Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

katinka0000
13. apr 2009

iwus: je to jeden ranc blizko nas, tu je stranka: http://www.babica-bojna.sk/index.php

jankamanikova
13. apr 2009

Ahojte!
Prisli sme z vychodu, bolo fantasticky. Vsetci sme naplneni radostou z krasneho rodinneho vikendu, deti nadsene a ja spokojna. Idem si Vas precitat a snad aj nieco prispejem - Jakubko je zdravy, stastny. Uz stoji pevne na nohach, sam, pridrziava sa sam jednou rukou nabytku. Je velmi zvedavy, spokojny. Papame, co pride, ale tento vikend bol len o mojom mliecku, lebo on na vyletoch papa pomenej alebo vobec nic 😎 .

Tak sa opatrujte a davajte na seba pozor ...

danulik
13. apr 2009

caute baby, tak ako ste prezili velku noc? okupkane? 🙂 😉
bratia splnili slub, bol klud, ale manzel si rano neodpustil a aspon symbolicky nas aj s lulu ospliechal luckou 😀
pridala som aj nejake foto z dnesnej grilovacky 😉

anape - veru, dlho si sa neukazala.. dufam, ze ste uz zdravi..

a ozaj, neviete co je s adri? a katuskou? ani madi sa dlho neukazala, ani anula - vychod nejako spi 😕

tunylyk
13. apr 2009

ahojte,strasne dlho sa mi sem nepodarilo nakuknut,to moje hyperaaktivne drobco mi to nejak nedovoli 😀 uz mame 6zubkov,papame kasicky,vyzivky jablckove od babicky - tie miluje,zeleninkove dzabky odomna aj s maskom,aj chlebik sme uz testovali - len semiacka mu vyberam,nech mu nezabehnu,okrem toho stale didka mliecko,taky maly zavislacik je,ale som rada,že mu chuti a je ho stale dost.Kubko lozi ako strela,ma skvelu motivaciu - nasu Ginu 😀 najprv len cuval,ale uz ma chudatko psie po chlebe,stale ju nahana 😀 skusim co to pocitat,sme teraz na velkonocnych prazdninach u babky,tak sa mozno aj castejsie dostanem na net a nakuknem sem...

slaviq81
13. apr 2009

Ahoj Mata, ze sa ukazes 😕 😀

tunylyk
13. apr 2009

ahoooj ako sa mate?Kubko uz konecne haji,doma nemam sancu dostat sa na net,mame prenosny a Peto teraz chodil na sluzobky,cez vikendy nestiham,Kubko je riadne sidlo 🙂 zubky uz mate?

slaviq81
13. apr 2009

Danulik, Liluska je zlatucka modroocka 😵 A veru nejako to tu zapada prachom 😔 😝

Lara nechce spat, v kuse nieco zuje. Mam taky pocit, ze sa derie dalsi zubok 😝 A zacina mi zbierat smietky zo zeme, a sup do pusy 😝 😠

tunylyk
13. apr 2009

Kubko najnovsie zuje vsetky zipsy,ktore najde 😀 Slavi aspon netreba vysavat 😀 Kubkovi vysli najprv 2spodne,potom dvojky hore-bol ako upirciatko,ale uz sa mu to dorovnalo aj v strede 😀

slaviq81
13. apr 2009

Zubale mame dolne - 2 kusy 😀 😀 Sidlo je aj Lara, neobsedi ani sekundu. Niekedy sa cudujem, odkial berie tolko energie. Ja byt na jej mieste, tak som po hodine jej aktivit mrtva 😀 😀

danulik
13. apr 2009

slaviq - dakujeme 🙂 aj lara je rozkosna, krasne dievcatko 😵
ak sa mozem spytat, ocko je akeho povodu? lebo larinka ma taky exoticky nadych 😉

tuny - ahooj 🙂 teeda, to su novinky.. nasa lili nema este ani jeden zubok 😅

tunylyk
13. apr 2009

vsak ja uz aj polomrtva byvam,ale ked sa rozrehli a provokuje ma tym svojim tapkanim,tak mi hned dobije baterky.Stale mu cosi spievam,tak uz pekne reaguje a tapka na tapi tapi tapusky,aj kujem kujem podkovicku - to si uz chyta nozku a tlcie do paty 😀 a najnovsie aj prstikom no no no

tunylyk
13. apr 2009

danulik - nam sa to rozsypalo tak naraz,ale Kubko bol aj riadne nervozny,tie horne 4 sa mu rezali takme sucasne... muselo to riadne boliet,aj v noci sa budil,inak kamoskin ma presne o 6mesiacov viac ako Kubko a ma len 4zubky,to je u kazdeho inak,svokra mi hovorila,ze v ich rodine prve vysli az po 1roku

slaviq81
13. apr 2009

Martina no a moja Lara pri spievani skrci nos a zacne fucat 😀 😀 Takto sa ona tesi 😀

Dani, ocko je azijskeho povodu, konkretne Ind, ale vyzorovo bije skor na filipinca alebo thajcana 😕 😀 😝 Na zuby este musite pockat, kazdemu sa ujde 😀 A Lili je tusim najmladsia augustovka nie? 😉

danulik
13. apr 2009

tuny - tak ste mali "veselo", kym vysli zubky 😅

slaviq - v kazdom pripade sa vam veeelmi vydarila 🙂 😉
ved my sa neponahlame, na zubky mame cas.. noo..asi je najmladsia, neviem ci mame aj 31. niekoho, ale asi nie..

slaviq81
13. apr 2009

Dani, ved sme sa aj veeeeelmi snazili 😀 😀 😀

tunylyk
13. apr 2009

Kubko zasa ked ho to chyti,tak krici od radosti a mamka dnes len tak,ze co mu je a ja nic,to sa len raduje 🙂 kazdy den nieco nove 🙂 robia nam tie detvaky len a len radost a Larka si s tatikom na seba zvykli hned?Maly Peta nevidi tyzden,potom si ho tak 20minut obzera a ked sa zaskeri,tak je dobre 😀

danulik
13. apr 2009

slaviq - a uz ostanete s ockom, ci sa vraciate na SVK?

aktak
autor
13. apr 2009

tiez mame za sebou krasne volne dni, sibacku a rodine navstevy, pocasie bolo uzasne 😵 pridala som par fotiek drobcekov 🙂
stale nestvornoskujeme (len sa hupeme) ale ako vela z vas sa staviame na nozky 😅 zda sa mi to skoro, bojim sa ze si ublizi, ale branit jej nechcem, len striehnem nech sa neudrie 😔
uz len 4 dni a je vikeeeend 😎

slaviq81
13. apr 2009

Lara, ked vidi otca, tak jej nic ine netreba. Az ked je hladna, tak si spomenie ze ma aj mamu 😀 😝
O mesiac sa vraciame na Slovensko, neviem, ci sa mam tesit alebo smutit 😕 Asi oboje 😀

tunylyk
13. apr 2009

aktak - nema chybu 😀
danulik - cez den bola pohoda,len to budenie a plac niekolkrat za noc... ale este pojdu dalsie,to len taky mini trening,mozno aj dobre,ze mu isli viac naraz - jedna bolest.
slavi - to sa vam teda krati,ked sa najblizsie uvidime,uz sa drobci aj za rucky povedu 🙂 Kubko sa uz sem tam aj sam posadi,na nohy sa tiez tlaci,ale mam pocit,že je to este skoro

slaviq81
13. apr 2009

Aktak, vidis, moja Lara stvornozkuje, na nohy sa nestavia (zatial iba na kolena) a uz sa udrela tolkokrat 😝 Hlava dole a uhana o 106 🙄 😝

Konecne zaspala, tak mozem aj ja zaliezt 🙂

tunylyk
13. apr 2009

slavi - kym kref netece 😀 to si ja hovorim pri Kubkovi 😀 idem aj ja,nech som rano cerstva ako rybicka dobruuu

slaviq81
13. apr 2009

Martina, len kto koho povedie 😀 Lara si uz sada, prisla veci na koren, sikula 😀

tunylyk
13. apr 2009

uvidime tie nase sikulciatka 🙂 Kubko zo styroch si sadne,ale teraz sa z polohy na chrbte trepe do sedu,esteze nema velke brucho,tak sa mu to obcas podari 😀

katinka0000
14. apr 2009

ahojte!

vidim, ze vcera sa to tu trochu rozbehlo, lebo v poslednej dobe je to mrtvo. ale to ti nasi drobci. su to riadne zihadla. aj nicolasko. ten potrebuje stale pozornost. nonstop mu vymyslame program, aby sa nenudil.

aka bola sibacka? moj manzel ma samozrejme oblial vodou tak, ze som sa musela prezliect. ale z rodiny to bolo len tak decentne. sice vodou, ale na prezliekanie to nebolo.

nika.r
14. apr 2009

ahojte,

neviete pls, prečo sa nesmie deťom cukriť jedlo? Diky.

slaviq81
14. apr 2009

Nika, mozno z takeho isteho dovodu ako preco nesolit 😕 😝

jancia
14. apr 2009

Ahojte kocky tak vidim ze ste si vsetci paradne uzivali velkonocne radovanky 🙂, pocasie bolo krasne, my sme sa tiez mali super, boli sme na Liptove, oddychli si, nadychali sa cerstveho vzduchu, aj malemu sa pacilo 🙂, mal kopec opatrovateliek/ov, idem pridat zopar fotiek.

Inak co som pozerala albumiky - krasne deticky su vsetky 😵 , tuny aj ty by si mohla pridat nejake nove nech vidime toho tvojho zubalika.

Najmladsieho Jakubka ma zzuuzzaa ale ona sem velmi nechodi, ale stretavame sa vramci BA, on je 1.9. ale pytat sa zacal este v auguste 😀 .

Nika.r myslim ze cukor im nechyba, ved v ovoci je prirodny a netreba im iny, jednak sa z toho kazia zubky a cim neskor si zvykne na sladke tym lepsie 😉 .

Inak my nelozime, pretacat sa mu tiez velmi nechce ale v kociku pekne sedi sam, pridrziava sa rukami tak ho nechavam. No a obcas sa mu podari aj sadnut si ked v nom lezi, chyti sa za gate a pritiahne 😝, inak je strasny smejo a po dovolenke som zistila ze este stale aj velmi spolocensky, pestovat sa nechal takmer kazdemu a deti co tam boli ho stale mojkali a pusinkovali tak si uzival vela vela pozornosti.

kamilka12
14. apr 2009

Ahojte kočky...máte podobne "staré dietky"..tak sa chcem spýtať...čo všetko okrem zeleniny, masa a ovocia dávate už drobcom jesť? Nám dr. povedala, že už može skúsiť aj rohlík a mliečne kaše...ešte niečo iné by už mohol? Ako ste na tom vy?

bammbi
14. apr 2009

Ahojte maminky 🤐
My sa hlasime po 6 dnovej dovolenke vo Francuzsku, bolo super, mala bola dobrucka nad ocakavanie... ziaden problem, dokonca aj kupovane prikrmy papala, hoci len tie zvlastne francuzske znacky... 😝

Dufam, ze ste mali krasnu Velku Noc, nestihla som zapriat pred odchodom... 😔 😵

Inac som myslela, ze Vas budem citat 3 dni, kym vsetko precitam, ale naopak, vidim, ze ste sa namiesto konikovania venovali rodinkam... tak to ma byt 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre