Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

katinka0000
8. mar 2009

je velmi pekna. aj ty si lizatkova???

katinka0000
8. mar 2009

ja mam v albume fotku nasej autosedacky.

kape
8. mar 2009

Velmi pekne dakujeme za pochvaly. Odovzdam svagrovi - fotografovi.
No sme taka "mlada" rodinka, tridsiatka u oboch uz na krku tento rok, ked ste tu "mladice" minule preberali Vas vek 🙂

A velmi pekne chcem podakovat aj za linky na puzzle, nakoniec sme kupili v Tescu v Poprade a mali aj tie gulicky, co sa v tom deti v nakupnych centrach valaju, tak sme pribalila aj tie do kosa a potom mali v akcii este aj telefon ako auticko na tahanie od Fisher Price za nejakych 7 EUR, vraj zlacnene, tak Samko toho dostala a konecne som v Tescu dostala aj BIO karfiol, v BB 🙂 z BIO zeleniny nebolo nic, tak som bola happy , ze sa nam podarilo kupit.

Danulik - krasna je ta cervena, my mame tiez 🙂 len minulorocny model. Podla mna dobra volba. Som zvedava ako pochodite s kociarom, napis potom.

Dnes bol Samko pozriet svojich prastarych rodicov, sa z neho vytesovali a on sa na nich skeril.

Tak vylet sa nam konci , zajtra sa vraciame spat do BA, ja sa uz ale tesim. Predsa len doma je doma. 😉

ela13
8. mar 2009

Zdravime vsetky babulky a ich mrnusov ci uz so zubkami, ci bez, stvornozkujucich, vrtiacich sa,plaziacich sa a podobne.
My zatial ani jeden zub 😉 , za to kuseme uz uplne vsetko co je po ruke. Vcera to schytal moj krk...
Kati, nadherne fotky z krstu, maly je ina hviezda🙂))). Aj torty vyzeraju uzasne, juj hned by som si dala,mnammmmm🙂
My inak tiez planujeme v dohladnej dobe krstiny, ale musime najprv zosynchroniizovat vychod so zapadom- dedkovcov a babky. Malemu urobime krstnych rodicov aj tu v BA aj na vychode,takze o to to mame trosku zlozitejsie🙂)))
Od stredy sme si boli s polovickou zalyzovat v Kremnickych vrchoch. Konecne som si odskusala staronove lyze..dostala som ich den predtym, ako som zistila, ze som tehotna, takze uz boli trochu aj zapadnute prachom🙂))) Pocko bolo desne, vystriedal sa za jeden den dazd, sneh, hmla, aj neprijemny severak....
A na svahu si mozte tipnut, kolko nas bolo... No jasne iba saleni bratislavcania 😉 v pocte dva kusy a nejaki traja cesi.... No ale nelyzuj, ked mas cely svah pre seba🙂))). Po prichode domov som z rukavic mohla vodu zmykat a o "nepremokavej bunde" na lyzovanie ani nehovorim....
No ale hlavne moji rodicia boli super a postarali sa o maleho v case, ked sme sa boli posmykat🙂)))

Danulik, my sme si zaobstarali tiez taku istu autosedacku ako chces Ty, ale z tejto stranky a je to teda o doooost lacnejsie, kuk:
http://www.babytime.cz/romer-king-plus-trendlin...
Zajtra si idem pre nu na postu a stala nas presne 4890,-CzK aj s postovnym🙂)))

danulik
8. mar 2009

kati - uz som davno nemala lizatko, si mi spravila chute 😀
ta sedacka je pekna, ale hlavne nech je bezpecna 😉

kape - a uz ste aj skusali karfiol? samko sa trosku polepsil v papani, ci ani nie 😉
jasne, potom hned napisem, drz palce!!
stastnu cestu domov 😉

ela - dakujem za tip 🙂 zajtra daj vediet, ako sa lukimu pozdava 😉

tessie
8. mar 2009

Ahojte mamuľky... tak my sme sa vrátili z víkendu. Bolo nám super. Inak aj my chceme tú istú autosedačku (a tiež rozmýšľam, či ju kúpiť v Cz alebo niekde v Nemecku), a ja by som Danulík na tvojom miestie určite nekupovala už vajíčko. Neviem, či je možno dať dieťa do autosedačky aj skôr, ako ked dosiahne váhu 9kg, ale ved sa to dá dať aj do ležiacej polohy, tak hádam áno. Alebo je možnosť kúpiť autosedačku 0-18kg. Aj Romer majú tuším aj túto kategóriu.

Chorým prajeme skoré uzdravenie, nech ste čím skôr fit.

Chcela som na niečo reagovať, ale zabudla som 🙂 Ak mi napadne, tak vám dám vedieť... pa pa zatiaľ. Inak Kape, nezávidím ti tú rannú špičku, to máš hrozné. Ja som si dnes bola skúsiť trasu od nás na Kolibu, no zvládla som to... ale neviem, neviem... No musíme si veriť 🙂

tessie
8. mar 2009

MDŽ - tak ja som dostala krásne kvietky od manžela a aj od švagra ružičku 🙂

danulík - už prišli karafiáty??? 😀 😀 😀

danulik
8. mar 2009

tess - aj to ma uz napadlo, ze kupime tu autosedacku 0 - 18 kg, ale neviem.. zatial nestresujem, cakam na vybavenie reklamacie a potom sa uvidi, co dalej 😉
teraz sa oplati aj v cechach aj v madarsku..

karafiaty neprisli, ale prisli dve bonboniery 😀 kvetinarstvo uz nestihol..

kape
8. mar 2009

Danulik- jasne ze hlavne nech je bezpecna, ja som myslela potah ze sa mi velmi paci farebna kombinacia, karfiol budeme papat uz az doma v BA.

Ela13- torty nielen vyzerali ale aj chutili , obe.

danulik
8. mar 2009

kape - tak potom napis, ze ci spapal 😉 som zvedava.. my sme zatial len tak dietne - na kasickach..

tessie
8. mar 2009

už viem, čo som chcela... kape - krásne fotky a tiež by som si dala teraz takú dobrú tortičku... mňaaaam, idem asi na chlieb s lekvárom 🙂

dani - Madarsko je asi ešte lacnejšie, len tam sa nedohodneme 🙂 inak tá stránka, čo dala ela, tak to je zatiaľ najlepšia cena, akú som našla aj ja... tak ju možno objendáme z Čiech

kape
8. mar 2009

No neviem neviem ako bude s karfiolom, kedze Samulo aj spapa, nie vela, ale nemoze to byt s lyzickou. Dnes mal kupovanu tekvicu s ryzou Alnatura a podla mna mu chutilo, ale taky spinavy bol , oci aj usi zamazane ruky ani nehovorim a ja tiez zamazana od hlavy po paty. Bez stolicky a nase krmenie bez lyzicky, no uzas. Som zvedava, ako bude v BA v stolicke. My sme este kase neskusali a ani si to dost dobre neviem predstavit ako ich bude papat, ked flasa nie, lyzicka tiez nie, Lili ako papa kasu ? A ktora jej najviac chuti ?

Tessie - dik, a my uz autosedacku mame, ale keby sme nemali objednavali by sme spolu 🙂

danulik
8. mar 2009

tess - ja vyzieram tu bonbonieru 😀

kape - lili papa ryzovu kasu a teraz som jej kupila obilno - hruskovu.. nemozem povedat, ze by jej velmi chutila, ale zje.. z flase nechce, takze sa trapime lyzickou.. ona ma z toho super zabavu, vypluva a prska, cela je zababrana, no proste sranda 😀

katinka0000
8. mar 2009

baby ale vsimli ste si, ze vo vsetkych okolitych krajinach je lacnejsie ako u nas? to je neskutocne, ako ti obchodnici na slovensku zarabaju. 🙄 😠

danulik
8. mar 2009

kati - vsimli 😖 😒 😠

lalunna
8. mar 2009

mame hrozny vikend, cela rodina mame crevnu virozu, patrik chudatko je az zeleny, vsetko co spapa vyvracia, ale chvalabohu dnes sa mi ho podarilo nakojit po troske aspon par krat a nezvracal, ale teraz vecer ☹ 😢
ma aj hnacku, vcera sme boli na pohotovosti
ja uz sa lepsim, ale chudak manzel je na tom momentalne tiez dost zle...
je to hrozne, ked babatecko place lebo chce byt prisate a ja sa bojim mu dat viac co i len hlt lebo to ide vsetko von, uplne ho davi, teraz spinka, dufam ze sa nezobudi na vracanie, normalne mi je do placu

danulik my uz pouzivame sedacku cca tyzden, patrik sam sedi, tak neni o com

ada11
8. mar 2009

lalunna, to nám je ľúto ☹

danulik
8. mar 2009

lalu - to co?? chudatko patrik ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 musi to byt hrozne ☹ ☹ ☹ drzim palceky, nech uz negrcka a nech ste zdravucki!!

katinka0000
8. mar 2009

lalu: to je mi luto. chudatko! skore uzdravenie!

lalunna
8. mar 2009

baby 😢 zajtra idem k nasej doktorke ze co ona povie, dufam ze noc bude ok

danu, my mame presne tu o si dala link, je jedna z najlepsich a patrikovi sa v nej velmi paci

lalunna
8. mar 2009

a aj presne tu farebnost

katinka0000
8. mar 2009

lalu: tak sa ozvi, ako ste dopadli. drzim palce!

danulik
8. mar 2009

potom na stretku spravime spolocnu "romer" fotku 🙂 🙂 🙂
drzte sa, lulu!!

danulik
8. mar 2009

pardon - lalu 😅

lalunna
8. mar 2009

danu 🙂 ci dunu 😕

teraz pocitujem nevyhodu toho, ze nevie a nechce dudel ani flasku, inak ako prsnikom ho neukludnim, nezasytim ani vodu donho nedostanem... ach

inak mame vsetko ogrcane, uz som dnes tepovala koberec, umyvala dlazku, periem nonstop, potahy na matrac, povliecky, nase veci, atd.

nechapem kde sa to na nas nalepilo taka hnusoba

kape, pekne fotky, ste fakticky mila rodinka

danulik
8. mar 2009

nasu lili obcas volame lulu, tak mi uslo 😀
s tym cumlom ti rozumiem, u nas je to take iste.. prso je len prso 😉
teraz je vsade chripka a virozy, takze to urcite nebolo tazke niekde chytit 😖

tessie
8. mar 2009

baby, a dá sa tá Romer King plus 2009 pripevniť na predné aj zadné sedadlo? To asi nemá tú nohu vpredu, že? (to je zrejme ten Isofix) V čom je ten Isofix lepší? Dík

danulik
8. mar 2009

tess - tato je s isofixom:
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
a tato je safefix:
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

isofix sa lahsie upevnuje a safefix je bezpecnejsia - ale blizsie ti asi povedia v predajni 😉
da sa pripevnit asi aj predne sedadlo, ale nie som si ista, ci je to zrovna bezpecne..

nika.r
8. mar 2009

ahojte 🙂

lalunna, prajem skoré uzdravenie. My sme presne niečo také mali asi mesiac dozadu. Až sme skoro všetci plakali z toho, ako nám bolo zle.

Nám veľmi pomohla Smecta do čierneho nesladeného čaju - upokojila žalúdok a myslím, že má aj nejaké rehydratačné účinky..kúpili sme v lekárni. Malému som po lyžičkách dávala čaj...jednu celú noc som ho nekojila, lebo som sa bála, že bude zvracať a náhodou sa bude dusiť, ked zaspí...bol bez jedla asi 12 hodín, bežne sa kojíme v noci ešte dvakrát...ale môžem ťa potešiť, že tieto virózy netrvajú dlho..u nás prešla za tri dni...držte sa!

nika.r
8. mar 2009

lalunna, ešte úplne najlepšie bolo veľa spať - pokiaľ môžeš kašli na všetko a veľa spite..aspoň my sme jeden celý deň všetci traja ležali v posteli a vlastne až potom sme sa z toho spamätali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre