Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

ada11
31. jan 2009

stankaji, tie lyžičky máme aj my, ale ešte sme neskúšali až o týždeň 😉

ada11
31. jan 2009

Obe moje princezničky sú levice, ale Maťka je totálny nejedák /asi preto, že mala byť panna - mala sa narodiť v septembri/ a Anet je celkom dobrý papkáčik - teda mala byť levica a aj je. 😉

katuska.
31. jan 2009

mame za sebou prvy prikrm - zemiacik 😝 a s lyzickami a miskou babylove (su pvc free) tesili sme sa z toho asi viacej ako maly. po prvej lyzicke ho trochu natiahlo, ale potom sa nemohol dockat dalsej 😀 sranda to bola..

adrina
31. jan 2009

baby...a to Damík svojimi kilečkami nemá na laluninko Paťka...máme 8,3kg...len je staršne dlhýýýýý

anula
31. jan 2009

Ahojte,
zase ste tu toho popisali neurekom.
Sluzim, manzel mi ma o chvilu priviezt malu na papanie, tak cakam, dufam, ze nic vazne nevyskoci, poslednych 10 min nam pristali 3 helikoptery, ale sekundari si poradia.

Sanik, uz chapem. Pecen je v poriadku? Niekedy s polycystickou oblickou je polycysticka aj pecen. Treba to ustriehnut.

Tuna vobec oblicky nekontroluju, bola som z toho trochu nesvoja, pravidelne onuchavam Klare plienky 😀

sanik
31. jan 2009

anula, pozri IP, pa

madi
31. jan 2009

ahojte
katuska - marekovi blahozelame k prvemu zemiaciku.... v DM maju dobre riady? hmmm, asi nabehneme aj my...dostali sme sice porcelanovu sadu pre simona a este aj taku "znackovu" ze pribinacik 😀 ale to su uz take "dospelacke"...a lyzicky mame tiez... 2 sady lyza a vidla... hm... tak uvidime

my sme vcera boli na krste knihy...simonko bol ukazkovy, kazdeho stiskal, usmieval sa, vyskal ...no krasne stastne dieta...a pritom som depkosila, ze bude plakat...lebo milion ludi bolo a nove prostredie a tak...no..a vobec...hrdina je to..

a dnes mi dosiel mail, ze mi vcera uz posielali balik s plienkami...tak sa neviem dockat... a teda aj s podlozkami - take co lalu spominala....logicky som si vyratala, ze je to efektivnejsie.... juupiiii
anula - mas moj obdiv...
caau adri - tak damko je normalne dospelaaak uz na tych fotkach...

idem upratovat, kym slniecko haja...

vejinka
31. jan 2009

ozaj baby my by sme xceli na tu fabulu take tie riadiky co sa daju prisat zo spodu aby mi hned jedlo nevykydal na zem mame koberec a asi by to dole slo dost tazko 😉 neviete kde by sa dali zohnat? v DM som bola a nemaju tam takeee

vejinka
31. jan 2009

inak ahojte..juj som ja ale nevychovanaaaa 😉

vejinka
31. jan 2009

adri ozaj dami...vyzera ako skolkarik 😉

kuratenko11
31. jan 2009

ahojte,vejinka ja som kupila misku zo spodu na prisanie v tescu a je super,ako si spokojna zo stolickou fabula?Aj ja nad nou rozmyslam

ela13
31. jan 2009

Ahojte, opat narychlo, ale toto som nemohla neposlat...ako sa zabavaju japonski studenti v kniznici.... 😉
http://www.srandaweb.com/silena-japonska-hra-v-...

nika.r
31. jan 2009

ahojte

aj mne sa sníva o plienkach 😝 madi, aké si nakoniec kúpila?

katuska, gratulujem k prvému úspešnému papkaniu 🙂

tessie, Ty si sa tuším pýtala, že čo dávam deťúrencom na obed. Ja zatiaľ dávam na obed vždy zeleninku - základ je zemiak, zo začiatku som ho dávala čistý, postupne som miešalas jedným druhom zeleniny, teraz už aj 4 druhy dokopy. V nedeľu, teda po troch týždňoch chcem skúsiť hydinové mäsko. Na desiatu a olovrant dávam ovocie, banán alebo výživu. Do zeleninky už pridávam olivový olej a je to super, žiadne problémy s kakaním a olivový olej má aj výraznejšiue arómu, takže apsoň trošku ochutí. Diky jancia ešte raz 😉

nika.r
31. jan 2009

a ešte ďakujem kape aj aktak za dobré tipy ako poriešiť náš chodákový problém 🙂

a ešte som chcela reagovať - aktak - tú hrudkovatejšiu stravu sme začali papať skôr z núdze, nešlo mi dobre rozmixovať karfiol, tak som skúsila Tomimu dať aj takto a vôbec mu nevadilo, spráskal jedna radosť. Ale dnes som mu napr. robila ryžovú kašu - takú z normálnej ryže uvarenú - tú mi tiež nechcel mixér úplne nahladko vymixovať, dala som mu opäť teda hrudkovatú, aj ju spapal, ale bolelo ho bruško - takže asi fakt zo začiatku je najlepšie čo najjemnejšie vymixovať, nech nie je trávenie ešte veľmi zaťažené.

lalunna
31. jan 2009

adri, ja cumim, damiho by som normalne nepoznala, je strasne zlatucky

aj my mame tie lyzicky 😀

slaviq, pre info: patrik ma 70cm, ale nosi uz 80tku

madi, som rada ze som ta pozitivne inspirovala a uskutocnila si tento odvazny krok k setreniu penazenky a aj prirody 😀 😎 😉

nesca
31. jan 2009

Baby prosím vás,

tie čo máte alebo ste mali problémy s tým očkom, začalo to slzením toho očka? lebo patrikovi sa už asi 3. den zalieva očko slzami, tak neviem či chytil nejaký prievan, alebo to budú tie kanáliky, dnes ho mal aj také začervenané 😖 A môžem mu na to niečo dať? Najprv som myslela, že sa nakazil odo mna, lebo ja mám nejakú nádcho - chrípku, či čo, ale jemu už 3 dni len to oko slzí. Tak ako sa vám to začalo?

nesca
31. jan 2009

Inak Hani, to čo si písala o manželovi, to ako keby som môjho počula 😀 😀 , len mne to bolo blbé sem aj napísať 🤐 No ale ja som mu povedala, že pôjde a basta 😉 .

iwuskaaa
31. jan 2009

Ahojte 😉 ,
Veji, ja som si teraz všimla, že sme rodili rovnaký deň 🙂 .
A s tým stretkom to ako vypadá? Že by sme sa pridali? 😵

kuratenko11
31. jan 2009

Necsa nam to zacalo uz v porodnici,najskor nam to hnisalo a neskor len slzelo.Teraz uz len slzi,ale ked mu to prepichnu tak mu ocko zaleje vela hnisu ☹ dufam,ze to nebudete met to iste,nezelam to nikomu.Skus kupit kvapky occu flash,je to len vyplach,alebo potom oftalmoseptonex.Drzim palce

hankahc
31. jan 2009

nesca 😀 😀 kasli na muza, ja vybavim nejaky mikrobus a budem vas postupne zbierat. budeme slamene vdovy 😀 😀 😀 ja ked pojdem tak urcite sama s malym na beton, moj muz to definitivne zamietol, ze on sa na take cosi neda, no nutit ho nebudem, ved nejde o zivot 🙂
prajem ti skore uzdravenie aj patrikovi nech to ocko nestrajkuje 🙂 🙂

hankahc
31. jan 2009

kuratenko ahoj 😀 😀 😀

hankahc
31. jan 2009

inac co sa tyka tych prikrmov tak si vezmite priklad od mojej znamej, ktora malej ani nie rocnej dcere dala do flasky kofolu, a na otazku preco jej dala kofolu pit povedala a co mam robit ked jej chuti???? a ako 8 mesacna sedela v kociku s tatrankou ktora bola cela obliata cokoladou....mala ma dnes 3 roky a jej nic NIE JE, nikdy nebola chora....no ale aj tak je to sila..

kuratenko11
31. jan 2009

ahoj Hani tak to je riadna sila s tou kofolou.Ja mam zase znamu,ktora ma tak stareho syna ako my a uz mu supuje piskotu 😉 no co uz vselijaki sme.A k tomu stretku ak pojdem tak aj ja sa hlasim ku slamennym vdovam 😉 zoberete ma?

kape
31. jan 2009

hankahc - no je vela takych mamiciek co to takto riesia, ale niektore zdravotne komplikacie sa objavuju ovela neskor v zivote a moze to byt dosledkom aj takychto zaciatkov. Ale kazdy sme sam zodpovedny za svoj zivot a my sme ako matky zodpovedne za svoje deti, tak v konecnom dosledku kazda z nas urobi to co uzna ze je pre jej dieta najvhodnejsie.

A este k tej kofole, ze "a na otazku preco jej dala kofolu pit povedala a co mam robit ked jej chuti???? ", no najprv jej to musel dat niekto ochutnat aby zistila, ze jej kofola chuti.

A baby nebojte myslim, ze bude viacej mamiciek co nebudu moct ist s manzelmi. Len pekne pridte aj bez nech sa vsetci spozname.

A potom si musime vyrobit menovky ako v skole 🙂 a na nej nick a pod nim by mohlo byt skutocne meno, a pripadne este vyrobit menovky aj nasim krpcom.

Slaviq chodievas do Krompach? To je moje rodne mesto, ale uz tam nikoho nemame, len pravidelne raz za rok sa na dusiciky tam zastavime, minuly rok bol s nami uz aj Samulo pozriet , ze kde s amu mamina narodila. 🙂

jancia
31. jan 2009

Caute baby
tak ako vikendujete?

Lalu super su ti nasi chalosi na foto, Patrik je big boss 😉.

Aj ostatne fotecky su krasne co ste popridavali, ja "cekujem" nase albumiky stale...

Baby co ste este neposlali fotky do toho spolocneho... NA CO ESTE CAKATE??? Sup sup!!! 😠 😀

Iwuska ahoj, jasne pridaj sa k nam na stretko, mame aj extra temu tak to kukni!

Nika.r som rada ze sa to vyriesilo, ja uz sa tiez tesim ked budeme davat prvu papku, ako bude maly reagovat, to budu ksichty 😝.
Inak sa pridavam do klubu lyzickovitych z DM 😀 chichi, my sme ruzovu posunuli neterke a zatim sme skusali zelenu na lieciky, uvidime ktorou zacneme prvy prikrm 😕 .

jancia
31. jan 2009

Cau kape 😉

hanka no tak ta kofola... to je sila... vsak tu ani ja teraz nepijem ked kojim... hmmm... inak chcela by som vidiet jej zubky ak este nejake ma, resp. potom tie co jej narastu...

kape
31. jan 2009

Cau Jancia.

Ti nasi drobci su este aj podla veku a vahy na tej fotke zoradeni🙂 POtom dame stretko, skoda ze Nika so svojim Tomim nie je v BA a spravime im plienkove fotky, aj s Lukaskom a Kubkom, co Vy na to ostatne maminy, nech sa ukazu v tom o com sa maminam aj snivalo, take IB by sme im mohli poobliekat rozne kazdemu inu farbu. 😀 Joj uz aby tu boli.

Ja som to tu uz asi raz pisala, ze moj kolega zacinal s prikrmami - domacimi haluskami, tak od lekarky isli potom domov s pekne sklonenou hlavou, ked sa im z toho maly vyhadzal. Ja som sa vtedy na tom dobre zabaval , teraz si hovorim, ze chudak ten drobec, dostal riadnu fusku spracovat to. A ti nasi drobcekovia, nevedia co je pre nich dobre a co nie, a to co im ponukneme urcite min, okusia, ved teraz ich vsetko zaujima. Takze ak aj nieco im chuti co pre nich nie je vhodne, za to sme zodpovedni len my dospeli.

hankahc
31. jan 2009

kuratenko jasne ze ta beriem so sebou 😀 😀

baby ale co sa mne dneska stalo, bola som vonku s malym a stretla som znameho tak som sa pri nom zastavila on si potiahol z cigarety a jebs rovno do kocika s plnou papulou dymu ze jeeeeeeeeeeej aky je maly zlaty... 😠 😠 😠 z kocika sa mi parilo ako zo sauny, ja som nedychala, ani neviem ako som odisla....sme domov prisli ako z krcmy....akoze nemam nic proti fajciarom ale aby mi niekto fukol dym do kocika na 5mesacne dieta tak to teda nie!!!!

kape ja nebudem potrebovat menovky ja vas vsetky poznam 😀 😀 😀 aj deturence, ale samozrejme vas poznam len pod prezyvkami, viem len ze lalu sa vola normal martina teda ak sa nemylim 😅 😕 (dufam ze ma nezabije 😅 )lebo mne sa uz aj o vas sniva 😲 😀

jancia
31. jan 2009

hani si zlata 😀 a dobre si si tipla, je to Mata
inak dufam ze si ho pekne sfukla toho znameho... 😠 fuj

Kati to potom dame taku foto xixi

kape
31. jan 2009

Hankahc - tak podla mna niektore mena nie je tazke uhadnut z nasich nickov 😀 Ja som nevedela ze co si mam uz vymysliet, tak som dala prve pismena z mojmho a manzelovho mena. Aj ked z nicku Lalunny to jasne nie je. A patris medzi poctivych sledovacov nasich albumikov, mas cerveny bod.

A tomu znamemu ja by som asi povedala, ze ci zistil ze v kociari je male dieta, ja mam na take veci tiez riadne nervy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre