Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

tunylyk
18. apr 2009

bibi myslíš,keď je vo vodičke?Kubko stale mrví rkami,musím mu dať hračku...

vejinka
18. apr 2009

bibi akurat som sa xcela na to spytat..nas Erik to robi asi tyzden skrabe ako keby mal blchy 😅 proste poriadne sa skrabe az mu tam cervene zostane..a tiez asi tyzden si tak brutalne skrabe aj pindura aj si ho natahuje a doslova macka gule ze ma to az boli..ked ho vidim ale on sa pri tom len potmehutsky usmieva..zjavne mu to robi dobre 😀 inak kupili sme dnes bombovu vec..kuk do albumu 😉

slaviq81
18. apr 2009

Bibi, aj Lara sa skrabka po bruchu ked ju vyzleciem 😀 A posledny cas si sem tam chyta cikulku, ked jej dam dole plienku 😀 😀 😝 Dnes je maximalne umrncana, citim sa ako dojka, len by visela na cicke 😀 😖

vejinka
18. apr 2009

slaviq teba aspom nehryzie..nam dnes vysiel zub prvy a len hryzie ako vlk 😅

vejinka
18. apr 2009

a dalsie dva sa tlacia...

vejinka
18. apr 2009

kde ma lara tie kraaaasne vlaaasky? 😕

slaviq81
18. apr 2009

Veji, ostrihali sme 😀 A planujem este raz. Lara ma uz dva zuby, a zda sa ze idu dalsie, lebo je ako z divych vajec.

vejinka
18. apr 2009

ja Erika tak skoro strihat nebduem mozno v roku.. 😅

aktak
autor
18. apr 2009

nam ide prave 5 zub, asi preto tie teploty 😒 a Adamko sa prave povracal, prejedol sa vecere u svokry 😔

ada11
18. apr 2009

ahoooojte maminy, tak sa hlásim po 100 rokoch 😉 ináč pestujem, tak to bude bez mäkčenou 😉 nestíham prečítat všetko čo ste popísali, ale snád sa polepším a budem tu častejšie
😉
včera sme sa boli očkovat, Anet sa držala statočne, trošinku zaplačkala, ked jej sestrička vytahovala ihlu, a potom sa rehotala 😉 nechce papávat, tak sa trápime s lyžičkami, ale cicik by chcela aj stále, spánok sa nám zhoršil aj cez den, aj v noci 😝 , preto som tu aj menej, lebo nestíham a nevládzem. poslednú noc bola hore od polnoci do 2,00, nasledoval 10 minútový spánok a zase bola hore, ja som bola už na pokraji zrútenia 😠 😝 máme už 2 zubky, síce ten druhý je ešte taký mini pipi 😀 Anet je zlatunká ked sa zo sedu hodí na kolienka a drží sa tyčiek postielky a obhrýza drevo alebo robí opičky 🙂 po štyroch ešte nechodí, ale ved ešte má čas 😉 no a už plače v kočíku dost zúfalo, tak často chodíme na výchadzky v manduce - super vec 😉

tunylyk
19. apr 2009

ahojte,my dnes odchádzame od babiny domov,času na internet bude menej... ale ja sa ukážem.Detičkám veľa zdravíčka,nove zúbky bez bolesti 😉 maminkám pevné nervy,však to nočné budenie raz prejde 🙂 veľa slniečka a úsmevov 😀 jee a ešte sa musíme pochváliť,od včera už varíme kašičku prštekom,po ťapi ťapi,kujem kujem podkovičku ďalšia riekanka,ktorú som mu omieľala dookola sa mu uložila v hlavičke a sám od seba mi už prštekom na dlani vrí 😀 sa vytešujem je pri tom strašne roztomilý 🙂 tak pa pa

slaviq81
19. apr 2009

Mata, aj vy sa drzte. Ked prideme, tak sa ozvem, mozno vas dojdeme kuknut az do P. 😉

kuratenko11
19. apr 2009

Ahojte maminy
chcem sa spytat ked davate zeleninove prikrmy aj ich s niecim dohustujete,myslim kasou,alebo tak.Myslim,ze to tu niekto spominal.Lebo nas maly zeleninku a ani maso moc nemusi,tak by som chcela vyskusat nieco ine.Dajte prosim nejake recepty,uz som zufala.Banan spapa,vyzivu a kasu na veceru tiez ale ten obed ☹

lalunna
19. apr 2009

babule janky ako vas citam normalne slzy sa mi tisnu do ocu od toho ako krasne ste to popisali
a toto si treba uvedomit vzdy aj vtedy ked uz nemame energiu na babatko alebo ked nam uz poriadne lezie na nervy, lebo nech si hovori kto chce co chce, su taketo chvilky veru, a mne toto uvedomenie veru pomaha

na mna naposledy kukali ako na vymetenu v auparku v prebalovacom kutiku ked som vybrala latkove plienky 😀 mamicka aj babatecko obleceni made in aupark dokonali v kazdom detaily 🙄

a este sa ludia dost cuduju ze maly spi s nami, ze ci ho nepripucime a tak 😕

lalunna
19. apr 2009

minule sa ma byvala 40r bezdetna kolegyna s kyslim vyrazom na tvari, ze maly spi s nami, opytala, ze a co manzelske spoluzitie? ze ako ehm ehm sexujeme, ked je tam maly... asi cakala ze jej poviem ze sa uz pomali koli tomu rozvadzame
ja ze na kuchynskom stole 😀 😀 😀 skoro odpadla 😀 cely cas namna kukala ako na najvacsie zjavenie svojho zivota

lalunna
19. apr 2009

bibi, vcera som ho videla na pieskovisku, som kukala aka znacka to je
preco ste sa prenho rozhodli?

lalunna
19. apr 2009

aj patrik sa skrabe po brusku aj po gulkach, je to des ☹ 😠 uz par krat dostal po rukach, ale nevie si to zapamatat

lalunna
19. apr 2009

kuratenko, u nas rovnako s jedenim, len ovocne vyzivy, tak mu teraz mix zeleninu ktora sa hodi s ovockom, napr. jablko s mrkvou, jablko s cukinou a tak... maso nic, len kuracie a bio sunka ked mu ja pozujem... citim sa ako vtacia mama niekedy, kase uz nechce, tak davam ako zaprazku do ovocnych vyziv aby nemal uz taku riednu kaku...

tak idem off, som splnila denny prispevkovy plan 😀 😨

slaviq81
19. apr 2009

Lalu, niektore otazky vytacaju aj mna. Najviac tato - este kojis? 😠 Ja som zazila v lietadle staru nemku, mala sedadlo hned vedla, celu cestu len zazerala. Ked som Laru kojila, tak som mala ruku na jej opierke a davala mi jasne najavo, ze jej to vadi. Empatia 0 bodov 😔

lalunna
19. apr 2009

podla mna su nemci (cest vynimkam) studene cumaky
aj co som mala kolegov z nemecka, vsetci do jedneho
ked porovnam napr s takymi bulharmi, neni o com

celkovo to kojenie na verejnosti je dost odsudzovane, cim "vyspelejsia" krajina tym viac 😖

lalunna
19. apr 2009

mna rozosmeje aj otazka k tym nasim latkovym plenam, ze - to peries???
teraz odpovedam ze, nie vyhadzujem ich 😀 nasleduje 30 sekund ticha a potom usmev 😀

slaviq81
19. apr 2009

😀 😀 😀

katinka0000
19. apr 2009

baby prosim vas tieto negativne temy nechajte tak. je demokracia, takze kazdy ma pravo si vychovavat dieta po svojom. aj na mna sa kazdy kuka ako puk, ze nico spinka s nami. sice pol roka spaval sam, ale od pol roka sa nejako v postielke boji, tak spinkava s nami. a co je na tom? ved je to nase vytuzene zlaticko.

idem sa naobedovat. manzel isiel este kupit hlavkovy salat, tak mnam-mnam.

pekny den vsetkym. dneska sa asi pojdeme zase pozriet na nejake zvieratka.

jankamanikova
19. apr 2009

Ahojte babuleeee!

Lalu - ze vyhadzujes plienky 😀 😀 😀 😀 ; tak to musi byt sranda sledovat tie mamicky 😀 😀 😀 😀 😀 , ktore to pocuvaju ....

Moji gardisti spia 😉 , najmensi na prsniku (bo inac to ani nejde); poobede ideme voooon. Mame taky len rodinny vikend, vegetime a ani nevarime. Teda vcera sme nevarili, boli sme jest vonku. Dnes sme spolocne uvarili obed a zjedli. V stredu ideme na vychod a budeme tam asi dva-tri tyzdne.

Vonku je nadherne, tak sa tesime a sme zdravi. Jakubko je narocnejsi, ale velky smejo a chalani ho zboznuju. Uz su aj s Jakubkom velka partia. Vsetko montuju, opravuju ...

bibianna
19. apr 2009

aj mne vadia otázky- kojíš? Je to dosť osobná a imtímna vec pre mňa, nechápem ľudí, čo sa ma na také niečo opýtajú. Je ich dosť. Ja by som sa takú otázku neopýtala.

Lalu, ten kočík čo sme kúpili, bola náhoda. Prišli sme do obchodu a z toho čo tam mali sme vybrali práve tento.

aktak
autor
19. apr 2009

tak mne moja babicka stale hovori ked dokojim a mala mrnkne, ze mala malo ze nemam mlieko 🙄 tak jej najmilsie ako viem poviem ze asi tazko ked ma vyse 7 kil a je dlha ako spageta a krasne sa hybe
a s tym spanim, Adelka spi v izbe so mnou, Adamko s manzelom a tajne sa stretavame v obyvacke 😀 spime odelene aby sme sa vyspali, lebo Adelka sa teraz castejsie budi, rano sa zas mi dve dlhsie pospime 😵

jancia
19. apr 2009

Caute baby, tak zase ten vikend zbehol 🙂
vcera kocikovali babka s dedkom, dnes sme sa tulali aj s tatom - boli sme kuk kamosov co stavaju domcek a potom na dedinskom futbale kde nas tato hrava (teraz ale nie) a maly vykrikoval jedna radost, v poslednom case sa strasne jasi, vrieska, blaboce, vyskiera sa a ukazuje tie svoje dva zubky, je uplne krasny, mame z neho vsetci velku radost a hned sa zlepsi nalada ked sa na nas vyzubi!

katinka ze negativne, vsak som sa dobre nasmiala, myslim ze na take stupidne otazky treba dat jedine nejaku vtipnu odpoved 😝
lalu 100 bodov, ze na kuchynskom stole 😀 chcela by som vidiet jej ksicht ked si jej to povedala 😀 😀 😀

elly111
20. apr 2009

som sa nasmiala lalu, super odpovede 😀
jancia všetko najlepšie Tomáškovi k 8 mesiačikom 😵

ada11
20. apr 2009

aj Anet spinkáva stále so mnou a nech si myslí každý čo chce...veď hádam do 18-tky so mnou spávať nebude, snáď v dvoch rokoch bude už spinkávať so svojou sestričkopu v detskej izbe 😉

no a o slabom mlieku som sa napočúvala až až, aj o tom, že ho nemám asi dosť, že Anet preto plače a je mrzutá, ako keby deti boli nespokojné, len keď sú hladné. ja kebyže počúvam svoje okolie tak by som nekojila už 8 mesiacov 😠 kojím aj na verejnosti, nevšímam si ľudí, ktrorí to nevedia pochopiť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre