Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

bibianna
9. máj 2009

Ahoj Joy, aj ja si ťa pamätám... 🙂 🙂

sanik
9. máj 2009

ahojte baby,

chcem sa vas opytat, hlavne tie co chodite s babatkami po vyletoch, ako to robite s rezimom babatka na vyletoch, napr. casy spania, papania. atd. zaspi vam to babatko hocikde v tom case kedy by malo a ako je to s rezimom babatka po vylete? nema ho trochu domotany?
my sme teraz kupili turisticky nosic a tiez radi by sme sli na nejaku turu no maly nam spi doobedu asi taku hodinu a pol a aj potom poobede a neviem ako mam tu turu planovat, ci maly zaspi aj v tom nosici. inak je zvyknuty dost na postielku, tam pospi najlepsie. v kociariku velmi spat nechce, tak preto aj ta obava, co povie na nosic. inak je v nom celkom rad.

sanik
9. máj 2009

fiiha,

dnes tu je riadne mlllllllllllllkvo. pekny den vonku, asi preto. vsak?
dnes bolo inak fakt naaaaaaaaaaaadherne, uz sa tesim na leto a pekne slnieckove pocasie.
pekny vecer ostatnym.

katinka0000
9. máj 2009

ahojte!

joy: vitaj. si tu teda riadne dlho nebola. skoda, ze si nepridala nejake nove foto. ako sa inak mate? marco je urcite nadherny.

sanik: no my s nasim malym chodime velmi casto na vylety. ked sme mimo domu, tak si rezim urobi podla seba. teda ked sa mu chce, tak si zdriemne. no a s jedenim je to presne tak isto. ked je hladny, tak si "vypyta". ja uz podla jeho chovania viem, ze je hladny, tak sa ide nato.
dneska sa zase prekonaval. za cely den spinkal iba 30 min. ozi a boli sme prvykrat na kolotoci. to bolo radosti. 🙂
sak som aj nejake fotos pridala.

joy
9. máj 2009

Kocky - dakujem za privitanie. 🙂 Vy uz sa asi vsetky pripravujete na den matiek, ked je tu tak mllkvo. 😉
Ked bude cas, pridam fotky. Nas maly patri asi medzi tych valibukov. Naposledy sme ho vazili na kontrole ked mal presne 6 mesiacov a vtedy vazil nieco cez 9kg, ale je teda pravda, ze sa narodil ako 4,5 kg babatko. 😅
Inak mam otazocku, pokial sme prisli sem na SK, tak som maleho kojila cca kazde 2 hodiny. Dnes a vcera som vsak kojila uz len 4krat za den resp. ked pocitam cely 24 hodinovy cyklus, tak 6 krat, co je teda o dost menej. Normalne jedlo papa 3 krat denne - ma ranajky obed a veceru, ale tak to bolo aj predtym. Mam starost, aby mal dostatok tekutin. Ponukam mu aj vodicku po papani, ale to si len tak trosicku odpije, spolieham sa na to, ze si vytiahne tolko mliecka kolko potrebuje. 😔 Kolkokrat kojite vy?
Jankamanikova - my sme v TN. 😉

joy
9. máj 2009

Sanik - Neviem na ake tury chodite, ale ak by som mohla poradit, tak na tvojom mieste by som najprv zvolila nieco nenarocne a snazila by som sa to nacasovat medzi spaniami. Po pripade to nacasuj tak, ze ten prvy spanok absolvuje na ceste v aute na turu a druhy v aute na ceste naspat. A mozno vas prekvapi a vobec nebude mat problem zaspat aj v nosici. Videla som tak uz kopec deti. Daj vediet ako ste dopadli. Ked sme mimo domu, tak nas maly si robi rezim sam. Vidim na nom, kedy chce spinkat alebo papat, tak sa potom snazim mu to co najskor umoznit, ci uz v kociku alebo v aute - nie vzdy to samozrejme vyhovuje mne, ale tak to uz chodi s tymi nasimi drobcami. 😉

danulik
10. máj 2009

ahojte, nestiham si teraz precitat, co ste pisali, ale prajem vam krasny DEN MATIEK 😵 😵 😵

vejinka
10. máj 2009

ani som nevedela ze je den matiek...to ako vazne? 😅 muz mi nic nedal..cakam do vecera a v noci ho zbijem 😀

inak ahojte kocky..joy tiez si ta matne pamatam 😉

bibianna
10. máj 2009

Veji, ako to že nevieš???? 🙂 🙂 🙂
Ja idem dnes na predstavenie ku dňu matiek, čo poriada mesto. Vezmem aj Maťka.
A prajem všetko najlepšie všetkým maminkám a ich detičkám.
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vejinka
10. máj 2009

no uz viem ze je den matiek...bbi dakujeme za krasne blahozelanie a prajeme ti to iste 😉

vcera som si objednala sling-je to nieco medzi baby satkou a nosicom a muz mi to zaplatil a dnes povedal ze to mam na den matiek..no fain zasa si to krasne odbil 😅

jankamanikova
10. máj 2009

Ahojte!
Tak my sme mali cestovatelsky vikend. V piatok sme boli v Madarsku na nakupy, vcera sme boli v BA (aj na Milu pre mamu sme sli) a dnes sme boli doma, vegetili sme. Tatino nas pozval na obed (ku Dnu matiek), tak sme sa vyfesakovali, sli na sv. omsu a potom do restauracie. Takze vikend bol uzasny, pokojny, rodinny ...

Prajem Vam pekny tyzden ...

katinka0000
10. máj 2009

ahojte!

vsetko naj k dnesnemu nadhernemu sviatku.
manzel a nico ma dneska prekvapili. prisli s ruzou v ruke. bolo to hrozne mile. potom sme isli na slavnost ku dnu matiek a potom sme sa isli este prejst. cize krasny den. a vy ako?
dobru noc!

jancia
10. máj 2009

Ahojte babule a drobci, tak my sme uz opat doma, tyzden na chalupe ubehol ako voda, dnes doobeda sme dorazili a potom sme boli este na velkej oslave kamaratov 30-ikov 😵 takze sa ani necudujem ze Tomi je uplne vyflusnuty a uz chrni, no pojdem asi aj ja.

Mamickam vsetko naj naj k sviatku 😎

aktak
autor
10. máj 2009

prave som dokoncila diplomovku 🤐 rano idem tlacit 😔 som dead
ale vikend bol krasny, sme sa boli poprechadzat a v piatok sa nam dokonca podarilo ist na rande 🙂
ma sa zhorsit pocasie, som zvedava 😕
vsetkym detickam vela zdravia 😉

stankaji
10. máj 2009

Ahojte mamulky!!!

Dúfam, že ste všetky pekne oslávili Deň mamičiek a vôbec aj celý víkend...
My sme si fantasticky každý deň boli zabicyklovať, konečne som sa bicyklovala po 1,5 roku, juchuuuu 😅 😅 😅 a všetci štyria sme boli. Martinku sme viezli v špeciálnom vozíku pripevnenom na manželov bicykel, sedela si tam vo svojom vajíčku ako grófka a sledovala všetko okolo seba, 😲 😲 😲 a keď bola ustatá tak si aj pospala a jak fajne 😔 .
Ináč jej už trčia nohy z vajíčka, musíme už kúpiť nejakú autosedačku, viem, že ste tu preberali, tak pokukám...

KUK...Pridala som aj nejaké fotečky z našich jarných aktivít - ako na korčuliach s kočiarom, bicykloch, na opekačke atď...

danulik
11. máj 2009

haloo haloo, kde ste vsetky??
ako ste oslavili den matiek? mne lili od rana hovorila mama, mama - asi ma chcela potesit 😀 uz to hovorila aj predtym, ale potom prestala a vcera zacala zase 🙂 cely den bola dobrucka, boli sme aj na vylete, pridala som par foto 😉

volala som dr., ci su uz vysledky, tak vraj tam ma nalez ☹ mame zopakovat odber a zajtra doniest, pripadne mame prist aj s lili a pozrie ju.. ak by sa nalez potvrdil, daju jej atb. 😒

danulik
11. máj 2009

stankaji - ten vozik je super 🙂 martinka sportuje od malicka 🙂 zlata je 😉
inac, nevadi, ak jej z vajicka trcia nohy, tie mozu, dolezite je, aby netrcala hlavicka 😉

elly111
11. máj 2009

danulik krásne foky 😵 aj vy stanka perfektné s tým vozíkom 😉
danulik neboj nič to bude ok, ešte máte teplotu?

danulik
11. máj 2009

elly - dakujeme 🙂
nie, uz nema teplotu.. dufam, ze to nebude nic, resp. nic vazne..

elly111
11. máj 2009

nebude 😉 super je že už nemá teplotu, uvidíš už to bude ok, alebo maximálne po atb.

my sme na trikrát obedovali, ja neviem či sa mu menia chute alebo čo ale nechce jesť nič iné ako mlieko, maximálne kašu, ostatné len trošku predtým sme papali ako diví 😀 😀 😀 no veď asi papá koľko potrebuje veď je ho dosť 🙂

danulik
11. máj 2009

elly - chute sa menia, neboj nic, potom sa vrati k povodnym jedlam 😉

lili uz zase pekne papa, spapa skoro vsetko, len tie kase vobec nemusi.. stale mame iba 2 prikrmy za den (obed a ovocie), ak neratam rozok, co si rano zuzle 🙂 rozmyslam, co jej idem pridat na veceru namiesto kase 😕

danulik
11. máj 2009

elly - maly je riadny frajer v tej adidas suprave na motorke 🙂

elly111
11. máj 2009

to je super že pekne papáte 🙂
na večeru my namiesto kaše ovsené alebo ryžové vločky s ovocím /banán, jablko, alebo ovocie z výživ/

lalunna
11. máj 2009

konecne nove fotky v albumoch dievcata 🙂

stanka, ste perfis rodina, sportovci
danulik, stara mama vypada na tej fotke jak dvacina 😀

inak ja som tiez nevedela ze je den matiek
makali sme cely den u mojej maminy, kupila novy byt, tak sme boli upratovacia cata, patrik utieral prach na zemi 😀

teraz ma zasa patrik hlieny a sople, odsavame, place, v noci nevie dychat, budi sa... atd. noooo nenudime sa, ale cez den pohoda, usmievavy, neni znat ze je chory, ja sa uz v tych jeho stavoch nevyznam 😒

uz dokaze stat dost dlho, je zlaty, zdviha pritom ruky do vysky a smeje sa na tom 😵

junova dovolenky uz vybrata, ideme sem: http://www.chorvatsko.cz/svdal/primos.html
na co mysliet a co pobrat ked ideme prvy krat aj s dietkom, dajte nejaky rady

elly111
11. máj 2009

uff prišli sme z pošta vždy dáme okruh cez park a vyberám najťažší terén do kopca nech si máknem, som totálne spotená asi sa blíži búrka, je dusno, malý spí v kočíku, tak ešte chvíľku pokoníkujem 😀
danulik 😉 , máme všelijaké súpravky z usa je to tam za pár korún 😉 teda dolárov 😀
lalu boli sme v júli pred dvoma rokmi v Primoštene v Zore, tam idete? ... bazén nefungoval a bolo chladnejšie, aj voda... ale ... rady čo s dieťatkom čakáme od skúsenejších 😀
aká stará mama danulik som ti žiadnu v albume nevidela idem ešte raz kuknúť 🙂

jancia
11. máj 2009

caute baby pekne fotky ste popridavali, stankaji Martinka je perfisna v tom voziku 😎

co mate nove? neviem ci ten tyzden dozadu precitam, akosi nestiham.

my sme sa mali fajnovo, aj pocko sa celkom zadarilo, potom aj ja pridam foto ale musi mi poslat segra a nasi lebo ja som svoj fotak ani nemala kedy vytiahnut 😅.

elly111
11. máj 2009

že stará mama, tak to je fór, to je dobrá vízia do budúcnosti 🙂 😉 😀

lalunna
11. máj 2009

elly, ubytko vyberieme na mieste, a ako bolo v primostene vo vseobecnosti?

jani, aaaaaaaaale nic take, mne sa na materskej strasne skratila pamat, ledva si pamatam co bolo vcera 😀 😀 😀
ale viem co budeme robit zajtra, ideme po strasne dlhej dobe do poradne, tak som zvedava na vahu a potom zaplatit hudobku, zaciname tuto stredu, huraaaaa 😵

elly111
11. máj 2009

ahoj jancia neboj dočítaš zasa sme toho toľko nestihli 😉
ja si tiež nič nepamätám som totál vynulovaná 😀
V Primoštene bolo pekne dalo sa poprechádzať, aj s kočíkom sa bude dať, pláž pri Zore z jednej strany hotela piesok, časť okruhliaky, z druhej strany kamene, veľmi pekne a medzitým hotel a lesík, parkovanie v pohode, aj ubytovanie, jedlo,... všetko lepšie ako Pula a hotel Brioni 😅 odišli sme na tretí deň pobytu, hrôza 😨

sanik
11. máj 2009

lalunna,

hudobna? to akoze pre teba ci pre maleho? my chceme chodit na fitlopty alebo tanceky. zatial sme sa nerozhodli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre