Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

lalunna
27. mar 2009

a este: velmi mi pri kupe padla do oka ta zelena farba, na jar a leto ako stvorena, taka svieza 🙂
a ma super vymysleny prsiplast, ked doprsi mozes nechat na kociku a len odzipsujes "dvere" pre dieta a zrolujes a zahaknes nad strieskou
a este bola k tomu taska na cely zlozeny kocik ked cestujes niekam zbalis kocik do tasky...

aktak
autor
27. mar 2009

lalu madlo sa malemu urcite zijde, ked bude objavovat zvet okolo bude sa chciet vyklanat a obzerat za autami a psami a detmi a lepsie mu bude ked sa bude mat o co chytit, pritiahnut, opriet, napriklad moj Adamko bol taky kludas ze som ho zapinala len okolo noziciek a ramienka mal volne, lebo cez madlo by nevypadol a hovorim on bol strasne spokojny v kociku takze sa ani nikdy o to nepokusal, myslim ze okolo roka som ho nezapinala vobec lebo sa drzal madla a sedkal, bez madla by urcite vypadol

aktak
autor
27. mar 2009

inak co sa tyka farieb ja si teraz vychutnavam tie babske (hneda, ruzova, seda, cervena, zlta a kvietocky a blbiny 😀 ), prijemna zmena po chalanovi len je to financne narocnejsie 😀

sme boli na kontrole u doktorky, Adelka ma antibiotika do nosteka a Adamko do uska, a poslala nas ku k rcnemu tak im prestrekoval uska cistil od mazu, dufam ze budu rychlo fit 😔 a ze sa konecne otepli 🙄

basky
27. mar 2009

Caute,
tak nam prisla konecne jar, cely den sme boli vonku, ako len bolo krasne 😉 Vidim,ze nikoho tu dnes nebolo, asi ste si uzivali krasne pocko, ze?
Lalu, nakupila si v Ikei? Kocik mate paradny, krasna farba, my mame uz od januara sportak, ten nas Jane.

iwuskaaa
27. mar 2009

Basky jar? 😕 U nás sa to na jar zatiaľ nepodobá 😠
Lalu, dík 😉 A do Ikei by som sa aj ja išla vytešiť 😀 na nejakú jarnú výzdobu 😵

jancia
27. mar 2009

Ahojte
dnes bolo fakt krasne, skoda ze my musime byt doma zavreti 😖 no co uz... tak si uzite vikend aj za nas... 😉

iwuskaaa
27. mar 2009

Janci, budeme na Vás myslieť, keďže aj my budeme zavretí doma 😖 😉

basky
27. mar 2009

Babulky, tak skore uzdravenie drobcekom 😉 Uz je trosku lepsie?

jancia
27. mar 2009

iwus ☹ 😎

vdaka basky, no je lepsie... asponze je vesely ako vzdy aj ked vidno ze unavenejsi a tak, kasel, sopliky...

basky
27. mar 2009

Jani, pekne pocko len prichadza, este si uzijete 😉 Uz Vas ockovali druhy krat? Ak ano, ako reagoval? Nas to caka v stredu, uz teraz mam obavy, zle znasal to prve ockovanie, teplotka, a taky smutny len leskal ...

jancia
27. mar 2009

ved hej, dufam ze uz nenasnezi 😝

nas uz ockovali, znasal to ok akurat mu to trochu napuchlo - mal to tam take tvrde ale potom uz nic. tak sa drzte a preventivne mu mozes dat volaky nurofen ci panadol ci co sa dava, aby nemal teplotu. a octovy obklad na nozku sa tusim dava.

basky
27. mar 2009

Po prvom mal tiez na oboch nozkach hrce, a octan som davala asi 3x, a nic moc, presiel tyzden a preslo to same. Panadol pripraveny. Len neviem, ci po ockovani mozme von, ked bude pekne, no spytam sa lekarky, ked tam budeme.
Dali ste aj pneumokoka?

iwuskaaa
27. mar 2009

No so snehom dúfam perinbaba skončila 😀 ...a ja jar milujem 😵 , príjemných 15 stupňov 😵 , tak len nech Dávidko vyzdravie, šup do ulíc 😀
My sme iba včera s chorobou začali, takže u nás je ešte len začiatok...ale smejká sa, ale má také unavené zaslzené očká, chudáčik ☹ . Ale zatiaľ spinká, klop klop, snáď prejde noc v pohode...
Nás už tiež očkovali druhýkrát, znášal to super, bez zmeny...preventívne som dala Nurofen a tiež studený obklad 🙂 ...
Idem si ja ľahnúť tiež, dobrú noc prajem 😉

basky
27. mar 2009

Iwuska, tak to ste mali super, ze takto reagoval na ockovanie. Snad Vas budeme nasladovat 😉
Tak skore uzdravenie a dobru nocku aj Vam
🙂

stankaji
27. mar 2009

Ahojte baby! 🙂 🙂 🙂
tak vás opäť zdravíme po dlhšom čase...
Martinka je veľmi živá, neposedí, stále by mi len lozila a kde sa dá, tam sa všade chytá, a hlavne mojich teplákov, minule mi skoro až stiahla, čo sa po mne štverala

tessie - čo si písala, že ti Sofinka skoro spadla z postele, tak moja Martinka aj spadla, prežila to, mala aj modrinku na čele a teraz keď lozí po posteli a príde ku okraju, tak zastane...chvíľu váha, pozrie na mňa a zakriči í...ja ju akože tak mierne postrčím ďalej a ona začne pekne cúvať... 😖 😲 🙄 ale aj tak ju nenechávam samu na posteli

z hlbokého kočiara mi definitívne vyrástla, nerada sa s ním lúčim, lebo sa jej v ňom dobre spinkalo, ale už má pokrčené nôžky, takže čakám, až príde konečne jar a oteplenie, že ju budem dávať do buginy 😅

jankamanikova
28. mar 2009

Ahojte!
Prajem krasny slnieckovy vikend, kopec radosti a lasky.
My budeme motorkovat. To je klasicka motorka - odrazadlo. Bol na nej Janik a aj Matusko a je to vyborne na vyvoj chrbtice a posilnovanie noh. Dieta same motorkuje, bez pomoci a pouziva zaroven aj mozog. Bicykel neriesim. Janik sa zacal sam bicyklovat v tretom roku zivota na velkom bicykli, dovtedy miloval motorku (a samozrejme aj mna). Ale Jakubko zacne motorku pouzivat, az ked bude poriadne chodit 😀 😀 😀 😀 . Dovtedy len lozenie a vstavanie a padanie a lozenieeeee ....; a este aj zliezanie z postele zadockom (ale to sa musi naucit sam, bez pomoci).

katinka0000
28. mar 2009

my mame golfac CHICCO a sme s nim spokojni.

katinka0000
28. mar 2009

aj my chceme odrazado. je to super. deticky si vynikajuco tak cvicia nozicky.
co ste dneska varili? my nic, asi si objedname pizzu.

elly111
28. mar 2009

ahojte aj my máme golfáč chicco a sme spokojní 🙂 a frajerské odrážadlo už čaká doma v krabici 😀
ja som varila hrachovú polievku a druhé cestoviny so všeličím čo dom dal 😀
pa a krásny slniečkový víkend 🙂

jankamanikova
28. mar 2009

My sme prave dojedli pizzu (Jany objednal) a deti pochoduju do postele aj s tatinom. Jakubko pri mne rozhadzuje poctivo naskladane pradlo a ja sa chystam konecne preobliect pyzamo, v ktorom sa od rana promenadujem po byte.

elly111
28. mar 2009

mňaaaaam pizza, ale drahý má diétu takže nemôže byť, ale pre mňa vezie koláče priamo z pekárne, moravské, tvarohové, nugátové, sa teším 😀

jancia
28. mar 2009

Ahojte, peknu sobotu aj odo mna 🙂
Ja som s malym sama, tato siel okopavat zahradu 😀 hehe, chudak, prisiel rano o pol 5 zo zurky a teraz fachci ale tak mu treba 😝 😀 , ja som poupratovala, maly sa napapal a teraz som na rade ja, ja mam tiez cestoviny este od vcera - zapekane a takisto so vsetkym co som nasla v chladnicke 😉 .

baby vy uz vozite v golfaci? no toto 😕 my este vo vanicke... 😅

elly111
28. mar 2009

ahoj jancia áno my už sme dva mesiace v golfáči, aj snehom sme sa brodili ním 😀 keď spinká je v polohe ležmo a keď chce pozorovať tak v polosede až sede veď doma už skoro stále sedí a hrá sa často a rád sám, už je to veľký chlapík 😀
idem ja off, obedovať a potom von 😀

katinka0000
28. mar 2009

janci: my vozime aj v golfaci aj vo vanicke. teda ako kedy. doobeda spinka vo vanicke, lebo tam sa lepsie vyhaja a poobede ideme na prechadzku v golfaci.
elly: a aky chicco mate?

bibianna
28. mar 2009

aj mne bude ľúto za hlbokým kočíkom, veľmi som si ho obľúbila. Rýchlo to ubehlo, ani som si ho poriadne neužila a už sa tam skoro nezmestí. Budeme tiež kupovať.

katinka0000
28. mar 2009

ozaj baby, chcem sa spytat. ako je to s danovym priznanim? my nemusime za min. rok odovzdavat dan. priznanie? staci, ked mi v praci urobia rocne zuctovanie dane?

kape
28. mar 2009

Katinka, spravia Ti v praci aj danove priznanie ak is ich o tom poziadala,mne take tlacivo domov poslali a moja mzdarka mi danove urobi. Ved nam budu vracat dan za minuly rok, tak nam to danove priznanie aj treba 🙂

Tak ja som dnes mala na programe pol dna tiez riesenie kociara, ale samozrejme, ze so sestrou pre jej male v brusku a kedze sme isli do Babymarketu, tak jednoznacne u nej vyhrala Teutonia a ja som zas dost na nu nalomena a este aj ten dnesny vetrisko co tu bol ma k nej viac naklonil. Vy uz tu vsetky riesite golface a mne sa zda ze v sportiaku je tiez fajn, uz sa nechystate pouzivat sportiaky co ste mali ku kociarom? A ste ma tak trosku prinutili rozmyslat tiez nad nejakym golfacom, ale ja ked tak az niekedy okolo roka, by som asi zacala pouzivat, aj to len rychle presuny a nakupy. A pacil sa mi zappik, ale ten sa neda polohovat.

No a dnes na plavani sme skusali prve ponoronie, no Samko celkom OK, loen ja sa to musim naucit , aby som mu svojou nespravnou technikou nesposobovala stresy. A dnesne plavanie bolo super, Samulo si uz tak vegetacky vychutnava polohu na chrbatiku. A este dnes na plavani sme mali jeden pre nas prijemny zazitok. Sme prisli a ja hovorim, ze Samulo ty si sa nepocikal do plienocky, ty si si ju asi sanoval a na to lektorka, ze sup ho na nocnik. A ja som tak trosku neveriacky na nu pozerala, a ze vraj tak ucia aj male deti navykom , ze aby urobili potrebu predm vstupom do bazena, samozrejme, ze nasi su na to este krpaty, tak hovorim, ze vyskusame, ale ze podla mna nic z toho nebude, a ako som ho posadila tak sa krasne vycikal do nocnika.

Ale doma uz ked vidim, ze tlaci a vdava tie svoje "kakacie" zvuky, tgak hned ho davam na nocnik a uz tyzden pekne kakame do nocnika.

A este mam otazocku, predtym ako Vam deticky zacali stvornozkovat, robili presuny okolo svojej osi s ruckami, Samko sa tak preruckuje o 360 stupnov, ale zatial sa mu dopredu pripadne dozadu posuvat nechce. A teda odkedy ma rozlozene puzzle na zemi sa mi zda ze si dost posilnil rucky. A tiez si dost posilnil svoje hlasivky a mamamamama a nienienie mame naladene kazdu chvilku.

Veru tie nase deticky nam uz rychlo vyrastli z babatiek.Ale ako kazde aj toto prave prebiehajuce obdobie je krasne a neopakovatelne a dufam, ze sa mi to vela vryva do mojej pamate. Je to naozaj krasne a carovne.

Pekny zvysok vikendu.

jancia
28. mar 2009

Kape tak citam ze ste maly uspesny den 🙂

Vsetkym este peknu nedelu a nezabudnite si pretocit budik 😉

jancia
28. mar 2009

ze maly... 🤐 oprava: mali 😅

kape
28. mar 2009

Ahoj Jani, no mali a Vy ako cely den nakoniec sami?

Sme Vas na plavani spominali. Dnes sme boli traja a Matko nam vaic menej uz neplakal a ponaranie zvladol lepsie ako Samulo. A plavali sme len s Lubkou Monika bola dnes mimo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre