• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

2. septembra 2011 
Caute,

Danulik, tak ked som s malou sama, tak na ruky ju neberiem. Trosku sa pohneva, ale potom je uz kludna :wink: Zato ked je s nami aj tato, Lara vie, ze on ju na ruky vezme, tak sa hneva a neprestane :confounded:

Mala mi absolutne nechce jest zeleninu. Ponukla som jej hrusku, tu zjedla, ale mrncala, lebo chcela cicku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Posledne dni si pyta velmi casto :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky!

nejako to tu viazne. aky ste mali den? my sme s nicom stale vonku. ta jar je uuuuzasna.
16. apr 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angy, Maťko by zas jedol len banány a jablká. Ku tomu kaše, termixy, no zeleninu, mäso, polievky, s tým je väčší problém.
16. apr 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak mame pridaných 25fotiek,dokonca posledná je z dnešnej prechádzky :wink:
16. apr 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martina, Jakubko je fesak, neviem ci neposlem Laru skor domov :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavi však o zbehne raz dva :wink: hodia rande :grinning:
16. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte augustovky moje zlate
nezanevrela som na vas, citam poctivo, len sa zdrziavam komentara z uz davnejsie spominanych dovodov....
mame sa fajne, 6 zubov je uz riadne velkych, nelozime, sedime krasne, papkame ukazkovo ovocie aj zeleninu aj ryzu, o chvilu pride na rad masko...
lozit a plazit sa - neviem ci z toho nieco bude, simon neznesie byt na bruchu...vydrzi tak par sekund a hned sa smahne na chrbat a snazi sa posadit :frowning2:
aj my sme stale vonku, to slniecko ma neskutocne nabija pozitivnou energiou, velmi sa z neho tesim
priebezne obkukujem vase albumiky, deturence su naaadherne, na zozratie vsetky....
tak teda posielame vela pusiniek a myslime na vas.... :dizzy_face:
jo a snad sa mi podari pridat par fotiek....ale dnes uz asi nie...casom :wink:
16. apr 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som teda pridala par fotiek...
ideme dnes na poradnu k novej doktorke, tak potom hodim miery (ak nezabudnem)
pekny den vsetkym
17. apr 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
madi preco k novej doktorke?
inak ja tiez nekedy rozmyslam ci ju nezmenim, hlavne teraz po tej miniaferke s prevenarom :rolling_eyes:
17. apr 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madi drobec je perfektný, prieskumník malý :slight_smile: :wink: :grinning:
my sme sa od rána museli hrať s odrážadlom, tak že on sedí na zemi a odrážadlo je vedĺa neho a on tam šermuje, montuje všetko, točí kolieskami, nevie sa ho nabažiť :grinning:
chystáme na poštu a na prechádzku, je pod mrakom tak nám aspoň nebude svietiť slniečko do očí :sunglasses:
17. apr 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak - no lebo k tomu povodnemu som nejako neziskala doveru, bol taky nemastny - neslany a ked som mala so simonom nejaky problem, tak som to riesila s kdekym len nie s doktorom jeho...lebo aj tak by mi tresol nejaky blud k tomu.....nesadol mi proste....tato nova sa javi ako uplne iny level, tak dufam ze budeme spokojni
a hej - to s tym prevenarom som citala...fuj neprijemne! :angry: asi by som bola dost nabrusena z toho....a asi (urcite) by som palila prec stade :confounded:

elly dakujeme - aj my sa hrame s odrazadlom, tiez je z neho simon hotovy....miluje vyberat tie gulicky zo spodu a okusuje ich a rozhadzuje a kruti kolesa ...juuuuj
a mama si pospevuje tie melodie aj ked simon spi :grinning: :sunglasses:
17. apr 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj madi, si nam normalne chybala. preco neprispievas? asi som nieco nezachytila.
s lozenim sme natom asi rovnako. ale poznam velmi vela deticiek, ktore nelozia. takze asi prejdeme tiez hned na chodenie. inak simonko je fakt zlatucky.
tunylyk: nadherne fotky.
17. apr 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som 2 fotocky, ako sa vytesujeme z krasneho pocasia.

ale dnes je to nejake divoke, od rana zamracene, poprcha, fuka vietor,... :frowning2:
17. apr 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
madi rozmyslam, ale je to neprijemne a komplikovane :confounded:
17. apr 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madi pekne nám píš a referuj čo je nové, nič si z nepríjemných ľudí nerob
ja na nich tiež kašlem, mám tu vždy nejakú hlúpu reakciu, keď niečo napíšem, alebo pridám fotku, na týchto ľudí už neragujem
17. apr 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, tak sa nam trosku pokazilo pocasie, ale ide vikend a v nedelu uz ma byt opat pekne :slight_smile:
17. apr 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elly presne tak, netreba sa zbytocne nervovat. kaslat na slahnutych ludi.
17. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby jednas otazka - ked varite vajko drobcom, solite tu vodu? lebo inak mi praskne ale zase neviem ci sol neprejde do vajicka :pensive: to je dilema - skoro ako co bolo skor, ci vajce alebo sliepka :sweat_smile:
17. apr 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak - hej neprijemne to bolo aj pre mna - ale mam skvele manzela - kartu od stareho doktora bol zobrat on :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vraj sa to tomu doktorovi este nikdy nestalo, aby od neho niekto bral kartu a ze preco a bla bla....ale nie si povinna uvadzat dovod, mas na to pravo zo zakona.... ale no...fakt je to neprijemne :confounded:

ked to je tazke niekedy "kaslat na slahnutych ludi" :angry: a ja som taka ze si secko beriem velmi k srdcu a potom mam haluze z toho doma.....ale musim sa zamysliet nad sebou uz konecne :pensive: dakujem vam za podporu

inak sledujem ze anula dlho nebola, ani adrina, ani sasenkah a kto este? ono...nejak to tu viazne....odkedy deticky zacinaju lozit...a vonku sa vycasilo... hihi
17. apr 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute caute... akosi nestiham, snazim sa varit skor ako sa maly zobudi...
ale aby som nezabudla - elly to vase odrazadlo je aj do terenu? lebo sa mi paci tak uvazujem o nom, a si ho obj. z tej ceskej stranky? vdaka...
elly a to kto ti vypisuje? niekto koho poznas alebo cudzi ludia? hmm
inak Alex je iny macher adidasak od hlavy po paty :grinning:.
madi Simonko je rozkosny, uz som poobzerala na fb :wink:.
17. apr 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jancia, ja sol do vody ked varim vajicko davam
17. apr 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošta vybavená, už sme naobedovaní, teda Alex :grinning:
madi kašli na takého doktora veď to je úplne normálne že zmeníš doktora, my teraz meníme praktického už som volala aže v pohode ok
jancia ahoj, jasne frajer malý :wink:, veď vy máte tiež svoje značky :wink:, odrážadlo sme kúpili v Rači za 1600Sk :zipper_mouth:
ja soľ do vody nedávam
a poznam tie osoby čo reagujú :sweat_smile:
zatiaľ pa čakáme návštevu, bývalú kolegyňu :slight_smile:
17. apr 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej aby som nezabudla, mám plán :grinning: chcela by som byť 22.4. s malým v Ba, do 10 ideme vybavovať vodárne, plynárne a potom... jancia, lalu, ... a vy všetky ostatné... ak by ste mali chuť a čas budeme v avione... a radi by sme sa s vami konečne stretli :dizzy_face: budete môcť niektoré?
17. apr 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elly, ja mozem :wink:
radi vas uvidime

jani, sol do tej vody? hm, to 1. krat pocujem :confused:
17. apr 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj madi :dizzy_face:
17. apr 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej lalu tešíme sa, snáď sa nám podarí stretnúť :slight_smile:
17. apr 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elly, akoze snad :grinning: ved uz som si ta aj pisla do pripomienky :grinning:

danulik, aj ja by som potrebovala novu a dobru podprsenku jak sol, vcera som si kupila dve skvele trika na leto a pod ne by sa mi hodila aj zavazovacia, ale co ked kojim, maly vyber, plus tie neforemne vlozky, uz som na ne alergicka :angry:

katinka, diki za material :wink:
na fotke ti to sekne
17. apr 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute elly mne je Avion dost daleko kedze nemam auto teda skor vodicak :confounded:
17. apr 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalu ja pre istotu na 100% nesľubujem, ale vynasnažíme sa :grinning: lebo už som sľúbila aj jednej mamine tu z MK si píšeme pol roka a ešte sme sa nevideli, má 2mesačného syna :slight_smile: a proste inokedy keď sme v Ba nestíham nejako, ale teraz už dúfam budeme stále častejšie v tejto lokalite :grinning:
jancia asi nestihneme pre teba zabehnúť, uvidím ako dlho sa zdržíme u tých plyno, vodo monopolov :grinning:, pošli mi pre istotu adresu a popis kde by sme vás našli :wink:
17. apr 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jancia ja som sol do vody nedavala..ani stipku a nepopukalo..treba na miernom ohni :wink:
17. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok