Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

madi
9. jún 2009

no dievcence.....nejako to tu viazne ci co
stanka - vsetko najlepsie k meninaaaam 😵
my pojdeme na dovolenku tu na slovensko volakde...neviem ci tatry alebo liptov alebo kam, more urcite najskor buduci rok

inak - nemate niekto skusenosti s pigmentovymi skvrnami? v ramci tehu som "ziskala" aj toto okrem inych koznych problemov... ☹ 😒

simon nam uz chodi okolo nabytku a mame plavajuce a smyka sa mu, tak zvazujem, ze ideme kupit topanocky....a dnes uz zacal chodit aj s tym choditkom (http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5731891 ) ale neni este taky isty pri nom....pri gauci uz pomaly behame 😀 a ked spadne tak neeeeskuutooocneeeee plaaaace asi 10 sekund... ze akoze "aaaauuu, jak to boliiii" truhlik maly...a pritom ho to nemoze boliet, lebo ma ritku vystlatu BL 😅 on sa zrejme iba zlakne...ale robi z toho veeelky cirkus.. (proste zvelicuje ako mama? 🤐 😅 )

a uz neviem na co som este chcela reagovat....musim vas prelistovat spat
pekny slnieckovy den zelame...a nie velmi horuci 😖

katinka0000
9. jún 2009

ahojte!

tinka66: ja nicovi normalne osprchujem hlavu, ze mu voda tecie aj do tvare. vobec nic mu to nerobi. a teraz ked sa uz aj ponarame, tak sprchovanie a umyvanie hlavicky je malina. zo zaciatku som to robila tak, ze ked som mu isla naliat vodu na hlavu, normalne som povedala ako pri ponarani nico aaa sup. teraz to robime uz aj bez toho a ziaden problem. voda so samponom mu moze tiect aj do oci. pouzivame klorane a to vobec nestipe.

dneska nico spal iba hodinku a potom sa zobudil s takym neskutocnym placom, ze som ho asi 20 minut nemohla upokojit. teraz je trochu mrzuty. snad si este dneska trochu zdriemne.

elly111
9. jún 2009

ahoj madi, ja mám tiež veľmi rada tvoje príspevky 😀 , vždy sa pobavím ako pekne skutočnosti opíšeš 😀
ja musím zaklopať sa čudujem že náš poklad si pri chôdzi okolo kadečoho dáva pozor a keď nevládze pomaly a opatrne si sadne 🙂
madi o pigmentových škvrnách mi ani nehovor, vždy som sa tešila že mi v lete trošku slniečko ošľahne moju problematickú pleť a teraz že s tými škvrnami vôbec na slnko a vždy von s 50 faktorom 😠 a aj tak to nepomáha som ako dment bodkovaná, resp. fľakatá 😠 , keď raz budem mať čas a budem sa chystať do práce, tak to začnem riešiť, musím začať chodiť ku kozmetičke ,voľajaká kyselina sa na to dáva či čo..
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Malý zaspal, idem kŕmiť šteniatka 🙂

tunylyk
9. jún 2009

ahojte my sme dnes mali veselo 😉 Kubko nechcel bubat v kočíku,dokonca ani sediet,tak bol so mnou na vyšetrení u lekárky,no musím sa mu podakovať 😀 vďaka jeho hyperaktivite v čakárni - to skákal,vískal,pľul a proste predvádzal všetko,čo vie,samozrejme aj trhanie vlasov z mojej hlavy 😝 nás vzali napriek plnej čakárni ako prvých.Druhé kolo nastalo pri sestričke,to zabával všetkých naokolo,ťahal tlakomer,ale aspoň som mala normálny tlak,nie príšerne nízky 😀 pri lekárke pokračoval vo svojich výpadoch 🙂 kým mi urobila ultrazvuk preštvornožkoval celú miestnosť,káble od počítača zachránilo veľké kreslo,ktoré sa mu nejak zapáčilo,tak sa pri ňom postavil a začal dvíhať nohu,že tam vylezie 🙂 lekárka sa smiala,že ako doma za nim stíham,ked je také šidlo 🙂

tunylyk
9. jún 2009

potom vonku konečne zalomil na 2hodiny a teraz zas lieta a nie nie spať,pomoooc kedy to moje dieta bude unavené a normálne zaspinká ☹ dnes to vidím tak na 22.00 najskôr.Tak a letím aj ja,lebo už sa hrabe v sestrinej kabelke 😀

stankaji
9. jún 2009

Madi - ďakujem za gratuláciu, si zlatá, že si si spomenula, že mám meniny 🙂 🙂 🙂
...chcela by som už niekedy vidieť to tvoje šidielko...chystáme sa s Katkou plávať s drobcami budúci pondelok, nepridáte sa so Šimonkom???

madi
9. jún 2009

achojte,
dakujem za pozitivne to...ono...na moje prispevky 😀
stani - pridame pridame...uz sme chceli tento pondelok ale nevyslo... kedy dojdete na jazero s tinkou k sestre? ja nejako nestiham odpovedat na postu ani nic... som sa namotala na bazar a predavam....tak som teraz uuplne busy furt 😀 🤐 a moj muz ma zo mna hlavu v smutku 😒 no ale tak...aspon nejaky adrenalin

tuny - paraaadny je ten vas Kubko...nase krstna (tiez Kubko) je rovnako "divoky" expert, ale teraz je chorucky tak je uplne na nepoznanie

my sme dnes boli obzerat topanocky....no..bude to veeeeeelmi tazke, nieco simimu kupit....ma velmi vysoky nart (dobre som to napisala? to je take blbe slovo to nart...haluz) a do nicoho nevopcha nozicku...a este ako na potvoru, ked mu idem obut topanocku tak skrci prsteky skoro az tak, ze ma gulate chodidlo 😀 😀 😀 strasne no... hm...cize neviem co s tym budeme robit
kto to tu ponukal tie topanocky? nepamatate si jej nick? ze jej manzel vyraba tie topky...slovobuv to bola? hm hm hm 😕

elly - to fakt? ja som nechcela koznej verit, ze pigmentove skvrny mozem mat... a az na zaklade toho odkliku som si uvedomila, ze nie som sama....ja som sa s tym fakt este nikdy nestretla...hm... a tiez pouzivam roche - posay 50 faktor - ale vacsinou teda zabudnem... joj, som dopadla teda 😖
a kolko steniatok? a aka "fajta"? ze "jedno dieta si vypiplala, teraz mozes piplat dalsie deticky co?" - to aby si nevysla z cviku 😝

jankamanik - to si tym chcela povedat, ze mame zacat pracovat rovno na tretom babu? aby som vyzerala tak dobre ako adri? alebo teda sak aj ako ty nie? akurat ze ty neaktualizujes album....hm...

jo a este som chcela...ze som varila pohankovu kasicku s hruskou...mnaaaam - to normalne chutilo aj mne 😎 a simonovi tiez teda, aj ked maso je maso 😝

no..idem asi kukat stroskotanca a zrejme zalomim pri telke
bru noc a zamyslite sa nad sebou augustovky....sak julovky ci kto to (septembrovky?) maju hadam uz aj piatu konverzaciu od porodu a my furtom tu kvasime....no!!! howk bruuuu 😅 😵 😉

jancia
9. jún 2009

Caute baby

madi tusim hribikana to bola s tymi topanockami 😉

Stani vsetko naj 🙂 ja ani nepozeram do kalendara a potom ze ups... a vzdy na niekoho zabudnem...

dnes sme boli na prezentacii o noseni co robila Zuzka (niektore BA-ky ju tu poznaju 😎 ) tak to bolo fajn, maly sa hral cely cas na zemi s kamoskou Lujzinkou, no a mna bolia nohy jak kona kedze sme tam aj spat sli peso cez celu Petrzalku a este bolo fajne hic...

no a potom pridem domov a cakalo nas vyuctovanie najomneho tak hned nalada klesla 😖

a vecer este prisiel jeden pan co som cez net kupila od neho golfac a ako sme obzerali v nasej brane kocik tak mu niekto na aute pred nasim domom rozbil okno a ukradol GPS tak si chudak zarobil 🙄

no a teraz ako sedime s muzikom v kuchyni tak som pekne nechala otvorene okno a jasne ze nemame sietku tak milion tristo komarov nalietalo tak drahy sa zahral na mucholapku a ja som musela zametat podlahu co ich tolko padlo 😕

oki tak som sa vykecala na vecer a mozem ist spat 😀
caute caute

jankamanikova
9. jún 2009

Ahojte!
U nas je veselo. Jany teplotuje, ma horucky; Matusko zacal kaslat a tak sme nabehli k dr., ale vraj mu nic nie je, tak sme vykupili celu lekaren. Matuska si musim strazit, lebo ho cakaju velmi dolezite vysetrenia a musi byt zdravy. A este k tomu mame cez vikend stretavku tu z Modreho konika. Ideme na vikend do Madarska, uz to bude tretia nasa stretavka. Tak neviem, ci vobec pojdeme.

Jakubko je zdravy, idu mu dalsie zubky. Vela sa smeje a uz spekuluje ako moze chodit sam, bez nabytku 😀 . Lebo on si tlaci pre sebou taku malu stolicku a chodi si hore-dole. Je velmi zlaty, samostatny; zahra sa aj sam a aj s chlapcami sa vedia pekne blaznit. Malo spinka a stale sa dojcime, ale zato spapa vsetko, co mu dam. Najradsej papa sam, bez pomoci a to aj tak potom vyzera 😉 .

Na dovolenku by som sla do Grecka, na Rodos. Boli sme tam uz a rada by som tam sla zase. Toho roku spekulujeme, kde a co. Vsetko zavisi od roznych rodinnych udalosti ... Ak bude cas, pojdeme na last minuite ...

vejinka
10. jún 2009

ahojte kocky...no po dovolenkach sa vam zacnelo? 😀 tak ja som bola len v madarsku cesku polsku nikde inde...more som videla len vo flme alebo na obrazkoch..a veru rada by som niekedy sla lenze sporime na byt cize zbohom dovolenka..ale o tyzden a volaco ideme na vylet tu z babami z MK zo septembra na vikend... tak uz aby to bolo 😵 a to bude aj taka nasa svadobna cesta kedze sme nikde neboli...no co uz ked neprsi aspom kvapka 😒

adrina
10. jún 2009

ahoj babeny...sedím v práci a už dlhšiu dobu sa mi nič nescééé...tvárim sa,že pracujem len výkony za mnou nevidno...len zatiaľ to nikto neodhalil...
madi...díky za komplimenty....pokial som nasúkaná v rifloch..tak som spokojná,ale ináč mám brucho jak želatinu...hrúza..oslabené svalstvo,koža..všetko....normálne uvažujem o plastike brucha...lebo schudnúť som schudla..len tá huspenina namiesto bruška 😝 😝 😝
preberali ste dovolenka..tak idem len ja s Matúškom do Chorvátska...Damíka neberieme a Mimko ide so svojim otcom...a mangel dovolenky nemusí...nevadí..užijeme si to aj my dvaja 😵 😵 😵 😵
s tým vysokým nartom máme problémy aj my....zatial nosí tenisky plátené...ale boli sme pozerať sandálky...a veľký problém.... 😀 😀 😀
idem sa tváriť.že pracujem 😀 😀 😀

elly111
10. jún 2009

ahojte
madi topánočky má hribikana aj na mimibazare
ja už som tiež skoro všetko na bazare popredala, každý deň sme na pošte 😀, je to super lebo som už na predaji drobných vecičiek zarobila okolo 20tis. a to sa mi zdalo že sme toho veľa nemali 😀, ale to som aj svoje čo už nenosím a tehu veci a čo som nepredala tak som vyčistila šatník a darovala do domova kde sú aj dospelí
madi psíkov máme parson russell terrier, neviem či môžem dať link, ale šak to sú celoslovenské oficiálne stránky, žiadna reklama: http://www.terriers.sk/?page=clanky&page2=chovn...
a nenudíme sa, ale je to super lebo malý ich chodí stále kontrolovať a hladkať sa čudujem aký je k ním nežný, po kom to dieťa je? Ja som ako dieťa u babky husy za krk po dvore ťahávala a mačky pod kýble dávala aby hrmotali keď pobežia 😀 🤐 😀
včera som vymyslela čo kúpime malému na vianoce, ten nafukovací skákací hrad do izbičky 😀, aspoň sa unaví lebo on je neunaviteľný 😀
tunylyk 😀
jancia tak to ste teda mali deň, resp. večer 😖
stanka oneskorene všetko najlepšie, ja nič nevnímam som pol hodinu ráno rozmýšľala či je utorok, streda alebo štvrtok 😅

tinka66
10. jún 2009

stankaji - vsetko naj naj k meninam aj od nas s larinkou....dufam, ze ste to patricne oslavili....

elly -ze husy tahala po dvore 😀 perfektna si musela byt....a mozem sa s tebou poradit ohladom psika???my uz dlhsie uvazujeme, ale neviem co? mame zahradku, takze asi psika na vonku a takeho co ma rad vodu, lebo byvame pri dunaji a chodime tam kazdy den....ale co s nim, ked pojdeme na dovolenku a este casto chodievame na chalupu, je to tak dve hodky autom....inac ten skakaci hrad moze byt super a kde to kupujete??

madi - skvrny aj u mna katastrofa, este styri roky pred porodom sa to na jednej dovolenke zacalo najprv na cele a potom postupne lica a nad perou, ver mi vyskusala som vsetko - vsetky bieliace kremy, laser, chemicke peelingy..bla bla bla a to som antikoncepciu brala len rok pred 8 rokmi, lebo hovoria, ze je to hlavne z toho a jasne slnko....takze len asi sa chranit pred slnkom, vysoke faktory, na dovolenkach klobuky no a dobry make up, no na nervy, ja to strasne neznasam, ale co mam robit...inac v zime je to lepsie, da sa to aspon prekryt, ale v lete hotova katastrofa....ale muzikovi sa aj tak pacim, tak pohodka....nechapem, preco to dnes zeny maju a niekedy to vobec neriesili....este pred teho som isla skusit bieliace kremy z usa porcelana, lebo jedna mojej kozmeticke to fakt pomohlo, mala este viac ako ja a uplne to odislo, no ale potom som otehotnela, takze asi to vyskusam teraz opat v zime....no dost o skvrnach, utekam vonku s malou, uz sa zobudila a hrajka sa v postielke....

katinka - dik, idem ju teda sprchovat celu a kupim ten sampon....

elly111
10. jún 2009

náš drobec ešte spinká, smečka je nakŕmená tak píšem 😀, žehlenie počká 😀
kde kúpime hrad ešte neviem, skúsim objednať v Rači ako všetko 🙂
téma psík, treba dlllho rozmýšľať či máte niekoho kto ho postráži keď niekam potrebujete ísť a pod. lebo je to bremeno čo si budeme hovoriť.
Neviem či chcete veľké alebo malé plemeno. My sme mali labradorku, je u svokrovcov, užasný, vnímavý pes, stále vo vode sa rochniaci, aj v parku vo fontáne sa vykúpe 😀 🤐 , aj na dvore má vaničku keď príde z prechádzky tak si tam labuží a chodíme na priehtrady s ňou plávať.
Aj naše holky sú ako kačeny, aj v novembri vliezli medzi ľadové kryhy keď sme sa otočili medzi nimi plávali 😀 a čo sme mali šteniatka z prvého vrhu všetky išli do rodín s deťmi do 5 rokov, cestujú po svete, len mi píšu že jedna ide do Talianska, druhá do Chorvátska,... aj im trošku závidíme 😀 Cesty autom, aj lietadlom zvládajú v pohode, len otvoríme dvere už sú tam nasáčkované a v očiach otázka že kam ideme? Je to plemeno okolo 7kg aby sme ho ľahko prepravovali a v lietadle nemuselo byť v klietke s batožinou 😉 A sú to aj super strážcovia 😀 No som ich vychválila potvory 😀
Ale vonku by som ich v noci a cez zimu nenechala, ale to my ani labradorku. Takže otázka je veľkosť plemena?
S PP alebo bez? Kde môže byť keď nebudete doma? Správne rozhodnutie želám.

elly111
10. jún 2009

toto som našla pre najmenších, veď potom kúpime trampolínu so sieťkou
http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/produ...
a už ideme obedovať a von kým neprší

tunylyk
10. jún 2009

ahojte,konečne spinkáme a na počudovanie doma 🙂 boli sme vonku a nie nie spať,doma nakoniec sam a bezbolestne zalomil jaaaaj pohoda 😀 aj som sa v klude a hlavne pomaly naobedovala 🙂 a k tým psíkom,tú našu Ginulu Kubi miluje 😀 len keby ju tolko neprovokoval a neťahal,ale to moje starušiatko ešte niečo vydrží,najnovšie ju chce používať ako pomôcku na vstávanie a chodenie,ale Gi sa samozrejme nedá,lebo ju bolí to ťahanie za kučery 😝 no hafana moja sa mi na staré kolená zbláznila,doma neostane sama ani za nič,keď vidí,že obliekam Kubka a chystám kočík,tak sa našteluje pred dvere a čaká.Elly toho hafana,čo máte,má jeden ujo u nás a tiež čakala maličké,už sme druhý týždeň u mamy,tak sme sa nevideli,už by mali byť na svete 😉 moja Gi mala raz,ale poviem vám - stálo to za to 🙂

hribikana
10. jún 2009

Ahojte,
madi, ano mam topanocky na mimi, tiez ma to nejak chytilo ... tiez mam nick hribikana
kvoli tomu a kadecomu inemu Vas stiham iba citat, prispevok hodim len sem tam nejaky 🙂 ale kedze nemam nejake basnicke crevo, tak len tak rucne strucne 😀
mala teraz spinka, tak idem este rychlo nieco pouctovat, nech idem na dovolenku so spokojnym srdieckom, prajem krasny slnieckovy den.

lalunna
10. jún 2009

anula, vsetko sa snazim uz davat so supkou, je v nej vela vit. a vlaknina (jablko, broskyne, ceresne) uz si zvykol, nedrhne ho

lalunna
10. jún 2009

madi, ja mam este aj tu teho ciaru cez pupok, sice slabu ale mam
mam aj flaky pod ocami pigmentove skvrny, chcela som si to dat odstranit, ale muz ma prehovoril ze je to blbost ze jemu sa to paci, ze to je jak pehy, tak aspon usetrim 🙂

lalunna
10. jún 2009

vcera vecer sme boli skusat tu cyklosedacku, nenormalne super parada to bola, maminam cyklistam vrelo odporacame, patrik bol este hodinu po zosadnuti v uzase 😀 nevadila mu ani ta prilba na hlave
ale musela som vratit tu povodnu sedacku, nebola na moj typ bicykla, museli sme kupit tej istej znacky ako mam bike

este sa chcem opytat, patrik ma teraz asi druhy tyzden strach a place ked deti pri nom pistia, ma to niektore z vasich detureniec?

hankahc
10. jún 2009

lalu aj mam este stale tu ciaru cez pupok+slaninu+celulitku a okrem ineho som uz uplne vypatlana,vymetena vsetko stracam a zabudam. napr.idem do kupelne a zapnem svetlo v obyvacke atd...dufam, ze nezabudnem maleho niekde pred tescom a ja sa vratim s nakupnym vozikom 😕 😔 uz som stihla stratit malemu rodny list, to je sila co?? 😕 prisli policajti a doniesli mi ho s poznamkou ze:ojoj mamicka maly ma ledva 9 mesiacov a uz je bez rodneho listu? skoro som odpadla ked som ich videla vo dverach, uz som si myslela ze som niekoho klepla a zabudla som na to!!! 😀

slaviq81
10. jún 2009

Hanka, nie si sama čo zabúda. Ja mám niekedy pocit, že ma materstvo načisto o rozum pripravilo 😀 Rozbehnem sa napríklad do izby a keď tam prídem, tak rozmýšľam čo som vlastne chcela.

Bavili ste sa o topánočkách, ja som Lare v pondelok kúpila sandálky - tieto: http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/popUpImg.php...

Včera nám Lara "pomáhala" v kuchyni a stihla rozbiť časť z mixéra 😝 Pre nás je to hotová pohroma, lebo nebudeme môcť v sobotu variť halušky 😀 Jedine, že zemiaky nastrúhame na strúhadle 😀 😀 😝 No budem sa musieť pre to teperiť do Popradu. Ach jaj.

Lalu, tak to by Patrik nemohol byť s Larou, lebo tá piští o 106. Dnes na celý supermarket. A z ničoho nič. Len tak 😅
Ideme jesť kašu 🙂

vejinka
10. jún 2009

hanka som sa schuti zasmiala..na tvojej poslednej vete 😀 ale aj ja zabudam hrozne moc a casto..a ine to asi uz nebude 🙄

nesca
10. jún 2009

Caute baby,

ja teraz tak pozadu sa chcem opýtať na tie Sabi jogurty, lebo ja si na ne pamatám, že sme ich kupovali dávno, dávno tuším v Kauflande, alebo v Hypernove? Už neviem, ale normálne v niektorom tomto reťazci, potom zase iné, mna totiž vždy niečo drží nejakú dobu potom zase niečo iné. Ale tieto jogurty si dobre pamatám, no a vy ste mi ich pripomenuli a tak som chcela kúpiť aj pre malého, že ked sú také naturaly 🙂 no a nemajú ich nikde. Bola som v Kauflande, v Hypernove, Bille a Metre. Poradte, kde ich kúpim, žeby ešte Tesco? To máme trochu dalej, ale manžel robí v BB.

Ešte ma šoklo, koľko detí niektoré plánujete, nič proti detičkám, ale čo finance? Co ste tu všetci milionári? 😒

No a môj starší syn má kiahne. Nič zvláštne, až na to že ja som ich vraj ešte nemala, tak ma ide poraziť ked si predstavím aká budem muchotrávka bodkovaná 😀 😝 a možno ležať v horúčkach . . . ach jaj . . . A chúda Paťo, ešte taký malý.

My ideme na dovolenku, ak nebudeme mať kiahne do Chorvátska na konci júla, ale véééééééééééľmi sa bojím cesty, Patrik sa nie veľmi rád naváža.

A konečne som začala niečo robiť aj pre seba, chodím do fitka ado solárka, supiš pocit 😵 😵 😵 . Pa.

kuratenko11
10. jún 2009

Ahojte
Lalu aj nas maly sa boji ked pri nom deti pistia,alebo ked robia prudke pohyby tak zatvara oci.Ale chodime plavat tak si zvyka na detsky kolektiv,ale ma kamosa ktory ho sem tam buchne a to mu vadi.Ale pritom krici aj on 😉
Hani 😀 neboj,nie si sama 😀 😀 😀
Chcela som sa spytat,tie deti co maju zubky uz pouzivate zubnu kefku a pastu?Ja som dnes kupila,mame sice len 3 zuby,ale nech si zvyka,zatial si len dasna masiruje bez pasty.

aktak
autor
10. jún 2009

lalu aj moj Adamko sa dost bal detskeho hluku, jedinacikovia nesu taky zvyknuty, musi sa im to vzit,trva to aj par mesiacov ale nemusis to moc riesit, len bud pri nom ako opora a sam zisti ze sa nema coho bat, hlavne by bolo dobre aby to kriciace alebo placuce dieta aj videl nie len pocul, aby ten zvuk vedel identifikovat a zastil ze je to len prejav niekoho ineho a ze sa nanho neruti lavina 😀 a zalezi aj od povahy, moj maly je velmi citlivy, je mu do placu ked ine babo place, ine deti si krik vobec nevsimaju a robia si svoje

k poctu deti - nesca ja nepoznam miionarov co maju viac ako 2 max 3 deti, 4-clenne rodiny su prave tam kde je peniazkov menej a da sa 🙂 ale kazdy ma iny standard, to z coho vyzije jeden 30-nik by inde stacilo celej rodine 🙄

kamaratka ma tiez augustoveho chlapceka, zabehol mu maly kusok postruhaneho jablcka do pluc, nevedia to cele vybrat, su v nemocnici uz 2hy tyzden 🤐

mame 7 zubov, ale stale je nervozna, zda sa mi ze jej idu 2 ocaky tak sa vytesujem, tie su najhorsie 😅

madi
10. jún 2009

hani - 😀 ja som mala v tehu tehotensku demenciu a teraz mam matersku...zmierila som sa s tym a moje okolie si snad zvykne...a syn ma miluje taku aka som 😝 teda hlavne moje cici 😀
lalu - ja som tu ciaru cez brucho vobec nemala....zato ine veci ma neobisli 😒
aj simon sa boji ostrych zvukov a aj Kubka (krstnata nasho) ked je hlucnejsi... ale sak si musi zvykat no..pomalicky...

nesca - ja mam take skusenosti so sabi, ze v tych velkych retazcoch ich nemaju, iba v mensich obchodoch....na vychode su priamo predajne milk agro....a myslim ze aj v Bale by ich mohli mat....ale v tych big asi skor nie...v tescu teda isto nie (kosickom...ale to asi v ziadnom)

kuratenko - my mame zubnu kefku od vianoc...myslim ze je to zn. MaM - z jednej strany je kefka a z druhej take masirovatko ....pastu neriesim a este dlho ani nebudem....pasta staci podla mna tak od dvoch rokov...ked uz dieta bude chapat, ze to ma vyplut...neviem - opravte ma, ak rozmyslam nedobre... 😕

veji - septembrovky maju uz stretko? a co s nasim stretkom? tessie bola teraz off - pohlo sa to nejako? musim ist kuk do temy

adri - budete mat s matuskom romantiku...a Damco ostane s tatinom sam? ciiiii 😕

no idem este kuk na MMB - dalsia zavislost a potom hajde na kute
sladke snicky vam seckym aj babatkam

tunylyk
10. jún 2009

sabi jogurty na 100percent majú v ich značkových predajniach milkagro,tiež ich kupujem,no mám tu výhodu,že ich mám asi 200m od domu....
madi 100bodov 😀 tie cici tak toto hovorím aj ja,vlastne my máme didky 😀 😀 😀

a k tomu hluku,Kubko je asi zvyknutý na štekanie našej Gi - tá má ale riadne hlasisko ostré,tak jeho ani nič hlučné nerozhádže,ešte sa rehli 😀

jankamanikova
10. jún 2009

Elly - vdaka za ten tip na ten skakaci hrad, ideme kupit detom ...

Lalu - nas Jakubko nema rad hluk a kde je vela ludi, tak tam vobec nemusi. Vtedy je najradsej pri mne a mojka sa. Boji sa, ked niekto nahlas rozprava alebo krici. To iste robil Janik, nemal rad hluk a vreskot; preslo to same a je z neho neskutocne spolocensky tvor 😉 e este k tomu poriadne hulaka :o)))).

Nesca - ze milionari? Ked sme cakali Jakubka, tak uz vtedy som pocula od znamych, ze "musite byt neskutocne bohati, ked si mozete dovolit tretie dieta" 😉 . Tak som im este povedala, ze planujeme este jedno 😉 😉 😉 😉 . Nech si len rozpravaju, co chcu ... U nas to nie je o peniazoch ... Aktak to pekne napisala, ako vzdy ...

stankaji
10. jún 2009

Ahojte baby 🙂 🙂 🙂
dakujem aj za dodatocne gratulacie k meninam, oslavili sme ich vo trojici perfektne. manzel nas zobral na taku sluzobnu cestu a spojili sme to tak s rodinnym vyletom...boli sme na Spisskom hrade a v Levoci a vsade kde sme prisli, tak stankari obdaruvali nasu Martinku suvenirikmi...no zlate,,,aj mne sa usiel od jedneho pernicek 😝 😝 😝

K poctu deticiek: v najnovsom cisle Mama a ja je taky dobry clanok na tuto temu...je tam take vyhodnotenie ankety dovodov preco nemat dalsie dieta...to odpovedali partneri citateliek...a vyslo najvyssie percento, ze z nedostatku financii (47%)
Ja by som aj rada tretie, vzdy som chcela mat tri deti, ale uz sa trochu obavam veku, tak neviem, ak sa nahodou nepritrafi do 40-ky, tak uz ostaneme pri dvoch
Juuuj dnes som sa vytesovala so svojho synacika, lebo sa vratil zo skolskeho zajazdu z Londyna, a aj Martinka bola z neho cela prec (ked odisiel tak tri dni ukazovala papa, ked sa jej dakto spytal, kde je Lubik?). Jak dobre je mat fakt viac deti....furt sa daco deje 😅 😅 😅

Madi - dufam, ze prides v pondelok do bazena, tesim sa 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre