Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
7. apr 2009

iwus - chapem 😉
aj ja budem vdacna za rady, lebo uz mi naozaj dochadza fantazia..

slaviq81
7. apr 2009

Baby, ani ja nemam fantaziu co sa tyka hier 😝
Danulik, s kablami neporiesis nic, vzdy budes malu musiet od nich trhat 😀 Tak to robim ja 😝 Len nechapem co na tych kabloch vidi 😕 😠

danulik
7. apr 2009

slaviq - kable a mys z pc - to je najvacsi magnet.. ale ani ja nechapem, ze co na tom vidia.. jaaj a u nas su IN este servitky a casopisy, to je skoro rovnako dobre ako kable.. lili je najstastnejsia, ked moze nieco nicit a trhat 😀

mimabb
7. apr 2009

danulik: marek miloval kable... dala som mu vzdy na hranie odpojenu predlzovacku a dalsie nepotrebne kable, ked dosiel do skolky, tak sa smiali, ze je erektrikar (elektrikar) 🙂 dodnes si ho tam pamataju 😀
okrem toho miloval hrat sa s krabickami, casopismi... a vyzera to tak, ze eli pojde v jeho slapajach 😀 akurat, ze uz mame aj mobil, notebook 😵 😵 😵 bude to zabava
ozaj, dik za fotky

danulik
7. apr 2009

mimus - preslo ti to? lebo mne to tahalo asi 40 minut a posielalo dalsich 5 😀

no vidim, ze tieto "hracky" maju v oblube viacere deticky 🙂
na mobil a notebook som skoro zabudla, to je tiez vychytavka 😀

slaviq81
7. apr 2009

Mima, ze elektrikar 😀 😀 😀 Inak dobry napad s tymi nepotrebnymi kablami. Len ci sa Lare bude pozdavat to, ze jej ich odrazu tak nukam 😀 😝
Dani, aj Lara rada "cita" casaky 😀 😀

jancia
7. apr 2009

Caute baby
poradite mi ako varite vajecne zltko? Asi ste to tu uz pisali ale neviem kde presne... dakujem 😉

My si uzivame jarne dni, sme skoro stale vonku, mna uz aj nohy bolia co obieham Drazdiak (take jazero v Petrzalke pre mimo BA 😉 ), Tominovi sa velmi paci vyhlad zo sportaka, dnes zistil ze sa da dobre vykladat nohy na madlo a ani spat sa mu nechcelo.
V piatok cestujeme do Bobrovca, sa tesim, dufam ze nas tam necakaju nejake snehove zaveje 😝 snad vyjde pocko aj na Velku Noc.

Tak keby sme sa necitali vsetkym prajem prijemne sviatky!!! 😵

papajka7
7. apr 2009

baby pridavam sa ku vam ja mam doma tiez 7 mesacneho drobceka 😉 aj by som vas postudovala ale ako pozeram kolko stran ste popisali..... 😅

stankaji
7. apr 2009

Ahojte babule 🙂 🙂 🙂
aj my si užívame jarného slnečného počasíčka, sme vonka tak dlho, ako je to len možné, včera sme boli u kamošky, čo sme spolu rodili mimo mesta - 10 km na vidieku, tak sme sa trochu nadýchali lepšieho vzduchu, malá ani spať nechcela, čo toľko videla všeličoho a hlavne jej kamoš tan zase nespúšťal z nej oči, no sranda sledovať tie deťúrence 😀 😅 😵

...jak ste písali o tých kábloch, tak aj naša Martinka má najradšej káble, keď sa chvíľu nepozerám,,,,šup, ale ako triskáč a je už pri zásuvkách a pri kábloch, my sme už dávno zaslepili zásuvky, ale aj tak jej nedovolím tam liezť...a ešte aká beťárka je, zatarasila som jej krížom krážom stoličkami prístup pod stôl a aj tak ako taká myška sa prešmykla pomedzi nôžky stoličiek, jedna radosť a už bola pri pedáloch, čo má Ľuboš na ovládanie k počítačovým automobilovým hrám... 😅
...a časopisy...už mi stihla odtrhnúť titulnú stranu z Mama a ja špeciál, tak som musela lepiť a všetky časopisy poschovávať...mno radosti veeeeeeeeľa
a istý čas normálne papala kartóniky 😝

papajka - joooj ozaj vitaj!!! 🙂

elly111
8. apr 2009

mamuľky tak o kábloch ani nepíšem, hlavne z pc keď ich trhá, aj všetky ostatné, to keď vidí len fučí že to chce a... tiež som mu takú lampičku s káblom odpojila a s tou sa hrá aj hodinu, vidíte idem ju zobrať aby som mohla poupratovať 😀 , len musí mať vtedy cumeľ aby tie káble nežužlal, no a mobil a časopisy sú hneď v ďalšom poradí a ešte trieskať po umelohmotnom boxe na hračky, ja neviem načo sme mu my všelijaké hračky a hrkálky kupovali, to ho nezaujíma 😀 😀 😀

slaviq81
8. apr 2009

Jancia, ja normalne uvarim vajicko na tvrdo. Bielko zjem ja a zltko necham malej 😀

majsan
8. apr 2009

caute tak vidim ze nase maju rovnaku zabavku.ja som uz masela aj taniere prestahovat kedze som ich mala v spodnej polici.televizor musime pripevnit na mur ale co s kablami.aj nas ma tolko hraciek ale ho vobec nezaujimaju.uz ma aj tajny kod na otvorenie pracky 😀 poskrabka a otvory 😀 bohuzial musim mat pracku v kuchyni kedze kupelnu mam velmi malu a pracovnu nemame.

elly111
8. apr 2009

baby to je sranda čo drobcov zaujíma 😀
ja som mu dala novú hračku, našla som zo starého mobilu káblik z handsfree , ani sa od neho nehne, všade ho ťahá so sebou a obdivuje ho 😀 , to je dobré a menšie ako veľké káble takže ho môžme nosiť so sebou a nebude sa nudiť a mrnčať ani v aute 😀
jancia ja som švihla žĺtko do vriacej vody a uvarila, ono zostalo v celku, potom som ho len roztlačila, alebo keď mu varím tak tam ho primiešam a uvarím priamo so zeleninou

angelina22
8. apr 2009

caute baby, my tak isto radi čítame časopisy, aj mobil sa jej páči ale len na chvílu ale Danielkina srdcovka je dialkové,,, ked už neviem čo s nou tak vyberiem jednu baterku a nechám ju nech sa hrá,,,lebo keby som jej ho nechala , bude prepínat a dávat tak nahlas že som nevedela že sa tak dá aj dať,,,,
aj my sme celýýden vonku, aj 3 x , včera sme sa boli doma len prebalit a prezliect lebo som ju naobliekala,,a bola celá červená....
všetky vás velmi pekne pozdravujem,,,,!!!!

nesca
8. apr 2009

Baby,

a koľko mlieka by mali tí naši drobci ešte piť? Lebo ja ho kojím už len raz v noci, alebo ani to nie, tak koľkokrát mu mám urobiť do fľašky za 24 hodín, poradte, prosíííím.

mimabb
8. apr 2009

nesca: netusim kolko mliecka maju teraz pit, nasa herecka nikdy mlieku vela neublizila... eli papa na ranajky, obcas na desiatu, pokial nema ovocie a na vecer, uz jej skusam davat aj kasu, ale zje ju len, ked nie je velmi unavena... v noci uz nepapa...

slaviq81
8. apr 2009

Neviem ako vam, ale mne sa nezda, zeby zavedenim prikrmov mala pila menej MM. A uz vobec nie v noci 😖

elly111
8. apr 2009

nesca u nás čo sme na UM je to po 6. mesiaci 2-3x denne 220ml,
my máme 3-4x lebo papáme aj v noci, ale nami sa neriaď my sme veľkí papkáči 😀

aktak
autor
8. apr 2009

boli sme v poradni, mame 69,5 cm a 7290g
stala sa taka vec, ze nas dnes ockovali 6-vakcinou (lebo sme dlho soplily preto tak neskoro) a sestricka malej dala aj PREVENAR, ktory sme nechceli !!! vraj mala zapisane ze sme mali aj prvu davku, ale to nam len dali vzdy recept a sme povedali ze nechceme a sme ho nevybrali 🤐 🤐 🤐 takze dnes dostala prvu davku, tym padom asi uz pojdeme aj na druhu 🙄
a ocakavam ze bude mat teplotu lebo 6vakcina a prevenar spolu bude asi nic moc 😢

danulik
8. apr 2009

lili aj po zavedeni prikrmov papa MM stale rovnako, aj 8x za den, dnes som napr. kojila uz 4x a to je len obed 🙂

danulik
8. apr 2009

aktak - a ty si nebola pri tom ockovani?

danulik
8. apr 2009

lili mi dnes od rana "rozprava", ze baba buuva 🙂 len skoda, ze aj lili nebuuva 😀

vejinka
8. apr 2009

aktak zvysenu asi bude mat urcite..my sme tak boli ockovani ale prezije to neboj a nepodavaj jej nic kym nebude teplota vyssia ako 38 stupnov 😉

danulik tiez sa velmi casto kojime napriek tomu ze ma obedy aj vecere

slaviq81
8. apr 2009

Aktak 😕 , teraz vam uz nic ine neostava. A odkial nabrali ten Prevenar? Lebo ja som musela priniest 😕

Dani, aj moja je taka cicka 😀 Niekedy mam pocit, ze budem kojit navzdy 😀

slaviq81
8. apr 2009

Dani 😀 😀 😀 😀 😀

aktak
autor
8. apr 2009

danu bola, uz mala natiahnutu injekciu stala nad malou, a ja hovorim ze myslim ze nebola ockovana, a ona ze ma napisane ze bola a doktorka ze tiez ma napisane ze bola tak jej ju pichla, automaticky, aj som zapochybovala ked to obe tvrdili, ale doma som nasla oba recepty nevyzdvihnute 😖 som rozcarovana z toho 🙄

vejinka
8. apr 2009

aktak nemohla si odmietnut?

vejinka
8. apr 2009

baby neviem ci ste tu riesili opalovaky...mohli by ste mi nejaky doporucit? dnes idem kupit ja som sa zatial rozhodla pre niveu amme tu proti vetru a chladu a nemal s nou problemi a vraj moc neodporucaju menit znacku

danulik
8. apr 2009

slaviq - aj ja mam niekedy ten pocit 😀 neviem si predstavit, ako ju "odstavim" 😅

aktak - to je blbe 😖 a ten prvy krat ju urcite neockovala? pozerala si sa?

ja som tiez bola po prevenar v lekarni, iba hexu nam dali od nich, co mali v zasobe..

veji - a ako ti maly papa prikrmy? vela zje?

aktak
autor
8. apr 2009

vejinka mohla, ale sme riesili ci ma prvu davku ci nie, oni si hovorili svoje ze ano ja ze skor nie, drzali ju, plackala po prvom vpichu a vtedy zahlasili ze urcite prvu mala ked to maju v zaznamoch a pichli.........neviem to vysvetlit ale cudna situacia to bola a takto to skoncilo 🤐 asi moja chyba 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre