Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

vejinka
19. máj 2009

uff tie videa vyzeraju ozaj hrozostrasne ☹

danulik
19. máj 2009

lili sa pred chvilkou 1. krat postavila sama v postielke, kukala na mna, ze aha co viem 😀

idem pozriet tie videa..

danulik
19. máj 2009

ok, berieme vajicko 🙂 😉

nesca
19. máj 2009

Caute všetci 🙂,

dani a ako idete riešiť stravu? My ideme na konci júla do Zadaru, teda 3 km od neho a je tam plná penzia, teda all in. Viaceré cestovky majú aj to vaše ale tuším je to bez stravy a my sme nechceli furt niečo zhánať pod zub 😒, ale vyzerá to tam super a ešte ja mám radšej hotel ako také samostatne stojace apartmány.

danulik
19. máj 2009

nesca - ja mam tiez radsej hotel, ale apt. sme chceli kvoli lili, aby som jej mohla uvarit obed, lebo ona hippky nezje.. pre nas v ziadnom pripade varit neplanujem, da sa objednat polpenzia, ale radsej budeme chodit do restiky kedy chceme a kam chceme 😉

kuratenko11
19. máj 2009

Ahojte
takze nase neurologicke vysetrenie s velkou hlavou 😀 dopadlo dobre,uz ani na kontroly chodit nemusime,takze sme happy 😀
Aj my planujeme niekde dovolenku,ale este nevieme kde 😕 najskor sme chceli Slovensko,ale teraz ked vas tu citam ma laka aj more 😀 napadlo ma take Chorvatsko,len si urcit kde a potom ist na blint 😀 myslim,ze ubytko zozenieme priamo tam,co myslite?Tiez by som asi radcej do apartmanu,predsa mozme si co to ukuchtit 😀 zase sa tam nechystam ale varit,to nie.
Mate nejake dobre typy na Chorvatsko,chcem ist na sever,aby sme daleko necestovali,ja som bola len na juhu-Orebic a tak az daleko neplanujeme ist.
Kape a Danulik drzim palce nech vas tie mrcha choroby uz obidu 🙂

danulik
19. máj 2009

kape - liecte sa aj so samkom, nech ste rychlo zdravucki 😉

inac, lili sa tiez dost poti, dnes mala doma oblecene len body s kr. rukavom a tenke teplaciky a aj tak bola spotena.. no a v autosedacke uz ani nehovorim 😒

kuratko - dakujeme 🙂
ja som uz dala link, tak kukni 😉

katinka0000
19. máj 2009

ahojte!

veji: ta ty si dobra kulturistka. ze hodinu ho vladzes vlacit. ja mojho nicolaska nevladzem ani 15 minut. normalne ma potom seka v krizoch.

baby chcem sa spytat, ci je normalne, ked dam nicolaska spinkat a on sa potom preberie s takym obrovskym placom, ze ho musim vziat az na ruky. a je jedno ci som alebo nie som pri nom. co myslite, nieco sa mu zasniva?

a dneska som si konecne po roku bola dat urobit gelove nechty. tak sa vytesujem. 😀 😀

katinka0000
19. máj 2009

ozi a nicovi sme kupili uz aj prilbu na bicykel, takze sa mozeme chodit kazdy den na chvilku bicyklovat. 😀

tinka66
19. máj 2009

katinka0000 - my sme tiez mali take budenia s hroznym placom, trvalo to asi tyzden dva intenzivne, bola to hroza, niekedy som aj dve hodiny tisila....a boli to zuby..prerezavali sa jej styri naraz, ale este ich stale nema vsetky von...musi to byt hrozna bolest...potom hod foto nica s prilbou....

katinka0000
19. máj 2009

tinka: no ja ho tak do 2 minut utisim. a nam to trva uz riadne dlho. ale jedna baba v inej teme mi pisala, ze aj jej mala sa tak budieva a ma uz 11 mesiacov. nico to robieva len cez den, to dievcatko to robi aj v noci.

katinka0000
19. máj 2009

tinka: akurat som si pozerala tvoj album. poviem ti, cela rodinka ste poriadne fotogenicka. tie fotky od fotografa su fakt krasne. 🙂

katinka0000
19. máj 2009

idem si dat este jablcko, odsat mliecko a konecne sa trochu vystriem.
dobru noc!

joy
19. máj 2009

Danulik - my sme z vajicka vyrastli v 6tom mesiaci a kupili sme tu vacsiu convertible sedacku. Neviem, ci si ma pamatas, ale zijeme v USA a tam podla zakona musia byt deticky otocene chrbtom do 12 mesiacov aj v tych vacsich sedackach. Teraz sme na SK a priniesli sme si sedacku so sebou a mame ju otocenu tiez chrbtom k smere jazdy. Hovorim ti to len koli tomu, ze tie vacsie sedacky su pohodlnejsie pre deticky vo vyssom veku zvlast na take dlhe cesty ako vajicko, tak by si to mozno mohla riesit aj takto. 😉

joy
19. máj 2009

Bavite sa tu o cestovani....suhlasim s tymi hrackami a vyzivkami. My sme teraz absolvovali cestu lietadlom cez pol sveta a k radam, co tu uz odzneli som chcela este pridat to, ze ak letite lietadlom na dlhsiu trasu, tak je dobre obliect deticky vo vrstvach, pretoze v lietadle a na letiskach bolo raz horko, potom zas chladno.... nasmu malemu som zobrala aj oblubenu prikryvku, aby sa mu lepsie spinkalo, ak pouzivaju drobci dudliky tak zobrat aspon 3. 😉

joy
19. máj 2009

Jaj a este nieco - kupila som aj take vlhke vreckovky a tekute mydlo, ktore sa nepotrebuje zmyvat s vodou a dezinfikuje. Je to vsetko na prirodnej baze a bez alkoholu. Pouzila som to ked malemu padali najma kusatka na zem, na rucicky, lebo vsetko obchytkava a podobne....Vrelo doporucujem.

jankamanikova
19. máj 2009

Ahojte!
Tak sme uz doma z vychodu, bolo velmi dobre. Deti nadsene a my tiez. Velmi radi tam chodime, kedze tam mame vsetku rodinu.
Mame sa dobre, cestovalo sa tiez dobre. Ale sme radi, ze sme uz doma. Tesime sa, ze je teplo a Jakubkovi uz pribudol dalsi minizubok, takze ich mame uz 5 a velmi je krasny s nimi. Vela sa smeje, lozi a stoji vsade mozne. Uz aj sam, bez pridrzania. Posuva si stolicku pred sebou a tak sa dostane vsade (nemame prahy), postoji, potom po styroch. Pekne sa sam zahra, aj s chalanmi. Velmi sa z toho tesim.

Idem precitat, co ste popisali. Podla poslednej stranky asi riesite dovolenky. Tak sa len teste, lebo dovolenka s detmi je cosi uzasne a nadherne. Mate sa na co tesit. Je to bohaty cas na lasku, seba, rozhovory a uzasne venovanie sa dietatu.

Co sa tyka lietadlom - v lietadle je klima, tak nieco teple na seba a hlavne pre deti. Kvoli uskam aj mini-ciapka na hlavu 😉 .

tinka66
19. máj 2009

katinka0000 - jaj takze iba cez den, to je zvlastne...no u nas to bolo v noci, ale vcera mi na cviceni plakala jedna mamicka, ze je uz uplne hotova a nevie co robit, lebo maly jej nespi uz skoro 11 mesiacov, ona uz nevladze, no uz, len asi vydrzat, mozno aj mozog sa vyvija a vsetky tie chemicke reakcie co tam prebiehaju....a dakujem za pochvalu fotos....my sa celkom radi fotime 🙂 mame milion fotiek a este to moj muzik zaklada poctivo do velkych fotoalbumov, ale teraz polavil.....ty si si dala jablko a ja cottage, ale este ma laka chladnicka, ktoru mam za nb 🙂 a to som po cviceni...

jankamanikova- a kam to chodievate na vychod???ja tam mam tiez celu rodinku v PO....

joy - inac klobuk dole, ze ste zvladli tu cestu, ja by som sa este neodvazila, larinka si totiz velmi rada presadzuje svoje 😀 a vie riadne spustit, ked nieco chce....

jankamanikova
19. máj 2009

tinka - obaja (aj Jany a aj ja) sme z Presova. Mimo Presova zijeme uz 3,5 roka (kvoli manzelovej praci). A pozdrav mamicku z toho cvicenia. Ja uz nespim poriadne 4 roky 😀 😀 😀 😀 . A odkedy je Jakubko na svete, tak vlastne spanok poznam len zo slovnika cudzich slov ...

tinka66
19. máj 2009

danulik - takze lili uz stoji, supeeer, teraz zacne take pekne obdobie....ked mala zacne objavovat co vsetko so svojim telickom dokaze, tak jej len tlieskajte a chvalte ju aka je sikovna, my to takto praktizujeme a mala je na vyslni....

dnes rano sme mali srandu, lebo hovorim malej...kde mas kefu a ona ju vytiahla spomedzi vsektych veci a ja ze uces ma a ona ma zacala cesat...ale predtym som to s nou uz nacvicovala, asi dva dni dozadu...

tinka66
19. máj 2009

jankamanikova - aha tak sa tam mozno niekedy uvidime, ja urcite planujem nejaku cestu za rodinkou.....je tam super....mam velmi rada presov, taka ina atmosfera....a tej kocke poviem doslova, co si napisala o spanku 🙂

dobru noc dievcata, manzelik ma uz caka v postielke...

jankamanikova
19. máj 2009

Tinka - takze si Presovcanka? Tak to je supeeeer ... Dobru nocku ...

sanik
20. máj 2009

caute,

no pozrime ake ste tajne Presovcanky. to som ani nevedela. ja som tiez z Presova. V PResove je pekne, hlavne vela zelene a aj kam ist do okolia -hrady alebo len tak niekam vybehnut na turu, ci opekacku a tiez aj Tatry su poblizko co je super. Ja by som teda nemenila. Isty cas ma lakala Bratislava, no teraz by som tam nesla ani za neviem co, aj ked moznosti pre deti je tam jasne viac, ale uz aj Presov sa konecne prebudza a hlavne nam tu vznikli nadherne detske ihriska, plavarne pre deticky, detske centra atd.

sanik
20. máj 2009

pridala som inak nove fotky..kuk

tinka66
20. máj 2009

ahojte presovcanky,

takze aj ty si sanik z PO??? ja som inac rodena trencanka, ale dalsi traja surodenci su uz z PO, ale tam som zila az kym som isla na vysoku skolu do BA a nakoniec mam manzela odtial, takze sme ostali, ale este pred statnicami som si myslela, ze idem naspat....ale zvykli sme si a sme spokojni, ale radi chodievame na vychod, manzel to tam tiez zboznuje.....

sanik - a kde sa da v po plavat??

my teraz ideme s malou na kolibu plavkat, takze krasny den vam zelame...

lalunna
20. máj 2009

baby caute
hm, skvrny, som si spomenula, ze som aj ja vlastne chcela reagovat - uz neviem kto sa to pytal, ale skuste sol na skvrny 😉 predavaju v klasickym drogeriach, tusim v 500gr baleni a stoji to malo, cca 1eur

idem vas dalej citat 😉 este som nieco chcela ale uz neviem co 😀 skleroza

vratili sme sa z hudobky, patrik ma rozrazeny nos, jeden chlapcek mu slahol rumba gulou 😠 😠 😠 reakcia tej mamicky bola ze sa ani neospravedlnila 😠 😠 😠

lalunna
20. máj 2009

jani, maly spal okolo 14,30 do 15,30 v medickej zahrade, ja som si tam precitala zatial casaky co som tam dostala a potom sme sa vratili
bola som bez muza, ale s kamoskou a jej babatkom

my sme chorvatsko autom tento rok uz aj zrusili, koli malemu, viaceri nas odhovorili od cesty, ze sa moze stat aj to ze nezaspi tak lahko na celu noc v sedacke a bude plakat, znamym maly plakal s prestavkami celu cestu, museli si hladat ubytko v polke cesty... 😢

katinka0000
20. máj 2009

ahojte!

my sme mali dneska celkom fajn den. po plavani sme išli s babami a s drobcami este na kavicku. poviem vam, bolo fakt horuco. nicolasko spinkal v kociku asi 20 minut. teraz si to vynahradza. uz vedla mna odfukuje asi 1 a pol hodiny.

boze baby viete co sa mi dneska stalo? nico mi spadol z postele. odbehla som len na par sekund. prevracia sa uz ako kaskader, tak bol zachvilu na zemi. to bolo placu. ale nastastie sa mu nic nestalo. potom som rychlo s nim vybehla von popozerat trpazlikov a bol klud.

danulik
20. máj 2009

joy - jasne, ze si ta pamatam 😉 nedas do albumu par fotiek? nech vidime maleho marca 🙂

tinka - aj my za vsetko chvalime a tlieskame 🙂 potom je taka zlata, usmieva sa od ucha k uchu 🙂

lalu - boli ste aj u dr.? chudak patrik ☹

kati - aj my to uz mame za sebou - myslim ten pad z postele 😒 hlavne, ze sa nic nestalo..

danulik
20. máj 2009

sanik - maly je zlaty na tej hojdacke 🙂 a ma krasny klobucik - riflovy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre