Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

kuratenko11
8. mar 2009

ahojte
dakujem za povzbudenie,vcera som mala este horucku,dnes sa uz citim trosku lepsie,dufam,ze sa toho cim skor zbavim.Maly je zatial zdravy,klop,klop.
Jamaicka,Simi je sikovny,uz stvornozkuje,ale este nevie dobre pouzivat ruky,tak sa hadze do predu,uz prejde docela dost 😀 cez den je na zemi a ked je nahodou v nasej posteli uz musim davat poriadny pozor.Hned by spadol😒 A inak vobec nevadi ak tvoja mala nestvornozkuje,kazde dieta je ine,moze sa stat ze sa hned postavi 😀
Katinka to ty si kupovala tie piskoty od nestle?Mne dala kamoska len na kostovku asi 5ks,ale nemozeme to este,lebo Simco to normalne odkusne 🙂ono sa to ma rozpustit v ustach,ale nam to nejako nefunguje a to este nema ani jeden zub 😀

katinka0000
8. mar 2009

kuratenko: hej, ja som kupovala tie piskotky. nas nico ich pekne cmula, zatial z nich neodhryzol. oni sa ale hned rozpustaju na jazycku.

jankamanikova
8. mar 2009

Ahojte!
Nebola som tu velmi dlho, lebo sme mali tazky tyzden. Tak Vas len chcem pozdravit.
Jany nam priviezol domov nejakeho bacila, tak sa velmi dlho zotavujeme. Deti su uz fit, ale ja som "ohluchla". A myslim to doslovne a to tak, ze v piatok som musela ist k dr., u ktoreho so nebola sedem rokov 😀 . A mam akutny zapal zvukovodov, usi ma nenormalne bolia a co je najhorsie, nepocujem nic 😀 , co vyhovuje mojim styrom chlapom 😀 . Ale inac sa mame dobre, akurat, ze nam uz sibe z toho, ze sme stale len doma a nemozme ist von (kvoli mne). Jany sa snazi, vari, perie a stara sa o deti. Jakubko je zatial najzdravsi clen, ale aj on uz dnes schytal teplotu, ale dufam, ze to bude zo zubkov, ktore este stale nevysli 😎 . Ale zato beha po dome ako ostrostrelec ...
Teraz deti spia, tak mam chvilku cas a idem zistovat na internete, co mam robit s tym mojim zapalom.
Majte sa krasne a opatrujte sa.

kuratenko11
8. mar 2009

katinka ano rozpustaju sa,ale on si odkusne taky poriadny kus a este to nema dobre rozpustene a prehltne tak to je katastrofa ☹ zacal sa drhnut musela som ho prehnut dolu hlavou,aby mu to vyletelo s pusinky ☹ tak radcej uz neskusam,esteze som bola pri nom.Ale zase,kazde dieta je ine 😉

katinka0000
8. mar 2009

jani skore uzdravenie!

kuratenko11
8. mar 2009

Joooj Jankamanikova drzim moc palce,aby si sa cim skor z toho dostala.Viem co je bolest usi a neprajem to nikomu.Tak sa drzkajte

jankamanikova
8. mar 2009

Dievcata, dakujeeem. A ako citam, tak mozeme usporiadat preteky, lebo je tu uz viac babetiek, co stvornozkuju. To je super.

danulik
8. mar 2009

janka - aj my vam prajeme skore uzdravenie!!

kati - aj my kupime urcite polohovatelnu - ale to je uz asi vacsina..

kocky, co ste dostali od manzelov k dnesnemu komunistickemu sviatku? 🙂 🙂 🙂

klaudinka21
8. mar 2009

danulik kvietkyyyy 😀 😀 😀 som bola v soku ze si spomenul 😀 😀 😀

kuratenko11
8. mar 2009

ja som dostala orchideu,uz ani neviem kolku 😀 byt mame sama orchidea 😀 😀 😀

danulik
8. mar 2009

mne sa manzel vyhrazal karafiatom 😀 teraz isiel na skuter, tak som zvedava, co donesie 😀

klaudinka21
8. mar 2009

co natrha cestou?? 😀 😀

klaudinka21
8. mar 2009

kuratenko takze sa celkom vyznas do orchidei?neviem co s mojou jedinou 😀 zda sa mi ako keby nemala dobru zem alebo co a to sme kupovali taku ktora by sa vraj mohla na orchidei pouzivat,tak neviem ci ju pohnojit alebo presadit alebo co?

danulik
8. mar 2009

klaudi - ked to teraz po sebe citam, tak to tak naozaj vyznelo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale hadam nie, lebo co by som teraz robila s borovicou? 😀 😀 😀

klaudinka21
8. mar 2009

ozik danulik na kolkom poschodi budete byvat?

danulik
8. mar 2009

na siedmom, preco?

klaudinka21
8. mar 2009

he he he lebo to budes vidiet na nas dom potooooom 😀 😀 vcera som nemala co ribt tak kukam kukam na ten panelak a hned mi napadlo ze jeee to budes vidiet sem 😀 😀

danulik
8. mar 2009

klaudi - tak si kupime dalekohlad a budeme si kyvat 😀 😀 😀

klaudinka21
8. mar 2009

ok beriem ta za slovo 😎

klaudinka21
8. mar 2009

co mate na obed? mne dodo vari sa cini lebo pride aj jeho brat s buducou svagrinou, v lete ideme na svadbu, som zvedava co si idem obliect nemam ani predstavu 😖

kuratenko11
8. mar 2009

Klaudi,no neviem ci sa vyznam v orchideach,nam sa dari,mame velmi slnecny byt,aj ked orchidey nemaju radi priame slnko,ale nasim to nevadi 😉 skus ju pohnojit,mne ked uz isla vykapat,dobre som ju osprchovala,pohnojila a zobrala sa

klaudinka21
8. mar 2009

ok vyskusam, no ak nie tak pude 😅

danulik
8. mar 2009

teeda, ty sa mas, aj tami mi pisala, ze jej drahy uvaril polievku a moje zlato vie "uvarit" akurat tak hrianku 😀 😀 😀 ale nevadi, aj to sa ceni..
ja by som si dala nejaku dobru polievku, ale nechce sa mi varit, mozem prist k vam? 😀 😀 😀
my ideme na svadbu v septembri a saty zatial neriesim, len dufam, ze dovtedy schudnem 🙂

klaudinka21
8. mar 2009

no schodnut by som potrebovala aj ja, aj napriek tomu ze cvicim kazdy den si predstav ze som kilo alebo dve zase niekde nabrala.....ma ide...porazit 😒

klaudinka21
8. mar 2009

no uz su tu idem sa venovat 😔 pekny dnik pa pa pa

danulik
8. mar 2009

aj ja uz musim zacat civcit 😖 papaa a aj vam pekny dnik 😵

katinka0000
8. mar 2009

danulik: nie. praveze nam musela v obchode polohovatelnu objednavat. sice mali k vyberu nejake, ale nie podla nasej chuti. vela mali nepolohovatelnych. tie su lacnejsie.

katinka0000
8. mar 2009

ja som dostala od manzela 4 lizatka na den zien. 😀 😀 😀
hrozne ma to potesilo, lebo ja lizatka milujem. by som ich jedla cely den, keby sa dalo. kvietok by ma urcite tak nepotesil. doniesol my tie XXL od chupa chups - moje najoblubenejsie.

katinka0000
8. mar 2009

no ja by som tiez mala uz zacat cvicit. som si kupila uz 3 DVD od cindy crawford. som raz zacala a mala som tyzden taku svalovicu, ze som sa nemohla ani zasmiat. odvtedy som sa neprinutila. ☹

danulik
8. mar 2009

kati - my chceme asi tuto: http://babymarket.sk/index.php?page=view&code=1...
mnam lizatka 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre