych vysetreni a potom na prijem.. ak sa nic nezmenilo.. tak som zvedava..

vikend ubehol ako voda, tentoraz to bola klasika.. akurat menej upratovania, lebo som upratovala cez tyzden 😉

danka2612
12. jan 2009

ahojte.Mame problém.Od piatku malicky ma hnacku a k tomu mi rano vyzvracial mlieko.tak som sa zlakla,ze som volala doktorke a ta mi vravela ze mam na jeden den odstavit mieko a davat mu ryzovy odvar,a od soboty pomali pridavat mliecko po jednej odmerke.tak som tak spravila a prvy den bolo dobre a na druhy den ked som mu dodala aj s mlieckom tak znovu to vykykal.vypije cca 70ml a to zaras je v plienke.pred dvoma mesiacmi pil nutrilon ale ten mi zacal zvraciat tak sme to nahradili s bebou a to bolo fajn.mam pocit ze mu idu naraz dva zubky.najhorsie je na to aj to ze nechce vela cajiku a bojim sa ze bude dehydrovany.nespinka poriadne a le kupila som mu gelik na dasienka tak ten mu utisi bolest.som z neho ustarostena dufam ze su to len zubky ze neni to nieco horsie.

hribikana
12. jan 2009

Ahojte,
chcela by som sa Vas opytat ako sa Vam dari uspavat vase babiky. S tou nasou sme donedavna nemali ziaden problem, polozila som ju do postielky a hned zaspala. Posledne tyzdne vsak nepomaha ani uspavanie na rukach ani nic, len mrnci a mrnci.
Ja som detsku vyzivu robila tak, ze som nechala rozvarit ocistene jablka + kusok vody na dno hrnca, potom som to horuce dala do mixera, aby bola jemnejsia a podla toho ake jablka som mala, hlavne tie prve boli kysle, som pridala cukor, len tak od oka, podla chuti. Posledne vyzivy som robila uplne bez cukru, kedze jablcka boli sladucke. Potom som do mixera k jablkam pridala napr. cucoriedkovy kompot, marhulovy kompot, vanilku alebo slivky alebo hrusky (tie tiez rozvarene, alebo mrkvicku) a potom som naliala do sklicok a zavarila, cca 15-20 minut.

kape
12. jan 2009

Nam vyzivy robili tiez babky, este pokym bol Samko v brusku 🙂

Marekovi a Oliverkovi drzime palce, nech su cim skor doma z nemocnicneho prostredia a zdravucki.

Anula- ja riesim akurat zapis do jasliciek od buduceho januara a myslim na Teba, ze Ty uz taketo odlucenie musis riesit teraz, tak nech je to co najmenej "bolestive" a nech Ti prva sluzba rychlo ubehne.

A este som tak zachytila, ze teraz je v DMke do 16.1. pri platbe kartou 10 % zlava.
Ja mam este aj nazbierane kupony na dalsich 10% tak pojdem na nakup.

kape
12. jan 2009

A este som chcela, ze ja sa tiez posledna dva tyzdne velmi nevyspim, ale dufam, ze to nebude trvat velmi dlho to Samkove caste budenie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre