Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

tessie
22. jún 2009

jupiiii, dnes som tu prvá, prišla som len kuk niečo na net a ideme so Sophinkou do desiatej ešte spinkať 😉 😉 😉

danulik
22. jún 2009

ahojte,
pridala som par novych fotiek a uz musim aj ist, dieta sa mi zobudilo 😉

tess - co je nove so stretkom?

slaviq81
22. jún 2009

Dani, zlatučká je Lili 😵

elly111
22. jún 2009

ahojte, náš drobec konečne zaspinkal, sme bojovali 2hodiny, inokedy v pohodičke a dnes... neviem čo je za deň danulik krásne fotky, vidím že polohy pri spánku a upratovacie manévre majú naše deti podobné 😀
danulik Lili takto zaspáva? Náš áno, ale vždy ho potom dám do inej polohy lebo táto sa mi zdá nepohodlná 😀

kape
22. jún 2009

Danulik mala je zlatucka, teda ta ma polohy na spanok 🙂 A nas Samko si tiez dava rad nozky tak ako Lili a minule prisla jeho babka (svokra) a zacala mu napravat tu co mal vzadu davala dopredu, ze ved ta to musi boliet, tak som jej povedala, ze on si ju tak sam dava a asi je to prenho prirodzene a urcite ho to neboli. A bolo 😅

My sme boli zas u nasej detskej lekarky, po dvoch tyzdnoch mame spat zelene sople, kasel a cez vikend boli aj teploty. Vraj sa uz Samkovi zacinaju tlacit stolicky, a ked budu von a nam sa stavy budu opakovat ide Samkovi robit testy na imunitu. Uz ma to nebavi , kebyze sa sople daju spenazit , tak Samko je milionar.

Pekny den aj ked tu v BA je uz uprsany.

danulik
22. jún 2009

dik kocky, ste mile 😉

elly - ano, zaspava tak - alebo aj v inych zaujimavych polohach 😀 potom ju samozrejme napravim 🙂

kape - to mi je luto ☹ prajeme samulkovi, aby bol co najskor fit a aby ho tie stolicky velmi nepotrapili!!

lili je stale bezzubacik 🙂 🙂 🙂
prave dopapala kukuricny keksik a uz sa hneva.. papaa zatial..

miruss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka66
22. jún 2009

ahojte maminky,

tak my sme uz doma zo super rychlej dovolenky....a samozrejme som sa nevedela dockat, co noveho u vas...

vidim, ze sa prebera tema topanociek, dakujem za dolezite info pri kupovani, inac som si myslela, ze len nasa Larinka ma taku velku nozku 20-21 😀

hribi - veeeelmi ti gratulujeme a drzime palceky, aby bolo vsetko ok...

danu - lili je perfektna, tie polohy nemaju chybu 😀 danu a kam sa do talianska chystate....

Inac nam bolo vyborne, skoncili sme v lignane v apartmane na tri noci a jednu v hoteli....bol to velmi super vylet aj pre larinku, veeelmi sa jej pacil ten ruch ulice a plne plaze ludi a deti, s kazdym komunikovala a kyvala... z mora bola uplne nadsena, lozila si po plazi a hrala si nejake svoje hry na uteky k vode a od vody, ludia sa normalne zastavovali, ze sa vobec neboji vody....v mori si plavala vo svojom koliesku a bola z toho uplne nadsena, robili sme aj par ponorov...neboli ziadne problemy ani pocas cesty tam ani naspat, dalo sa to v pohodicke zvladnut......piesok ju tiez fascinoval, aj do pusy si ho obcas davala...maly problem bol len vecer, ked sme si mysleli, ze nam zaspi v kociku a my si este pobehame obchody, ale larinka si samozrejme nenecha nic ujst, tak vzdy bola hore a spinkala az v postielke a my sme pili vinko na terase.......vcera po ceste domov normalne ozila ked spoznavala dedinky a ze sa blizime domov, zacala hykat a nieco si rozpravat....doma sme ju potom nemohli zastavit, tak sa tesila zo svojej izbicky a hraciek.....

bolo tam dost komarov, takze odporucam detsky repelent....

danulik
22. jún 2009

tinka - ideme do lignana 🙂 🙂 🙂
to je super, ze vam sa larinke pacilo, my sa uz velmi tesime, dufam, ze bude pekne 😉
a dik za ten repelent, musim pribalit!!

katinka0000
22. jún 2009

ahojte!

tessie: to sophinka haja do 10:00??? wau, to je teda spachtos.

baby vasi drobcekovia spinkaju uz len raz za den? ci este stale viackrat? moj nico si sam upravil rezim a spinka uz len jedenkrat. dnes si podriemal 3 hodinky.

dnes sme boli plavat a jeden chlapec tam nicolaska pohryzol na nozicku. ma to normalne opuchnute a vytlacene 4 zuby. cele to ma cervene. som mala riadne nervy.

danulik: krasne fotky!

sanik
22. jún 2009

katinka,

mne Dominik spinka este hodinu a pol doobedu, cize od 10.00-11.30 a poobede asi tak hodinku 15.00-16.00 a v noci spime konecne celu noc, cca od 20.00 - 6.30. My sme spali celu noc od narodenia, potom ked bol chory v 7.mesiaci sa nam spanok dobabral a budil sa v noci aj 5x, tak isli zubky a potom sme nevedeli prist na pricinu,ze preco sa budi, ked mu nic nie je, nakoniec sme zistili, ze to ma z instantnych kasi, ktore sme davali na noc. Jeho z nich bolelo brucho, mal krce a hrozne ho nafukovali. Teraz som mu zacala varit zemiaky + nejaka zeleninka na veceru o 18.00 a na noc vypije mlieko a chrni az do rana.

eminkaa113
22. jún 2009

ahojte,
dani, lili je veľmi peknučká 🙂 . my spávame 2x za deň, doobeda hodinu a poobede, 1,5-2 hod., ale keď ti nico spinká 3 hod. v kuse, tak mu to potom stačí. a v noci spinkáme od 21 - 8, no 2x kojíme.

tessie
22. jún 2009

dani - lili je nádhernááá, úplne super poloha pri zaspávaní 🙂 topánočky som už objednala. Bola som ich nakoniec omnrkúť v daždi v jednom obchode, ale sú super, tak sme ich objednali.

katinka - áno, Sophinka s maminkou zvyčajne tak dlho spia. Ona sa prebudí okolo 7:00, odprevadí manžela do roboty, čiže je hore asi hodinku a potom sa znova pritúli k maminke a hajáme zhruba do 10:00 🙂

tinka - super dovolenka 🙂 v dobrom závidíme

hribikana
22. jún 2009

jej danulik, tak ta sediaco spiaca poloha je uzasna 🙂 je neskutocne ako sa nase dietky vedia pokrutit a este sa im pri tom aj dobre spinka 🙂

tinka: vitaj doma

my ideme vo stvrtok rano na dovolenku, juj sa tesim, len este nemam nic zbalene
mne Nina spi doobeda tak cca1,5-2 hodinky a poobede 1-1,5 hodiny, v noci ju 2 krat kojim, ale snaha odstavit je tu stale, cez den uz vobec nepapa moje mliecko, a ani sa nedozaduje, uz len tie 2 nocne a bude to ok, len keby xcela umele mliecko papat ☹ ale odkedy ju cez den nekojim sa vidi taka pritulnejsia, pride sa ku mne pomaznat a pusinkuje, take mile

angelina22
22. jún 2009

čaute baby!!! tak už mam po skuškach,,odpovede dojdu domov, tak som zvedavá..
no ten chicco som objednala a v stredu dojde, tak potom ti KAPE dam vediet ako som spokojna,,,
dnes som bola konečne na nakupoch,, začali už výpredaje,,!!! to bola paráááda,,,,
pekný večer

danulik
22. jún 2009

dakujemeee 😵 😵 😵 aj vase deticky su kraaasne, ved stale obzeram albumy ked mam trosku casu 😉

lili spinka cca hodinku doobeda (ale obcas aj dlhsie) a hodinku a pol poobede, tiez cca 😉 konecne sa to ako-tak upravilo, lebo sme mali dost velke problemy s dennym spankom..
teraz mame skor problem s nocnym budenim, donedavna prespala celu noc v pohode a teraz sa dost casto budi - uz nech konecne vylezu tie zuby!!!!!!!!!!

tess - ktore si nakoniec objednala? a ake cislo? ja som zase zabudla odmerat nohu..

hribik - a kam idete?

danulik
22. jún 2009

hribik - tak nic, uz som si spomenula 😀 🙂 😉

danulik
22. jún 2009

angeli - drzim palce, nech ti pride dobra sprava 😵

angelina22
22. jún 2009

aj my spime aj doobedu aj poobede, kedy ako,,,,teda stale okolo hod,,,aj viac,,
danulik malá je zlatučkááá
tak idem ja spat, som totalne zničenáá,,,
hej MADI
tak daš vediet aká je ta dema, či nedáš??? 😀

bibianna
22. jún 2009

Ahojte. Som tu po dvoch týždňoch,lebo sme menili okná a maľovali. Pozdravujem kočky, gratulujem tehuľke Hribinke. Maťko nám už chodí, urobí zo 5-6 krokov.

danulik
22. jún 2009

bibi - dnes som na teba myslela, ze si sa davno neukazala - asi telepatia 😀
matko je sikovny!!

katinka0000
22. jún 2009

eminka: tak nico nespava vzdy 3 hodinky. stane sa, ze spi niekedy len 45 min. ale nie je nervozny. on sam vie, kolko spanku potrebuje. a v noci papa 2-krat. ale budi sa dost casto (teda ako kedy). hlavne ked chce dudlik, tak hned mrnci. spi ale medzi nami, tak nemusim 100-krat za noc vstavat.

angelina: drzim palce!

belasa
22. jún 2009

matkovi gratulujeme k prvym krocikom 😵

lili je krasne (a aj velmi ohybne 😀) dievcatko...ked budeme hladat Riskovi nevestu asi pojdeme do BB 😀

Inak prave som objednala manducu...po dlhom studovani ergonomickych nosicov mi prisla ako najlepsie riesenie....skoda vsak ze ma to nenapadlo skor...Risko sa uz mohol daaaavno nosit 🙂 Dufam ze som sa rozhodla dobre a ze ju este vyuzijeme.

danulik
22. jún 2009

belasa - 😀 😀 😀 si ma rozosmiala s tou ohybnostou 🙂 🙂 🙂
jasne, pridte a ak si risko nevyberie lili, tak tu este mame 3 dalsie kocky - leusku, elisku a natalku - je z coho vyberat 😉

dnes sme s lili same doma, ocko isiel do BA, tak pozeram telku a sedim za pc 🙂

belasa
22. jún 2009

Danulik: ok, tak o par rockov pekne nachystajte obed a my prideme na pytacky 😀 ...nooo uz teraz sa mi slinky zbiehaju na ten obedik 😀

tessie
22. jún 2009

dani - ešte som 100% nevybrala, lebo jedny sandálky nemali, tak mi zajtra dá hribikana vedieť, že ktoré majú z tých, čo som si dnes dala ako "nádhradné riešenie" 🙂

pridala som aj ja dnes konečne nové foto po dlhej dobe... prvé sú už 1,5 mesiaca staré, čo sme boli na prvej dovolenke na Južnej Morave a tie nové v šatočkách sú z minulého víkendu, sestra krštila malého Noelka 🙂

Anulka - to sú tie šatočky, čo si chcela pre Kláru, ak by sme my mali chlapca 🙂 🙂 🙂 Teraz ich vidíš v realite 😉

danulik
22. jún 2009

belasa - ok, potom daj vediet, nech sa pripravime 😀

tess - kraaasne fotky!! sophi je nadherna!! 🙂 🙂 🙂 a satocky su krasne!! obidve ste kocky 😵

hribikana
22. jún 2009

jej tessie, sophinka vyzera byt riadny sibal 🙂
a ma zubky ako nasa nina, iba 2 spodne ? moj manzel tomu hovori "otvarak na flase" 🤐

tessie
22. jún 2009

už máme 6... ale vtedy mala len 4, len tie 2 vrchné boli ešte malinké. A na druhý deň po krštení vyšiel piaty a o dva dni šiesty... teraz máme siedmy na spadnutie 🙂 aj to je poznať na jej správaní 😉

hribikana
22. jún 2009

a ako ste na vsetkych fotkach farebne zladene kocky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre