Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
8. apr 2009

veji - my mame microsun baby, predtym sa volal daylong baby

vejinka
8. apr 2009

danulik no dnes zjedol dve velke mrkvy a cely zemiak...bolo toho fura na tanieriku ale nevazim to kolko toho je 😔 a inak papa dost aj tej kasi sunarky jedna krabica nam vydrzi tyzden a papa to len na veceru cize asi dost 😒

vejinka
8. apr 2009

danulik a samozrejme uplne po kazdom jedle kojim lebo je smadny..len po kasi dam cajik asi 100ml

aktak
autor
8. apr 2009

danulik nemala prvu davku, lebo obidva recepty (doktorka kontrolovala ze 2 x nam vypisala) mam doma 🤐

vejinka
8. apr 2009

aktak neobvinuj sa nebola to tvoja chyba...ale dost neludsky sposob od nich 😖 dalo sa to aj inak vysvetlit a nasledne ti mali ukazat v karte a nie len mala prvu davku ideme pichnut druhu a bum..to sa mi zda dost surove 😔

vejinka
8. apr 2009

danulik a ako si s tym opalovakom spokojna a co ta stal?

danulik
8. apr 2009

veji - tak to zje dost.. lili zje len trosku, ale mliecko musi byt.. jasne, ze aj po prikrme 😉

aktak - to je blba situacia.. viem, ze si tie recepty kontrolovala, len ma napadlo, ze ked od teba dnes prevenar nechceli a dali vlastny, tak ze ci aj minule to tak nespravili..

vejinka
8. apr 2009

aktak neboj sa tou vakcinou si nic nepokazila..aspom bude odolnejsia my mame za sebou uz velmi davno obe davky..a preco ju pichala az teraz?

vejinka
8. apr 2009

danulik lilinka je zlatucka a nebojis sa ju nechavat v tom kresielku na tej poslednej fotke?? erik by sa prevalil aj z kresielkom 😉

vejinka
8. apr 2009

danulik a kolko ti mala vazi?

danulik
8. apr 2009

veji - zatial sme ho pouzili len par krat, ale som spokojna.. lili sa nevyhadzala 😉 stoji asi nejakych 10 eur..
ale v lete kupime 50-ku, toto je 30-ka (faktor), aby som ju nemusela tak casto natierat..

vejinka
8. apr 2009

ja tiez xcem kupit 50tku 😉

danulik
8. apr 2009

veji - ved som stale pri nej, jasne, ze ju tak nenecham samu 😉
pred mesiacom vazila 7070g, buduci tyzden ideme do poradne, tak som zvedava, kolko pribrala..

elly111
8. apr 2009

nám tiež pediatrička doporučila daylong kids
aktak tak dáte aj druhú, neboj možno bude teplota deň, dva ale bude ok, ale teda fakt čudné spôsoby 😕
baby malému asi praskla nejaká cievka v očku pred chvíľou ešte nemal nič lebo sme sa hrali a potom zaplakal a ja že čo ti je, pozriem a ...taká krvavá bodka, volala som očnému ale dnes už nerobí tak až zajtra ráno, že nás zoberie prednostne, snáď to bude ok ☹ no náladu mi to teda pokazilo, veď keby niečo zájdem na pohotovosť na očnné odd. 😖
teraz neviem či s ním ísť von keď tam pofukuje aby nedostal nejaký zápal 😕

vejinka
8. apr 2009

my sme pre mesiacom mali tusim rovnych 8 kil alebo to bolo pred dvoma mesaicmi..nj to bolo 23.2.

vejinka
8. apr 2009

elly..toto sa stalo mne varim varim a svokor na mna tak divne kukne a ze ci mi nepraskla cievka v oku a ja ze hej? kuknem do zrkadla a zaliate bielko krvou..vyzerala som strasne..ale nic nebolelo a do dvoch dni to preslo..no neviem akoby som reagovala keby sa to stalo Erikovi asi by som tiez utekala skus najst niekte tu taku temu..urcite tu je co ti poradia kocky

slaviq81
8. apr 2009

Veji, maly zje 2 mrkvy a cely zemiak? 😕 To je u nas davka tak na tri dni 😝 😀 Lara jedlu velmi neublizi 🙄

vejinka
8. apr 2009

slaviq..no dnes ma ozaj prekvapil ale to preto lebo som mu ked sa zobudil nedala cicku tak bol hladny ako vlk..ale papal o pol desiatej a obedovali sme o dvanastej on ked nema kazdu hodinu jedlo vie byt poriadne zlostny...ktovie po kom to maaa 😀

vejinka
8. apr 2009

a inak mame urcite cez 9 kil..mozno sa uz blizime aj k 10tim 😖 je tazky ako taky kon 😅

vejinka
8. apr 2009

tak ja prcham kocky ideme von

slaviq81
8. apr 2009

Aj my 😉 🙂

aktak
autor
8. apr 2009

dakujem baby 😔 no sak nic strasne sa nestalo, len sme nechceli okrem povinych nic davat, zbytocna chemia navyse, teraz je to uz jedno
my s nasimi 7 kilami moc nevyskakujeme ale sak po maminke je 🙂 ale meria 70 cm bez pol centi tak to je hadam v norme 😅

elly111
8. apr 2009

uff zaspinkal, snáď bude očko lepšie
aktak veď teraz už patrí medzi povinné 😉 a bude mať ochranu, pneumokoky sú pliaga a veľa detičiek máva často zápal pľúc, takže jej to len dobre, ver tomu
my nepribáráme, len máličko, čakáme kým nás dobehnete 😀 , máme 10,10kg a 72cm

jamaica77
8. apr 2009

ahojte mamicky, nestiham vas citat, od februara tu mam same navstevy, momentalne su tu moji rodicia, je to supeeeer mat taku pomoc v dome od rana do vecera, hlavne teraz ked Alexa je chorucka a vizera ze aj zub jej ide, je strasne podrazdena 😝 ,(este nema ziadny von) no a rozchodila sa nam, cely den co chce robit je chodit za rucicky, tak tu s nou na striedacku vsetci chodime, bolia nas chrbty 😠 , radsej by som bola keby lozila ale do toho sa jej nechce 😖 a motorkuje sa sama, sadne na take auticko a skace a posuva sa nozickami dopredu do zadu 😉 a robi pri tom brm, brm, brm...., no a k rozpravaniu rozprava ta-ta, ta-ta , da-da-da-da, ara-ara, dede-dede, a najoblubensie je HE, HE, to ked vola na niekoho aby sa na nu pozrel, tak krici HE , rozprava este vvsetko mozne si blaboce ale nepatri to ku nicomu, to len tak zo seba vydava ked sa rozprava s hrackami a tak..... este stale spinka 3krat denne, ale dost kratko, sem tam sa pritrafi ze pospi aj dlhsie trebars 2h, ale to tak raz do tyzdna, spinka celu noc od 7vecer do rana do 6.30 - pri tom 2 kojenia 😝 , spapinka vsetko co jej dam (trikrat denne, ranajky, obed a vecera), no a od 8m uz papinka aj mesko, zatial len kurca mala- smakovalo 🙂
Danulik - no konecne si hodila nejake fotecky z Lili, je kraaasna, a uz aka velkaaaaa, podarena je 😉

slaviq81
8. apr 2009

Uz sme doma. Kupila som Lare dvoje teplakov a k tomu bundicku, ale az na jesen 😀 Zacala sa mi pacit hneda farba v kombinacii s ruzovou, zelenou a zltou 😉 Cisto ruzovej, cervenej a bielej mam uz po krk 😝

Jamai, Alexa je sikovna. Lara sa na nohy nechce postavit, ked to skusam, tak vacsinou len dvihne nohy a sedi vo vzduchu 😀

bibianna
8. apr 2009

ahojte kočky, idem po radu. Náš Maťko sa vôbec nechce zabaviť sám, stále vyžaduje našu pozornosť. nevydrží v postieľke ani 5. minút. Sadnem si, no netrvá 2. minúty čo sedím a plače. Som veľmi unavená. A dnes sa prvý raz postavil v postieľke, tak sme museli znížiť úroveň. Prídem z kuchyne a on stojí sebaisto a pozerá do okna. čertík malý.

vejinka
8. apr 2009

aj my sme uz doma kupila som niveu do vrecka za 5,15€ tusim

http://www.nivea.sk/products/show/26791

danulik
8. apr 2009

slaviq - aj lili by to mala min. na 3 dni 😀
hnedo - ruzova komb. sa ma mne paci, aj sedo - ruzova 🙂

jamaica - no ahooj 🙂
dakujeme za pochvalu 🙂 alexa uz chodi za rucku?? teeda, to je sikovnica 😵
mate aj nove foto? idem pozriet, len musim dopisat..

ja som vraj zacala chodit az v 15 mes., ak bude lili po mne, tak zacne chodit az na vianoce 😀 ale za ruku som chodila, len som sa nechcela pustit a ist sama..

bibi - aj my mame ten problem, pisala som o tom vcera..

kuratenko11
8. apr 2009

Ahojte maminy,prosim poradte,nas Simco sa rozhodol,ze zeleninove prikrmy jest nebude ☹ ked sme zacinali tak mu vsetko chutilo,dokonca aj maso,ale teraz,katastrofa ☹ .Nic nechce,dnes som mu urobila aj ryzu s mrkvou a ani to tak ja uz fakt neviem.Mame aj maso kralicie,holubacie,no nic.Pred dvomi tyzdnami mu vysiel prvy zub a teraz idu dalsie,moze to byt tym?Co mam robit?Poobrde zje vyzivu a banan,jablko nechce,este ho napina s neho a vecer ma kasu tak to mu celkom chuti,ale ten obed 😠

bibianna
8. apr 2009

byby, nechávate deti aj trochu pomrnčať, alebo hneď ku nim idete? ja som chodila hneď, no akosi ma zmohla únava, vyčerpanosť,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre