Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

stankaji
12. máj 2009

Ahojte baby!!!
ďakujem, že ste ocenili naše rodinné športové aktivity... 🙂 🙂 🙂

ináč držím palce všetkým babám, ktoré dokončili diplomovky a idú ich obhájiť a aby úspešne urobili štátnice!!!

Jankamonikova - naša Martinka má tiež rada hudbu a tanec,
ona začne "trsať" aj keď počuje prať práčku a na akýkoľvek rytmický zvuk... 😅...náš syn hrá druhý rok na gitare a to je celá happy keď ho počuje, ja spievam a ona tancuje...no je to úžasný pocit, takéto večery máme každý deň, keď syn trénuje...

katuska.
13. máj 2009

dobre ranko! mame za sebou slabsiu noc 😒 marek bol v pondelok na ockovani a je z toho cely nesvoj. asi ho boli nozicka, tak sa vkuse mrvil, budil a plakal... konecne je rano

studujuce maminky, mate moj obdiv.. a to velky

vylet do ziliny a bratislavy bol bez vacsich problemov a marek si doniesol od krstnej modrinu. teda nie priamo od krstnej, ale od jej dveri 😀 plazi sa takou rychlostou, ze si to nestiha vypocitat. ale na 4 nepojde ani za svet..

v polednej dobe mam marlenkovsku maniu. manzel sa uz trochu na mna zlosti, lebo kazdy tyzden robim marlenku. ked mne dost chuti a bavi ma aj ta priprava.. idem ochutnat vcerajsiu ako dopadla 😝

katuska.
13. máj 2009

pozerala som nejake albumy..

stanka, ten vas vylet bajkovy vyzera taak milo.. 😉

lalu, joooj pekna fotka z postele 🙂 fakt citit atmosferu 😵

kati, nico fakt vyzera starsie a vlasky ake ma, teda..

idem kukat dalej a ak sa mi podari, tak daco pridame aj my

katuska.
13. máj 2009

dani, mamina vyzera fakt super 😕 😕

aktak, zlati su na zmrzline.. a na tej dalsej vyzera adelka pekne sidlo 😉

monko
13. máj 2009

ahojte maminky a detičky,
chceme vás len pozdraviť, vždy si vás radi prečítame a pozrieme albumčeky. Detičky sú krásne a nádherne rastú a z vášho písania vidieť s akou láskou sa o ne staráte. 🙂 Všetkým prajeme krásny deň!

lalunna
13. máj 2009

jani, sekne vam to v pase 😉

sme po vcerajsej poradni, tak udavam patrikove miery: 74cm a puhych 10140g, inak vsetko ok...

dnes sme boli prvy krat na tej hudobke, bolo super, patrik normalne nechapal z toho spevu a tak a samozrejme naj bola gitara, po skonceni si ju musel ist prezriet z blizka 😀
zle bolo, ze sa mi kompletne precural a cely bol mokry,... este aj kocik 😖 to sa nam este nestalo, hm
tak mal suknu z deky a vrch mal hunatu mikinu, vypadal jak nejaky starodavny bojovnik 😀

dnes ideme este na zapis do pasu, dufam ze to rychlo vybavco

idem docitat...

lalunna
13. máj 2009

ahoj katuska ze napises aj... marlenka mnaaaaaam 😝 hodila by sa mi teraz k mojej "rannej" kave (rano som nestihla)

ahoj monko 😉 co nove u vas?

katuska.
13. máj 2009

lalu.. ved to. rano si dam vlocky, ale ku kave velmi nejdu, tak musim dat neskorsiu kavu s marlenou 😀

dani, drzim palec, nech je vsetko ok.. snad su to len zubky

boli sme s marekom na mensi nakup a kupila som si aj tricka. jedno mi je trochu sirsie v bokoch, tak bude na druhe tehu 🤐 pekne tricka maju v h&m - organic cotton.. a marekovi som konecne kupila ciapocku taku letnu, lebo som doteraz nenasla ziadnu fesi a to som pozerala uz vyse mesiaca

ideme kuknut ocka do prace a zaniest mu zabudnutu tabletku proti alergii 🙄

monko
13. máj 2009

lalunna: no, my sme také drobné žieňatká, moju váhu nebudem spomínať 😉 , Mirka váži 8000g, oproti váham niektorých tunajších ,,chlapíkov" 🙂 Našej Mirke sa chodiť ešte moc nechce, keď ju chytím, tak dáva dáke kročky, dáva nožky pred seba ako modelka, ale sama sa ešte nedvíha. Ešte len začína štvornožkovať. My si dávame so všetkým akosi načas, aj zúbky jej začali ísť až v 8.mesiaci. Ale inak je veľmi vnímavá, miluje spoločnosť a veľa ľudí okolo seba, papá pekne, stále kojím a k tomu vždy pridám dáky príkrm a papá s každým koho vidí dačo jesť. Je nádherné sledovať ju ako rastie a vníma svet okolo seba.

danulik
13. máj 2009

ahojte,
lili mala v noci zase horucku, tak sme rano isli k dr. - zavolala aj do nemocnice, ci uz su vysledky, tak vraj ten moc bol negativny.. dr. povedala, ze podla nej to budu "iba" zubky, ale ak by mala aj dnes v noci teplotu, mame prist zajtra rano na krv.. no, som zvedava, ako to dopadne..

kati - dik 😉
tami je ok, dnes sa uz hadam ukaze 🙂

danulik
13. máj 2009

katuska - ahooj a dakujeme 😉 dufam, ze marek je uz ok a dalsia noc bude lepsia 😉

tinka66
13. máj 2009

ahojte maminky,

konecne som vas ako tak docitala...super vecicky ste popisali...tolko som chcela reagovat, ale neda sa po takej dobe....

my sa mame dobre, nasa zubana ma uz 6 zubov, teraz jej vysla horna 2....a cakame dalsie....mame teraz taky vegetik...tato nam odcestoval a vecer je doma dost smutno, ked uz mala zaspinka, ani pracovat uz nemusim...tak normalne neviem co s casom 🙂 zeby sme zacali pomaly pracovat na druhom???muz ma nahovara....vy ste na tom ako???

dnes sme boli plavat aj s kamoskou Sophinkou od tessie...ta je uzasna, krasne plave pod podickou aj v rukavnikoch...je to velka sikulka....je to super aktivita pre deticky....

danu je mi luto, ze sa lilinka tak trapi, ale asi to fakt budu zubky....kolko ma uz vonku? mamina je fakt kocka, inac aj moja vyzera na svoj vek super...ked sme spolu kocikovali, tak si ludia mysleli, ze sme sestry....

inac strasne mi uz chyba niekde vycestovat...moj muz je teraz v amsterdame a riadne mu zavidim....my sa urcite vyberieme len tak na par dni do talianska niekedy v juni ked sa manzel vrati z plachetnice a potom v septebri asi chorvatsko taka vacsia partia, chalani budu plachtit a maminky sa budu starat o deticky....ale laka ma aj to turecko, co tu niekto spominal v oktobri a este aj by som rada isla na jesen pozriet kamosku do talianska ktora prave otehotnela....

tinka66
13. máj 2009

stankaji - chcela som sa ta opytat, ze kde ste ten vozik kupovali a ako dlho to pre martinku vydrzi? ste super sportova rodinka....

inac ja tiez rozmyslam korculovat aj s malou, a treba na to nejaky speci kociar alebo ako? my tu mame hradzu hned za domom a niekedy sme chodili aj kazdy den...

a sklanam poklonu vsetkym studujucim mamickam, ja by som to asi nezvladla....ste super, drzime palceky na statniciach a obhajobach....

danulik
13. máj 2009

ahoj tinka 🙂 no zubok praveze nema ani jeden 😅
aj u nas to bude nakoniec asi taliansko - koncom juna.. uz sa velmi tesime 🙂
a ako sa ma tess? nepride sa ani ukazat 😕

tinka66
13. máj 2009

danulik - tess sa ma vynikajuca, jej mala sophinka je naozaj ukazkove dieta....teraz asi vyuzivaju slniecko a behaju si kade tade a nestiha MK tak ako ja....ale v sobotu ju povzbudim aby sa ukazala......takze lili to asi pojde vsetko naraz chudatko male...tak sa pripravte, u nas bola hruza a aj cakam dalsi naval, moja lara to velmi zle znasala,normalne sa mi hadzala od bolesti a nemohla som ju udrzat na rukach a skoro nic nezaberalo, ale to az pri tych dalsich zubkoch, prve 4 zvladala celkom ok....tak uvidime co bude dalej.....

taliansko milujem, a aj hovorim po taliansky, takze si to tam dost uzivam....mame ho uz dost dobre precestovane, ale tentokrat pojdeme hore na sever, co ma az tak neoslovuje, ale je to blizko a tie klasicke plaze....my sme boli dost velki cestovatelia a vsetko sme robili tak na blint s takym vzrusom kde vecer skoncime, presli sme si trosku thajsko, kubu - tam sa este s malou urcite chystame tiez ked podrastie, aby videla tie kulturne rozdiely a rozsirila si obzor aj o ine skutocnosti.....

aktak
autor
13. máj 2009

katuska dakujem 😉 riadne sidla su obidvaja 😀
my si nechavame more az na buduci rok asi

jankamanikova
13. máj 2009

Tinka - ak rozmyslate o druhom, tak len prajeme vsetko dobre. Je to uzasne mat za sebou deticky. Teda aspon ja som spokojna. Ked nas Janik mal 9 mesiacov, to sme uz cakali Matuska a bolo to velmi krasne obdobie ... Teraz je z nich velka partia a su (skoro) ako dvojcata, kedze je medzi nimi rok a pol rozdiel ...

Inac pozri stranku www.drobcekovia.sk; tam maju tie cyklisticke voziky ... A su fakt super!

katinka0000
13. máj 2009

ahojte!

jankamanikova: hej, asi bue nico po mne. ja mam 1,76 m, takze na zenu je to dost. ale ako si napisala, ci maly alebo velky, hlavne ze je zdravy. je to uuuuplne jedno.

katuska: tak hod recept na tu marlenku. aj ja by som ju skusila.

ozaj baby ako pripravujete pohanku?

jeeej a dneska sme boli na plavani prvykrat pod vodou. musime sa pochvalit. nico bol najlepsie zo vsetkych. 😀

tinka66
13. máj 2009

jankamanikova - dakujem za tip....idem pokukat...no este zbieram odvahu ale nechavam to na osud s tym druhym, ale pacilo by sa mi mat viac deticiek...je to nase poslanie a dava mi to nesmiernu energiu a radost, ze robim zmysluplne veci..uz aj vek pomaly 32 nie je najmenej, tak sa treba poponahlat....dnes ked mam tak trocha volnejsie som sa zamyslela nad tym, ze ked lara pojde do skolky a nebude ma az tak potrebovat, co budem robit a taky zvlastny pocit prazdnoty prisiel....no pisem ako tatar, uz asi idem spat...

aktak
autor
13. máj 2009

mozu drobci hrozno? asi nie ze? lebo Adelka ma pren skoro ultkla 😀

jankamanikova
13. máj 2009

Aktak - mozu. Nas Jakubko uz papal a nebolo mu nic, ani alergia a ani vyrazky. Takze papame ...

jankamanikova
13. máj 2009

Tinka - vzdy Ta bude potrebovat a ked pojde do skolky alebo do skoly, tak vtedy najviac. Ale deti, ktore maju doma lasku a pocit istoty, maju dostatok sebavedomia, aby tieto zmeny zvladli. Nas Janik a ani Matusko do skolky nechodia, pojdu az do predskolskej (ak vobec pojdu 😎 ).

jancia
13. máj 2009

Caute dievcata!

lalu dikes 🙂 sme Vas vcera z auta videli ako kocikujete popri Dostiske. No pekny kusok uz nosis na rukach 🙂 chlapina je z neho, hihi si ho viem predstavit ako bojovnika 😀, ved nech len rastu tie nase deturence. A ktoru plienku ti tak precural? 😕

Ja vobec netusim co cez leto ale dovca asi nehrozi, na august mame oslavu tatovych 30 a Tominkovho rocika, to budu vydavky, ja by som rada na to stretko nase ak bude v septembri a este mozno ku kamoske do Zurichu, no uvidime... ale na rok urcite k moru, to sa tesim ako bude maly behat po plazi 😵

jancia
13. máj 2009

Tinka jasne ze ta bude este dlllho potrebovat... neboj 😉 ja na to radsej nemyslim a keby hej, bude dalsie hihi teda dufam 😵

Kati k tej pohanke ja kupujem take pohankove vlocky, u nas to dostat v Terne a to povarim vo vode a potom pomiesam so zeleninkou.

katinka0000
13. máj 2009

jeej janci ma novu fotku v pase. zlatucki ste!
a pohanku nedavate? to mam nejako podrvit?

kape
13. máj 2009

Ahojte.

Teda mame tu peknych valibucikov. Samulo akosi teras nepribera a Lalu nam uz dvakrat povedala, ze sme sa vobec nezmenili , ze vraj chude nozky 😅 a zas na druhej strane lekarka povie, ze Samka je dost.

Jancia som chcela napisat, ze pekna fotocka. Zajtra ideme tancovat? Plienky nam uz prisli. 😉

My sme dnes boli so Samkom v svadobnom salone pomoct vyberat nasej krsnej mame, teda Samkovej svadobne saty, ako sme tam vosli Samko bol vo vytrzeni, svojou pohodovou naladickou zaplavil cely salon 😎 , som bola aj rada, ze prisla dnes takato zmena, lebo mu idu este stale zubky a doma sa teda dost uhuci. A kedze je vacsinou stale len so mnou, kazda nova tvar je prenho prijemnou zmenou.

Tinka pokracujete s Tessii a Hviezdickou aj v juni v Hrosiku? A ze 32, no tak tebe by som fakt netipla "uz" tolko.

My ideme cez vikend k mojej segre bez tata, ide si vyskusat ake to bude mat od augusta doma so svojim babom, tak snad bude dobre. Dufam, ze bude pekne pocasie, lebo nam pripravili nejaku turu.

A mam este otazocku, este casto kojite cez den ?

A este jedna otazocka, co tak mamicky z BA a okolia a dat spolocne stretko ked je pekne pocasie a vyrazit si cez tyzden na Partizansku luku ? Take hromadne by sme mohli dat, nielen my co sme z Petrzalky. 😵

kape
13. máj 2009

Katinka - to je to iste ako vlocky, len to inak vyzera. Ale normalne len uvar, tak ako Jancia ona zmakne, pripadne sa tTi rozvari.

jankamanikova
13. máj 2009

My sme boli na "Mila pre mamu" a ta "luka" je fakt perfektna. My ideme na vychod, takze ak stretko, tak nabuduce 😉 a radi prideme.

My kojime kazde dve hodiny, ci uz od smädu alebo hladu 😉 . A este k tomu obed a ovocie pocas dna.

jancia
13. máj 2009

Kati ked nas beriete tak ideme 😀
Jankamanik dufam ze nabuduce aj vy pridete, som zvedava na tych Tvojich drobcov 😉

Ja kojim tak cca 4x, neviem presne, ked mrnci a uz neviem co sa deje tak mu dam cici a je spokojny ale niekedy to ma vyslovene od smadu alebo len tak si podudkat, inak teraz ako bolo dost teplo a aj sme cestovali tak dost aj vodicky popil co sa predtym nestavalo.

Kati tie vlocky sa uvaria rychlejsie ako ked mas pohanku "vcelku". Ale ked tak ju uvar kym zmakne vo vode a skus tu vodu dat tak aby si nemusela vylievat bo sa odplavia ziviny a vitaminy, no a ja Tomimu mixujem tak ja by som to potom tak dala alebo trosku popucila. Dufam ze bude chutit 😉

jancia
13. máj 2009

Inak jak mam to nove foto v pase tak stale kukam ze to kto je 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre