Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

kape
20. máj 2009

Ahojte.

Pozerali ste teraz JOJku? Islo ako som prezil. Normalne som rada, ze nas Samko mal po porode jazvu na tvari.

Inac dakujeme za povzbudenie k vyzdraveniu, snad sme na dobrej ceste. V utorok ide lekarka brat Samkovi krv ohladne toho jeho potenia.

Lalu a co tak vyskusat nejaku dlhsiu cestu mozno aj na noc v ramci SK, ja by som tu dovolenku hned nezavrhla.

Joy - na SK je takych autosedaciek dost malo.

A uz neviem na co vsetko som chcela este reagovat , nestiham troschen.

A baby navrhnite este termin na to stretko na Partizanskej luke, alebo mi skuste nap=isat do IP, snad najdeme spolocny termin vyhovujuci najvacsiemu poctu maminiek. Dufam, ze my so Samkom uz budeme fit.

joy
20. máj 2009

Danuilik - no super, ze si pamatas. 😉 Priznam sa, moc sem fotky nechcem davat, ale mozno na par dni spravim vynimku, dam potom vediet. 😉 Inak uz si zdrava?
Kape - to je skoda, ze je tu takych sedaciek malo. 😒 Samko ma nejake problemy? Mi to nejako uniklo. ☹ Drzim palce, aby sa vsetko co najskor vyriesilo a boli ste zdravucki. To zelam nie len vam, ale aj vsetkym maminkam a ich detickam. 😉
Tami (a odsavajuci spol 😉 )- len som chcela povedat, ze aj ja snimam klobuk dole pred vsetkymi odsavajucimi maminami. 😵 Ja mam velmi dobru kamosku, kt. odsavala tak ako ty do 8 mesiaca. Ja by som to nedokazala. Spravili ste pre vase deticky maximum!!!

danulik
20. máj 2009

kape - pozerala som to a som rada, ze som vtedy rodila sama a lili sa podoba na ocka 🙂 🙂 🙂

joy - chapem 😉

katinka0000
20. máj 2009

kape: ja som to videla uz len ku koncu a som rada, ze v ten den sa narodil len jeden chlapcek a to bol nicolasko a bol taky cierny a vlasaty, ze tam ani take babo nebolo.

jankamanikova
20. máj 2009

Sanik - my s manzelom Presov zboznujeme. Lepsie mesto neexistuje a to sme presli Slovensko hore-dole 😀 . Ale kvoli praci sme museli odist, lebo Jany chodil velmi dlho na sluzobky a tak sme zit nechceli. Ale sme aj radi, ze sme zili mimo PO a este aj zijeme. Sme bohatsi o skusenosti a mozme povedat, ze vsade na Slovensku ziju dobri ludia 😉 . Aspon my sme mali stastie na dobrych priatelov ... Ale doma je doma 🙂 . Paradoxom je, ze ani jedno z nasich deti sa v PO nenarodilo. Oni su take celoslovenske 😀 😀 😀 😀 . Ale Presov maju radi ...

Lalu - tak to s tym zaspavanim u nas problem nie je. Deti v aute su ako doma, a nikdy sme sa nadtym nezamyslali, ze by bol s tym problem. Pokial dieta znasa cestovanie dobre a je zvyknute na sedacku a jazdu v aute, tak by problem nemal byt. Isli sme aj v noci a stalo sa, ze deti nespali, ale zeby sme kvoli tomu hladali noclah, to nie. Pozerali na cestu, pocuvali hudbu a uplna pohoda. Trochu pospali a zase boli hore. Uplny pokoj a klud. Mozno by ste mali skusit nejaky dlhy vylet a otestovat to.

tinka66
21. máj 2009

ahojte

a co to bolo na tej jojke???nevidela som....ale tvarite sa hrozostrasne....

lalu- a preco chcete zrusit tu dovcu??

sanik - pekne fotky mate, ta na tej hojdecke je super...

aj ja som pridala nieco novsie a vytvorila novy albumik, ten babatkovsky uz asi zrusim..

inac dnes budeme vegetit doma, tato nam rano napustal maly bazenik a cakame kamosku s trojtyzdnovym babatkom, este nema ani tri kg....tesim sa velmi....

pekny dnik vam zelame....

danulik
21. máj 2009

tinka - ten serial - ako som prezil - vcera to bolo o tom, ze vymenili dve babatka v porodnici 😖

lara je zlatucka, uz sa tvari tak "dospelo" 🙂 strasne rychlo vyrastli tie nase deticky 🙂 😉

lili celu noc cestuje v postielke a dnes v noci sa dostala az niekde dole (kde by mali byt nohy - ale krizom) a monitor dychu ju uz nezachytil, tak zacal pipat - prvy krat, tak som vyskocila, ze co sa deje, najskor mi nedoslo, co to pipa a potom pozeram, ze kde mame dieta a ona si spokojne odfukovala vo velmi zvlastnej polohe 😀

sanik
21. máj 2009

tinka - v presove sa da plavat na budovatelskej, zriadili tam detske centrum Kid fit a este su tam aj nejake dalsie aktivity, cvicenie na fitloptach atd. Potom este v skolke na Svaboch, ale je to aj pre verejnost a este tusim na Florianke ale netusim kde to tam moze byt.

jankamanikova - ja som tiez precestovala cele SK aj zahranicie a veru Presov by som nemenila. som rada ze som sa tu vratila.

danulik - to aj nas Dominik v noci putuje po postielke, vzdy sa toci. vcera som ho isla prykryt potme a pozeram, ze hlavu ma tam kde ma mat nohy, vkuse meni polohy. velmi rad pcha nozicky medzi tie tycky na postielke a vzdy sa bojim, ze si ich nejako tam vyvrtne. a tiez casto spi s nozkami vylozenymi hore na tych tyckach a potom sa vzdy precika. proti tomu fakt neviem co mam robit.

sanik
21. máj 2009

este sa chcem opytat, ked davate detom kasicky, tak ake sa vam najviac pozdavaju alebo ktore maju u deti najvacsi uspech? nam zatial najviac vyhovuje tusim od nestle slivkova, len nie vsade ju maju. ta mu aj dobre robi na brusko a pekne z nej kaka. minule som chcela vyskusat aj nejaku mliecnu(slivkova je nemliecna) a dala som mu sunarku bananovu, preplakal nam skoro celu noc co ho bolelo brusko. neviem ci to bolo kvoli tomu, ze ta kasa obsahuje ine mlieko, kedze mu davame nutrilon HA, tak moznoze z toho. teraz sa aj obavam dat mu nejaku dalsiu kasu, aby ho zase nebolelo brusko.

danulik
21. máj 2009

sanik - aj dominik je nocny cestovatel? 😀 ja sa vzdy musim smiat, ked sa na nu pozriem, ze v akej je zase pohohe 🙂
lili nema rada kase, ale najviac zjedla z nutrilon jablkovej 🙂

sanik
21. máj 2009

danulik - ano, on je rozhodne nocny cestovatel a este ma rad ked sa moze skryvat za to hniezdo, robi si tam bunker, da si to na hlavu a sa tam rehli, pisti si tam. to sa mu velmi paci.

tinka66
21. máj 2009

sanik - dik za info, no tie kase ja velmi nedavam, tiez myslim, ze to bola sunarka bananova a malej to nespravilo dobre...takze ja nedavam...ale vcera som kupila tu slivkovu, ze vyskusam.....

danu - inac tu fotku, co lilinka spinka dole nozkami z postielky mate suprovu...ano, deticky fakt rastu ako z vody.....a po postielke cestuje aj nasa princezna....

lalunna
21. máj 2009

baby sa rehocem jak kon 😀 😀 😀
http://www.eldorado.estranky.cz/clanky/jerevan-...

sanik
21. máj 2009

laluna, super 😀 😀

katinka0000
21. máj 2009

lalu 😀

jankamanikova
21. máj 2009

Lalu - to je stare 😀 , bolo to v casopise Dieta ...

Sanik - ked pridem do PO, tak dame stretavku, ok?

sanik
21. máj 2009

jankamanikova - ok, beriem za slovo, aj s detmi jasne 🙂

jankamanikova
21. máj 2009

Sanik - pozrela som fotky, ste pekni ... Prideme na dlhsie do PO koncom juna, tak potom napisem IP a stretneme sa. Tesim, tesim. Povies, co vsetko nove v PO ...

katinka0000
21. máj 2009

ahojte!

dneska bol uzasny den. neskutocne teplucko. zajtra nicovi napustam bazenik a poobede, ked uz nebude take ostre slnko, tak sa moze trosku plahocit.
nico bol dneska taky vycerpany z toho tepla, lebo sme boli stale vonku, ze zaspal o pol osmej. no ale po tristvrte hodine bol uz vyspaty a teraz sa vyskiera ako keby bolo devat hodin rano.

katinka0000
21. máj 2009

teraz ho berie este sestra s mamou na par minut na prechadzku, nech sa trochu unavi. joj to je vymyselnik. 😀

jankamanikova
21. máj 2009

Kati - tak to mas veget, nie? Mozes si ist oddychnut, vylozit nohy a pohodicka 😎 .

katinka0000
21. máj 2009

jankamanikova: to veru nie. som si aspon trochu porobila a rychlo som sa z toho tepla osprchovala.

jankamanikova
21. máj 2009

No, dnes bolo naozaj velmi teplo. My sme boli od rana vonku, do druhej. Potom deti spali do piatej (okrem Jakubka) a sli hrat s Janym futbal na dvor a teraz zaspavaju. Je velmi teploooo ...

katinka0000
21. máj 2009

janka: nas fesak este nespi. uz sa aj ukladal a zase nic. no neviem, co je dnes s nim.

jankamanikova
21. máj 2009

Kati - tak Ty mas na dnes vecer normalne program. A este k tomu mas spolocnost 😎 .

jancia
21. máj 2009

Caute babeny

no dnes bolo fajne upekovo, my sme sa vybrali na tancovanie pesky - mame to cca hodku kocikovania tam a dalsiu spat, no ale nebolo kedze sme boli len 2 a deti nam spali, tak sme pokecali vonku v altanku, potom nakrmili detuse a sli domov 🙂 a jasne ze som sa stihla pekne pripiect doruzova lebo vsak preco by som seba natierala, hlavne ze maly bol od paty po usi a to doslova 😀

neviem ci som vam pisala ze nam vlastne idu 4 zubky hore, 3 uz vidno a cakam na ten 4, dufam ze mu tam neostane duuura 😝

k tym kasiam - ja nedavam take kupovane - teda obcas Nestle nemliecnu bez prichute a to zarobim s vodou, ale skor mu robim z ryzovych vlociek alebo pohanky a do toho si krvopotne vykvapkam trosku mlieka a supnem kustik bananu al. jablcka a taka mnamka ze len sa po nej zaprasi 😵
a nasa neter ked zacala s kasami tak mala dost problemy a sledoval ju aj gastroenterolog, no po vselijakych vystereniach ju vodili chudatko, asi jej volaco nesadlo z toho... takze ja aj preto som dost skepticka voci tomu... 😕

danulik no aspon vies ze to funguje 😝

jancia
21. máj 2009

vidim ze sa tu riesi Presov, my mame vela dobrych kamaratov odtial, co sme s nimi boli v Irsku, uzasni ludia ktori nam moc moc prirastli k srdiecku 😵

katinka0000
22. máj 2009

ahojte!

no tak vcerajsi vecer bol fakt priserny. uz sme dlho taku noc nemali. nico zaspal az o pol dvanastej. chudatko bol skapaty z oci. uz sa nam to dlho nestalo. keby viete ako plakal, to bolo neskutocne. uz som si myslela, ze pojdeme na pohotovost. mal krce, tak sme mu masirovali brusko, ale nic nepomahalo. cely sa zvijal a az knucal od bolesti. fakt to bolo hrozne. nakoniec nas napadlo ho pretriet ucikanou plienkou a viete co? behom 2 minut bolo po placu. zacal sa usmievat ako novorodencek.
ani najvacsiemu nepriatelovi by som to nedopriala. chudatko moje.

aktak
autor
22. máj 2009

katinka a preco tak plakal? 😕 o tej plienke som este nepocula

nika.r
22. máj 2009

ahojte

nakoniec ide do Prahy náš tatik sám, lebo Tomino mal zvýšenú teplotu a nechcela som riskovať. Možno uňho niečo začína a možno vôbec nie, ale neviem si predstaviť behať niekde po Prahe po lekároch, keby dačo.

PO je fakt úžasné mesto. Chodila som tam 5 rokov na vyšku..joj, krásne časy to boli. 🙂

katinka, to je sila s tým urieknutím..ja stále bojujem so sebou, či tomu veriť...veľmi tomu neverím, istý čas som si o každom, kto tvrdil, že to existuje myslela, že je šiši, ale občas keď počujem také niečo ako Ty si napísala, som na pochybách..nám sa to nikdy nestalo a nenosíme žiadne červené mašličky ani oblečenie naopak 😝

s kašami sme na tom takisto ako jancia - ja veľmi nemám dôveru k ničomu instanému a umelému..a pochybujem, že v tých kašiach je skutočné ovocie, resp. ak aj je v nejakej sušenej či akej podobe, určite nemá žiadne vitamíny..my varíme klasickú destkú krupica, ovsené vločky, pohánku a kombinujeme s čerstvým ovocím, všetko je to skvelé na stolicu a má to aj veľa vitamínov, príprava trvá len o pár minút dlhšie ako instaných

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre