Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

katinka0000
13. máj 2009

my mliecko papame hlavne v noci. cez den tak 2-3 krat.

katinka0000
13. máj 2009

janci: to iste som robila aj ja, ked som si dala nove foto. no šiši. 😀 😀

aktak
autor
13. máj 2009

tak my sa kojime cely den, aj ked vela spapa na obed aj vyzivku, aj tak skonci na prsniku, ani to neratam, a dnes v noci papala 5 krat tak dufam ze to len mala zle sny 😅

katuska.
14. máj 2009

dani, marekovi vysli ked mal 8mes a 2tyzdne.. pozeram, ze mala lili ma teraz tolko 😉 tak snad su to tie zubky...

kati, posielam ti recept ip

tinka, moj ma podobne navrhy ako tvoj 😉 akurat my este musime cakat, lebo som rodila cisarskym a dr. mi povedal, ze sa uvidime pre istotu najskor o rok..

a marek cucka tak 4-5x do dna, ale nepije ine tekutiny. este vytrvalo odmieta 😒 uz sme skusali vsetko.. asi to chce cas. inak najlepsie zabrala flaska rajec. z nej si aspon co to cucne, kdezto hrncek len obhriza a flasku nechce ani vidiet. v noci sa prebere aj 4-5x, ale len trosku pocucka a zaspi, takze skor na ukludnenie ako od smadu..

katuska.
14. máj 2009

ou, tvrdka obhryza 😕

ada11
14. máj 2009

danulik, ak mala Lili moč negatívny a napriek tomu bude mať teplotu, tak daj malej odobrať krvičku na zápalové markery a ak tie budú negatívne, tak to budú zúbky, no a výter z hrdla robila ?

k tej dovolenke, my ideme do Prahy za bratom a do Tatier. 😉

katuska.
14. máj 2009

a my dovolenku zatial neriesime, lebo by sme sa chceli stahovat, takze mozno az neskorsiu dovolenku alebo len stretko a potom nejake tatry abo daco blizko...

bibianna
14. máj 2009

Ahojte.
Bolí ma riadne chrbát zo zdvíhania malého,celý, no hlavne v oblasti lopatiek.
Jamaika, ty si vravela že ťa tiež bolí, poraď čo ti pomáha.

jankamanikova
14. máj 2009

Katuska - ja mam Janika na cisarsky a Matusko sa narodil prirodzene. A aj Jakubko.
Tiez vraveli rozne, ze cakat. Ale my sme chceli mat deticky za sebou, tak sme neriesili cakanie 😎 . A mam velmi dobru kamaratku, ktora ma tiez tri deticky za sebou (mame rovnako stare deticky a aj sme rodili v rovnakom case 😎 ) a ma vsetky tri cisarske a v pohode.

Bibi - plavat, plavat, plavat a masaze 😀 . Na to sa chystam uz velmi dlho, ale zatial to nejde, lebo stale permanentne dojcime a nejak sa od Jakubko nemozem pohnut 😉 . Alebo on odo mna 😀 😀 😀 😀 . Ja zatial bolenie chrbta neriesim, lebo by som nic nevyriesila 😉 .

lalunna
14. máj 2009

bibi, jednoznacne joga a cielene posilnovanie chrbta cinkami 😉 al. flaskami napustenymi vodou 😉

ja kojim: na ranajky, o 12 pred spankom a potom az vecer pri zaspavani zasa

ja som za partizansku luku, kedy teda? 😀

lalunna
14. máj 2009

jani, co plienku 🙄 ale aj vrchne nohavky imse vimse 😖 nejako prestavaju tesnit 😠

katinka, pohanku varis vo vcelku vode cca 20 minut aby sa vsetka voda vsiakla, ako ryzu (tzn. je dolezite odhadnut kolko vody dat)
tu zbytkovu vodu co ti niekedy ostane v ziadnom pripade nevylievat, je v nej vsetko cenne
no a ked dovaris este nechas stat na platnicke par minut 😉

tinka66
14. máj 2009

tou pohankou ste na navnadili, tak som ju dnes kupila a zajtra bude na obed....

bibi - na ten chrbat ti staci cvicit denne aspon 10 minut a uvidis ako sa ti to polepsi, ja to tak praktizujem a som v pohode...a nosim si 9,5 kg larinku v pohode...

dnes je riadne skaredy den, larinka to vycitila a doobeda si pospala skoro 2 hodky, to uz davno nebolo a teraz uz tiez taha vyse hodiny....cely den sme nakupovali....potraviny, v lekarni sme boli a aj darcek sme kupovali pre maleho kamarata z porodnice, ktory nas zajtra pride pozriet....tak sa tesime...

zajtra mame nejake ockovanie, tak som zvedava aky bude den...

za partizansku luku som aj ja....a kde to je???vobec neviem...dajte vediet kedy, skusime dobehnut, rada by som vas s vasimi drobcami spoznala aj osobne....

bibianna
14. máj 2009

ďakujem za odpovede, budem praktizovať. Objednala som sa zajtra na masáž, kúpila som si Fastungel, masírujem. a mám doma aj knižku jogy, pozriem nejaké cviky. 🙂

jancia
14. máj 2009

hehe my sme dnes boli na klbiky a jeden chlapcek sa volal Pohanka 😵
inak este ich nemame vyvinute tie jadierka takze nas zase odporucili prist o 2 mesiace na kontrolu 🙄

aktak
autor
14. máj 2009

dajte niektora plis link na to co a kedy sa zavadza do prikrmov, uplne mi dochadza fantazia, dakujeeem 😉

danulik
14. máj 2009

ahojte, vcera aj dnes sme bez teploty, tak sa tesime 🙂 ale zacina sa nocne budenie, na co sme doteraz neboli zvyknuti, ale zvykneme si 😉

aktak - http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=209&no_c...

idem docitat 😉

danulik
14. máj 2009

tinka - tak pozdrav tess aj sophinku 😉
ja mam tiez rada taliansko, ale sever je len take nudzove riesenie, lebo sa nam nechce velmi dlho cestovat..

pohanku varim tak ako pisala lalu (ako ryzu), varim bud normalnu - celu alebo tie vlocky (rychlejsie sa spravia)..

jancia - pekna fotka, tiez pozeram, ze kto novy to tu je 🙂 😉

danulik
14. máj 2009

katus - no ved uz sa hadam aj my dockame zubkov 🙂
pls, posli aj mne recept, ak naaaaaaaahodou budem mat chvilku cas, spravim 😀

ada - ak este bude mat teplotu, tak mame hned prist na odber.. zatial nic, klop klop 😉

ja mam pocit, ze kojim stale rovnako - cize veeela krat za den 🙂 lebo ved aj prikrm treba zapit 😀

danulik
14. máj 2009

jani - a este mate balit na siroko?

dnes super prsi, hned by som si sla lahnut, ale musim navarit kym sa lili zobudi..

no, vykecala som sa, mozem ist 😀 papaa vecer 😉

aktak
autor
14. máj 2009

danulik dakujem 😉

kuratenko11
14. máj 2009

Ahojte
chorym detickam vela stastia,aby sa z toho cim skor dostali a studujucim vela zdaru 😉 tiez vas moc obdivujem.Dneska aj nas Simi mal teplotu,ale nastastie len chvilu,vratili sme sa s plavania,pospal si a uz to bolo,ale mal len zvysenu tak za hodku mu to preslo.
Baby chcem sa spytat,aku maju vasi drobci obvod hlavicky?My sme totiz sledovany na neurologii v BA kvoli "veklej" hlave ☹ ma teraz obvod 47cm.Tak uz sa teraz bojim ist na kontrolu,ideme v pondelok,co nam povedia,lebo zevraj 48cm maju rocne deti 😒 inak je v pohode,sedime,stvornozkujeme,staviame sa,uz sam stoji a chodi za rucky,tak neviem.U nasej dr.sa este zmestime do grafu,sme +2 a mozme byt +3,ale v ba uz sme nad limit 2 cm ☹ Tak poradte.

jancia
14. máj 2009

danulik - vdaka, no nepovedali mi ze mam balit ale tak my v latkovkach sme tak ci tak nasiroko, aspon vo vacsine 😅

dobru nocku vsetkym

kuratenko ty si tu tiez pekne dlho nebola, hm? no nas Tomi ma obvod tusim 44 ale tak on je z tych mensich tuna...

ninaa
14. máj 2009

Ahojte cicusky,
tak sobota - svadba dopadla uzasne, doobeda Simi spinkal 2,5 hod co doteraz nenaspal za cely den spolu 😀 , dal si doma obed a isli sme na obrad, kym sme prisli na miesto konania svadby, pospinkal 45 min a tahal do 21h, stale sa smial, tesil z ludi, podavali si ho tam a on stastny ako blcha ... parada. Vela chodil, tancoval za ruky, parada .... Ja som potiahla do 2h, manzel isiel skor ulozit Simiho aj seba. Dost dobre som sa zabavila 😉 🙂

Danulik, drzim palceky, aby to boli len tie zubky a bola LILI v poriadku. Myslime na VAs 🙂

A poradim velmi chutnu papu veceru - spaldova krupica s mlieckom - spaldova kasa, nenormalne nam chuti, ovela viac ako s kukuricnou alebo pohankovou krupicou, vyskusajte, Tiez paradna zdrava vecera 🙂 Poradila kamoska a fakt funguje, 25O ml bolo malo 🙂

Jancia, a upozorili ta, aby sa Tomi nestaval na nozky, kym nemate jadierka? My ked sme ich nemali z 5 mesiacoch nam to prizvukovala lekarka asi 5x, fakt dat pozor, aj keby sa sam tahal, nedovolit. Moze si poskodit nozicky.

basky
14. máj 2009

Baby, omyl nastal .... dnes u nas bola kamoskina sesternica NINAA a bola chvilku na nasom PC, zabudla sa odhlasit, to som teraz pisala ja, BASKY, navsimla som si to v tej rychlosti 😢 ☹

danulik
14. máj 2009

basky - dakujeme 😉
ja pozeram, ze kto to k nam zavital 🙂 🙂 🙂 som rada, ze sa simi na svadbe bavil a samozrejme aj vy dvaja 🙂

jancia - ved hej, potom ma to napadlo, ze latkujete 😉

kuratko - lili mala pred mesiacom 43,5 a aj to sa dr. zdalo dost 😅 ale povedala, ze je to este v norme, tak neviem ake maju tabulky..

kuratenko11
14. máj 2009

Jancia no dlho som nebola,ale citam kazdy den 🙂 poctivo,len nejako nestiham reagovat 😀

aktak
autor
14. máj 2009

neviem kolko ma Adelka, ale co akoze s tym aj budu robit keby boli nad priemer? je to nejaka diagniza? 🤐

aktak
autor
14. máj 2009

toto si pozrite, super foto 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

danulik
14. máj 2009

aktak - neviem, ci je to diagnoza, ale keby tam bol velky rozdiel, tak to riesi neurologia.. neviem nic blizsie..
super foto 🙂

kuratenko11
14. máj 2009

Presne tak,potom to riesi neurolog,nas len sleduju nic vazne sa zatial chvalabohu nedeje,dufam,ze to tak aj ostane,len ma proste vacsiu hlavu ☹ked sa narodil mal 36cm a za 1 mesiac mu narastla o 3cm co je vela,mala by rast len 1cm za mesiac,odvtedy rastie ale sme o tie dva cm popredu.A inak mame 10kg,vsetci mi hovoria,ze nema velku hlavu,tak ja fakt neviem,asi som jedla pocas tehotenstva vela melonu,tak ma aj taku hlavu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre