Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

bibianna
30. apr 2009

neviete koľko je presne rodičovský príspevok?

anula
30. apr 2009

Danulik, aj Lilinka je ocinkova princezna? 😀 😉

Bibi, ty mas tiez riadneho vlasaca doma.

adrina
30. apr 2009

ahojte babeny...dúfam že kôň nespadne..že som sa po taaakom dlhom čase prihlásila 😀 😀 😀 😀

adrina
30. apr 2009

..ani neviem na čo reagovať...všetky bábatenka sú nádherné...

danulik
30. apr 2009

bibi - 179 eur aj nejake drobne, ak si dobre pamatam 😉

anula - ano, ked pride ocko domov, tak sa ide zblaznit od radosti 😀

adri - kde si bola????????????????????????????????????????????????????????

adrina
30. apr 2009

ta ja dokvitnem...a tu nikto nieje... 😕 😕 😕 😕
takže v skratke...Damík ma 6krásnych zubálov a ´dalšie sa úspešne za riadneho plaču,zlosti,slintania a soplenia tlačia von, stojime,sedíme,ťapuškáme a strašne smiešne štvornožkuje..lákajú ho všetky skrinky,zásuvky a podobne...v kuse je v pohybe...vážime cca 9,8kg..velk. 86-92...papá všetko...a veľmi rád anjradšej stále...

bibianna
30. apr 2009

Adriii, ahoj. Pozerám čo to za nová kočka podľa fotky a to ty. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adrina
30. apr 2009

noo..nestíhačky..najskor obdobie daňových priznaní a hned na to daňová kontrola..no koooopec radosti 😝 😝 😝 😝
ale ked som mala chvílku..tak som vás aspoň čítala 😉 😉 😉

adrina
30. apr 2009

heheh..baby..že kočka..kooonečne som schudla všetky kilečka navyše od tehu a teraz sa snažím chudnúť dalej...však tehu už nehrozí..nech som kočka pri tých mojich chlapoch 😀 😀 😀 😀

danulik
30. apr 2009

adri - si nas mohla aspon pozdravit 😉 som rada, ze sa mate dobre, dami je velky fesak 🙂

adrina
30. apr 2009

ta baby na ockov letia..a tie moje prísavky všetky na mňa 😀 😀 😀 😀 😀

bibianna
30. apr 2009

pekné fotky Adri, no musím odbehnúť, Maťuľo plačká. Už by spinkal.

adrina
30. apr 2009

noo..narástol..my sme tu v PP partia mamičiek..čo sa stretávame...a Damík je zo všetkých detičiek najväčší..hehehhe...a to nieje najstarší...však má byť po kom

aktak
autor
30. apr 2009

adrina 86-92? take nosi moj Adamko 😅

katinka0000
30. apr 2009

adri ahoj. no normalne si prekvapila. kolko si tu nebola? damik je uz riadny chlapisko. tusim je tu zo vsetkych najstarsie, nie?

adrina
30. apr 2009

kati..ved píšem..dlhý je neskutočne..už sme museli aj autosedačku vymeniť..lebo mu nožičky vyseli von 😉 😉 😉 😉

danulik
30. apr 2009

adri - takze stvrte uz nebude? dievcatko??? 🙂 😉

adrina
30. apr 2009

danulik...neblázni..ja už len vnučky beriem 😀 😀 😀 😀 😀 Mimko má na budúcu sobotu 13násť

danulik
30. apr 2009

adri - noo..ved budes mat aj tri nevesty 😉 mimkovi prajeme vsetko naj 🙂

adrina
30. apr 2009

sa chválte baby..aké máte šikovné deťúrrence 😵 😵 😵 😵
dani..a ty kedy druhé???

danulik
30. apr 2009

manzel mi vcera povedal, ze uz by sme aj mohli ist pomaly na to 😀 a ja ze ci mu sibe 😀 zatial nehrozi, mozno buduce leto o tom zacnem uvazovat, ale to len kvoli tomu, aby deticky nemali velky vekovy rozdiel, inak by som chcela mozno tak o 5 rokov 😉

katinka0000
30. apr 2009

adri: my tiez uz pouzivame tu autosedacku, kde deticky uz sedia. teda mame polohovatelnu, ale ked sa mu nechce hajat, tak ho dam na sedenie.
nas nico nema este ani jeden zubok. dasienka ma navrete uz riadne dlho a stale nic potvory jedny. a inak sedime, stojime, autickujeme, plavame,... a zatial nestvornozkujeme.

katinka0000
30. apr 2009

inak ja ked som bola vcera s nicom plavat, tak tam bola jedna mamina, co mala takeho drobca ako nico a uz mala brusko. fuha, to bude potom riadna zaberacka.

adrina
30. apr 2009

dani 😀 😀 😀 😀
no damik štvornožkuje smiešne...jak sa zadarí...ale plaziť sa vie úžasne..jak vojačik
ale on je také zlostidielko...davaj starší kludné detí..a toto jak čertík..mi to dáva za všetkých troch vychutnať 😝 😝 😝 😝 😝

adrina
30. apr 2009

my sme plávať ešte neboli...ale už sa chystáme..vodu miluje... 😉 😉 😉 😉

adrina
30. apr 2009

kam ste všetky zmizli?? 😕 😕 😕 😕 😕

danulik
30. apr 2009

adri - ide panelak 😀

adrina
30. apr 2009

danulik....aj ja už pojdem zalomiť....som dnes nejaká lenivá..paapa

lalunna
30. apr 2009

ahojte,
tu sa udialo... 😕 uz ani neviem co som chcela napisat 😀
a objavuju sa tu stratene duse - anula, adrina 🙂

jaj, niekto pisal ze rad nakupuje, patrik dnes objavil caro nakupovania v takom voziku co je ako auticko, sedel tam ako 5 penazi, kopkal si nozickami, drzal volantu a jedol piskotu pritom 🙂
a zdokonalil poziciu statia, uz dokaze stat bez drzania cca 3 sekundy a strasne sa z toho tesi a ja ked sa nanho divam tak neverim ze je to moj chlapcek, boze taky velky, co uz vsetko dokaze, strasne ten cas leti az mi niekedy pride z toho vsetkeho tak cudne 😔
zazivame krasne momenty v noci, budi sa po polnoci a prisunie sa blizsie ku mne da si hlavku k mojej pomrmloce, usmeje, ani nechce mliecko, staci mu len takto kontakt a zaspinka pritisnuty ku mne mne sa vtedy slzy tlacia do oci, najradsej by som ho laskou celeho... ani neviem co 🙂

danulik mala by si vidiet nase bariery na manzelskej aby patuch nepadol 😀
uz ho skusame ucit ho zliezat zadkom dolu, ale este nie su viditelne uspechy, som zvedava kedy to pochopi ze o co nam ide

katinka0000
30. apr 2009

lalu: to musi byt fakt nadherne. nico zaspava tak, ze ho celeho objimem a on si tisko odfukuje. su to fakt najkrajsie momenty. 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre