Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

vejinka
29. jan 2009

a dnes prisiel aj konik co som si vydrazila na MMB 😉

vejinka
29. jan 2009

ale ten sa uz na kona podobaaa to prve je oslik 😉

vejinka
29. jan 2009

moko tu su vsetky zienky uz maminky skus temu august 2009 😉

kape
29. jan 2009

moko123, my sme vsetky uz termin mali v roku 2008 🙂

kuratenko11
29. jan 2009

Ahojte maminy,spominate tu ovocie,teda hlavne vy co kojite.Myslite ze mozem ananas?Taku mam neskutocnu chut ze az.A jedavate rajcinove jedla?Ja som skusala a maly mal potom hnacku,tak uz ani to.Inak uz jem skoro vsetko okrem ovocia,to iba banany a surovej kapusty to nam nerobi dobre na brusko.

tessie
29. jan 2009

my ideme na očkovanie hexa + prevenar, ale rozmýšľam, že poviem doktorke, nech nám to rozdeli... Už sa tlačí von ten druhý zúbok, tak malá je trochu nekľudnejšia, menej spí, v noci aj cez deň. Tak neviem, či by jej to bolo dobre dávať naraz obe očkovania...

madi
29. jan 2009

kuratenko - ja som ananas jedla na vianoce....taky zivy...asi 2 "krajce" ci ako to nazvat.... a kompotovy som uz jedla tiez, simonovi sa nic nedialo...
paradajkove veci som este nejedla...ani kecup ani nic...ale uz idem pomaly umriet od tuzby po paradajkovej polievke... a este som jedla aj kel - ruzickovy...vareny...a nic pohoda (a zevraj sa nema , lebo nafukuje....hm)

ahojte vospolok, dnes az takto neskoro, mala som nabity program...boli nas navstivit dve tehulky (obe cakaju buduce frajerky simonove 😀 ) a plus som robila ani neviem co vsetko....
jaaaaj chcem sa pochvalit - simonko mi dnes kraasne spinkal cez den...viac 3 hodky (na tri krat)...som bola stastna ako blcha... a z toho 2 hodky spinkal v manduce...to bolo take fajneeee

no..a vnoci nespime dobre este furt

ahoj ivuska - sa tesime ze si online 😉 davidko je velky chlap...vlastne...ako vsetky augustovcata...
aktak - adamko ma aku bozulu na cele chudiatko 😒

ahoj nehetka, vitame ta v augustovkach
vsetkym choruckym augustovcatkam zela vela vela energie a aby chytro vyzdraveli

ja sa normalne bojim ockovania...my ideme buduci tyzden na preockovanie a tieto hororove scenare...uf uf... mam dost s tymi zubkami a nieto este nozicky ratovat....hm snad to prezijeme bez ujmy...

no..a uz neviem co som este chcela....
hm...snad len krasne snicky a dobru nocku babatkam aj mamickam...

kuratenko11
29. jan 2009

madi dik,hned som sa do toho pustila a zozrala som cely ☹ 🙂 ale bol len taky malinky 😉
vies o tom ze mame rovnako narodenych synav a este aj menovci su? Drzim palce na to ockovanie,my ideme az v marci

hankahc
29. jan 2009

ahoj kuratenko 🙂 😀
papkala si ananasik??? 😀 😀 😀 ja sulance so struhankou 😀 😀 😀 😀 a to mam 90dnovu dietu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a

hankahc
29. jan 2009

tessi radim ti daj si to radsej na 2x. my sme boli minuly tyzden na ockovani hexa+prevenar dokopy na jeden sup a na druhy den vychadzal malemu zub, no bolo to nieco hrozne...som nevedela co sa deje!!!! velmi plakal...bolo toho dost na neho bolave nozky a este zubky no chudacik mal co robit, slintal az az.. 😢 😢 ☹ 2 dni ani nejedol skoro nic...nastastie som radila anulinych pokynov a dala som mu hned po prichode domov paralenovy cipok pre deti, takze horucku sme nemali nastastie a este jeden vecer pred spanim...

ada11
29. jan 2009

aj ja som jedla čerstvý ananás a v pohode, kečup tiež, čokoláda musí byť 😉

kape
29. jan 2009

Hankahc- teda pozerala som teraz Tvoj album, maly vyzera uplne v pohode akoby bol ked cvicite vojtovku, a na ostatnych som sa dobre zasmiala ta s tym zemiakom a obzeranim usiek sa mi velmi paci 🙂

madi
29. jan 2009

kuratenko - waaw...to som si nefsimla...jeeej...sranda....pojdete na augustovske stretko? to budeme musiet spravit nejaky zaznam z tych nasich simonov 😀 haluska 😎 😀

hanka - 90dnovku drzis? aj ja budem....ked dokojim.... pred tehu som s nou schudla nejakych 10 kg...takze overene, funguje... drzim palce.... a sulance so struhankou mnaaaam....sulance mam v mraznicke....uz viem co budem bastit cez vikend 😉 diik za tipa 😵

no...a ja cokoladu nejako nemam rada... hm...som asi jedina co? zato kavenky mooozeeemm... 😎
asi uz idem spat....tatika mame na "zatahu" tak ho asi necakam...a simonko odfukuje, mala by som to vyuzit...

madi
29. jan 2009

kurnik sopa baby....ja tu haluzim na konovi a zabudla som dovarit zajtrajsi obed....bude kura na smotane...a maso je hotove aj cestovina k tomu, akurat ze mi to treba "osmotanovat" - ale ta uz teraz nejdem....uz je vela hodin ne? hm 😎 😀 som hviezda no.. 🙄

kape
29. jan 2009

Madi - si , lebo si uz predvarila na zajtra. To varievas taktoo vecer na druhy den ? Ja varievam cez den , ked maly spi. Vecer by som uz robila velky hluk a my v kuchyni nemame dvere.

kape
29. jan 2009

Teda myslela som to ako pochvalu Madi 🙂

madi
29. jan 2009

kape, ani my nemame dvere...zvyknem varit cez den, ale dnes som bola taka vyvedena z miery z toho ze simon tolko spal, ze som zabudla realizovat planovane aktivity 😀 a varim niekedy aj vecer, lebo muzik si potom berie obed rano so sebou do prace...ale tak ...zajtra bude musiet prist domof...lebo ja kvoli tomu o siestej nevyletim z postele.... hihi
a dakujem za pochvalu...ja som to aj tak pochopila ze ma chvalis...ts ...teraz som namyslena uz celkom 😀
juuuj, dnes bol skvely den....uvidime aka bude noc...

danulik
29. jan 2009

madi - si sikovna 🙂 a tiez to myslim ako pochvalu.. mne sa podari navarit mozno raz za tyzden..
od tej nasej bambulky sa nemozem vzdialit ani na krok, spokojna je len ked je pri mne - aj ked sa hra, tak musim pi nej sediet.. neviem co to ma za obdobie, predtym taka nebola, zahrala sa aj sama a teraz takto 😖

precitala som si iba posledne prispevky, idem citat dalej 😉

kape
29. jan 2009

Tak aby si uz isla hajat 😉 , ja tiez varim manzelovi do prace. Ja ale zvyknem varit tak na dva dni. A vymyslam jednoduche jedla, aby to nebolo velmi casovo narocne.

kape
29. jan 2009

Danulik - nedavas Lili do lehatka ? Ja si niekedy takto beriem Samka so sebou do kuchyne, ale najviac makam, ked spi na balkone.

kape
29. jan 2009

Danulik- ked som bola teraz v BB , tak som citala nejake tie miestne inzertne noviny, ci co to bolo a tam bolo , ze min. rok sa v BB narodilo najviac Samkov ale aj jedna Lilien, tak som hned myslela na Vas.

danulik
29. jan 2009

kuratenko - aj ja som jedla ananas a v pohode..

90 dnova dieta je super, ja som na nej ficala pred svadbou a fakt funguje - a okrem toho je zdrava 😉
planujem zase zacat ked dokojim.. hmm..ale co dovtedy?? dnes som akurat tami hovorila, ze mam brucho ako keby som bola v takom 5. mesiaci 😠 vlastne aj som - ale 5 mesiacov po porode 😀

danulik
29. jan 2009

kape - aj ja som si to citala 🙂
do lehatka ju davam, ale my mame taku sprostu kuchynu - teda kuch. kut, ze ju tam nemam ani kam polozit a z obyvacky na mna nedovidi, lebo je tam priecka 😖

danulik
29. jan 2009

baby - mate niekto tuto stolicku? http://www.maxus.sk/detsky-sen/detska-izba/vyso...
celkom sa mi zapacila 🙂

madi
29. jan 2009

ahaa, moj manzelik uz dorazil....ta sa idem tulit 😵
kape - ved toto bude hadam aj na tri dni....plno vela som navarila..teeda predvarila 😔 a na toto smotanove kura som dostala chut strasnu, cize tak

aj my zvykneme varit tak, ze simon je v lehatku a asistuje mi...obcas aj v manduce ale je to dost neprakticke...lebo zasadne sa naklana na tu stranu ktorou sa snazim sledovat co robia moje ruky...

a simon ked spi na balkone - najviac sedim pri pc prave vtedy 😀 🤐 🙄
danulik- vasa Lili bola aj v novinach? waw...

moj tato si odlozil vystrizok z novin z cias mojho narodenia...tam sa vtedy pisalo ze v tyzdni od...do... sa v kosiciach narodilo ... x... chlapcov a ..x... dievcat.. - no a tymto sa on pysi ze som bola v novinach 😀 😎 😝

kape
29. jan 2009

Danulik- Jancia kupila nieco podobne Tomimu, a nemas miesto ani na zemi, ja mavam Samka na zemi v lehatku.

danulik
29. jan 2009

madi - boli tam vsetky deticky, co sa narodili za to obdobie - vychadza to asi raz za mesiac a v jednom cisle boli aj eliska (mima), leuska (tami), nasa lilienocka a aj natalka (klaudi) - pekne vsetky spolu 🙂 🙂 🙂

danulik
29. jan 2009

kape - ten kuch. kut je od kuch. linky asi meter k stene 😀 som rada, ze sa tam zmestim ja, nie este lehatko 😀
pomoooc, ja sa uz chcem stahovat!!!

kape
29. jan 2009

A kde sa idete stahovat? Do ktorej casti BB?

danulik
29. jan 2009

foncorda (kyjevske nam.)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre