• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

2. septembra 2011 
a este: velmi mi pri kupe padla do oka ta zelena farba, na jar a leto ako stvorena, taka svieza :slight_smile:
a ma super vymysleny prsiplast, ked doprsi mozes nechat na kociku a len odzipsujes "dvere" pre dieta a zrolujes a zahaknes nad strieskou
a este bola k tomu taska na cely zlozeny kocik ked cestujes niekam zbalis kocik do tasky...
27. mar 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lalu madlo sa malemu urcite zijde, ked bude objavovat zvet okolo bude sa chciet vyklanat a obzerat za autami a psami a detmi a lepsie mu bude ked sa bude mat o co chytit, pritiahnut, opriet, napriklad moj Adamko bol taky kludas ze som ho zapinala len okolo noziciek a ramienka mal volne, lebo cez madlo by nevypadol a hovorim on bol strasne spokojny v kociku takze sa ani nikdy o to nepokusal, myslim ze okolo roka som ho nezapinala vobec lebo sa drzal madla a sedkal, bez madla by urcite vypadol
27. mar 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak co sa tyka farieb ja si teraz vychutnavam tie babske (hneda, ruzova, seda, cervena, zlta a kvietocky a blbiny :grinning: ), prijemna zmena po chalanovi len je to financne narocnejsie :grinning:

sme boli na kontrole u doktorky, Adelka ma antibiotika do nosteka a Adamko do uska, a poslala nas ku k rcnemu tak im prestrekoval uska cistil od mazu, dufam ze budu rychlo fit :pensive: a ze sa konecne otepli :rolling_eyes:
27. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,
tak nam prisla konecne jar, cely den sme boli vonku, ako len bolo krasne :wink: Vidim,ze nikoho tu dnes nebolo, asi ste si uzivali krasne pocko, ze?
Lalu, nakupila si v Ikei? Kocik mate paradny, krasna farba, my mame uz od januara sportak, ten nas Jane.
27. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Basky jar? :confused: U nás sa to na jar zatiaľ nepodobá :angry:
Lalu, dík :wink: A do Ikei by som sa aj ja išla vytešiť :grinning: na nejakú jarnú výzdobu :dizzy_face:
27. mar 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
dnes bolo fakt krasne, skoda ze my musime byt doma zavreti :confounded: no co uz... tak si uzite vikend aj za nas... :wink:
27. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janci, budeme na Vás myslieť, keďže aj my budeme zavretí doma :confounded: :wink:
27. mar 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, tak skore uzdravenie drobcekom :wink: Uz je trosku lepsie?
27. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus :frowning2: :sunglasses:

vdaka basky, no je lepsie... asponze je vesely ako vzdy aj ked vidno ze unavenejsi a tak, kasel, sopliky...
27. mar 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, pekne pocko len prichadza, este si uzijete :wink: Uz Vas ockovali druhy krat? Ak ano, ako reagoval? Nas to caka v stredu, uz teraz mam obavy, zle znasal to prve ockovanie, teplotka, a taky smutny len leskal ...
27. mar 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej, dufam ze uz nenasnezi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nas uz ockovali, znasal to ok akurat mu to trochu napuchlo - mal to tam take tvrde ale potom uz nic. tak sa drzte a preventivne mu mozes dat volaky nurofen ci panadol ci co sa dava, aby nemal teplotu. a octovy obklad na nozku sa tusim dava.
27. mar 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Po prvom mal tiez na oboch nozkach hrce, a octan som davala asi 3x, a nic moc, presiel tyzden a preslo to same. Panadol pripraveny. Len neviem, ci po ockovani mozme von, ked bude pekne, no spytam sa lekarky, ked tam budeme.
Dali ste aj pneumokoka?
27. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No so snehom dúfam perinbaba skončila :grinning: ...a ja jar milujem :dizzy_face: , príjemných 15 stupňov :dizzy_face: , tak len nech Dávidko vyzdravie, šup do ulíc :grinning:
My sme iba včera s chorobou začali, takže u nás je ešte len začiatok...ale smejká sa, ale má také unavené zaslzené očká, chudáčik :frowning2: . Ale zatiaľ spinká, klop klop, snáď prejde noc v pohode...
Nás už tiež očkovali druhýkrát, znášal to super, bez zmeny...preventívne som dala Nurofen a tiež studený obklad :slight_smile: ...
Idem si ja ľahnúť tiež, dobrú noc prajem :wink:
27. mar 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwuska, tak to ste mali super, ze takto reagoval na ockovanie. Snad Vas budeme nasladovat :wink:
Tak skore uzdravenie a dobru nocku aj Vam
:slight_smile:
27. mar 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak vás opäť zdravíme po dlhšom čase...
Martinka je veľmi živá, neposedí, stále by mi len lozila a kde sa dá, tam sa všade chytá, a hlavne mojich teplákov, minule mi skoro až stiahla, čo sa po mne štverala

tessie - čo si písala, že ti Sofinka skoro spadla z postele, tak moja Martinka aj spadla, prežila to, mala aj modrinku na čele a teraz keď lozí po posteli a príde ku okraju, tak zastane...chvíľu váha, pozrie na mňa a zakriči í...ja ju akože tak mierne postrčím ďalej a ona začne pekne cúvať... :confounded: :astonished: :rolling_eyes: ale aj tak ju nenechávam samu na posteli

z hlbokého kočiara mi definitívne vyrástla, nerada sa s ním lúčim, lebo sa jej v ňom dobre spinkalo, ale už má pokrčené nôžky, takže čakám, až príde konečne jar a oteplenie, že ju budem dávať do buginy :sweat_smile:
28. mar 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Prajem krasny slnieckovy vikend, kopec radosti a lasky.
My budeme motorkovat. To je klasicka motorka - odrazadlo. Bol na nej Janik a aj Matusko a je to vyborne na vyvoj chrbtice a posilnovanie noh. Dieta same motorkuje, bez pomoci a pouziva zaroven aj mozog. Bicykel neriesim. Janik sa zacal sam bicyklovat v tretom roku zivota na velkom bicykli, dovtedy miloval motorku (a samozrejme aj mna). Ale Jakubko zacne motorku pouzivat, az ked bude poriadne chodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Dovtedy len lozenie a vstavanie a padanie a lozenieeeee ....; a este aj zliezanie z postele zadockom (ale to sa musi naucit sam, bez pomoci).
28. mar 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame golfac CHICCO a sme s nim spokojni.
28. mar 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my chceme odrazado. je to super. deticky si vynikajuco tak cvicia nozicky.
co ste dneska varili? my nic, asi si objedname pizzu.
28. mar 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj my máme golfáč chicco a sme spokojní :slight_smile: a frajerské odrážadlo už čaká doma v krabici :grinning:
ja som varila hrachovú polievku a druhé cestoviny so všeličím čo dom dal :grinning:
pa a krásny slniečkový víkend :slight_smile:
28. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme prave dojedli pizzu (Jany objednal) a deti pochoduju do postele aj s tatinom. Jakubko pri mne rozhadzuje poctivo naskladane pradlo a ja sa chystam konecne preobliect pyzamo, v ktorom sa od rana promenadujem po byte.
28. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňaaaaam pizza, ale drahý má diétu takže nemôže byť, ale pre mňa vezie koláče priamo z pekárne, moravské, tvarohové, nugátové, sa teším :grinning:
28. mar 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, peknu sobotu aj odo mna :slight_smile:
Ja som s malym sama, tato siel okopavat zahradu :grinning: hehe, chudak, prisiel rano o pol 5 zo zurky a teraz fachci ale tak mu treba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ja som poupratovala, maly sa napapal a teraz som na rade ja, ja mam tiez cestoviny este od vcera - zapekane a takisto so vsetkym co som nasla v chladnicke :wink: .

baby vy uz vozite v golfaci? no toto :confused: my este vo vanicke... :sweat_smile:
28. mar 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jancia áno my už sme dva mesiace v golfáči, aj snehom sme sa brodili ním :grinning: keď spinká je v polohe ležmo a keď chce pozorovať tak v polosede až sede veď doma už skoro stále sedí a hrá sa často a rád sám, už je to veľký chlapík :grinning:
idem ja off, obedovať a potom von :grinning:
28. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janci: my vozime aj v golfaci aj vo vanicke. teda ako kedy. doobeda spinka vo vanicke, lebo tam sa lepsie vyhaja a poobede ideme na prechadzku v golfaci.
elly: a aky chicco mate?
28. mar 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne bude ľúto za hlbokým kočíkom, veľmi som si ho obľúbila. Rýchlo to ubehlo, ani som si ho poriadne neužila a už sa tam skoro nezmestí. Budeme tiež kupovať.
28. mar 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby, chcem sa spytat. ako je to s danovym priznanim? my nemusime za min. rok odovzdavat dan. priznanie? staci, ked mi v praci urobia rocne zuctovanie dane?
28. mar 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katinka, spravia Ti v praci aj danove priznanie ak is ich o tom poziadala,mne take tlacivo domov poslali a moja mzdarka mi danove urobi. Ved nam budu vracat dan za minuly rok, tak nam to danove priznanie aj treba :slight_smile:

Tak ja som dnes mala na programe pol dna tiez riesenie kociara, ale samozrejme, ze so sestrou pre jej male v brusku a kedze sme isli do Babymarketu, tak jednoznacne u nej vyhrala Teutonia a ja som zas dost na nu nalomena a este aj ten dnesny vetrisko co tu bol ma k nej viac naklonil. Vy uz tu vsetky riesite golface a mne sa zda ze v sportiaku je tiez fajn, uz sa nechystate pouzivat sportiaky co ste mali ku kociarom? A ste ma tak trosku prinutili rozmyslat tiez nad nejakym golfacom, ale ja ked tak az niekedy okolo roka, by som asi zacala pouzivat, aj to len rychle presuny a nakupy. A pacil sa mi zappik, ale ten sa neda polohovat.

No a dnes na plavani sme skusali prve ponoronie, no Samko celkom OK, loen ja sa to musim naucit , aby som mu svojou nespravnou technikou nesposobovala stresy. A dnesne plavanie bolo super, Samulo si uz tak vegetacky vychutnava polohu na chrbatiku. A este dnes na plavani sme mali jeden pre nas prijemny zazitok. Sme prisli a ja hovorim, ze Samulo ty si sa nepocikal do plienocky, ty si si ju asi sanoval a na to lektorka, ze sup ho na nocnik. A ja som tak trosku neveriacky na nu pozerala, a ze vraj tak ucia aj male deti navykom , ze aby urobili potrebu predm vstupom do bazena, samozrejme, ze nasi su na to este krpaty, tak hovorim, ze vyskusame, ale ze podla mna nic z toho nebude, a ako som ho posadila tak sa krasne vycikal do nocnika.

Ale doma uz ked vidim, ze tlaci a vdava tie svoje "kakacie" zvuky, tgak hned ho davam na nocnik a uz tyzden pekne kakame do nocnika.

A este mam otazocku, predtym ako Vam deticky zacali stvornozkovat, robili presuny okolo svojej osi s ruckami, Samko sa tak preruckuje o 360 stupnov, ale zatial sa mu dopredu pripadne dozadu posuvat nechce. A teda odkedy ma rozlozene puzzle na zemi sa mi zda ze si dost posilnil rucky. A tiez si dost posilnil svoje hlasivky a mamamamama a nienienie mame naladene kazdu chvilku.

Veru tie nase deticky nam uz rychlo vyrastli z babatiek.Ale ako kazde aj toto prave prebiehajuce obdobie je krasne a neopakovatelne a dufam, ze sa mi to vela vryva do mojej pamate. Je to naozaj krasne a carovne.

Pekny zvysok vikendu.
28. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kape tak citam ze ste maly uspesny den :slight_smile:

Vsetkym este peknu nedelu a nezabudnite si pretocit budik :wink:
28. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze maly... :zipper_mouth: oprava: mali :sweat_smile:
28. mar 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jani, no mali a Vy ako cely den nakoniec sami?

Sme Vas na plavani spominali. Dnes sme boli traja a Matko nam vaic menej uz neplakal a ponaranie zvladol lepsie ako Samulo. A plavali sme len s Lubkou Monika bola dnes mimo.
28. mar 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok